בית

>

מעצבי פנים

>

מעצבי פנים באשדוד

מעצבי פנים מומלצים באשדוד

חפשו מעצב/ת פנים באשדוד בסגנון שלכם. התרשמו מפרוייקטים ומהמלצות של לקוחות קודמים ובחרו נכון.

מעצב פנים באשדוד, לא רק מוציא את החלומות שלכם לפועל, הוא גם נקודת מפתח בתהליך השיפוץ המורכב. מעצב הפנים יעזור לכם בבחירת בעלי המקצוע ובפיקוח על העבודה, במציאת חנויות מתאימות לבחירת החומרים והריהוט ואף ישיג עבורכם הנחות יחודיות.

 סנן
7 מעצבי פנים באשדוד
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 9.96
אלכסיי וסרגיי מולוצ'ניק, מעצבי פנים ובעלים של סטודיו Teomim באשדוד. סטודיו TEOMIM הינו סטודיו לעיצוב פנים ייחודי, המתמקד בתחום הפרטי והציבורי. בבעלותם של אחים תאומים אלכסיי וסרגיי מולוצ'ניק, בעלי תואר ראשון B. Design מהמכון הטכנולוגי חולון....
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יורי נולמן - מעצב פנים , תמונת פנים

יורי נולמן

27 חוות דעת
ציון: 9.56
יורי נולמן - מעצב פנים באשדוד. בעל תואר ראשון מהאקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל ומצטיין לימודי עיצוב פנים בשנקר הנדסאים. בעלים של YUNU DESIGN - סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג. בשנת 2011 פתח יורי את סטודיו YUNU DESIGN, המעניק שירותי תכנון,...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אוהד עומר, אדריכל באשדוד. מתמחה בפרויקטים : פינוי בינוי, תכנון שכונות, גני ילדים ורישוי עסקים. בנוסף ליווי בתכנון בניה פרטית ודירות מקבלן. אופן העבודה הוא שבונים מודל ממוחשב ומוציאים מימנו תוכניות לביצוע. היתרון שלי הוא להרבות בחלופות ת...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אביחי PLAN360 - מעצב פנים , תמונת פנים

אביחי PLAN360

13 חוות דעת
ציון: 10.00
אביחי רחמני חרזי, אדריכל ומעצב פנים, ובעלים של חברת PLAN360 באשדוד. PLAN360 הינו סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים שמתמחה בעיקר ברמת התכנון והעיצוב עם שימת דגש על הפרטים הקטנים בתכנון ובביצוע. תהליך העבודה של תכנון ועיצוב פנים מתחיל בדיון איש...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה

  מבצע היתרי בנייה רק לבנייה פרטית חדשה.
לא מבצע היתרי בניה להסדרים, חריגות או תוספות בנייה.

זמינות מלאה לעבודה
מירב סואד - מעצב פנים , תמונת פנים

מירב סואד

17 חוות דעת
ציון: 9.74
מירב סואד, עיצוב בתים והום סטיילינג לבתים פרטיים, דירות וקליניקות פרטיות באשדוד. האני מאמין שלי הוא שעיצוב הבית והלבשתו הוא אמצעי לשינוי ושדרוג של סביבת המגורים, המחייה והעסקים שלנו, אך מעבר לכך - מדובר בתהליך מעצים שתכליתו בשינוי ושיפור אי...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
הודיה מילר - מעצב פנים , תמונת פנים

הודיה מילר

4 חוות דעת
ציון: 9.81
הודיה מילר, הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים באשדוד. מילר אדריכלים, הוקם ע"י הודיה מילר מעצבת ישראלית צעירה בעלת תואר בעיצוב פנים מבנה וסביבה ודיפלומה באדריכלות. המטרה שלנו היא לעצב עבורכם חללים שמאפשרים לכם להיות מי שאתם, בעדינות ופשטות כשהכל...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 10.00
לינוי לוינסון, אדריכלית ומעצבת פנים באשדוד. היי אני לינוי לוינסון, אדריכלית ומעצבת פנים, התמחיתי מספר שנים במשרדי אדריכלות וחברות מטבחים, זכיתי באהדת הלקוחות וצברתי המון לקוחות חדשים וקשרים עם ספקים ייחודיים מעולם העיצוב והחלטתי לצאת לדרך...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מעצב או מעצבת פנים באשדוד

עיצוב פנים הוא תחום שתופס תאוצה בישראל בשנים האחרונות. למעשה, הביקוש נובע מהבנה של חשיבות התפקיד הזה ולכן גם משרדי אדריכלים מעסיקים מעצבי פנים, שיאפשרו להם לתת שירות מלא ומקיף ללקוח.

אבל למרות הכל, רבים עדיין לא ממש מבינים - מה עושה מעצב פנים בדיוק? למה צריך אותו? למה אי אפשר לעצב לבד ואיך בכלל הוא עובד? אז החלטנו לעשות לכם סדר ולהסביר את הכל במקום אחד.

 

מהו תפקידו של מעצבת או מעצב הפנים?

מעצב פנים עוסק בתכנון ועיצוב חללים פנימיים, לעיתים תוך שינויים במבנה עצמו, כדי להתאים את המבנה לצרכי הלקוח, החזון שלו לגבי הנכס ואף לחלומות שלו.

חלק ממעצבי הפנים בישראל הם בעלי תואר בעיצוב פנים, חלקם בוגרי מוסדות חינוך בגישה מעשית וחלקם לא למדו כלל, אך מסתמכים בעבודתם על כישרון טבעי וידע שרכשו בכוחות עצמם.

 

תהליך עבודה של מעצב פנים באשדוד - שלבי התכנון

באופן אידיאלי, מעצב פנים נכנס לתמונה בשלב בחירת הנכס, או בשלב התכנון של מבנה חדש. זהו השלב בו כישוריו מתחילים לבוא לידי ביטוי, כאשר הוא ממליץ על בניה שתאפשר לממש את הצרכים והרצונות של הלקוח, או מצביע על נכס שלא כדאי לקנות, מכיוון שעיצובו בהתאם לדרישות הלקוח בלתי אפשרי, או לא משתלם.

בשלב הבא, מעצב פנים בירושלים מקבל מהלקוח את רשימת הדרישות, הרצונות, החזון והטעם האישי שלו, כדי להתאים את התכנון ככל האפשר לבקשות. זהו גם הזמן המתאים להציג את התקציב הרצוי, אליו המעצב יצטרך להתאים את כל שלבי התכנון והביצוע.

השלב לאחר מכן הוא יצירת התכנון והצגתו בפני הלקוח, לאישור תחילת עבודה. תכנון זה כולל גם הצגת לוחות זמנים, בהם המעצב מתבקש לעמוד בהתאם לתוכנית.

מן הראוי לציין כי יש לקוחות שנותנים מבטחם באופן מלא במעצב הפנים ונותנים לו יד חופשית, לעומת לקוחות שחשוב להם להיות מעורבים בתהליך ולכן מבקשים מהמעצב להעביר דרכם כל החלטה חשובה לפני הביצוע.

 

תהליך עבודה של מעצב פנים באשדוד - שלבי הביצוע

לאחר אישור התכנון, המעצב יכול להתחיל למצוא את בעלי המקצוע המתאימים לפרויקט ולקבל מהם הצעות מחיר - כאן חשוב לציין כי מעצב פנים מנוסה מכיר בעלי מקצוע רבים מתוך ניסיון של עבודה משותפת איתם ולכן קללו לבחור בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, כמו גם לקבל הצעות מחיר טובות יותר מאשר אלה שנותנים ללקוח רגיל.

גם מול חנויות רהיטים, או חנויות של פריטים לעיצוב הבית, מעצב פנים בירושלים יכול לקבל מחירים טובים יותר וגם לחסוך לכם זמן, כי הוא מכיר היטב עשרות חנויות כאלה ולכן קללו לאתר את החנויות שמחזיקות פריטים מתאימים לקו העיצובי שנבחר.

מרגע תחילת העבודה הפיזית על הפרויקט, המעצב מגיע לשטח בשלבים קריטיים כדי לפקח על עמידה בלוח זמנים ועל איכות העבודה.

אבל כדי שכל השלבים האלה יתבצעו על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצון מלאה של הלקוח, צריך קודם כל לבחור מעצב פנים מתאים.

 

איך לבחור מעצבת או מעצב פנים באשדוד?

בחירה של מעצב פנים מורכבת ממספר שיקולים. שיקולים שחשוב לקחת בחשבון בעת תהליך בחירת מעצב או מעצבת פנים :

 

תקציב

מעצבי פנים פועלים בשיטות שונות וברמות שונות של ניסיון.

יש מעצבי פנים שמחזיקים משרדים גדולים ויש כאלה שפועלים באופן צנוע, בתוך משרד קטן ואפילו מתוך הבית. לכן עלויות שכר הטרחה משתנות ולכן חשוב לבחור מעצב שהעלויות שלו מתאימות לתקציב שלכם.

 

סגנון עיצוב

מעצבי פנים רבים יכולים להעניק שירותים מגוונים ולעצב בסגנונות שונים, אך לרוב תמצאו שמעצבי פנים מתמחים בסגנון עיקרי אחד, או יותר והסגנון שלהם צריך להתאים לכם כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה. לכן כדאי לבחון מספר אתרי אינטרנט של מעצבים שונים ולחפש את המעצב שעובד בסגנון שאתם אוהבים.

 

המלצות

כדאי לשכור מעצב פנים באשדוד שיש לכם המלצות טובות עליו, אבל גם אם לא מצאתם המלצות כאלה מאנשים שאתם מכירים, נסו למצוא המלצות אחריות ברחבי הרשת, לבדוק את תיק העבודות שלו ולחפש אותו באינדקס של בעלי מקצוע עם דירוג של גולשים.

 

כימיה אישית

חשוב לזכור כי עבודה מול מעצב פנים יכולה להיות תהליך אישי מאוד - בעיקר כאשר מדובר על עיצוב הבית. בנוסף, תהליך עבודה איכותי ויסודי של מעצב פנים כולל הקשבה לצרכי הלקוח ולכן חשוב שתרגישו בנוח עם המעצב שלכם, שתוכלו לשתף אותו גם בפרטים אינטימיים, אם צריך. שתרגישו בנוח לשוחח איתו גם לאורך התהליך, לקבל ממנו עדכונים מהנעשה בשטח ולהביע ביקורת במקרה הצורך.

 

עיצוב פנים באשדוד: סיכום

עבודתו של מעצב פנים באשדוד היא חיונית עבור אנשים רבים - לא רק בעלים של בתי מלון, חללים מסחריים ובתי יוקרה נזקקים לשירות חיוני זה, כי אם כל מי שמבין את החשיבות של התאמה אישית של הנכס לצרכים של בעליו, של הידע הרלוונטי ליצירת חלל נעים, מזמין וארגונומי וגם כדי לחסוך לכם זמן וכסף, כי אתם עובדים עם בעל מקצוע שיודע את מלאכתו ומבצע אותה על הצד הטוב ביותר.