בית

>

אינסטלטורים

>

אינסטלטורים באשדוד

אינסטלטורים שבדקנו באשדוד

מאות חוות דעת באתר על אינסטלטורים באשדוד שעברו בדיקת איכות

 סנן
8 אינסטלטורים באשדוד
שקיבלו ציון מעל 9
יבגני ויבה  - אינסטלטור , תמונת פנים

יבגני ויבה

4 חוות דעת
ציון: 9.50
יבגני ויבה, שיפוצניק באשדוד. מתמחה בכל סוגי השיפוצים כגון: שיפוץ חדרי רחצה, שיפוץ מטבח. מבצע את כל עבודות הצבע ושפכטל כמו כן גם גבס וטיח. פירוק ריצוף והדבקת ריצוף, מתמחה גם בכל עבודות האינסטלציה וצבע. דואג לשירות המהיר והאמין ביותר.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
מור עזרתי - אינסטלטור , תמונת פנים

מור עזרתי

28 חוות דעת
ציון: 9.71
מור עזרתי, שיפוצניק באשדוד. מבצע את כל סוגי השיפוצים כגון: עבודות גבס, שיפוצי אמבטיה, איסנטלציה, ריצוף, חשמל, שליכט, טייח ועוד.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יגאל אלהרר - אינסטלטור , תמונת פנים

יגאל אלהרר

11 חוות דעת
ציון: 9.48
יגאל אלהרר, קבלן איטום ושיפוצניק באשדוד. דור שני לעבודות איטום, מציע פתרון מקצועי למגוון בעיות האיטום: איטום גגות בזפת ויריעות, איטום קירות, מרתפים ועוד. מתמחה בשיפוץ חזיתות ומבנים. בנוסף מבצע את כל עבודות השיפוצים כגון- צבע, טייח, שביר...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.59
ישראל דזבסרוב, שיפוצניק והנדימן באשדוד. מבצע שיפוצים קטנים, עבודות צבע, גבס, ריצוף, טייח שפכטל ועוד. כמו כן, מבצע שירותי הנדימן, תיקוני נגרות, תליית טלוויזיות, מדפים ועוד.
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
יונס נבארי - אינסטלטור , תמונת פנים

יונס נבארי

19 חוות דעת
ציון: 9.62
יונס נבארי בעלים של חברת י.מ.אינסטלציה באשדוד. מתמחה בכל עבודות האינסטלציה ובפרט; אסלות סמויות, פתיחת סתימות, גילוי ואיתור פיצוצי צנרת, החלפת קווי מים וביוב, הגברת לחץ מים מקרים לחמים, החלפה והתקנת כלים סניטריים, שיפוץ חדרי אמבטיה ומקלחו...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
מאור בושרי - אינסטלטור , תמונת פנים

מאור בושרי

3 חוות דעת
ציון: 9.67
מאור בושרי, שיפוצניק באשדוד. מתמחה בכל סוגי השיפוצים והאינסטלציה כגון: עבודות אינסטלציה, שחרור סתימות. בנוסף מבצע תכנון והחלפת צנרת מים. כמו כן מתמחה גם באיטום גגות, התקנת דודים ולוחות סולאריים. שיפוץ מקלחות קומפלט, התקנת כלים סניטריים ....
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
איתי סקורי - אינסטלטור , תמונת פנים

איתי סקורי

20 חוות דעת
ציון: 8.68
איתי סקורי, שיפונציק באשדוד. מתמחה בכל עבודות השיפוצים והאינסטלציה כגון גבס צבע, ריצוף, החלפות צנרות מים,שיפוץ מקלחות ובתים קומפלקט ברמה גבוהה. בנוסף, מבצע הספקה,התקנה ותיקונים של דודי שמש וקולטים. שם דגש על אמינות ומקצועיות.
איזורי שירות: השפלה והסביבה
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:
רותם אמר - אינסטלטור , תמונת פנים

רותם אמר

40 חוות דעת
ציון: 9.81
רותם אמר קבלן שיפוצים באשדוד. בעלים של חברת "רותם הנדסה" המבצעת את כל סוגי עבודות הבנייה והשיפוצים למגזר הפרטי, הביטחוני והעסקי. מתמחה בעבודות הריסה ובנייה, חלוקת דירות להשקעה, עבודות אינסטלציה, חשמל, ריצוף בשיש ואבן, טיח, גבס וצבע. בנו...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים אינסטלטור ולא מצאתם ?

או

אינסטלציה היא אחד התחומים המגוונים והמורכבים ביותר בתחום השיפוצים והתחזוקה. אינסטלטורים הם בעלי המקצוע הנקראים לעבוד כאשר יש צורך לבניית תשתיות מים וביוב, התקנה וחיבור של כלים סניטריים כמו כיורים ואסלות, איתור ותיקון של נזילות, פתיחת סתימות בצינורות גלויים, צינורות נסתרים, צינורות מים וצינורות ביוב, פתרון בעיות ניקוז ועוד.

כאשר אתם זקוקים לאינסטלטור, חשוב לדעת איזה סוג של עבודה אתם צריכים ולהזמין את האינסטלטור המתאים ובנוסף, לזכור שמדובר על בעל מקצוע עתיר ידע, שלעיתים יש לו גם הכשרה מקצועית, ניסיון רב וכלי עבודה מתקדמים ויקרים.

 

למה אינסטלטור באשדוד זה מקצוע מורכב?

אינסטלטור באשדוד צריך להכיר סוגים שונים של מערכות אינסטלציה, מתוך נקודת הנחה שיש מערכת מים וביוב שונה בכל בית ובכל מבנה. המערכות השונות מורכבות מצינורות, ברזים, כלים סניטריים ועוד.

חלק ממערכות אלה ישנות מאוד ולכן גם בנויות אחרת וגם קשות מאוד לתחזוקה, חלק מהמערכות חדשות ויש ללמוד איך לעבוד איתן, יש חיבורים מיוחדים, יש הרבה תשתיות נסתרות, שנמצאות מתחת למרצפות, או מאחורי קירות ולא פעם אינסטלטור נדרש לבצע גם עבודות חיפוי בתום עבודת התיקון, כך שהוא צריך להיות גם שיפוצניק.

 

ביקור של אינסטלטור באשדוד - לא רק אינסטלציה

אם הזמנתם אינסטלטור והוא הצליח לאתר את הבעיה ולטפל בה, קחו בחשבון שכאן לא הסתיימה עבודתו, כי ברוב המקרים הוא יצטרך גם לסדר מחדש את הקיר, או הרצפה שהיה צריך לשבור, כדי להגיע לצינור הבעייתי. בנוסף, ייתכן שהאינסטלטור הגיע כדי לטפל בבעיה של נזילה ולבסוף ביצע גם טיפול בסתימה, או בעיה נוספת אחרת.

 

אינסטלטור באשדוד - מתי להזמין אותו?

במרבית המקרים, כאשר מזמינים אינסטלטור לתיקון בבית, זה לצורך תיקון סתימה, או נזילה.

סתימה בצנרת מתרחשת כמעט בכל בית מדי פעם, אבל סתימה בביוב למשל, אופיינית בעיקר לבתי קרקע, בגלל שורשי עצים שחודרים לצנרת למשל, או שברים שנגרמו מעבודות בקרקע.

לעומת זאת, הסיבות העיקריות להיווצרות סתימות בדירות, גם אם הן בקומה גבוהה, הן הצטברות של חומרים כמו שיער, שומן, שאריות מזון, שאריות חומרי בניה, לאחר שיפוץ בעיקר.

נזילה היא עניין קצת שונה - איתור ותיקון של נזילות על ידי אינסטלטור באשדוד, יכול להתרחש בדירה, או בית צמוד קרקע, במשרד, או בחנות ובכל מקום שיש בו תשתיות מים.

כאשר כתמי הרטיבות נראים בבירור, קל יותר לאתר את מקור הנזילה, אם כי לעיתים גם כתם יכול להיווצר הרחק ממקור הנזילה בצינור.

לעומת זאת, אם פתאום חשבון המים מנופח ללא סיבה נראית לעין, או שהנזילה מתרחשת במערכת הביוב, יותר קשה לאתר אותה ואז יש צורך בציוד וידע מיוחד.

 

הזמנת אינסטלטור לצורך התקנה

במסגרת תהליך שיפוץ, בניה של בית חדש, או פשוט החלפה וחידוש של כלים סניטריים שונים בבית, בדרך כלל נעזרים באינסטלטור. מגוון העבודות הוא רחב מאוד גם כאן - התקנה של אסלה, כיור, אמבטיה, מקלחות, ברזים ועוד.

גם התקנה של מדיח כלים חדש, מכונת כביסה, מזגן, דוד שמש, או חשמל, מערכת הסקה, מערכת השקיה לגינה, החלפת ברזים, סיפונים, מרזבים, רשתות ניקוז, מערכות סינון ואפילו מקרר ומייבש כביסה - כולם מצריכים חיבור לנקודת מים, או לניקוז ולכן במקרים אלה תצטרכו להזמין אינסטלטור באשדוד.

 

כיצד בוחרים אינסטלטור

כפי שניתן לראות, אינסטלטור באשדוד צריך להיות בעל מקצוע בעל ידע נרחב וניסיון, יכולות מגוונות, בגלל הצורך להתמודד עם סוגים רבים כל כך של עבודות מורכבות וחיוניות וזה לא הכל.

אינסטלטור באשדוד צריך להיות מסוגל גם לתקן אחריו את הנזק שנוצר, אם וכאשר נדרש לשבור קיר, או רצפה כדי לטפל בבעיית אינסטלציה. לכן חשוב להכיר כמה כללי בסיס, אותם כדאי ליישם כאשר מחפשים אינסטלטור באשדוד.

 

הסמכה, הכשרה ותעודה

לפי החוק בישראל, אינסטלטור באשדוד לא חייב להיות מוסמך, או בעל תעודה ולמען האמת יש אינסטלטורים רבים שמעולם לא קיבלו הכשרה מסודרת והם עדיין אינסטלטורים נפלאים, אבל לא מזיק לבקש תעודת הסמכה לאינסטלציה, או תעודת קבלן שיפוצים, בעיקר כאשר אתם מזמינים אינסטלטור באשדוד לביצוע עבודות מורכבות.

 

המלצות וחוות דעת באינטרנט או בחיים עצמם

המלצות תמיד היו הדרך הטובה ביותר לאתר בעל מקצוע איכותי. אין כמו לפגוש מישהו שאתם מכירים וסומכים עליו ולשמוע ממנו המלצה על בעל מקצוע טוב. היום אתם יכולים גם להיכנס לפורטל בעלי מקצוע ולקרוא חוות דעת של לקוחות אמיתיים, או למצוא המלצות ברשתות חברתיות.

 

מחירים, עלויות וכל מה שביניהם

אינסטלטור באשדוד לא מחוייב למחירון קבוע, אבל לרוב תמצאו שרוב בעלי המקצוע מבקשים מחירים דומים עבור עבודות סטנדרטיות. מנגד, כאשר העבודה מפסיקה להיות סטנדרטית ומתחילה להיות מורכבת, סביר להניח שהמחיר יעלה בהתאם לרמת המורכבות, רמת הקושי, ציוד מיוחד ושעות עבודה ארוכות.

חשוב לזכור שמחיר נמוך לא יכול להיות אינדיקציה מובילה לבחירת בעל מקצוע ויש לבדוק גם את הפרמטרים האחרים.

 

לסיכום: אינסטלטורים באשדוד

אינדיקציה לאיתור אינסטלטור באשדוד, שיהיה גם אמין, ג מקצועי, גם מגוון וגם איכותי, צריכה להיות מורכבת ממספר גורמים, ביניהם גם תעודת אחריות על העבודה, ציוד מיוחד לעבודות מורכבות ועוד. הקדישו את הזמן הדרוש לאיתור אינסטלטור באשדוד, כדי שתוכלו להנות מעבודה מקצועית ושירות איכותי לטווח ארוך.