בית

>

מתקיני דקים ופרגולות

>

מתקיני דקים ופרגולות בירושלים

דקים ופרגולות בירושלים

מתקינים מומלצים בירושלים לביצוע עבודות דקים ופרגולות, שערים וגדרות מעץ - בעלי המקצוע עברו סינון של שיפוצים פלוס ובאתר תמצאו חוות דעת אמיתיות מלקוחותיהם הקודמים.

 סנן
2 מתקיני דקים ופרגולות בירושלים
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 9.44
אריה עזרא לוי, קבלן בנין רשום בירושלים. קבלן שיפוצים כבר מעל ארבעים שנה בעל ידע וניסיון בכל ענפי הבניין משלד ועד גמר כגון: בניית שלד, תוספות בנייה, עבודות גבס, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, שליכט וטייח, כל עבודות הצבע ועוד. מחזיק כמעט בכל תעודות...
זמינות מלאה לעבודה
קאסם סורחי - מתקין דקים ופרגולות , תמונת פנים

קאסם סורחי

15 חוות דעת
ציון: 9.13
קאסם סורחי, קבלן אבנים משתלבות ושיפוצניק בירושלים. קאסם סורחי, קבלן אבנים משתלבות ושיפוצניק באזור ירושלים והשפלה. מתמחה במגוון רחב של עבודות כגון: אבנים משתלבות, מדרכות, אספלט, יציקות בטון, בטון מוטבע, בטון מוחלק, שיפוצי מקלחת, אינסטלציה,...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מתקין דקים ופרגולות בירושלים

בין אם יש לכם חצר, או מרפסת ישנה ומוזנחת ובים אם יש לכם חצר, או מרפסת בבית חדש, או פשוט גינה שאתם רוצים לשדרג את המראה שלה, מרפסת שאתם רוצים לשדרג וכן הלאה, תוכלו לעשות זאת באופן דרמטי ומהותי בעזרתו האדיבה של מתקין פרגולה ודקים בירושלים.

דקים ופרגולות הם ללא ספק שני האלמנטים הבולטים והמשפיעים ביותר על נראות הגינה ולכן חשוב לתת משקל גדול לבחירה נכונה של העיצוב וכן של בעל המקצוע שיבצע עבורכם את העבודה, אבל לא כל אחד יודע איך לבחור נכון את בעל המקצוע ומהם הדגשים לעיצוב נכון של דקים ופרגולות.

לכן אתם מוזמנים להיכנס לראש של המומחים שלנו להתקנת דקים ופרגולות כדי ללמוד - איך מעצבים ומתכננים דקים ופרגולות לגינה, או למרפסת?

 

מתקין פרגולות ודקים בירושלים מסביר - גורמים משפיעים על תכנון פרגולה

גורמים רבים משפיעים על תכנון הפרגולה והדק שלכם לגינה, הידוע שבהם הוא רצון הלקוח כמובן, אבל זהו רק גורם אחד. למען האמת מתקין דקים ופרגולה בירושלים, שמכבד את עצמו, נעזר במספר גדול של גורמים לתכנון לפני שהוא מתחיל לעבוד.

 

מתקיני דקים בירושלים - עניין של גאוגרפיה

המיקום הגאוגרפי המיועד להתקנת הדק, או הפרגולה, הוא למעשה אחד הגורמים החשובים בעיצוב האלמנט.

משך החשיפה לשמש לאורך היממה, כמו גם חשיפה לפגעי מזג אוויר אחרים, אופייניים לאקלים של ירושלים, משפיעים במידה רבה על בחירת סוג החומר לבניית הפרגולה בעיקר, אבל גם לבחירת החומר המתאים לבניית הדק.

כיווני השמש והרוח משפיעים גם הם כמובן על תכנון נכון של הפרגולה והדק, כך שהמוצר לא ידהה ויתבלה במהירות, אך גם כדי שאתם תוכלו להנות ממנו באופן מקסימלי לטווח ארוך.

לכן אחד הדברים הראשונים שבודק מתקין דקים ופרגולות בירושלים הוא מיקום גיאוגרפי.

 

מתקין פרגולות בירושלים - מצב השטח והתשתיות

כמו כל מבנה גדול אחר, גם דקים ופרגולות צריכים תשתית טובה להישען עליה, שתחזק את העמידות שלהם, תעזור לייצב אותן וגם להתקין אותם בצורה ישרה ונכונה.

אם תשתיות כאלה, כמו רצפת בטון, אדמה ישרה, עמודי ברזל וכן הלאה - אינן קיימות, מתקין דקים ופרגולות בירושלים יצטרך לתכנן קודם כל את התקנת התשתיות הדרושות וליישם אותן לפני שיוכל להתחיל בהתקנת האלמנט המבוקש.

 

מתקין דקים בירושלים - סוג החומר

במקרים רבים אנשים בוחרים לבנות דקים ופרגולות מעץ. במקרה כזה, תפקידו של מתקין דקים ופרגולות בירושלים מחייב אותו לעזור לכם לבחור את סוג העץ המתאים לתנאי האקלים אצלכם, למצב השטח, לצרכים שאתם מציגים לו ולתקציב שלכם.

כמובן שבמקרים רבים לא עושים שימוש בעץ, אך גם אז בחירת החומר צריכה להיעשות באופן מושכל, תוך הקשבה לצרכי הלקוח כדי להתאים לו את החומר הרלוונטי לבניית דק ופרגולה.

 

מתקיני פרגולות בירושלים - גובה התקציב

גובה התקציב הוא פרמטר חשוב שבעל המקצוע חייב להתייחס אליו בעת תכנון דק, או פרגולה.

נכון שאיכות חומרי הגלם ואיכותו של בעל המקצוע משפיעים על המחיר, אבל בעל מקצוע מיומן, מנוסה ומקצועי יודע כיצד להתאים את המוצר האיכותי ביותר שאפשר להשיג במסגרת תקציב נתון ועושה כל שביכולתו להתאים אותו לתקציב, בלי לפגוע באיכות.

ואם כבר הגענו לנושא התקציב, כדאי שתכירו את הגורמים המשפיעים על גובה התקציב, כדי שתדעו למה לצפות.

 

מתקין דקים בירושלים ופרגולות - עלויות

עלויות התקנה של פרגולות ודקים משתנות בהתאם לכמה פרמטרים קבועים:

 

סוג החומר

ככל שתבחרו חומר גלם איכותי ויקר יותר, כך באופן טבעי צפוי לעלות גם מחיר הפרגולה, או הדק שלכם.

 

איכות חומרי גלם

חומרי גלם איכותיים מעידים על בעל מקצוע איכותי, אבל גם מעלים את המחיר. האם זה שווה את זה? לגמרי כן.

 

מצב השטח

כאשר מתקינים פרגולה ודק, יש צורך להכין תשתית שעליה יהיו מותקנים האלמנטים ביציבות. אם תשתיות אלה אינן קיימות, מתקין דקים ופרגולות בירושלים יצטרך להקים אותן עבורכם, מה שיוסיף כמובן לעלויות.

 

גישה נוחה לשטח

מתקין דקים ופרגולות בירושלים צריך להביא איתו ציוד וחומרים כבדי משקל וגדולים במיוחד, כדי להתקין לכם את האלמנטים הדרושים. לשם כך הוא זקוק לגישה נוחה אל הבית שלכם, אבל אם אין גישה נוחה לבית שלכם הוא יידרש לתת יותר שעות עבודה, להשקיע מאמצים רבים ולעיתים גם לשכור ציוד מיוחד כדי להביא את כל הציוד הדרוש להתקנת האלמנטים ולכן גם המחיר יעלה בהתאם.

 

עיצובים מיוחדים

מתקין דקים ופרגולות בירושלים, אם הוא איכותי ומקצועי, יודע לספק גם מגוון עיצובים, שילוב חומרים נוספים, שילוב גופי תאורה, עיצובים מיוחדים ועוד. כל בחירה עיצובית כזו יכולה לשדרג את האלמנט שלכם בכמה רמות, אבל גם לייקר אותו באופן טבעי.

 

לסיכום

מתקין דקים ופרגולות בירושלים הוא בעל מקצוע שצריך להיות רב תחומי, מגוון ויצירתי, לצד היותו מקצועי, מנוסה ואמין.

כל התכונות האלה הופכות מתקין דקים ופרגולות בירושלים לבעל מקצוע שיכול לספק לכם מוצר איכותי, מעוצב ועמיד, שישרת אתכם היטב לאורך שנים רבות.