סטודיו המתמחה בשרותי תכנון אדריכלי ועיצוב פנים המבוססים על ניסיון מעשי מגוון בתחומים הרחבים של ענף האדריכלות והנדל"ן
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

שירלי פרץ

ציון: 10.00 | 2 חוות דעת

ציון 10.00 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 2 לקוחות שעבדו עם שירלי פרץ

11 אלבומי פרוייקטים

7 שנים בתחום אדריכלות

אודות

סטודיו המתמחה בשרותי תכנון אדריכלי ועיצוב פנים המבוססים על ניסיון מעשי מגוון בתחומים הרחבים של ענף האדריכלות והנדל"ן. הסטודיו הוקם בשנת 2012 ע"י שירלי, הסטודיו מספק שירותיי אדריכלות ועיצוב עבור יזמים פרטיים, רוכשי דירות בפרויקטים קבלניים, בונים פרטיים ומשפצים.

אזורי שירות: צפון, השרון והסביבה

2 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של שירלי פרץ

10.00
מבוסס על 2 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 2 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל טלי: הצג מספר

תיאור העבודה: עיצוב ותכנון אדריכלי לבית - תוכניות, עיצוב פנים.

ועוד איך ממליצה, כי שירלי מדהימה, פשוט אין לי מילים אחרות להגיד, היא מקצועית, ישרה, היא נחמדה, היא אחראית. אני הגעתי אליה דיי במקרה ופשוט בן אדם יוצאת מן הכלל, באמת, כל כך גם מקשיבה לצרכים, היא היתה בשטח כל הזמן לבדוק שהכול... קרא עוד

ועוד איך ממליצה, כי שירלי מדהימה, פשוט אין לי מילים אחרות להגיד, היא מקצועית, ישרה, היא נחמדה, היא אחראית.

אני הגעתי אליה דיי במקרה ופשוט בן אדם יוצאת מן הכלל, באמת, כל כך גם מקשיבה לצרכים, היא היתה בשטח כל הזמן לבדוק שהכול בסדר, באמת אין לי מילים לתאר, כמה נהנתי, כמה תהליך הבניה עבר בכיף, ממש.

היא תכננה את הכול וזה היה מאוד קשה, כי יש לי בית דו קומתי אני גרתי בקומה השניה וההורים שלי גרו בקומה הראשונה והקומה הראשונה היתה מאוד ישנה, משנת החמישים והשבעים, של המאה הקודמת והיה צריך להרוס את הכול ותוך כדיי הריסה גילו כל מיני מחדלים בקונסטרוקציה והיה צריך לשנות את הכול ולעשות מחדש וחזרנו למהנדס והיא שינתה ובאמת היא כל כך היתה כל הזמן איתי, ממש יד ביד, היא גם עשתה את העיצוב פנים, חוץ מהאדריכלות, אז בשלב שכבר לקראת הסיום היא הלכה איתי ובחרנו יחד את כל התאורה ואת כל הדברים, את הדלתות, כל הרכישות הפנימיות היא עשתה איתי, את המטבח כמובן, את הכול, הכול, מ- א' עד -ת', מדהימה, באמת מדהימה.

היינו מדברות על הבית שלי, כאילו זה בית משותף של שנינו, ממש, אני כותבת לה, "הריצוף שלנו הגיע", אני אפילו לא שמתי לב שכתבתי, מקסימה.

ממש, אין, אני כל כך הופתעתי, אני גם נתתי לה בונוס, כי אני ראיתי שהיא כל כך השקיעה, הרבה מעבר למה שציפיתי וממה שהיא לקחה במחיר, לדעתי, אני נתתי לה בונוס בלי שהיא תבקש, בלי כלום, בגלל שהיא היתה בסדר. היא לקחה פחות מדיי, אז אני נתתי לה תוספת, כי חשבתי שמגיע לה, מדהימה.

אני דיי ישר הגעתי אליה, היא היתה עם איזה שותפה, אני בכלל התכוונתי לקנות איזה בית אחר, לא חשוב, זה השתנה ואז אמרתי לה: "בואי, את יכולה לעשות לי במקום הקניה הזו, לעשות לי משהו אחר?",  אמרה לי: "בקשה" ואז התחלנו את התהליך ואז נשארתי איתה בלי השותפה, רק איתה נשארתי, ראיתי שהיא כל כך בן אדם, לי זה חשוב שהבן אדם יהיה קודם כל בן אדם ומקצוענות זה חשוב, אבל שיהיה בן אדם, בלי זה, לא יעזור שום דבר, היא תמיד חוזרת, אין מצב שאת מתקשת אליה והיא עסוקה והיא לא חוזרת אליך באמת. 

אני מאוד ממליצה עליה ואם רוצים לקוחות לבוא לראות, אז אני בשמחה אני אראה את התוצר שלה.    

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל מורן: הצג מספר

תיאור העבודה: עיצוב ותכנון אדריכלי לבית בבניה - תוכניות קונסטרוקציה, חשמל , אינסטלציה, עיצוב פנים עד קבלת מפתח

קודם כל אני יכולה להגיד שלקחתי הרבה הצעות מחיר, לקחתי 5 הצעות מחיר ואני גרה בכפר סבא והיא גרה ברמת ישי. כאילו במרכז לא חסר עוד מעצבות, הכול מפוצץ, אבל קודם כל ,לפני שהיא מקצועית והיא סופר מקצועית ותכף אני אגיע לזה, היא בן אדם... קרא עוד

קודם כל אני יכולה להגיד שלקחתי הרבה הצעות מחיר, לקחתי 5 הצעות מחיר ואני גרה בכפר סבא והיא גרה ברמת ישי. כאילו במרכז לא חסר עוד מעצבות, הכול מפוצץ, אבל קודם כל ,לפני שהיא מקצועית והיא סופר מקצועית ותכף אני אגיע לזה, היא בן אדם, היא מקשיבה קודם כל, עשתה תיאום ציפיות ביני לבין בעלי, מה אנחנו צריכים, כל הצרכים, כמה ילדים. בהמשך גם היא חשבה עתידי. נגיד. סתם דוגמא. אני אמרתי לה שאני רוצה ג'קוזי, אז היא אמרה לי אין בעיה, אבל אולי תחשבי על זה ונתנה לי כל מיני נקודות, פרספקטיבות שונות שאני האדם הפשוט לא שמתי לב לזה, נתנה לי מלא טיפים, היתה איתנו כל התהליך, היא היתה זמינה כל הזמן, אני מדברת ברמה של שישי בחמש בצהריים כאילו, מיילים, אין מצב שהיא לא היתה חוזרת אליי אחרי גג, חצי שעה, מינימום, הייתי הולכת לחנויות לבחור, היא התלוותה אליי כמה פעמים, אבל היו פעמים שהלכתי לבד, אני עצמאית בשטח, הלכתי וצילמתי לה פשוט, וואלה היא לא היתה חייבת והיא נתנה לי מלא טיפים ואפילו התקשרה לחנויות,, יש להם הסדר כל פעם למעצבים ואדריכלים,  עם כל מיני חנויות, אז היא התקשרה שיתנו לי הנחות וכל מיני כאלה ושלא יעבדו עליי וממש, ממש הרגשתי שכאילו יש לי על מי לסמוך והתוצאות מדברות בעד עצמם, גם עבדה עם הקבלן שלי צמוד, אחד עם השני וכל הזמן פחדנו, שלפעמים היופי לא הולך עם זה ביחד,  אבל בגלל שהיא גם אדריכלית במקצוע שלה והיא מבינה בכל העניין של התוכניות בניה וכל הדברים האלה, זה היה לטובתינו.

מדהימה מדהימה, באמת, אפילו אם אני אפשפש ואני אחפש איזה משהו ככה שהיה לא טוב, אין לי, באמת, אני ממש ממליצה עליה בפורומים בפייסבוק, של כל פורום אפשרי ,כאילו עד היום, כי באמת מכל הלב, מגיע לה, עשתה עבודה נהדרת, ליוותה אותנו עד הרגע האחרון, יותר מזה אני אגיד, גם שקיבלנו מפתח, היא לא עזבה אותנו והיא קיבלה כבר את כל הכסף והכול ואין לה אינטרס והיא לא עזבה אותנו וכל הזמן "ואם את צריכה משהו", האמת אין דברים כאלה באמת, אני שומעת  מחברות שלי סיפורים על קבלנים ומעצבי פנים מפה ועד לשם, באמת לא חסר.

ממש, אין, היא מדהימה היא גם סופר מקצועית, כי היא עלתה על מלא דברים, שנגיד פתאום היא שמה לב עם הקבלן, אני לא מבינה בזה, אבל נגיד דברים שקרו בשטח והיא אמרה לו, "אבל תקשיב ותעשה ככה", תמיד חשבה קדימה, זה היתרון שלה, לא חשבה כאן ועכשיו, "אה אוקיי זה יראה יפה", "זה יראה מהמם, "הלקוח יהיה מרוצה, אז סבבה נעשה וי", לא! היא גם כאילו כל הזמן ניסתה להוריד לנו עלויות באיזשהו דרך, לא על חשבון איכות, כי אני גם לא מתפשרת על איכות, אבל היא לא התפשרה על איכות בכלל, את האמת שגם אני כזאת.

היא גרה ברמת ישי ואני מכפר סבא וזה נסיעה של שעה וחצי, היא היתה באה אליי בתדירות, קודם כל היא היתה באה הרבה לשטח, לראות שהכול מבחינת העבודה ומבחינת איך שמתקדם עם התוכניות, היא גם באה איתי למרכז לבחור דברים, אין,  באמת אני יכולה רק להמליץ עליה ומי שלוקח אותה מרוויח, באמת, ממש, היא מדהימה, בן אדם קודם כל ועל המקצועיות שלה אין עוררין, לפעמים זה בא על חשבון משהו, זה נופל על משהו, אבל אצלה באמת היא נותנת את הנשמה והיא נותנת את הלב, היא נותנת לך תחושה שהיא פה בשבילך ולא כדיי לצאת לידיי חובה, כאילו, טוב בגלל שאני משלמת לך כסף וזה, אז לא, היא פשוט שם בכל רמח אבריה, ממש שם כל הזמן.

היא חשבה על כל פרט ופרט, אני אגיד יותר מזה, בעלי בהתחלה התנגד והוא אמר לי: "מה מעצבת פנים, יש לך קבלן" עכשיו יש לי קצת חוש, כי למדתי עיצוב והוא אמר לי  "מה, תעשי בעצמך" אמרתי לו: "תעזוב אותי, אני לא מתעסקת בדברים האלה, זה כאבי ראש,  יש לי בית, ילדים" והיום בדיעבד, שאנחנו כבר 3 שנים אחרי, הוא אמר לי: "איזה מזל שהקשבתי לך ושלקחנו אותה".

היא לא היתה זולה, בוא נגיד, אני מדברת על לפני 4 שנים, אני לא יודעת באמת מה המחירים היום,  לפני 4 שנים לקחתי כל מיני הצעות מחיר מאנשים ונתנו לי  פחות או יותר, בוא נגיד שלוש אלף,  אלפיים שקל לפה, כאילו זה לא היה סקאלה מטורפת בהיבט, קודם כל שאתה לא נמצא שם ואתה לא מכיר את השוק, אין לך מדד עד שיש לך הצעות מחיר ואתה פחות או יותר מבין מה המחירים בכלל של מעצבת, אבל אני אגיד את האמת  אם היא היתה דורשת יותר, הייתי משלמת לה יותר, קיבלתי מעבר היא לא הסתכלה על כסף, חילקנו את הכסף לפעימות, כי הייתי שנה בבניה וזה היה בשלבים, במקום שהיא תרדוף אחריי, אז אני רדפתי אחריה עם הכסף, אמרתי לה: "שירלי, אני אעשה לך העברה בנקאית" , היא אמרה: "מורן, הכול בסדר, את לא נעלמת וגם אני לא, אנחנו פה", כאילו נתנה תחושה שוואלה אני איתך ונכון אף אחד לא עושה את זה בחינם, עם כל הכבוד, אבל היא כל הזמן רצתה שאני יהיה קודם מרוצה.

 היא באמת נכס לעולם הזה, ממש, אני אומרת מכל הפרמטרים, אני באה מתחום עיצוב אומנתי, אני למדתי גם בשנקר עיצוב של חלונות ראווה, אני היום קצת בהוראה, תחום אחר לגמרי, עשיתי הסבה, אז אני מכירה את זה, אני יודעת איך פחות  או יותר  מתנהל  כל העניין הזה וזה גם קצת פרוץ השוק הזה, גם מבחינת מחירים וגם מבחינת  איכויות העבודה, טיב התוכניות, באמת כל התוכניות שהיא עשתה לי, מבחינת החשמל, אינסטלציה, מזגנים, הכול היא עשתה לי, כאילו בא איש מקצוע והיה צריך רק להסתכל ולבצע ולא היה צריך לשבור את הראש, בא לי האיש מזגנים ואומר לי "וואו, כבר תכננת"? אמרתי לו  "תקשיב, זה התוכנית מזגנים, פה אתה עושה, אתה מבצע א, ב, ג"  הוא היה בשוק, הוא אמר לי:  "אם הייתי יודע שזה ככה", גם הכול הסתכרן, לא היה מצב נגיד, סתם דוגמא, אינסטלציה, הקבלן בא לשים,  לא יודעת מה, צינור של 4 טון ופתאום הוא אומר "אהה, רגע, איך זה יכול להיות, בתוכנית מופיע ככה", לא היה חיה כזאת, כי אני רואה אצל חברות שלי שלפעמים בין התוכנית בפועל,ניש פער, אבל פה לא היה. ממש היה תיאום.

אני לא מאמינה שהיא מתנהלת עם אנשים אחרת, זה אופי של בן אדם, יכול להיות, תלוי גם אם איזה קבלן נופלים, לקבלן יש לו גם דרישות, אבל היא היסתדרה, היא גם תמיד ניסתה להגיע לעמק השווה איתו, כאילו הכול גם בנועם ,לא במילים לא מתאימות, זה לא היה שם, היא תמיד היתה מרגיעה את הרוחות.

   כל מי שבא אלינו פעור פה ואני ממליצה עליה בלב שלם., אני מקווה שיהיה לה בהצלחה, מגיע לה מכל הלב.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

ינואר 2013
תוספת בניה לבית בהרחבה אזוריתשקד

מקלחת ילידים

טוען תמונה
ינואר 2013
עיצוב פנים לדירת מגוריםכפר סבא

חדר שינה

טוען תמונה
ינואר 2013
עיצוב חומוסייהחיפה

עיצוב בגבס

טוען תמונה
ינואר 2013
תוספת בניה בהרחבה איזוריתקיבוץ רמות מנשה

חזית כניסה

טוען תמונה
ינואר 2013
עיצוב פנים לבית פרטירמת ישי

מטבח

טוען תמונה
ינואר 2013
עיצוב חנות למוצרי סלולרעמק יזרעאל

הדמייה לחלל הפנים

טוען תמונה
ינואר 2013
שיפוץ בית ברמת ישי

שיפוץ ברמת ישי

טוען תמונה
ינואר 2013
שיפוץ בית ביקנעם

שיפוץ בית ביקנעם

טוען תמונה
ינואר 2013
תכנון בית פרטי ברמות מנשהרמות מנשה

תכנון בית פרטי ברמות מנשה

חזית כניסה

טוען תמונה
ינואר 2012
עיצוב בית פרטירמת ישי

שילוב בריקים בחדר מדרגות

טוען תמונה
ינואר 2012
עיצוב משרד רואה חשבוןקרית מוצקין

נישת כניסה

טוען תמונה

תשובות מקצועיות של שירלי פרץ לשאלות בפורומים

שירלי פרץ ענה על 21 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

הפיכת מרפסת מקורה ליחידת דיור

שאלה בפורום היתרי בניה נשאלה ע"י רועי מחדרה בתאריך 15/10/17:

ברשותי דירה בקומה ראשונה בתשריט ובטאבו הקומה מחולקת לשלוש: הדירה שלי ששטחה 74 מר מרפסת מקורה 36 מר שצמודה בטאבו למחסן בקומת קרקע ושטח מעבר בין הדירה למרפסת...
התשובה של שירלי:

שלום רועי,
כתבה שתסבר לך את האוזן
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4294939,00.html
בהצלחה שירלי

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

מרתף

שאלה בפורום היתרי בניה נשאלה ע"י מילה מפרדס חנה בתאריך 18/10/17:

אם בתכנן בנייה עם מרתף בגובה נמוך כ-2.3 מטר לא למגורים, כשטח אחסון וכדומה, השטח שלו יורד מסך אחוזי בנייה? והאם משלמים על השטח הזה ארנונה? ואם עיריות מאשרים כזה היתר...
התשובה של שירלי:

שלום חנה,
מרתף אכן נחשב כחלק מהשטחים, על מנת ששטח לא ייחשב עליו היות נמוך מ-1.80 ס"מ.
בהצלחה שירלי - קמחי אדריכלות ועיצוב

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

אדריכל לא עונה

שאלה בפורום אדריכלות נשאלה ע"י משה ממחניים בתאריך 18/10/17:

שלום, רקע : אני עבדתי מול אדריכל על תכנון בית. לאחר סיום השלב של תכנון הבית ע"פ דרישותי נוצר עיקוב בהמשך התהליך(אני אשם ) ולאחר מכן התהליך נמשך. בעקבות העיקול...
התשובה של שירלי:

שלום משה,
ראשית עליך להיפגש עם האדריכל שלך והבין מדוע הפרויקט לא מתקדם, לפעמים הבירוקרטיה ארוכה ומתישה ונדמה כאילו העבודה לא נעשית. במידה ולא תצליחו לגשר על הפערים, זכותך לעבור לאדריכל אחר כמובן לאחר שהאדריכל הסכים אתך ושלח לוועדה מסמך שהוא מפסיק לטפל בתיק והתיק יעבור למתכנן אחר.סביר להניח שהוא גם יבקש חתימה על זכויות יוצרים.
מאחלת לך שתסתדרו. בהצלחה שירלי - קמחי אדריכלות ועיצוב

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התאמת גוון רובה לאריחים לבנים מאט באמבטיה

שאלה בפורום קרמיקה וריצוף נשאלה ע"י אירית מעפולה בתאריך 22/06/17:

שלום, אני בונה בית מקבלן, לאבמטיה בחרתי אריחים בסטנדרט מהמבחר המועט שהיה, בגלל שלא אהבתי אף פעם לבן בחרתי בלבן מאט כי ראיתי באחת הדירות ושם זה נראה יפה. ועכשיו כשסיימו...
התשובה של שירלי:

שלום אירית,
להחליף גוון רובה, זה לא פשוט, יש לחרוץ את הרובה וליישם מחדש, ציינת שהדירה מקבלן מה שלא בהכרח יסכים על מנת שלא תהיה פגיעה באריחים.
אפשרות אחרת, לחברת מפאי יש מחדש רובה, תגשי לחנות חומרי בנין ותבדקי האם המחדש רובה יעזור לבעיה שלך, במידה וכן תנסי בפינה קטנה תני לזה להתייבש לפני שאת עושה את כל הקירות.
בהצלחה שירלי.

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

היתר בנייה

שאלה בפורום היתרי בניה נשאלה ע"י יהודה מראשון לציון בתאריך 24/06/17:

שלום רב, בבעלותי דירת גן בבניין של 3 קומות, אני מעוניין להרחיב את חדר האמבטיה ומעוניין להוסיף בנייה חיצונית של 5-6 מ"ר בלבד. כיצד אני יכול לדעת אם נותרו אחוזי...
התשובה של שירלי:

שלום יהודה,
פנה לוועדה לתכנון באיזור מגוריך והם ייתנו לך את המידע הרלוונטי.
ולאחר שתקבל את המידע, פנה למתכנן שיסביר לך מה מותר לך.
בהצלחה שירלי

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

טען 5 שאלות נוספות
מוצגות 5 מתוך 21

התקשרו לשירלי פרץ

צרו קשר להתייעצות עם נציג