שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
שירלי פרץ
שירלי פרץ
053-6110285

שירלי פרץ

053-6110285
ציון

ציון: 10.00

2 חוות דעת
תחומי עיסוק של בעל המקצוע

שירלי פרץ מופיע בשיפוצים פלוס באינדקסים הבאים: אדריכלות, עיצוב פנים.

אזורי שירות

איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה.

סטודיו המתמחה בשרותי תכנון אדריכלי ועיצוב פנים המבוססים על ניסיון מעשי מגוון בתחומים הרחבים של ענף האדריכלות והנדל"ן. הסטודיו הוקם בשנת 2012 ע"י שירלי, הסטודיו מספק שירותיי אדריכלות ועיצוב עבור יזמים פרטיים, רוכשי דירות בפרויקטים קבלניים, בונים פרטיים ומשפצים.

10
הציון מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 2 לקוחות שעבדו עם שירלי פרץ
תחומי עיסוק של בעל המקצוע

שירלי פרץ מופיע בשיפוצים פלוס באינדקסים הבאים: אדריכלות, עיצוב פנים.

אזורי שירות

איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה.

10
שנות ניסיון בתחום
זמינות חלקית לעבודה

חוות דעת אחרונות

לכל חוות הדעת (2)
תמונה של טלי דניאלי
ינואר 2017
עיצוב ותכנון אדריכלי לבית - תוכניות, עיצוב פנים.
טלי דניאלי מקריית טבעון: הצג מספר
ועוד איך ממליצה, כי שירלי מדהימה, פשוט אין לי מילים אחרות להגיד, היא מקצועית, ישרה, היא נחמדה, היא אחראית. אני הגעתי אליה דיי במקרה ופשוט בן אדם יוצאת מן... הצג הכל >> הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

ועוד איך ממליצה, כי שירלי מדהימה, פשוט אין לי מילים אחרות להגיד, היא מקצועית, ישרה, היא נחמדה, היא אחראית.

אני הגעתי אליה דיי במקרה ופשוט בן אדם יוצאת מן הכלל, באמת, כל כך גם מקשיבה לצרכים, היא היתה בשטח כל הזמן לבדוק שהכול בסדר, באמת אין לי מילים לתאר, כמה נהנתי, כמה תהליך הבניה עבר בכיף, ממש.

היא תכננה את הכול וזה היה מאוד קשה, כי יש לי בית דו קומתי אני גרתי בקומה השניה וההורים שלי גרו בקומה הראשונה והקומה הראשונה היתה מאוד ישנה, משנת החמישים והשבעים, של המאה הקודמת והיה צריך להרוס את הכול ותוך כדיי הריסה גילו כל מיני מחדלים בקונסטרוקציה והיה צריך לשנות את הכול ולעשות מחדש וחזרנו למהנדס והיא שינתה ובאמת היא כל כך היתה כל הזמן איתי, ממש יד ביד, היא גם עשתה את העיצוב פנים, חוץ מהאדריכלות, אז בשלב שכבר לקראת הסיום היא הלכה איתי ובחרנו יחד את כל התאורה ואת כל הדברים, את הדלתות, כל הרכישות הפנימיות היא עשתה איתי, את המטבח כמובן, את הכול, הכול, מ- א' עד -ת', מדהימה, באמת מדהימה.

היינו מדברות על הבית שלי, כאילו זה בית משותף של שנינו, ממש, אני כותבת לה, "הריצוף שלנו הגיע", אני אפילו לא שמתי לב שכתבתי, מקסימה.

ממש, אין, אני כל כך הופתעתי, אני גם נתתי לה בונוס, כי אני ראיתי שהיא כל כך השקיעה, הרבה מעבר למה שציפיתי וממה שהיא לקחה במחיר, לדעתי, אני נתתי לה בונוס בלי שהיא תבקש, בלי כלום, בגלל שהיא היתה בסדר. היא לקחה פחות מדיי, אז אני נתתי לה תוספת, כי חשבתי שמגיע לה, מדהימה.

אני דיי ישר הגעתי אליה, היא היתה עם איזה שותפה, אני בכלל התכוונתי לקנות איזה בית אחר, לא חשוב, זה השתנה ואז אמרתי לה: "בואי, את יכולה לעשות לי במקום הקניה הזו, לעשות לי משהו אחר?",  אמרה לי: "בקשה" ואז התחלנו את התהליך ואז נשארתי איתה בלי השותפה, רק איתה נשארתי, ראיתי שהיא כל כך בן אדם, לי זה חשוב שהבן אדם יהיה קודם כל בן אדם ומקצוענות זה חשוב, אבל שיהיה בן אדם, בלי זה, לא יעזור שום דבר, היא תמיד חוזרת, אין מצב שאת מתקשת אליה והיא עסוקה והיא לא חוזרת אליך באמת. 

אני מאוד ממליצה עליה ואם רוצים לקוחות לבוא לראות, אז אני בשמחה אני אראה את התוצר שלה.    

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

איכות העבודה 10
עמידה בזמנים 10
אדיבות 10
תמורה למחיר 10
ציון כללי: 10
תמונה של מורן
אוקטובר 2014
עיצוב ותכנון אדריכלי לבית בבניה - תוכניות קונסטרוקציה, חשמל , אינסטלציה, עיצוב פנים עד קבלת מפתח
מורן מכפר סבא: הצג מספר
קודם כל אני יכולה להגיד שלקחתי הרבה הצעות מחיר, לקחתי 5 הצעות מחיר ואני גרה בכפר סבא והיא גרה ברמת ישי. כאילו במרכז לא חסר עוד מעצבות, הכול מפוצץ, אבל קודם כל... הצג הכל >> הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

קודם כל אני יכולה להגיד שלקחתי הרבה הצעות מחיר, לקחתי 5 הצעות מחיר ואני גרה בכפר סבא והיא גרה ברמת ישי. כאילו במרכז לא חסר עוד מעצבות, הכול מפוצץ, אבל קודם כל ,לפני שהיא מקצועית והיא סופר מקצועית ותכף אני אגיע לזה, היא בן אדם, היא מקשיבה קודם כל, עשתה תיאום ציפיות ביני לבין בעלי, מה אנחנו צריכים, כל הצרכים, כמה ילדים. בהמשך גם היא חשבה עתידי. נגיד. סתם דוגמא. אני אמרתי לה שאני רוצה ג'קוזי, אז היא אמרה לי אין בעיה, אבל אולי תחשבי על זה ונתנה לי כל מיני נקודות, פרספקטיבות שונות שאני האדם הפשוט לא שמתי לב לזה, נתנה לי מלא טיפים, היתה איתנו כל התהליך, היא היתה זמינה כל הזמן, אני מדברת ברמה של שישי בחמש בצהריים כאילו, מיילים, אין מצב שהיא לא היתה חוזרת אליי אחרי גג, חצי שעה, מינימום, הייתי הולכת לחנויות לבחור, היא התלוותה אליי כמה פעמים, אבל היו פעמים שהלכתי לבד, אני עצמאית בשטח, הלכתי וצילמתי לה פשוט, וואלה היא לא היתה חייבת והיא נתנה לי מלא טיפים ואפילו התקשרה לחנויות,, יש להם הסדר כל פעם למעצבים ואדריכלים,  עם כל מיני חנויות, אז היא התקשרה שיתנו לי הנחות וכל מיני כאלה ושלא יעבדו עליי וממש, ממש הרגשתי שכאילו יש לי על מי לסמוך והתוצאות מדברות בעד עצמם, גם עבדה עם הקבלן שלי צמוד, אחד עם השני וכל הזמן פחדנו, שלפעמים היופי לא הולך עם זה ביחד,  אבל בגלל שהיא גם אדריכלית במקצוע שלה והיא מבינה בכל העניין של התוכניות בניה וכל הדברים האלה, זה היה לטובתינו.

מדהימה מדהימה, באמת, אפילו אם אני אפשפש ואני אחפש איזה משהו ככה שהיה לא טוב, אין לי, באמת, אני ממש ממליצה עליה בפורומים בפייסבוק, של כל פורום אפשרי ,כאילו עד היום, כי באמת מכל הלב, מגיע לה, עשתה עבודה נהדרת, ליוותה אותנו עד הרגע האחרון, יותר מזה אני אגיד, גם שקיבלנו מפתח, היא לא עזבה אותנו והיא קיבלה כבר את כל הכסף והכול ואין לה אינטרס והיא לא עזבה אותנו וכל הזמן "ואם את צריכה משהו", האמת אין דברים כאלה באמת, אני שומעת  מחברות שלי סיפורים על קבלנים ומעצבי פנים מפה ועד לשם, באמת לא חסר.

ממש, אין, היא מדהימה היא גם סופר מקצועית, כי היא עלתה על מלא דברים, שנגיד פתאום היא שמה לב עם הקבלן, אני לא מבינה בזה, אבל נגיד דברים שקרו בשטח והיא אמרה לו, "אבל תקשיב ותעשה ככה", תמיד חשבה קדימה, זה היתרון שלה, לא חשבה כאן ועכשיו, "אה אוקיי זה יראה יפה", "זה יראה מהמם, "הלקוח יהיה מרוצה, אז סבבה נעשה וי", לא! היא גם כאילו כל הזמן ניסתה להוריד לנו עלויות באיזשהו דרך, לא על חשבון איכות, כי אני גם לא מתפשרת על איכות, אבל היא לא התפשרה על איכות בכלל, את האמת שגם אני כזאת.

היא גרה ברמת ישי ואני מכפר סבא וזה נסיעה של שעה וחצי, היא היתה באה אליי בתדירות, קודם כל היא היתה באה הרבה לשטח, לראות שהכול מבחינת העבודה ומבחינת איך שמתקדם עם התוכניות, היא גם באה איתי למרכז לבחור דברים, אין,  באמת אני יכולה רק להמליץ עליה ומי שלוקח אותה מרוויח, באמת, ממש, היא מדהימה, בן אדם קודם כל ועל המקצועיות שלה אין עוררין, לפעמים זה בא על חשבון משהו, זה נופל על משהו, אבל אצלה באמת היא נותנת את הנשמה והיא נותנת את הלב, היא נותנת לך תחושה שהיא פה בשבילך ולא כדיי לצאת לידיי חובה, כאילו, טוב בגלל שאני משלמת לך כסף וזה, אז לא, היא פשוט שם בכל רמח אבריה, ממש שם כל הזמן.

היא חשבה על כל פרט ופרט, אני אגיד יותר מזה, בעלי בהתחלה התנגד והוא אמר לי: "מה מעצבת פנים, יש לך קבלן" עכשיו יש לי קצת חוש, כי למדתי עיצוב והוא אמר לי  "מה, תעשי בעצמך" אמרתי לו: "תעזוב אותי, אני לא מתעסקת בדברים האלה, זה כאבי ראש,  יש לי בית, ילדים" והיום בדיעבד, שאנחנו כבר 3 שנים אחרי, הוא אמר לי: "איזה מזל שהקשבתי לך ושלקחנו אותה".

היא לא היתה זולה, בוא נגיד, אני מדברת על לפני 4 שנים, אני לא יודעת באמת מה המחירים היום,  לפני 4 שנים לקחתי כל מיני הצעות מחיר מאנשים ונתנו לי  פחות או יותר, בוא נגיד שלוש אלף,  אלפיים שקל לפה, כאילו זה לא היה סקאלה מטורפת בהיבט, קודם כל שאתה לא נמצא שם ואתה לא מכיר את השוק, אין לך מדד עד שיש לך הצעות מחיר ואתה פחות או יותר מבין מה המחירים בכלל של מעצבת, אבל אני אגיד את האמת  אם היא היתה דורשת יותר, הייתי משלמת לה יותר, קיבלתי מעבר היא לא הסתכלה על כסף, חילקנו את הכסף לפעימות, כי הייתי שנה בבניה וזה היה בשלבים, במקום שהיא תרדוף אחריי, אז אני רדפתי אחריה עם הכסף, אמרתי לה: "שירלי, אני אעשה לך העברה בנקאית" , היא אמרה: "מורן, הכול בסדר, את לא נעלמת וגם אני לא, אנחנו פה", כאילו נתנה תחושה שוואלה אני איתך ונכון אף אחד לא עושה את זה בחינם, עם כל הכבוד, אבל היא כל הזמן רצתה שאני יהיה קודם מרוצה.

 היא באמת נכס לעולם הזה, ממש, אני אומרת מכל הפרמטרים, אני באה מתחום עיצוב אומנתי, אני למדתי גם בשנקר עיצוב של חלונות ראווה, אני היום קצת בהוראה, תחום אחר לגמרי, עשיתי הסבה, אז אני מכירה את זה, אני יודעת איך פחות  או יותר  מתנהל  כל העניין הזה וזה גם קצת פרוץ השוק הזה, גם מבחינת מחירים וגם מבחינת  איכויות העבודה, טיב התוכניות, באמת כל התוכניות שהיא עשתה לי, מבחינת החשמל, אינסטלציה, מזגנים, הכול היא עשתה לי, כאילו בא איש מקצוע והיה צריך רק להסתכל ולבצע ולא היה צריך לשבור את הראש, בא לי האיש מזגנים ואומר לי "וואו, כבר תכננת"? אמרתי לו  "תקשיב, זה התוכנית מזגנים, פה אתה עושה, אתה מבצע א, ב, ג"  הוא היה בשוק, הוא אמר לי:  "אם הייתי יודע שזה ככה", גם הכול הסתכרן, לא היה מצב נגיד, סתם דוגמא, אינסטלציה, הקבלן בא לשים,  לא יודעת מה, צינור של 4 טון ופתאום הוא אומר "אהה, רגע, איך זה יכול להיות, בתוכנית מופיע ככה", לא היה חיה כזאת, כי אני רואה אצל חברות שלי שלפעמים בין התוכנית בפועל,ניש פער, אבל פה לא היה. ממש היה תיאום.

אני לא מאמינה שהיא מתנהלת עם אנשים אחרת, זה אופי של בן אדם, יכול להיות, תלוי גם אם איזה קבלן נופלים, לקבלן יש לו גם דרישות, אבל היא היסתדרה, היא גם תמיד ניסתה להגיע לעמק השווה איתו, כאילו הכול גם בנועם ,לא במילים לא מתאימות, זה לא היה שם, היא תמיד היתה מרגיעה את הרוחות.

   כל מי שבא אלינו פעור פה ואני ממליצה עליה בלב שלם., אני מקווה שיהיה לה בהצלחה, מגיע לה מכל הלב.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

איכות העבודה 10
עמידה בזמנים 10
אדיבות 10
תמורה למחיר 10
ציון כללי: 10
10
מבוסס על 2 חוות דעת
לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון.
2 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.
 • איכות העבודה 10
 • עמידה בזמנים 10
 • אדיבות 10
 • תמורה למחיר 10
100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!
תמונה של טלי דניאלי
ינואר 2017
עיצוב ותכנון אדריכלי לבית - תוכניות, עיצוב פנים.
טלי דניאלי מקריית טבעון: הצג מספר
ועוד איך ממליצה, כי שירלי מדהימה, פשוט אין לי מילים אחרות להגיד, היא מקצועית, ישרה, היא נחמדה, היא אחראית. אני הגעתי אליה דיי במקרה ופשוט בן אדם יוצאת מן... הצג הכל >> הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

ועוד איך ממליצה, כי שירלי מדהימה, פשוט אין לי מילים אחרות להגיד, היא מקצועית, ישרה, היא נחמדה, היא אחראית.

אני הגעתי אליה דיי במקרה ופשוט בן אדם יוצאת מן הכלל, באמת, כל כך גם מקשיבה לצרכים, היא היתה בשטח כל הזמן לבדוק שהכול בסדר, באמת אין לי מילים לתאר, כמה נהנתי, כמה תהליך הבניה עבר בכיף, ממש.

היא תכננה את הכול וזה היה מאוד קשה, כי יש לי בית דו קומתי אני גרתי בקומה השניה וההורים שלי גרו בקומה הראשונה והקומה הראשונה היתה מאוד ישנה, משנת החמישים והשבעים, של המאה הקודמת והיה צריך להרוס את הכול ותוך כדיי הריסה גילו כל מיני מחדלים בקונסטרוקציה והיה צריך לשנות את הכול ולעשות מחדש וחזרנו למהנדס והיא שינתה ובאמת היא כל כך היתה כל הזמן איתי, ממש יד ביד, היא גם עשתה את העיצוב פנים, חוץ מהאדריכלות, אז בשלב שכבר לקראת הסיום היא הלכה איתי ובחרנו יחד את כל התאורה ואת כל הדברים, את הדלתות, כל הרכישות הפנימיות היא עשתה איתי, את המטבח כמובן, את הכול, הכול, מ- א' עד -ת', מדהימה, באמת מדהימה.

היינו מדברות על הבית שלי, כאילו זה בית משותף של שנינו, ממש, אני כותבת לה, "הריצוף שלנו הגיע", אני אפילו לא שמתי לב שכתבתי, מקסימה.

ממש, אין, אני כל כך הופתעתי, אני גם נתתי לה בונוס, כי אני ראיתי שהיא כל כך השקיעה, הרבה מעבר למה שציפיתי וממה שהיא לקחה במחיר, לדעתי, אני נתתי לה בונוס בלי שהיא תבקש, בלי כלום, בגלל שהיא היתה בסדר. היא לקחה פחות מדיי, אז אני נתתי לה תוספת, כי חשבתי שמגיע לה, מדהימה.

אני דיי ישר הגעתי אליה, היא היתה עם איזה שותפה, אני בכלל התכוונתי לקנות איזה בית אחר, לא חשוב, זה השתנה ואז אמרתי לה: "בואי, את יכולה לעשות לי במקום הקניה הזו, לעשות לי משהו אחר?",  אמרה לי: "בקשה" ואז התחלנו את התהליך ואז נשארתי איתה בלי השותפה, רק איתה נשארתי, ראיתי שהיא כל כך בן אדם, לי זה חשוב שהבן אדם יהיה קודם כל בן אדם ומקצוענות זה חשוב, אבל שיהיה בן אדם, בלי זה, לא יעזור שום דבר, היא תמיד חוזרת, אין מצב שאת מתקשת אליה והיא עסוקה והיא לא חוזרת אליך באמת. 

אני מאוד ממליצה עליה ואם רוצים לקוחות לבוא לראות, אז אני בשמחה אני אראה את התוצר שלה.    

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

איכות העבודה 10
עמידה בזמנים 10
אדיבות 10
תמורה למחיר 10
ציון כללי: 10
תמונה של מורן
אוקטובר 2014
עיצוב ותכנון אדריכלי לבית בבניה - תוכניות קונסטרוקציה, חשמל , אינסטלציה, עיצוב פנים עד קבלת מפתח
מורן מכפר סבא: הצג מספר
קודם כל אני יכולה להגיד שלקחתי הרבה הצעות מחיר, לקחתי 5 הצעות מחיר ואני גרה בכפר סבא והיא גרה ברמת ישי. כאילו במרכז לא חסר עוד מעצבות, הכול מפוצץ, אבל קודם כל... הצג הכל >> הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

קודם כל אני יכולה להגיד שלקחתי הרבה הצעות מחיר, לקחתי 5 הצעות מחיר ואני גרה בכפר סבא והיא גרה ברמת ישי. כאילו במרכז לא חסר עוד מעצבות, הכול מפוצץ, אבל קודם כל ,לפני שהיא מקצועית והיא סופר מקצועית ותכף אני אגיע לזה, היא בן אדם, היא מקשיבה קודם כל, עשתה תיאום ציפיות ביני לבין בעלי, מה אנחנו צריכים, כל הצרכים, כמה ילדים. בהמשך גם היא חשבה עתידי. נגיד. סתם דוגמא. אני אמרתי לה שאני רוצה ג'קוזי, אז היא אמרה לי אין בעיה, אבל אולי תחשבי על זה ונתנה לי כל מיני נקודות, פרספקטיבות שונות שאני האדם הפשוט לא שמתי לב לזה, נתנה לי מלא טיפים, היתה איתנו כל התהליך, היא היתה זמינה כל הזמן, אני מדברת ברמה של שישי בחמש בצהריים כאילו, מיילים, אין מצב שהיא לא היתה חוזרת אליי אחרי גג, חצי שעה, מינימום, הייתי הולכת לחנויות לבחור, היא התלוותה אליי כמה פעמים, אבל היו פעמים שהלכתי לבד, אני עצמאית בשטח, הלכתי וצילמתי לה פשוט, וואלה היא לא היתה חייבת והיא נתנה לי מלא טיפים ואפילו התקשרה לחנויות,, יש להם הסדר כל פעם למעצבים ואדריכלים,  עם כל מיני חנויות, אז היא התקשרה שיתנו לי הנחות וכל מיני כאלה ושלא יעבדו עליי וממש, ממש הרגשתי שכאילו יש לי על מי לסמוך והתוצאות מדברות בעד עצמם, גם עבדה עם הקבלן שלי צמוד, אחד עם השני וכל הזמן פחדנו, שלפעמים היופי לא הולך עם זה ביחד,  אבל בגלל שהיא גם אדריכלית במקצוע שלה והיא מבינה בכל העניין של התוכניות בניה וכל הדברים האלה, זה היה לטובתינו.

מדהימה מדהימה, באמת, אפילו אם אני אפשפש ואני אחפש איזה משהו ככה שהיה לא טוב, אין לי, באמת, אני ממש ממליצה עליה בפורומים בפייסבוק, של כל פורום אפשרי ,כאילו עד היום, כי באמת מכל הלב, מגיע לה, עשתה עבודה נהדרת, ליוותה אותנו עד הרגע האחרון, יותר מזה אני אגיד, גם שקיבלנו מפתח, היא לא עזבה אותנו והיא קיבלה כבר את כל הכסף והכול ואין לה אינטרס והיא לא עזבה אותנו וכל הזמן "ואם את צריכה משהו", האמת אין דברים כאלה באמת, אני שומעת  מחברות שלי סיפורים על קבלנים ומעצבי פנים מפה ועד לשם, באמת לא חסר.

ממש, אין, היא מדהימה היא גם סופר מקצועית, כי היא עלתה על מלא דברים, שנגיד פתאום היא שמה לב עם הקבלן, אני לא מבינה בזה, אבל נגיד דברים שקרו בשטח והיא אמרה לו, "אבל תקשיב ותעשה ככה", תמיד חשבה קדימה, זה היתרון שלה, לא חשבה כאן ועכשיו, "אה אוקיי זה יראה יפה", "זה יראה מהמם, "הלקוח יהיה מרוצה, אז סבבה נעשה וי", לא! היא גם כאילו כל הזמן ניסתה להוריד לנו עלויות באיזשהו דרך, לא על חשבון איכות, כי אני גם לא מתפשרת על איכות, אבל היא לא התפשרה על איכות בכלל, את האמת שגם אני כזאת.

היא גרה ברמת ישי ואני מכפר סבא וזה נסיעה של שעה וחצי, היא היתה באה אליי בתדירות, קודם כל היא היתה באה הרבה לשטח, לראות שהכול מבחינת העבודה ומבחינת איך שמתקדם עם התוכניות, היא גם באה איתי למרכז לבחור דברים, אין,  באמת אני יכולה רק להמליץ עליה ומי שלוקח אותה מרוויח, באמת, ממש, היא מדהימה, בן אדם קודם כל ועל המקצועיות שלה אין עוררין, לפעמים זה בא על חשבון משהו, זה נופל על משהו, אבל אצלה באמת היא נותנת את הנשמה והיא נותנת את הלב, היא נותנת לך תחושה שהיא פה בשבילך ולא כדיי לצאת לידיי חובה, כאילו, טוב בגלל שאני משלמת לך כסף וזה, אז לא, היא פשוט שם בכל רמח אבריה, ממש שם כל הזמן.

היא חשבה על כל פרט ופרט, אני אגיד יותר מזה, בעלי בהתחלה התנגד והוא אמר לי: "מה מעצבת פנים, יש לך קבלן" עכשיו יש לי קצת חוש, כי למדתי עיצוב והוא אמר לי  "מה, תעשי בעצמך" אמרתי לו: "תעזוב אותי, אני לא מתעסקת בדברים האלה, זה כאבי ראש,  יש לי בית, ילדים" והיום בדיעבד, שאנחנו כבר 3 שנים אחרי, הוא אמר לי: "איזה מזל שהקשבתי לך ושלקחנו אותה".

היא לא היתה זולה, בוא נגיד, אני מדברת על לפני 4 שנים, אני לא יודעת באמת מה המחירים היום,  לפני 4 שנים לקחתי כל מיני הצעות מחיר מאנשים ונתנו לי  פחות או יותר, בוא נגיד שלוש אלף,  אלפיים שקל לפה, כאילו זה לא היה סקאלה מטורפת בהיבט, קודם כל שאתה לא נמצא שם ואתה לא מכיר את השוק, אין לך מדד עד שיש לך הצעות מחיר ואתה פחות או יותר מבין מה המחירים בכלל של מעצבת, אבל אני אגיד את האמת  אם היא היתה דורשת יותר, הייתי משלמת לה יותר, קיבלתי מעבר היא לא הסתכלה על כסף, חילקנו את הכסף לפעימות, כי הייתי שנה בבניה וזה היה בשלבים, במקום שהיא תרדוף אחריי, אז אני רדפתי אחריה עם הכסף, אמרתי לה: "שירלי, אני אעשה לך העברה בנקאית" , היא אמרה: "מורן, הכול בסדר, את לא נעלמת וגם אני לא, אנחנו פה", כאילו נתנה תחושה שוואלה אני איתך ונכון אף אחד לא עושה את זה בחינם, עם כל הכבוד, אבל היא כל הזמן רצתה שאני יהיה קודם מרוצה.

 היא באמת נכס לעולם הזה, ממש, אני אומרת מכל הפרמטרים, אני באה מתחום עיצוב אומנתי, אני למדתי גם בשנקר עיצוב של חלונות ראווה, אני היום קצת בהוראה, תחום אחר לגמרי, עשיתי הסבה, אז אני מכירה את זה, אני יודעת איך פחות  או יותר  מתנהל  כל העניין הזה וזה גם קצת פרוץ השוק הזה, גם מבחינת מחירים וגם מבחינת  איכויות העבודה, טיב התוכניות, באמת כל התוכניות שהיא עשתה לי, מבחינת החשמל, אינסטלציה, מזגנים, הכול היא עשתה לי, כאילו בא איש מקצוע והיה צריך רק להסתכל ולבצע ולא היה צריך לשבור את הראש, בא לי האיש מזגנים ואומר לי "וואו, כבר תכננת"? אמרתי לו  "תקשיב, זה התוכנית מזגנים, פה אתה עושה, אתה מבצע א, ב, ג"  הוא היה בשוק, הוא אמר לי:  "אם הייתי יודע שזה ככה", גם הכול הסתכרן, לא היה מצב נגיד, סתם דוגמא, אינסטלציה, הקבלן בא לשים,  לא יודעת מה, צינור של 4 טון ופתאום הוא אומר "אהה, רגע, איך זה יכול להיות, בתוכנית מופיע ככה", לא היה חיה כזאת, כי אני רואה אצל חברות שלי שלפעמים בין התוכנית בפועל,ניש פער, אבל פה לא היה. ממש היה תיאום.

אני לא מאמינה שהיא מתנהלת עם אנשים אחרת, זה אופי של בן אדם, יכול להיות, תלוי גם אם איזה קבלן נופלים, לקבלן יש לו גם דרישות, אבל היא היסתדרה, היא גם תמיד ניסתה להגיע לעמק השווה איתו, כאילו הכול גם בנועם ,לא במילים לא מתאימות, זה לא היה שם, היא תמיד היתה מרגיעה את הרוחות.

   כל מי שבא אלינו פעור פה ואני ממליצה עליה בלב שלם., אני מקווה שיהיה לה בהצלחה, מגיע לה מכל הלב.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

איכות העבודה 10
עמידה בזמנים 10
אדיבות 10
תמורה למחיר 10
ציון כללי: 10
בחזרה לאלבומים

תוספת בניה לבית בהרחבה אזורית

ינואר 2013
 • מקלחת ילידים
  מקלחת ילידים
 • חדר רחצה
  חדר רחצה
 • בתהליך הבנייה
  בתהליך הבנייה
בחזרה לאלבומים

עיצוב פנים לדירת מגורים

ינואר 2013
 • חדר שינה
  חדר שינה
 • פרוסדורעם פקט לבן
  פרוסדורעם פקט לבן
בחזרה לאלבומים

עיצוב חומוסייה

ינואר 2013
 • עיצוב בגבס
  עיצוב בגבס
 • עיצוב בגבס
  עיצוב בגבס
 • דלפק קבלה
  דלפק קבלה
 • חומוסיה
  חומוסיה
 • חומוסיה
  חומוסיה
 • חומוסיה
  חומוסיה
בחזרה לאלבומים

תוספת בניה בהרחבה איזורית

ינואר 2013
 • חזית כניסה
  חזית כניסה
 • חזית אחורית מכיוון החנייה
  חזית אחורית מכיוון החנייה
בחזרה לאלבומים

עיצוב פנים לבית פרטי

ינואר 2013
 • מטבח
  מטבח
 • עיצוב חוץ
  עיצוב חוץ
 • מטבח
  מטבח
 • סלון
  סלון
בחזרה לאלבומים

עיצוב חנות למוצרי סלולר

ינואר 2013
 • הדמייה לחלל הפנים
  הדמייה לחלל הפנים
 • הדמייה לחלל הכניסה
  הדמייה לחלל הכניסה
בחזרה לאלבומים

שיפוץ בית ברמת ישי

ינואר 2013
 • שיפוץ ברמת ישי
  שיפוץ ברמת ישי
 • שיפוץ ברמת ישי
  שיפוץ ברמת ישי
 • שיפוץ ברמת ישי
  שיפוץ ברמת ישי
 • 2 גופי תאורה נסתרים
  2 גופי תאורה נסתרים
בחזרה לאלבומים

שיפוץ בית ביקנעם

ינואר 2013
 • שיפוץ בית ביקנעם
  שיפוץ בית ביקנעם
 • שיפוץ בית ביקנעם
  שיפוץ בית ביקנעם
 • שיפוץ בית ביקנעם
  שיפוץ בית ביקנעם
 • שיפוץ בית ביקנעם
  שיפוץ בית ביקנעם
 • שיפוץ בית ביקנעם
  שיפוץ בית ביקנעם
 • שיפוץ בית ביקנעם
  שיפוץ בית ביקנעם
בחזרה לאלבומים

תכנון בית פרטי ברמות מנשה

ינואר 2013
תכנון בית פרטי ברמות מנשה
 • חזית כניסה
  חזית כניסה
 • חזית מכיוון חניה
  חזית מכיוון חניה
 • מבט לחדר מגורים
  מבט לחדר מגורים
 • מבט מהמרפסת
  מבט מהמרפסת
בחזרה לאלבומים

עיצוב בית פרטי

ינואר 2012
 • שילוב בריקים בחדר מדרגות
  שילוב בריקים בחדר מדרגות
 • נישה מעוצבת בפינת אוכל
  נישה מעוצבת בפינת אוכל
 • סלון
  סלון
בחזרה לאלבומים

עיצוב משרד רואה חשבון

ינואר 2012
 • נישת כניסה
  נישת כניסה
 • מבואת כניסה
  מבואת כניסה
 • מסדרון אחורי
  מסדרון אחורי
 • פרזדור אחורי
  פרזדור אחורי
 • מבואת כניסה
  מבואת כניסה
 • 3
  פורסם על ידי רועי מחדרה | פורום היתרי בניה

  ברשותי דירה בקומה ראשונה בתשריט ובטאבו הקומה מחולקת לשלוש: הדירה שלי ששטחה 74 מר מרפסת מקורה 36 מר שצמודה בטאבו למחסן בקומת קרקע ושטח מעבר בין הדירה למרפסת...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 19/10/17:
  שלום רועי, כתבה שתסבר לך את האוזן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4294939,00.html בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 3
  פורסם על ידי מילה מפרדס חנה | פורום היתרי בניה

  אם בתכנן בנייה עם מרתף בגובה נמוך כ-2.3 מטר לא למגורים, כשטח אחסון וכדומה, השטח שלו יורד מסך אחוזי בנייה? והאם משלמים על השטח הזה ארנונה? ואם עיריות מאשרים כזה היתר...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 19/10/17:
  שלום חנה, מרתף אכן נחשב כחלק מהשטחים, על מנת ששטח לא ייחשב עליו היות נמוך מ-1.80 ס"מ. בהצלחה שירלי - קמחי אדריכלות ועיצוב
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי משה ממחניים | פורום אדריכלות

  שלום, רקע : אני עבדתי מול אדריכל על תכנון בית. לאחר סיום השלב של תכנון הבית ע"פ דרישותי נוצר עיקוב בהמשך התהליך(אני אשם ) ולאחר מכן התהליך נמשך. בעקבות העיקול...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 19/10/17:
  שלום משה, ראשית עליך להיפגש עם האדריכל שלך והבין מדוע הפרויקט לא מתקדם, לפעמים הבירוקרטיה ארוכה ומתישה ונדמה כאילו העבודה לא נעשית. במידה ולא תצליחו לגשר על הפערים, זכותך לעבור לאדריכל אחר כמובן לאחר שהאדריכל הסכים אתך ושלח לוועדה מסמך שהוא מפסיק לטפל בתיק והתיק יעבור למתכנן אחר.סביר להניח שהוא גם יבקש חתימה על זכויות יוצרים. מאחלת לך שתסתדרו. בהצלחה שירלי - קמחי אדריכלות ועיצוב
  לשאלה המלאה »
 • 3
  פורסם על ידי אירית מעפולה | פורום קרמיקה וריצוף

  שלום, אני בונה בית מקבלן, לאבמטיה בחרתי אריחים בסטנדרט מהמבחר המועט שהיה, בגלל שלא אהבתי אף פעם לבן בחרתי בלבן מאט כי ראיתי באחת הדירות ושם זה נראה יפה. ועכשיו כשסיימו...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 27/06/17:
  שלום אירית, להחליף גוון רובה, זה לא פשוט, יש לחרוץ את הרובה וליישם מחדש, ציינת שהדירה מקבלן מה שלא בהכרח יסכים על מנת שלא תהיה פגיעה באריחים. אפשרות אחרת, לחברת מפאי יש מחדש רובה, תגשי לחנות חומרי בנין ותבדקי האם המחדש רובה יעזור לבעיה שלך, במידה וכן תנסי בפינה קטנה תני לזה להתייבש לפני שאת עושה את כל הקירות. בהצלחה שירלי.
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי יהודה מראשון לציון | פורום היתרי בניה

  שלום רב, בבעלותי דירת גן בבניין של 3 קומות, אני מעוניין להרחיב את חדר האמבטיה ומעוניין להוסיף בנייה חיצונית של 5-6 מ"ר בלבד. כיצד אני יכול לדעת אם נותרו אחוזי...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 27/06/17:
  שלום יהודה, פנה לוועדה לתכנון באיזור מגוריך והם ייתנו לך את המידע הרלוונטי. ולאחר שתקבל את המידע, פנה למתכנן שיסביר לך מה מותר לך. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי מיכאל מרמת גן | פורום בניה

  האם הוספת ממ״ד לבית פרטי קיים דורשת את אישורי העירייה? אשמח לקבל תשובה גם במידה ומוסיפים עוד חדר לבית או שמתבססים על חדר קיים ללא שינוי חיצוני לבית. תודה.
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 27/06/17:
  שלום מיכאל, כל תוספת בניה מחוייבת בהגשת היתר. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 1
  פורסם על ידי אליס מחדרה | פורום חיפוי קירות

  היי. יש לי חתיכה של שיש בסלון (מתחת לחלון גדול) שאני רוצה לחפות. האם אפשר לחפות בבריקים? רעיונות אחרים לחיפוי בלי להוריד את השיש?
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 27/06/17:
  שלום אליס, ניתן להדביק בריקים על שיש, אלו בריקים שהעובי שלהם 1 ס"מ לא בריק מפירוק. להמלצה על אפשרויות אחרות צריך תמונה של החלל. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי אלירן מועלם מקצרין | פורום בניה קלה

  ברשות הוריי בית קרקע עם תוספת של חדר המחובר לבית עם קיר משותף. התוספת בנויה מבלוק איטונג. ברצוני לשאול האם תיאורטית ניתן לבנות קומה שנייה באותו המתאר של הקומה...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 27/06/17:
  שלום אלירן, על מנת לבנות קומה, עליכם לדעת מה זכויות הבניה המותרות למגררש, כלומר כמה שטח מותר להוסיף. נצא מנק' הנחה כי אכן מותר לכם לבנות עוד קומה מלאה, עליכם להתקשר עם מהנדס שיגיע לשטח שיבדוק וייתן הנחיות. בהצלחה שירלי.
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי שי מבת ים | פורום בניה

  שלום למומחים, אני גר בקומת קרקע בבניין רכבת שרוב השכנים מצדדי הוסיפו חדר לפני מספר שנים ואני והשכנים שמעלי לא הוסיפו, בהסתמך על זה שהשכנים כבר הוסיפו כמה זמן צריך...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 27/06/17:
  שלום שי תהליך הוצאת היתר, לוקח זמן. אין רלונטיות לתקדים השכנים. ממליצה לך לפנות למתכנן מאיזורך והוא יינחה אותך בתהליכים. לגביי העלות, כל עוד אין תכנון לא ניתן להעריך עלות. בהצלחה שירלי.
  לשאלה המלאה »
 • 3
  פורסם על ידי שני משוהם | פורום בטון

  היי, אני רוצה לבנות מעין במה מבטון עבור המכונת כביסה והמייבש בגובה 40 ס"מ כך שמתחת זה יהיה חלול לאוכל לשים מגרות. האם יש בעיה לעשות את זה בדירה? נדרשת התייעצות עם...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 27/06/17:
  שלום שני, ללקוחותיי אני ממליצה לבנות מנגרות פריט שבחלקו התחתון נכנסות 3 סלסלות כביסה) ובחלק העליון המכונה והמייבש, וזאת מהסיבה שזה לא דבר קבוע, אלא ניתן להזזה, וציינת שאת גרה בדירה אז זה יהיה רהיט שתוכלי לקחת איתך. לגביי בניה, רצוי להתייעץ עם מהנדס, המהנדס יכול להיות מטעם הקבלן. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי לורן מתל אביב | פורום בטון

  היי, אני מכינה עציצים מבטון, ושמתי לב שהעציצים מורידים אבק בטון. מה אפשר למרוח על הבטון כדי שתופעה זאת תפסיק אבל ישמור על המראה הטבעי של הבטון? כמו כן אשמח למשהו לא...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 25/05/17:
  שלום לורן, מצ"ב קישור לחברה שמספקת סילר לבטון. http://www.sundeck.co.il/%D7%A7%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%92-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%91%D7%91%D7%98%D7%95%D7%9F/natural-look-sealer.aspx בהצלחה שירלי.
  לשאלה המלאה »
 • 3
  פורסם על ידי ענת מתא | פורום חוק, תקנות ומשפט

  שלום. למרות שכתוב מעלה, היכן אני יכולה לראות בכתובים, כדי להביא כהוכחה, מה התקן לגובה תליית אסלה. תודה.
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 25/05/17:
  שלום ענת, תקן 1205 חלק 6 – התקנת מתקני תברואה ובדיקתם- מערכות שרברבות: שיטות בדיקה רום פני האסלה מהרצפה יהיה 39 ס"מ ( עם סטייה מותרת של 1 ס"מ לכל כיוון). בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי יואל ממיתר | פורום אדריכלות

  שלום רב, הגעתי לשלב של אישורים אחרונים לפני תשלום אגרת ההיתר, התחלתי בבדיקת עליות הבנייה 'בתכנית בני ביתך. התברר לי כי עלות הבנייה יותר יקרה ממה שתכננת, ולא...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 25/05/17:
  שלום יואל, אפשרי להתחיל בתכנון מחדש, על האדריכל/ית יהיה להגיש תוכנית שינויים לוועדה, על סמך התכנון החדש. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי רותי מחדרה | פורום קרמיקה וריצוף

  מחפשת ריצוף למטבח - פרלטו - פרלטינו ביאנקו טבעית. מי מכיר/יודע איפה ניתן לרכוש. תודה
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 25/05/17:
  שלום רותי, האם בדקת בחברות לקרמיקה כמו : אלוני / זהבי עצמון / שיש דן וכיו"ב. אני יודעת שקשה למצוא כאלה, וגם קחי בחשבון שלא בטוח שתהיה התאמה בין האריחים הקיימים. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 3
  פורסם על ידי אורטל מתל אביב | פורום חוק, תקנות ומשפט

  היי,אם יש לי דירה בקומה עליונה ויציאה לגג בקומה מעל שעליו נמצאים הדודים של כל הדיירים.(את הדירה רכשתי מחלמיש) בכל השכונה רווח תוספות בניה שלפי הידוע לי מותר לי לבנות 40...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 22/05/17:
  שלום אורטל, על מנת לבנות עליך להתקשר עם אדריכל לצורכי רישוי הבניה. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי אנה מאשדוד | פורום תמ"א 38

  אנחנו קומה רביעית בבניין טרומי חוששים עד מאוד מהם הסיכונים תודה
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 22/05/17:
  שלום אנה, ממה אתם חוששים? אם אתם חוששים מסוג הבניה המלצתי שתזמינו מהנדס לביתכם והוא ירגיע אתכם מבחינת חוזק המבנה. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 3
  פורסם על ידי נטלי מכפר מעש | פורום עיצוב פנים

  פינת האוכל שלי עשויה מעץ הרוזווד צבע עץ נוטה לאדמדם . אני צריכה לתקן את הכורסאות בסלון ולשים רגלי עץ האם זה צריך להיות באותו צבע זהה העץ של הםינת אוכל והעץ של הריהוט...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 22/05/17:
  שלום נטלי, אני אישית נוטה להתאים בין סוגי העץ בעיקר אם באותו החלל. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 2
  פורסם על ידי נטלי מכפר מעש | פורום עיצוב פנים

  איזה צבע שטיח אני יכולה לשים מתחת לפינת אוכל ? והאם ישתלב יפה כשהרגליים של הספות שלי בצבע חום עם הפינה הזו הם באותו חלל הסלון והפינה והאם לדעתך הפינה לא מכוערת או...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 22/05/17:
  שלום נטלי, אני הייתי מכניסה צבע, שטיח בגוונים של טורקיז תכלת, יש שטיחי טלאים יפיפיים ואפילו הייתי מחליפה את הריפוד בכיסאות גם לגווני התכלת. בהצלחה שירלי.
  לשאלה המלאה »
 • 4
  פורסם על ידי אריאל מפתח תקווה | פורום היתרי בניה

  בבעלותי גג ואני מעוניין לבנות יחידת דיור, אני גר בקומה 4 שני שכנים בנו ואני ועוד שכן טרם בנינו. אני מעוניין לבנות יחידה בערך 50 מ"ר עם כניסה פרטית מהגג. האם ז ה...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 22/05/17:
  שלום אריאל, אם התב"ע לא מאפשרת להוסיף עוד יחידות דיור על הגג, הבניה אינה חוקית. המלצתי או שתיגש לוועדה לתכנון באיזורך, או שתתקשר עם מתכנן מאיזורך. בהצלחה שירלי.
  לשאלה המלאה »
 • 4
  פורסם על ידי מיכל מרחובות | פורום חדר אמבטיה

  במפגש קיר אמבטיה וריצוף ,באזור המקלח, קיים אצלי פער של יותר מחצי סנטימטר . הקבלן מילא את האזור ברובה אקרילית וטוען שהפער מחויב המציאות. האם אני טועה כאשר אני טוענת...
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 22/05/17:
  שלום מיכל, כשמרצפים חדר רטוב, בגלל שיפוע יש פער של כמה מילימטריים, את השיפוע מרגישים באיזור המקלחון ואכן מה שעושים בסוף זה אוטמים ברובה. וחשוב מאוד לאטום, על מנת שלא יעברו מים. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »
 • 3
  פורסם על ידי טלי מכפר מעש | פורום עיצוב פנים

  היי האם אני יכולה לשים בפינת אוכל שטיח אתני ובסלון שטיח שאגי הסלון והפינה באותו חלל קרובים
  התשובה של שירלי פרץ בתאריך 18/05/17:
  שלום טלי, ניתן לשים שטיחים מסוגים שונים, רק מומלץ שיהיה חיבור בגוונים שיהיה קשר בין השניים. תצרפי תמונות אם תוכלי. בהצלחה שירלי
  לשאלה המלאה »

צרו קשר