פורום קרמיקה: כל שאלה בתחום ריצוף וחיפוי קרמיקה תענה ע"י מומחים בתחום

פורום קרמיקה וריצוף לבית

מערכת שיפוצים פלוס
מנוהל על ידי:
מערכת שיפוצים פלוס
שאל בפורום
 • 13/12/2017 הדבקה של אריחים שהתנתקו במסדרוןדניאל מחיפה

  שלום ברצוני להחזיר שלושה אריחים במסדרון הבניין שלי שהתנתקו לפני כשנה. התשתית הינה קיר בלוקים, גודל האריחים הוא כמדומני הוא 60/25 והעובי הוא 2.5 ס"מ - כלומר אריח כבד. השאלה שלי היא האם מומלץ להוסיף איזשהו תוסף משפר הידבקות או שימוש בטיט מוכן רגיל יספיק?

  תשובה אחת של מומחה
 • 11/12/2017 עיגולים מגרניט פורצלןאורית נוי מאביגדור

  שלום האם ניתן לחתוך מרצפת גרניט פורצלן לצורת עיגולים קטנים. ואם כן איך? האם יש מכונה מיוחד? מקדח מסויים??

  3 תשובות של מומחים
 • 09/12/2017 מרצפות שבורות עקב תזוזת קרקעאורית

  שלום, עקב תזוזת קרקע נוצרו לנו שברים במרצפות בחיבור שבין הבית לתוספת הממ"ד שנעשה מאוחר יותר. חשבנו פשוט לוותר על 2 המרצפות שיושבות על החיבור ולשים משהו אחר שיהיה יעיל יותר במגבל שנוצרה. כרגע המרצפות יושבות על בטון. יש רעיונות יצירתיים מה ניתן לעשות? האם יש חומר שניתן למרוח על גבי הבטון החשוף שיוכל לשמש במקום המרצפות? חשבנו על בטון מוחלק אבל עם הזמן יהיו שוב סדקים עקב תזוזת הקרקע (אזור הנגב) לינולאום? אולי חומר אחר גמיש? תודה רבה

  5 תשובות של מומחים
 • 09/12/2017 הדבקה ישירה על בטוןאלכס ממודיעין

  שלום, יש לי קרמיקה ( אני חושב שגרניט פורצלן ) שאני לא מתכוון לדרוך עליה ואני רוצה להדביק אותה על משטח בטון. הכמות קטנה, כ 8-9 אריחים של 25X60. האם תערובת ההדבקה היא מלט שחור+טיט ( חומרים שכבר יש אצלי) ? אם כן, באיזה יחס? כפי שאמרתי ההדבקה היא ישירות על בטון. אין עם זה בעייה, נכון ? ניתן לחתוך את הגרניט פורצלן בסכין לחיתוך זכוכית ? תודה

  9 תשובות של מומחים
 • 08/12/2017 הדבקת בריקים.יזהר

  שלום . איזה חומר להדבקת בריקים יש ,שמחזיק בחום שמופץ מין הקמין שנמצא מאחוריו .פשוט חלק מין הבריקים נפלו עקב החום הרב. תודה

  2 תשובות של מומחים
 • 07/12/2017 הדבקת חיפוי על חיפוי קיים באמבטיהניר מראשון לציון

  ערב טוב, בנין בן 4, רצינו להחליף חיפוי באמבטיה כללית ונאמר לנו על ידי השיפוצניק שלא ניתן לפרק את החיפוי הקיים מאחר והאמבטיה כולה מגבס ירוק וברגע שיפרק את החיפוי אז כל הקירות נשברים. האם זה נכון? האם באמת האופציה היחידה זה הדבקת חיפוי על חיפוי קיים? קראתי באינטרנט שזה מאוד לא מומלץ מאחר ואריחים יפלו. בבקשה אשמח לתשובות מניסיון.

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/12/2017 דבק להדבקת אריחים על ריצוףשמואל

  הבאתי קבלן הביתה להדביק גרניט פורצלן בגודל 80/80 והוא שם דבק שנקרא פלטומר ad 500 לבן רציתי לשאול האם אתם מכירים את זה והאם זה טוב לשימוש ביתי? תודה מראש.

  2 תשובות של מומחים
 • 05/12/2017 ריצוף באבן בזלתאורלי מרמת ישי

  רוצה לרצף משטח באבן בזלת טבעית עם פוגות רחבות ביניהן אשר ימולאו במלט . הריצוף יבוצע על גבי מצע מהודק .הדאלה כיצד ניתו למנוע /לצמצם את היסדקות המילוי בפוגות ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 05/12/2017 ריצוף על דקרחל מחיפה

  שלום, ברצוני להחליף בגינה דק בריצוף. האם ניתן לרצף ישירות על דק? הדק מסתיר בריכת ביוב ובעת הצורך אפשר להרימו. איזה פתרון בריצוף יכול להיות לכיסוי הבריכה?

  3 תשובות של מומחים
 • 05/12/2017 גרניט פורצלן דמוי דקאיילת מירושלים

  כאשר הרצף מרצף ריצוף דמוי דק ויש 6 דוגמאות של עץ באותה אריזה. האם בזמן הריצוף הוא פותח ארגז ארגז ומדביק אריח אריח באופן אקראי או שמסתכל על הדוגמא שעל האריח לפני הדבקת האריח ולא שם את אותה דוגמא אחד ליד השני או אחד מתחת לשני. . מה מקובל ??

  2 תשובות של מומחים
 • 29/11/2017 הנמכת ריצוף עבור פרקט עתידיטניה מרחובות

  שלום. אני נמצאת כרגע בתהליך שינויים מול קבלן עבור דירה בבניין בבנייה.(אני אדריכלית במקצוע). ביקשתי ממנו להנמיך את כל הריצוף בדירה ב1.5 ס"מ עבור פרקט עתידי. (גובה המילוי המתוכנן בפרויקט - 15 ס"מ). הקבלן לא מוכן להתחייב שיצליח לבצע הנמכה זאת. אומר שאולי תהיה לו סטיה ביציקות ובפועל לא יהיה לו מספיק גובה. אני בעצם חוששת רק מהכניסה לממ"ד - גובה הדלת שלא היתן לשינוי. מה לדעתכם ניתן לעשות בסיטואציה כזאת? תודה מראש, טניה

  6 תשובות של מומחים
 • 29/11/2017 פינישים של פנליםהילה מחולון

  עשינו הדבקה של ריצוף ואת הפנלים כמובן הוציאו והחליפה. נשאר מרווח בין הפאנל לקיר. באיזה חומר משתמשים כדי לאטום/ להחליק את זה?

  2 תשובות של מומחים
 • 28/11/2017 ריצוף דמוי פרקטשמעון מחיפה

  רציתי להתייעץ לגבי ריצןף יח הורים חדר שינה חדר ארונות ושרותים באותו ריצןף דמוי פרקט

  4 תשובות של מומחים
 • 28/11/2017 קרמיקהאבי מבני ברק

  1 אייך בודקים אם הקרמיקה סופגת 2 מהו תהליך הריצוף על גבי פח שוכב על עמודי רלסים

  תשובה אחת של מומחה
 • 28/11/2017 החלפת ריצוףגגג מחיפה

  שלום, אני רוכש בית יד שנייה שעבר שיפוץ כולל מטבח חדש וחדרי שירותים(הוחלפה הקרמיקה בחדרים רטובים). למרות השיפוץ השאירו בלטות ישנות ושמו עליהן פרקט לימינציה. אני מעוניין לפרק ולהחליף את הבלטות בגרניט פורצלן. מה עושים במטבח שהארונות יושבים על בלטות.האם ניתן להשאיר קטע של בלטות ואת השאר לעשות גרניט פורצלן או שחייבים גם לפרק מטבח? מדובר ב70 מטר לערך. מהי העלות ?

  5 תשובות של מומחים
בעלי מקצוע מומלצים שאל מומחים בפורום