בית

>

רצפים

>

וידאו

וידאו לריצוף הבית

נמצאו 10 סרטונים בנושא
הרצאה מרתקת של עו"ד אריק מגל סמנכל השיווק של מיסטרפיקס בנושא איטום והדבקת אריחים
מאת מיסטר פיקס
פרוייקט בכרם מהר"ל
מאת חלונות קסומים
מריחת טיט על גבי קרמיקה והדבקה
מאת איימן עיראקי

עבודת הדבקת הקרמיקה לא רצוי לעשות בידיים חובבניות. בסרטון הוידאו הבא מוסבר באופן מפורט התהליך של מריחת הטיט על גבי אריח קרמיקה והדבקתו על הקיר.

איך להדביק קרמיקה חזקה ואסתטית?
מאת איימן עיראקי

בסרטון הוידאו הבא תוכלו לקבל את המלצת הקבלן איימן עיראקי לעבודת קרמיקה הטובה, החזקה והאסתטית ביותר.

חיפוי דקורטיבי לאמבטיה - פסיפס, דקור ואריחים
מאת חלמיש

פסיפס? אריחי דקור? אריחי קרמיקה רגילים? מה הדרך הכי טובה מבחינה אסתטית ופרקטית כאחד לעשות חיפוי לקירות וריצוף חדר האמבטיה? בסרטון הוידאו הבא נציג "חלמיש" מסייע לנו לבחור חיפוי דקורטיבי לאמבטיה ביחס לשיפוץ המדובר - האם מדובר בכניסה לדירה חדשה? הגבלות של מבנה אמבטיה קיים? וכו'. כמו כן מסביר לנו על יתרונות וחסרונות של פסיפס, דקור, אריחים וסוגי חיפויים דקורטיביים שונים הקיימים בפנינו.

גרניט פורצלן דק - יתרונותיו
מאת חלמיש

לא בכדי גרניט פורצלן דק נכנס רק לפני כשנה לתחום השיפוצים וכבר כיום הוא פופולארי מאוד, בשורת היתרונות הרבים שלו עוברת כאש בשדה קוצים: מגוון עיצובים רחב, משטחים גדולים יותר שדורשים שימוש מופחת ברובה ומראה נקי יותר הם רק חלק מהיתרונות. רוצים לשמוע עוד על יתרונותיו ועל אופן התקנה נכון? הביטו בסרטון הבא.

איזה ריצוף חוץ לבחור - צפחה, עץ או בטון?
מאת חלמיש

המבחר העצום של ריצוף חוץ גורם לנו לא פעם להיאבד בעולם של עיצובים, חומרי גלם ואיכויות. איך בוחרים ריצוף חוץ? "חלמיש" סייעו לנו להבין על ההדלים בין צפחה, דקים מעץ, אבן ובטון ואיזה ריצוף הכי מתאים לאקלים הים תיכוני. איך עושים את הבחירה? על כך בסרטון הוידאו הבא.

אריחי פורצלן דמוי אבן
מאת חלמיש

ריצוף אבן נותן לבית מראה מאוד כפרי ו"אולד פאשן" בצורה מסוימת שמקביל אצלנו לאבן הירושלמית. הטכנולוגיות המפותחות של ימינו מאפשרות ליצור את אותו ה"לוק" גם עם גרניט פורצלן שנחשב לאחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר לריצוף פנים וחוץ הבית. אריחי פורצלן דמוי אבן מהווים תחליף מצוין לאבן אמיתית, מגיעים במגוון רחב של עיצובים, דוגמאות, צבעים ומרקמים שיתאימו לכל אחד. דגמים טובים ואיכותיים של אריחי פורצלן דמוי אבן יהיו עם דימוי מדויק מאוד שיבוא לידי ביטוי גם בפרטים הקטנים - שבירות מלאכותיות בקצוות, יצירת שחיקה הדמויה לאבן שעמדה שנים רבות בחוץ וכן הלאה.

בסרטון הוידאו הבא תוכלו לקבל הסבר מלא, דוגמאות ומבט לעולם של אריחי פורצלן דמוי אבן.

התאמת אריחי רטרו לבית
מאת חלמיש

בסרטון הוידאו הבא תוכלו לקבל דוגמאות שונות ומיוחדות על אריחי רטרו מבית "חלמיש".
בניגוד לאריחי קרמיקה ופורצלן הרגילים בצבעים הניטרלים אריחים אלו לוקחים אותנו לתקופה אחרת ויוצרים חיות וסגנון "אולד פאשן" ברחבי הבית.

מחפשים השראה? בסרטון הוידאו הבא מגוון עיצובים של לקוחות ושל "חלמיש" לשילוב אריחי רטרו בבית.
סרטון זה הופק על ידי אתר "שיפוצים פלוס" בשיתוף עם "חלמיש".

גרניט פורצלן דמוי פרקט
מאת חלמיש

רוצים לרצף את הבית בפרקט אבל יש לכם חיות מחמד שישרטו את הפרקט? מה עם חדר האמבטיה? רוצים ליצור אווירה חמימה בסגנון ספא עם פרקט אבל חוששים מעובש ורטיבות? הטרנד החם של השנה פותר בעיות אלו - גרניט דמוי פרקט.

מבחינת המראה - מדובר בחיקוי מאוד מדוייק של הפרקט. מבחינת האיכות - השחיקה והבלאי של גרניט הוא פחות מפרקט ועל כן מחזיק לאורך שנים רבות יותר עם תחזוקה פחותה יותר.

בסרטון הוידאו הבא תוכלו לקבל דוגמאות ומידע על גרניט דמוי פרקט מ"חלמיש".