עו"ד בעל מומחיות במשפט מסחרי-אזרחי, ובפרט בתחומי המקרקעין, ליטיגציה, דיני עבודה, וליווי שוטף לחברות ועמותות
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

אוהד שפק

עורך דין
ציון: 10.00 | 3 חוות דעת

ציון 10.00 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 3 לקוחות שעבדו עם אוהד שפק

הסמכה: עורך דין

5 שנים בתחום עו"ד וייעוץ משפטי

ותק בשיפוצים פלוס: 2 שנים!

אודות

עו"ד בעל מומחיות במשפט מסחרי-אזרחי, ובפרט בתחומי המקרקעין, ליטיגציה, דיני עבודה, וליווי שוטף לחברות ועמותות. עוסק בשלל תתי התחומים של דיני מקרקעין, כדוגמת עסקאות מכר ושכירות, הסכמי בנייה עם קבלנים ויזמים, הסכמים עם מפקחים, הסכמי קומבינציה, תביעות ליקויי בנייה, תמ"א 38, פינוי-בינוי וכיוצא בזאת.

אזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה

הסמכות והכשרות

עורך דין

3 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אוהד שפק

10.00
מבוסס על 3 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 2 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל עומרי: הצג מספר

תיאור העבודה: ייצוג בתביעה נגד מקום עבודה - הפרת תנאי העסקה

הוא ייצג אותי נגד מקום עבודה שעבדתי, כי פטרו אותי בגלל הפרת תנאי העסקה, אז בהתחלה שלחנו להם מכתב התראה מאוהד וכשהוא בעצם התעלם מהמכתב וזה היה דיי ברור שהוא התעלם, אז יצאנו לתביעה, אבל כשהם קיבלו את התביעה אז הם הבינו שכדאי... קרא עוד

הוא ייצג אותי נגד מקום עבודה שעבדתי, כי פטרו אותי בגלל הפרת תנאי העסקה, אז בהתחלה שלחנו להם מכתב התראה מאוהד וכשהוא בעצם התעלם מהמכתב וזה היה דיי ברור שהוא התעלם, אז יצאנו לתביעה, אבל כשהם קיבלו את התביעה אז הם הבינו שכדאי להם להגיע לפשרה ואז פשוט הגענו לפשרה.

אני מאוד מרוצה, גם במהלך הפגישה של הפשרה, הלכנו הצידה והוא הסביר לי למה הוא חושב כאילו שכדאיי ללכת על קו מסויים והוא ביקש את אישורי, שאל אותי אם יש לי איזשהי התנגדות, כאילו הוא הסביר לי את כל הדברים, הוא גם מאוד ככה הנגיש את כל המידע והפך אותי שותף לתהליך, שאני לא ארגיש שבגלל שאנחנו הולכים לאיזשהי פשרה שאני בעצם מפסיד פה משהו, שאולי אני לא צריך להפסיד, הוא הסביר לי, ממש, טייח לי את כל הדברים.

את אוהד הכרתי דרך מקום עבודה שעבדתי, מה שקרה זה שעבדתי במקום איקס ופוטרתי, גרמתי להם לפטר אותי כי לא קיבלתי את התנאים החדשים שהוא רצה לעשות לי והלכתי למקום עבודה אחר ושם אוהד עבד בזמנו במשרד אחר, הם נתנו שירות למשרד שעבדתי בו והחברה שעבדתי בה הפנו אותי אליו ואמרו לי "תדבר איתו, הוא יטפל בך" כחלק מזה שאני עובד במקום נתנו לי את השירות הראשוני של המכתב, אבל כשהגעתי אליו למשרד הוא שאל אם אני רוצה להמשיך איתו והמשכתי איתו.

אני מאוד מרוצה, קיבלתי תמורה, ללא ספק, אני אחלק את זה לשניים, בוא נגיד ככה אם אני הייתי מלכתחילה מקבל את מה שאני צריך לקבל, לא הייתי אפילו תובע  את מקום העבודה, אבל ברגע שמקום העבודה החליט לא להיות איתי פייר, אז הלכנו לתביעה, בסוף הגענו לפשרה אבל יכולתי להגיד שאני מבקש להמשיך לתביעה, אבל פחדתי כי המקום שעבדתי בו ועזבתי אני יודע שהוא לא היה מקום יציב,  אז פחדתי לצאת קירח מכל הכיוונים, אז העדפתי להגיע לפשרה.

אוהד היה מאוד זמין,  מאוד נוח, מאוד ייצוגי, עם כל הניירת שהעברתי לו, הוא היה מאוד מסודר, הוא גם לדעתי הכיר את התיק שלי בעל פה, ממש שינן אותו.

 חשוב לי להגיד שבזמנו כשהוא טיפל לי בתיק הזה, פניתי אליו בשאלה כללית, על תחום אחר לגמרי שהוא גם מבין ומתעסק בו, זה היה יותר שאלה שאלתית.

יש עורכי דין שהייתי פונה אליהם והם היו מבקשים תשלום עבור השאלה הזאתי ועל זה שהם יושבים איתי, אבל אוהד ישר הסביר לי ונתן לי את התשובה ועזר לי ככה, בלי שום קשר לתמורה או משהו וזה טוב שיש אוזן קשבת ואני מאמין שגם בעתיד בדברים מסויימים שאצטרך, מן הסתם אני אבוא אליו.

ממליץ בחום.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אמנון: הצג מספר

תיאור העבודה: ייצוג במחלקת דוחות בעיריית ירושלים - ביטול דוחות חניה שהצטברו

 במקצוע שלי אני מנהל חטיבת ביניים והיה לי איזה סיבוך רציני עם דו"ח בעיריית ירושלים שהגובה שלהם הגיע ל 12 אלף שקל, שבעיניי זה לא היה מוצדק ואני הצעתי לו לעזור לי, התייעצתי איתו ושאלתי אם הוא חושב שיש מה לעשות והוא אמר... קרא עוד

 במקצוע שלי אני מנהל חטיבת ביניים והיה לי איזה סיבוך רציני עם דו"ח בעיריית ירושלים שהגובה שלהם הגיע ל 12 אלף שקל, שבעיניי זה לא היה מוצדק ואני הצעתי לו לעזור לי, התייעצתי איתו ושאלתי אם הוא חושב שיש מה לעשות והוא אמר "כן, אני חושב שאני יכול לעזור" והוא טיפל בזה, באמת גם מהר, גם עבד איתי מאוד בנועם והוא איש מאוד נעים ונוח ומקצועי מאוד.

בסוף הייתי צריך לשלם 250 שקל, אני לא האמנתי, באמת, אני כבר אמרתי לו "תשמע, אני מוכן לשלם חצי כבר" כי הם התישו אותי שם בעירייה והוא אמר "לא, חכה"  והוא כתב כמה מכתבים והוא הלך לשם ומהנסיון שלי ומההכרות שיש לי איתו זה אומנם תיק אחד, אבל הוא עשה את זה ממש מדהים והוא היה מקצועי ורציני ואני כבר הבנתי מכל הגורמים בעירייה שפניתי אליהם בשיחה אחת, הבנתי שהוא לחץ עליהם כמו שצריך, הפעיל את הלחצים, עשה מה שצריך.

זה לא דו"ח אחד, היה לי סיפור בגלל שחניתי במקומות ליד הבית, בזמן שלא היה לי תו חניה, אז מדובר על כמות מאוד גדולה של דוחות שכבר צברו זמן, זה היה סיפור של 5 שנים ורק שנה לפני אוהד היה עורך דין אחר שביקשתי ממנו והוא גם אמר "בסדר, מצויין, אני אעשה" והוא ניסה ולא הצליח לעשות כלום ואני כבר התייאשי, אבל אוהד אמר לי תן לי לנסות.

הוא לגמרי היה מאוד זמין, גם טלפונים, גם פגישות, הוא בן אדם מאוד מקצועי, עושה את העבודה שלו כמו שצריך, הוא אדיב, הוא נחמד, כיף לשבת לדבר איתו בפגישות ובאמת הוא עשר ואני מאוד מרוצה 

מרגיש תמורה, אני לגמרי ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: ייצוג - ברכישת דירה

הוא ייצג אותי בתהליך של רכישת דירה, יש לו שירות מצויין והוא היה מקצועי מאוד ויעיל, ידעתי שאני נמצא בידיים טובות והעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר. הגעתי אליו דרך המלצה, פניתי רק אליו, הוא היה זמין תמיד, לא משנה באיזה שעה... קרא עוד

הוא ייצג אותי בתהליך של רכישת דירה, יש לו שירות מצויין והוא היה מקצועי מאוד ויעיל, ידעתי שאני נמצא בידיים טובות והעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר.

הגעתי אליו דרך המלצה, פניתי רק אליו, הוא היה זמין תמיד, לא משנה באיזה שעה, באיזה מקום, הוא היה באמת מעל ומעבר.

היה מאוד אדיב, אני מאוד מרוצה, סך הכול קיבלתי תמורה מלאה למה ששילמתי, אני בהחלט ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

מאמרים וכתבות של אוהד שפק

אוהד שפק פרסם 1 כתבות.

רושמים הוצאות על נכס להשבחה ומקטינים את החבות במס שבחהשבחת המקרקעין - צמצום החבות במס שבח

מס שבח מקרקעין הוא מס על רווח ההון שנצבר אצל המוכר כאשר הוא מבצע עסקת מקרקעין. באופן כללי, ניתן לומר כי הרווח (השבח) שנוצר למוכר הוא ההפרש שבין המחיר ששולם בעת רכישת הנכס לבין התמורה המתקבלת ממכירת הנכס. מטרת חוק מיסוי...

למאמר המלא »

תשובות מקצועיות של אוהד שפק לשאלות בפורומים

אוהד שפק ענה על 18 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

מחיר פיצוי לבונה למרחיב

שאלה בפורום חוק, תקנות ומשפט נשאלה ע"י נעם מבאר שבע בתאריך 04/08/18:

שלום רב, בהנחה שקומה 1 הרחיב דירתו ויש את כל ההיתרים, קומה 2 שרוצה לבנות מעליו, האם צריך לשלם לבעלי קומה 1 משהו ואם כן כמה, האם על פי חוק, האם יש לכך מחירון. האם התשלום...
התשובה של אוהד:

נעם שלום,

קיימת פסיקה לפיה יש חובה לשלם, אם כי אין מסמרות בדיוק כמה. מציע שתגיע להסכמה עם השכן שמתחתיך על חלוקה ראויה בהוצאות החיזוק.

בהצלחה,
עו"ד אוהד שפק

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

תוספת בנייה אגב ממ"ד

שאלה בפורום היתרי בניה נשאלה ע"י ראובן קסל מירושלים בתאריך 12/07/18:

אנחנו עומדים לבנות ממ"ד בבית ערבי בקטמון שאין בו ובסביבתו לא ממ"ד ולא מקלט. האם צריך לשלם על ההיתר? האם אגב הממ"ד אפשר לנצל בהזדמנות זו את אחוזי הבנייה של...
התשובה של אוהד:

ראובן שלום,

יש לבחון מהם אחוזי הבנייה שלא נוצלו עדיין ולהשתמש בהן בכדי להכשיר את חריגות הבנייה.
באשר לעובדה שאין בסביבה ממ"ד או מקלט - אין לכך חשיבות, ותוכל בעצמך לראות לא מעט בתים ישנים בקטמון הישנה שבנו תוספת של ממ"ד.
באשר לבחינת אחוזי הבנייה, היקף התשלומים וההקלות הנדרשות - יש להסתייע באדריכל.

בברכה,
עו"ד אוהד שפק

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

קנית דירה באיזור שאין פרצלציה

שאלה בפורום היתרי בניה נשאלה ע"י טרגנו מנחם מנשר בתאריך 11/07/18:

למומחים שלום - מדובר בדירה בוורדיה חיפה אני מתכוון לרכוש דירה כאשר לדירה צמודה גינה יש כתב זכויות של הקבלן שמכילות את הגינה 22 מטר כולל שרטוט שהקבלן הצמיד...
התשובה של אוהד:

מנחם שלום,

האם אינך מיוצג על-ידי עורך דין בהליך רכישת הדירה?
יש לבחון היטב את המסמכים ולהבין מהם הזכויות שאתה עתיד לרכוש.
למיטב זכרוני, שכונת ורדיה החלה תהליך אכלוס משמעותי עם סוף שנות ה-90 תחילת שנות ה-2000. אולם, ייתכן שמדובר בפרויקט ספציפי שטרם נרשם בפנקס הבתים המשותפים.

מציע שנשוחח בטלפון.

בברכה,
עו"ד אוהד שפק
 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

תביעה נגד ועד הבית של דייר שלא משלם את חובותיו

שאלה בפורום חוק, תקנות ומשפט נשאלה ע"י עזי הכטר מגבעתיים בתאריך 04/06/18:

מדוע יש לתת סעד לדייר בבית שלא משלם את חובותיו כדייר ולאפשר לו לפנות לגישור או לבימ"ש בנושא אחר הקשור בבית בו הוא כר?
התשובה של אוהד:

עוזי שלום,

לא הצלחתי להבין את שאלתך. תוכל לפרט אודות המקרה ולחדד את השאלה?

בברכה,
עו"ד אוהד שפק

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

בנית דופלקס מדירת גג.

שאלה בפורום חוק, תקנות ומשפט נשאלה ע"י מירי מראש העין בתאריך 14/03/18:

מצאתי דופלקס שברצוני לרכוש בקומה ראשונה 115 מטר וקומה שניה 100 מטר בנוי + 50 מטר לא בנוי. מתברר שהקומה השניה לא בטבו. הבניה נעשתה לפני כ10 שנים בלי היתר בניה. אפשר לקבל...
התשובה של אוהד:

מירי שלום,

בעסקת רכישה דופלקס בסטטוס אותו את מתארת, אני מציע להיות מלווה באדריכל ובעורך דין.

יש לבחון את העניין באופן פרטני.

בהצלחה,
אוהד

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

טען 5 שאלות נוספות
מוצגות 5 מתוך 18

התקשרו לאוהד שפק

צרו קשר להתייעצות עם נציג