מתמחה בנדל"ן ובמיסוי מקרקעין

אוהד

עורך דין
ציון: 10.00 | 3 חוות דעת

ציון 10.00 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 3 לקוחות שעבדו עם אוהד

3 שנים בתחום עו"ד וייעוץ משפטי

אודות

משרד המתמחה בנדל"ן ובמיסוי מקרקעין, במסגרת זאת מתעסק בין השאר בנושאים הבאים: 

  • ייצוג לקוחות פרטיים בעסקאות מכר ושכירות - פרטיות, מסחריות או חקלאיות – למטרות מגורים או השקעה. 
  • עסקאות קומבינציה / הסכמי חלוקת חזקה ושימוש במקרקעין / פירוק שיתוף במקרקעין / הסכמי הרשאה לשימוש במקרקעין. 
  • התחדשות עירונית – ליווי יזמים ודיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית מסוג 'חיזוק ועיבוי' (תמ"א 38/1) ומסוג 'פינוי-בינוי' (תמ"א 38/2). 
  • אגודות שיתופיות - קיבוצים ומושבים.
  • ליווי חברות נדל"ן, יזמים וקבלנים משלב תכנון הפרויקט ועד לאחר שלב האכלוס. 
  • מיסוי מקרקעין – מתן שירותי ייעוץ, ליווי וטיפול בתחום המס עבור פרטים ותאגידים, ייצוג נישומים מול רשויות המס, קבלת אישור מס מראש (Pre-Ruling) ומתן חוות דעת בתחום המס. 
  • ליטיגציית נדל"ן – ייצוג בערכאות המשפטיות בנושאי הפרות חוזיות, ליקויי בנייה, סכסוכים חוזיים, תביעות בפני המפקח על הבתים המשותפים, סילוק יד ממקרקעין, פירוק שיתוף במקרקעין וכיוצא בזה.

אזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה

3 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אוהד

10.00
מבוסס על 3 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 2 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל עומרי: הצג מספר

תיאור העבודה: ייצוג בתביעה נגד מקום עבודה - הפרת תנאי העסקה

הוא ייצג אותי נגד מקום עבודה שעבדתי, כי פטרו אותי בגלל הפרת תנאי העסקה, אז בהתחלה שלחנו להם מכתב התראה מאוהד וכשהוא בעצם התעלם מהמכתב וזה היה דיי ברור שהוא התעלם, אז יצאנו לתביעה, אבל כשהם קיבלו את התביעה אז הם הבינו שכדאי... קרא עוד

הוא ייצג אותי נגד מקום עבודה שעבדתי, כי פטרו אותי בגלל הפרת תנאי העסקה, אז בהתחלה שלחנו להם מכתב התראה מאוהד וכשהוא בעצם התעלם מהמכתב וזה היה דיי ברור שהוא התעלם, אז יצאנו לתביעה, אבל כשהם קיבלו את התביעה אז הם הבינו שכדאי להם להגיע לפשרה ואז פשוט הגענו לפשרה.

אני מאוד מרוצה, גם במהלך הפגישה של הפשרה, הלכנו הצידה והוא הסביר לי למה הוא חושב כאילו שכדאיי ללכת על קו מסויים והוא ביקש את אישורי, שאל אותי אם יש לי איזשהי התנגדות, כאילו הוא הסביר לי את כל הדברים, הוא גם מאוד ככה הנגיש את כל המידע והפך אותי שותף לתהליך, שאני לא ארגיש שבגלל שאנחנו הולכים לאיזשהי פשרה שאני בעצם מפסיד פה משהו, שאולי אני לא צריך להפסיד, הוא הסביר לי, ממש, טייח לי את כל הדברים.

את אוהד הכרתי דרך מקום עבודה שעבדתי, מה שקרה זה שעבדתי במקום איקס ופוטרתי, גרמתי להם לפטר אותי כי לא קיבלתי את התנאים החדשים שהוא רצה לעשות לי והלכתי למקום עבודה אחר ושם אוהד עבד בזמנו במשרד אחר, הם נתנו שירות למשרד שעבדתי בו והחברה שעבדתי בה הפנו אותי אליו ואמרו לי "תדבר איתו, הוא יטפל בך" כחלק מזה שאני עובד במקום נתנו לי את השירות הראשוני של המכתב, אבל כשהגעתי אליו למשרד הוא שאל אם אני רוצה להמשיך איתו והמשכתי איתו.

אני מאוד מרוצה, קיבלתי תמורה, ללא ספק, אני אחלק את זה לשניים, בוא נגיד ככה אם אני הייתי מלכתחילה מקבל את מה שאני צריך לקבל, לא הייתי אפילו תובע  את מקום העבודה, אבל ברגע שמקום העבודה החליט לא להיות איתי פייר, אז הלכנו לתביעה, בסוף הגענו לפשרה אבל יכולתי להגיד שאני מבקש להמשיך לתביעה, אבל פחדתי כי המקום שעבדתי בו ועזבתי אני יודע שהוא לא היה מקום יציב,  אז פחדתי לצאת קירח מכל הכיוונים, אז העדפתי להגיע לפשרה.

אוהד היה מאוד זמין,  מאוד נוח, מאוד ייצוגי, עם כל הניירת שהעברתי לו, הוא היה מאוד מסודר, הוא גם לדעתי הכיר את התיק שלי בעל פה, ממש שינן אותו.

 חשוב לי להגיד שבזמנו כשהוא טיפל לי בתיק הזה, פניתי אליו בשאלה כללית, על תחום אחר לגמרי שהוא גם מבין ומתעסק בו, זה היה יותר שאלה שאלתית.

יש עורכי דין שהייתי פונה אליהם והם היו מבקשים תשלום עבור השאלה הזאתי ועל זה שהם יושבים איתי, אבל אוהד ישר הסביר לי ונתן לי את התשובה ועזר לי ככה, בלי שום קשר לתמורה או משהו וזה טוב שיש אוזן קשבת ואני מאמין שגם בעתיד בדברים מסויימים שאצטרך, מן הסתם אני אבוא אליו.

ממליץ בחום.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אמנון: הצג מספר

תיאור העבודה: ייצוג במחלקת דוחות בעיריית ירושלים - ביטול דוחות חניה שהצטברו

 במקצוע שלי אני מנהל חטיבת ביניים והיה לי איזה סיבוך רציני עם דו"ח בעיריית ירושלים שהגובה שלהם הגיע ל 12 אלף שקל, שבעיניי זה לא היה מוצדק ואני הצעתי לו לעזור לי, התייעצתי איתו ושאלתי אם הוא חושב שיש מה לעשות והוא אמר... קרא עוד

 במקצוע שלי אני מנהל חטיבת ביניים והיה לי איזה סיבוך רציני עם דו"ח בעיריית ירושלים שהגובה שלהם הגיע ל 12 אלף שקל, שבעיניי זה לא היה מוצדק ואני הצעתי לו לעזור לי, התייעצתי איתו ושאלתי אם הוא חושב שיש מה לעשות והוא אמר "כן, אני חושב שאני יכול לעזור" והוא טיפל בזה, באמת גם מהר, גם עבד איתי מאוד בנועם והוא איש מאוד נעים ונוח ומקצועי מאוד.

בסוף הייתי צריך לשלם 250 שקל, אני לא האמנתי, באמת, אני כבר אמרתי לו "תשמע, אני מוכן לשלם חצי כבר" כי הם התישו אותי שם בעירייה והוא אמר "לא, חכה"  והוא כתב כמה מכתבים והוא הלך לשם ומהנסיון שלי ומההכרות שיש לי איתו זה אומנם תיק אחד, אבל הוא עשה את זה ממש מדהים והוא היה מקצועי ורציני ואני כבר הבנתי מכל הגורמים בעירייה שפניתי אליהם בשיחה אחת, הבנתי שהוא לחץ עליהם כמו שצריך, הפעיל את הלחצים, עשה מה שצריך.

זה לא דו"ח אחד, היה לי סיפור בגלל שחניתי במקומות ליד הבית, בזמן שלא היה לי תו חניה, אז מדובר על כמות מאוד גדולה של דוחות שכבר צברו זמן, זה היה סיפור של 5 שנים ורק שנה לפני אוהד היה עורך דין אחר שביקשתי ממנו והוא גם אמר "בסדר, מצויין, אני אעשה" והוא ניסה ולא הצליח לעשות כלום ואני כבר התייאשי, אבל אוהד אמר לי תן לי לנסות.

הוא לגמרי היה מאוד זמין, גם טלפונים, גם פגישות, הוא בן אדם מאוד מקצועי, עושה את העבודה שלו כמו שצריך, הוא אדיב, הוא נחמד, כיף לשבת לדבר איתו בפגישות ובאמת הוא עשר ואני מאוד מרוצה 

מרגיש תמורה, אני לגמרי ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: ייצוג - ברכישת דירה

הוא ייצג אותי בתהליך של רכישת דירה, יש לו שירות מצויין והוא היה מקצועי מאוד ויעיל, ידעתי שאני נמצא בידיים טובות והעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר. הגעתי אליו דרך המלצה, פניתי רק אליו, הוא היה זמין תמיד, לא משנה באיזה שעה... קרא עוד

הוא ייצג אותי בתהליך של רכישת דירה, יש לו שירות מצויין והוא היה מקצועי מאוד ויעיל, ידעתי שאני נמצא בידיים טובות והעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר.

הגעתי אליו דרך המלצה, פניתי רק אליו, הוא היה זמין תמיד, לא משנה באיזה שעה, באיזה מקום, הוא היה באמת מעל ומעבר.

היה מאוד אדיב, אני מאוד מרוצה, סך הכול קיבלתי תמורה מלאה למה ששילמתי, אני בהחלט ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

מאמרים וכתבות של אוהד

אוהד פרסם 1 כתבות.

רושמים הוצאות על נכס להשבחה ומקטינים את החבות במס שבח

השבחת המקרקעין - צמצום החבות במס שבח

מס שבח מקרקעין הוא מס על רווח ההון שנצבר אצל המוכר כאשר הוא מבצע עסקת מקרקעין. באופן כללי, ניתן לומר כי הרווח (השבח) שנוצר למוכר הוא ההפרש שבין המחיר ששולם בעת רכישת הנכס לבין התמורה המתקבלת ממכירת הנכס. מטרת חוק מיסוי...

למאמר המלא »

תשובות מקצועיות של אוהד לשאלות בפורומים

אוהד ענה על 7 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

תביעה של שכן לאחר שיפוץ

שאלה בפורום חוק, תקנות ומשפט נשאלה ע"י יפתח כהן בתאריך 03/08/17:

שאלה לגבי תביעה של שכן בגלל עבודות שנעשו כאשר יש ביטוח שיפוצים שהקבלן עשה
התשובה של אוהד:

שלום רב,

מהי השאלה?

בברכה,
אוהד

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

בניית קומה 2 לבית פרטי למושב

שאלה בפורום מחירים ועלויות נשאלה ע"י יעל ממושב באזור קרית מלאכי בתאריך 23/07/17:

שלום. להוריי יש בית פרטי במושב, לו קומה אחת בלבד, והכנה לקומה שניה (רצפה מבטון) + גג רעפים. בית הוריי 160 מ"ר. יש לי מספר שאלות, בנוגע ל2 גרסאות אופציונאליות עבורנו. אני...
התשובה של אוהד:

יעל שלום,

בכל מה שקשור לחוק התכנון והבנייה ולאפשרויות הבנייה על-פי התב"ע ועל פי החוק, תוכלי להתייעץ עמי ואת מוזמנת להתקשר.

בברכה,
אוהד
 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

מתי נחשב תחילת בניה תמײא 38

שאלה בפורום תמ"א 38 נשאלה ע"י מאור מכפר סבא בתאריך 12/07/17:

שלום רב. אני גר בשכירות והיום התחילו לגדר את הבניין לקראת תמײא 38. לפי חוזה השכירות שלי עם בעלת הדירה כשמתחילה התמײא השכירות יורדת למחיר שנקבע בחוזה. כשדיברתי...
התשובה של אוהד:

מאור שלום,

התשובה טמונה בהגדרה שלכם את מועד תחילת הבנייה של פרויקט התמ"א בהסכם השכירות.
האם הקבלן / יזם קיבל כבר היתר בנייה והוא צפוי להתחיל לבנות לפי הסכם התמ"א או שמא הוא רק גידר את הבית ומועד קבלת ההיתר עוד רחוק?

בברכה,
אוהד

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

3.5 חדרים אך בטאבו רשום 4 חדרים

שאלה בפורום חוק, תקנות ומשפט נשאלה ע"י אביב מחיפה בתאריך 30/06/17:

שלום. רכשתי בית שמוצא חן בעיניי אך מטרידה אותי הסוגיה של המכירה בעתיד. הבית הוא 3.5 חדרים אך בטאבו רשום 4. נאמר לי מבעל הדערה שכך נבנה הבניין והקבלן הרחיב את הסלון...
התשובה של אוהד:

אביב שלום,

על פניו, לא צריכה להיות משמעות במכירת הנכס כאשר קיים שוני בין מספר החדרים הקיימים בדירה אל מול הרישום בלשכת רישום המקרקעין ('טאבו'), ובלבד שלא בוצעו חריגות בנייה.

ראוי להדגיש כי לפני כל רכישת נכס מקרקעין מומלץ להסתייע בעו"ד ולבצע את כל הבדיקות המשפטיות וההנדסיות.

בהצלחה

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

"שיפור" דירה מקבלן

שאלה בפורום שיפוצים - כללי נשאלה ע"י ארז בתאריך 07/06/17:

שלום, הבנתי כי כיוון שיש אחריות שנה על הבית אסור לבצע בו שינויים וששינויים גורמים לביטול האחריות. 1. האם זה נכון? 2. אם כן, האם זה פוגע נקודתית באזור ששיניתי או...
התשובה של אוהד:

ארז,

יש לבחון את הסכם המכר עליו אתה והקבלן חתמתם. על-פי רוב, קבלנים נוהגים להכניס בהסכמי המכר סעיף שבו ככל ושינית דבר מה תפוג האחריות עליו. אולם, יש לבחון באופן ספציפי על מה מדובר ואם חלה האחריות על-פי החוק.

בהצלחה,
אוהד שפק

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

טען 2 שאלות נוספות
מוצגות 5 מתוך 7

התקשרו לאוהד