עלות שיפוץ דירה: מחיר שיפוץ והצעות מחיר לשיפוצים [פורום מחירים]
שיפוצים פלוס

עלות שיפוץ: הצעות מחיר לשיפוצים

מערכת שיפוצים פלוס
מנוהל על ידי:
מערכת שיפוצים פלוס
שאל בפורום
 • 13/05/2018 הערכת תקציב השיפוץטניה מאשדוד

  אני יודעת שהשאלה כללית מדי, אבל אני מנסה להעריך את עלות המעבר מדירת 4 חדרים לדירת 5 חדרים. אנחנו מחפשים כעת דירת 5 חדרים יד שניה. לא דירת גן ולא פנטהאוז, דירה סטנדרטית. בהנחה שנרצה לשפץ שיפוץ כללי (החלפת צנרת, ריצוף, דלתות, חדרי אמבטיה, מטבח, תאורה, אולי שבירת קירות, ללא עבודות אלומיניום) ונצטרך לקנות כמעט את כל הרהיטים ומוצרי חשמל למטבח (למעט המקרר), האם התקציב של 400 אלפי ש"ח ריאלי? מחפשים באשדוד. תודה מראש, אשמח לקבל התייחסות מהמעצבות שעשו פרויקטים כאלה.

  2 תשובות של מומחים
 • 07/05/2018 עבודות טייח ושליכט ציבעוני לבןשי מקדומים

  כמה טייח ושליכט צבעוני לבית 450 מ"ר ומה המחיר לעבודת הטייח וששליכט צבעוני כולל חומר ועבודה ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 04/05/2018 צביעת דירה 4 חדריםרענן מהוד השרון

  היי אשמח לקבל סדר גודל של מחיר צביעת דירת 4 חדרים בגודל של 107 מ"ר - ( כולל עלות הצבע) תודה !

  2 תשובות של מומחים
 • 25/03/2018 מטבחון למשרד הצעת מחירגלית מראשל"צ

  אבקש הצעת מחיר למטבחון משרדי

  תשובה אחת של מומחה
 • 09/03/2018 שיפוץ דירת 4 חדרים בנתניהירין מנתניה

  אני צריך לשפץ דירת 4 חדרים 100 מטר הכוללת שיפוץ כולל ל2 חדרי אמבטיה ושירותים- 6-7 מטר כל אחד- כולל ריצוף וחיפוי קירות. בנוסף החלפת צנרת לsp והדבקת קרמיקה בכל הדירה. אשמח לקבל הצעת מחיר. תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 04/03/2018 סדר גודל של עלות שיפוץדרור מזכרון

  שלום, בעוד כחודשיים אנחנו מקבלים את הדירה הראשונה שלנו ורצינו לשפץ לפני הכניסה. איך אפשר להעריך את העלות הכוללת של השיפוץ? זה מה שאנחנו רוצים לעשות: כללי תליית וילונות (סלון, מטבח, 2 חדרי ילדים, חדר הורים, חדר רחצה הורים תליית גופי תאורה (כניסה, סלון, מטבח, פינת אוכל, בר, חדר רחצה, 2 חדרי ילדים, חדר הורים, חדר ארונות, חדר רחצה הורים) תליית תמונות, מתקן למחזיק מפתחות, שעונים החלפת 5 משקופים ודלתות + התקנת מעצור דלת מגנטי על הקיר + מנגנון נעילה לחדרי שירותים תיקוני קיר וצבע תיקוני רובה הנחת פרקט בכל הבית - אופציונאלי בהתאם לתקציב סלון בניית קונסטרוקציית גבס עם מדף תחתון עבור ליבת קמין חשמלי ועם נישה לבולי עץ - גודל קיר 4 מטר תליית טלויזיה וסאונדבר על הקונסטרוקציה מיקום לממירים ולשלטים על הקונסטרוקציה והסתרת כל הכבלים מטבח הפיכת המטבח מ- ר' ל- מ' השלמת הצלע האמצעית בארונות ובשיש - רוחב של כ- 1.2 מטר הוספת ארון מזווה עד התקרה בצלע השלישית, השארת נישה למקרר רחב ולמטאטא ויעה, ותחימה בקיר גבס דק - רוחב קיר של כ- 2.3 מטר הוספת שולחן בר בצלע הקצרה עם אפשרות למיקום של 3 כסאות הוספת תריס גלילה בפינת צלע ארון המזווה הכשרת המיקום של מדיח הכלים במקום הארון הקיים הכשרת נקודת מים וחשמל לתמי4 הוספת שקע תלת פאזי לכיריים החשמליים הוספת פרזול נדרש: מדף לארונית שמתחת לברז, הוספת פח נשלף החלפת ברז נשלף הוספת טוחן אשפה הוספת שקעי חשמל למכונת קפה פינת אוכל בניית ספסל עם ארגז אחסון - 2 נקודות שבירה, אורך כולל של כ- 3 מטר נישה נסתרת בספסל לשואב הרובוטי + נקדות חשמל חלל ציבורי בניית קונסטרוקציית גבס עבור ציוד התקשורת תליית שואב אבק + נקודת חשמל חדר הורים בניית קונסטרוקציית גבס לתליית טלוויזיה, סאונדבר וסטרימר והסתרת כל הכבלים בניית ספסל עם ארגז אחסון - 1 נקודות שבירה, אורך כולל של כ- 4 מטר החלפת משקוף ודלת בחדר הארונות ביטול דלת וקיר קטן ימני בחדר הרחצה תליית כל האלמנטים בחדר הרחצה: שירותים, ארון + מראה, מתקן נייר טואלט, מתקן מברשת ניקוי, פח, כוס למברשות שיניים, מתלה למגבות הזזת השירותים למיקום חלופי התקנת אמבטיה רחבה עם ספסל + ראש קבוע + ראש נשלף + נישה לחומרי הרחצה / תליית דיספנסרים + מתלה למגבות החלפת החלון חדר ממ"ד התקנת רמפה בכניסה לחדר כדי לאפשר לשואב הרובוטי להיכנס לחדר חדר רחצה מרכזי תליית כל האלמנטים בחדר הרחצה: שירותים, ארון + מראה, מתקן נייר טואלט, מתקן מברשת ניקוי, פח, כוס למברשות שיניים, מתלה למגבות בניית נישה באמבטיה לחומרי הרחצה / תליית דיספנסרים + מתלה למגבות התקנת אמבטיון (זכוכית לאמבטיה) הוספת טיימר לדוד החשמל מרפסת הנחת מרצפות בשטח המקורה - כ- 8 מ"ר הנחת דשא סינתטי על יתרת השטח - כ- 36 מ"ר בניית אדניות לעצים ולפרחים - אורך כולל של כ- 12 מטר

  5 תשובות של מומחים
 • 02/03/2018 שיפוצים מקלחות ושירותיםמשה מאשקלון

  מה עלות השיפוצים לשתי חדרי מקלחות ושירותים בגודל 6 מ"ר כל חדר ? ומהו זמן עבודה של כל השיפוצים ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 20/02/2018 מחיר מטבח אצל נגרארז מהרצליה

  מה משפיע על המחירים כשמזמינים מטבח אצל נגר? מה טווח המחירים למטר? תודה!

  2 תשובות של מומחים
 • 20/02/2018 ריצוף בהדבקה, עלותשי מרמת גן

  כמה עולה ריצוףבהדבקה 60 *60בשטח 65 מר כולל מעמ והכל

  4 תשובות של מומחים
 • 15/02/2018 תמחור לתיקוני שפכטל וצבע יד שניהעירית מבית שמש

  אני בונה בית חדש של 185 מ"ר. הצבעי של הקבלן עשה שפכטל בכל הבית וצבע יד ראשונה. בשל סיטואציה עגומה שנוצרה אני צריכה להביא צבעי לתיקונים לאחר בעלי מקצוע וצבע יד שניה. כמה זה אמור לעלות פחות או יותר? תודה!!!

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/02/2018 הום סטיינליג ועיצוב פניםעינת מתל אביב

  כמה עולה הום סטיילינג ומה ההבדל בינו לבין עיצוב פנים?

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/02/2018 כמה עולה לשפץ דירת 4 חדריםאסף מאור מקרית מוצקין

  קניתי לאחרונה דירת 4 חדרים ואני רוצה לשפץ אותה: שיפוץ כולל 2 חדרי אמבטיה, החלפת ריצוף וצבע. כמה זה יעלה לי?

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/02/2018 שיפוץ דירה כללי בקיבוץ שובלטל מקיבוץ שובל

  שלום רב, הייתי שמחה לקבל הצעת מחיר למייל עבור שיפוץ דירה של 92 מ"ר: 1. שבירת קיר גבס 2. מטבח 3. ריצוף 4. אינסטלציה 5. אלומיניום 6. דלתות פנים- 5 דלתות 7. דלת חוץ אחת רב בריח 8. 2 חדרי שירותים ומקלחת כולל כלים סניטריים 9. צביעה של קירות+תקרה+משקופים- 3 חדרי שינה, מטבח וסלון קובץ מצורף: -2022-גרמושקה -היתר-שובל ב_1517926534_0.pdf

  2 תשובות של מומחים
 • 23/01/2018 לפני בחירת קבלן שיפוציםניר ויצמן מנתניה

  יש לי שיפוץ של דירת 4 חדרים וקיבלתי הרבה הצעות מחיר והפערים הם מאד גדולים, פערים של עשרות אלפי שקלים. איך אני יכול לקבלן החלטה?

  2 תשובות של מומחים
 • 11/01/2018 כמה עולה שיפוצניק ואריחים ל 30מ"רמאיר ממבשרת ציון

  סבתא שלי זקנה מאוד הביאה משום מקום שיפוצניק שדורש 14000 שקל על להרוס ולבנות אריחים לגינה 30מ"ר יש שתי שכבות של אריחים. זה נראה לכם הגיוני? כמה זה אמור לעלות

  2 תשובות של מומחים

הצעת מחיר לשיפוץ - טיפים

 1. פרטו ככל האפשר - כדי לקבל הצעת מחיר לשיפוץ או לכל עבודה אחרת, בעל המקצוע צריך להבין בדיוק מה אתם צריכים. אחרת, הוא יפרסם הערכת מחיר לשיפוץ ולא הצעת מחיר לשיפוץ. כתבו בסעיפים את כל מה שאתם רוצים לעשות בבית וציינו כמויות, מידות וסוגי חומרים ככל שמתאפשר.
 2. ביקור בשטח ייתן לכם את המידע המדוייק ביותר - קבלני השיפוצים אמנם מנוסים ומקצועיים, אבל קשה להבין את מורכבות העבודה באינטרנט ולכן רבים מהם יציעו לכם שתיפגשו כדי לקבל הצעת מחיר לשיפוץ. בעלי המקצוע לא גובים כסף על פגישה להצעת מחיר, ולכן ובתנאי שאתם רציניים לגבי השיפוץ - הזמינו אותם ובקשו הצעת מחיר.
 3. צפו לחריגה במחיר - בשל הפערים שהוסברו, מחיר השיפוץ שיפורסם בפורום כנראה יהיה שונה מהצעת המחיר שתקבלו מהקבלן לאחר פגישה - ושתי אלה תהיינה שונות מעלות שיפוץ הדירה בפועל.
 4. מחיר השיפוץ זה לא הכל! חשוב לבדוק את איכות העבודה של קבלן השיפוצים, לקרוא חוות דעת של לקוחות שלו ואפילו לדבר איתם. אחרי הכל, אם תבחרו קבלן חאפר שיברח לכם במהלך העבודה, בסוף עלות שיפוץ הדירה תהיה הרבה יותר ממה שתכננתם. לפעמים כשרוצים לשלם פחות ולא נזהרים, משלמים בסוף מחיר גבוה.
בעלי מקצוע מומלצים שאל מומחים בפורום
צרו קשר