שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

שאלו שאלה בפורום מחירים ועלויות, ותקבלו תשובה מהמומחים שלנו

שאל שאלה בפורום

הצעת מחיר לשיפוץ - טיפים

  1. פרטו ככל האפשר - כדי לקבל הצעת מחיר לשיפוץ או לכל עבודה אחרת, בעל המקצוע צריך להבין בדיוק מה אתם צריכים. אחרת, הוא יפרסם הערכת מחיר לשיפוץ ולא הצעת מחיר לשיפוץ. כתבו בסעיפים את כל מה שאתם רוצים לעשות בבית וציינו כמויות, מידות וסוגי חומרים ככל שמתאפשר.
  2. ביקור בשטח ייתן לכם את המידע המדוייק ביותר - קבלני השיפוצים אמנם מנוסים ומקצועיים, אבל קשה להבין את מורכבות העבודה באינטרנט ולכן רבים מהם יציעו לכם שתיפגשו כדי לקבל הצעת מחיר לשיפוץ. בעלי המקצוע לא גובים כסף על פגישה להצעת מחיר, ולכן ובתנאי שאתם רציניים לגבי השיפוץ - הזמינו אותם ובקשו הצעת מחיר.
  3. צפו לחריגה במחיר - בשל הפערים שהוסברו, מחיר השיפוץ שיפורסם בפורום כנראה יהיה שונה מהצעת המחיר שתקבלו מהקבלן לאחר פגישה - ושתי אלה תהיינה שונות מעלות שיפוץ הדירה בפועל.
  4. מחיר השיפוץ זה לא הכל! חשוב לבדוק את איכות העבודה של קבלן השיפוצים, לקרוא חוות דעת של לקוחות שלו ואפילו לדבר איתם. אחרי הכל, אם תבחרו קבלן חאפר שיברח לכם במהלך העבודה, בסוף עלות שיפוץ הדירה תהיה הרבה יותר ממה שתכננתם. לפעמים כשרוצים לשלם פחות ולא נזהרים, משלמים בסוף מחיר גבוה.
בעלי מקצוע מומלצים שאלו בפורום
צרו קשר