ליאור, הנדסאי בניין וקבלן רשום בעל רישיון קבלן מרשם הקבלנים הממשלתי, בעל ותק וניסיון רב בתחום
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
יוקה הנדסה ליאור רושל. קבלן שיפוצים שרון מרכז נתניה

ליאור רושל

קבלן שיפוצים
ציון: 9.90 | 21 חוות דעת

ציון 9.90 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 21 לקוחות שעבדו עם ליאור רושל

2 הסמכות \ רשיונות

7 אלבומי פרוייקטים

10 שנים בתחום קבלני שיפוצים

ותק בשיפוצים פלוס: 5 שנים!

אודות

ליאור, הנדסאי בניין וקבלן רשום בעל רישיון קבלן מרשם הקבלנים הממשלתי, בעל ותק וניסיון רב בתחום. נותן שירות במרכז ובשרון, מתמחה בשיפוצים כלליים לדירות, וילות, בתים פרטיים ועסקים, תוספות בניה, גגות רעפים וקונסטרוקציה לגג. כל עבודות התשתית והגמר - חשמל, אינסטלציה, ריצוף, צבע, גבס ועוד.

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה

תחומים

21 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של ליאור רושל

9.90
מבוסס על 21 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 18 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.90
עמידה בזמנים:9.80
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:9.90

95% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

1 חוות דעת מצולמות

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל תומס: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ מקיף מרצפה עד תקרה - אינסטלציה, גבס, חשמל, קרמיקה, ריצוף, צבע

וואו, אין מילים אפילו לתאר כמה שליאור בן אדם מקסים פשוט. כל דבר, הרבה דברים מעבר, אפילו צביעה של חדר המדרגות כדי שהכניסה תהיה יותר נעימה. כל דבר שרצינו חשב מחוץ לקופסא. מאד חשובה לנו האסתטיקה של דברים, שלא נראה אותם. שעון של... קרא עוד

וואו, אין מילים אפילו לתאר כמה שליאור בן אדם מקסים פשוט. כל דבר, הרבה דברים מעבר, אפילו צביעה של חדר המדרגות כדי שהכניסה תהיה יותר נעימה. כל דבר שרצינו חשב מחוץ לקופסא. מאד חשובה לנו האסתטיקה של דברים, שלא נראה אותם. שעון של דוד - הוא הביא לנו איזה חמש-שש דוגמאות, כל פעם הוא הלך והביא עוד דוגמא. בסוף הוא הביא שעון של דוד שנסתר בתוך שעון, שאפילו החשמלאי לא הכיר שקיים.

העובדים שלו באמת מאד טובים, עשינו חוזה מאד דוקרני, נגד הקבלן, לפני שהכרנו אותו. האינסטלטור, דרשנו שיהיה מומחה של SP הוא אמר שהוא כבר מומחה של SP. החשמלאי גם ייקה, לא עשה הנחות על כלום. זמינות- משהו שמאד נהנינו ממנו. היו כמה דברים לאורך הדרך, כמו ריצוף לא מספיק טוב והוא הלך והחליף אותו. באמת, מאד מרוצים ממנו.

עמידה בזמנים- ממוצעת, 8. ראינו את כולם דרך האתר ובחרנו בו בגלל האמינות, הוא הגיע ואמר לנו את המחיר הלא הכי נמוך, אבל מחיר סביר. דיברתי עם נתנאל, הבעלים של האתר, מספר פעמים והוא הגיע גם לשיפוץ כמה פעמים. אמרתי לו על מספר קבלנים שלא זוכר כבר את השמות שלהם שהתמקחו על המחיר אבל ליאור אמר את המחיר ואנחנו מרוצים מאד מהמחיר. כבר להרבה חברים המלצתי עליו, בטח שאפשר להתקשר, אפשר גם לבוא לראות את איכות העבודה שלו.

הוא אמר לנו "אתם אחד הלקוחות הכי קשים שהיו לי אי פעם" כי אני הייתי בשיפוץ כל הזמן, הייתי כל הזמן עם היד על הדופק.
תודה לכם עוד פעם על האתר, אנחנו ממש מרוצים. 

הסתר

ציון כללי: 9.25 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 8  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 9

התקשרו אל רחל: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ בבית - החלפת תשתית אינסטלציה, שיפוץ שירותים, צבע בכל הבית, גדר ומשטח בטון

איכות השירות נפלא, ליאור זמין כל הזמן, אם מתקשרים והוא תפוס הוא חוזר, שירות מעל ומעבר, ממש אין מילים. עמידה בזמנים טובה, הוא לקח מקדם ביטחון גדול מבחינת זמנים בחוזה, אמנם הוא אמר שסדר גודל של העבודה הוא חודש וחצי אבל בחוזה... קרא עוד

איכות השירות נפלא, ליאור זמין כל הזמן, אם מתקשרים והוא תפוס הוא חוזר, שירות מעל ומעבר, ממש אין מילים.

עמידה בזמנים טובה, הוא לקח מקדם ביטחון גדול מבחינת זמנים בחוזה, אמנם הוא אמר שסדר גודל של העבודה הוא חודש וחצי אבל בחוזה הוא התחייב לסיים את העבודה עד שלושה חודשים.

הוא התחיל את העבודה בזמן ולבסוף הוא עמד ביעד, השיפוץ הסתיים לאחר חודש וחצי, הערכת הזמן שלו הייתה טובה ביותר הוא פשוט לקח לעצמו מקדם ביטחון.

בגלל שזה בית קיים הוא עשה את כל המאמצים כדי לא לפגוע בדברים מיותרים בתוך הבית, לא עשה חציבות בתוך ריצוף קיים בשביל להעביר קו חדש אלא הוא עשה הכל מבחוץ.

אני הנדסאית בניין ושנינו באותו ראש ומבינים על מה מדובר, מהר מאוד מצאנו שפה משותפת.

הוא עשה את כל מה שהוא התחייב לו בחוזה ואפילו דברים מעבר, גם עכשיו אם אני צריכה משהו אחרי שהסתיימה העבודה הוא מוכן לתת שירות, מילה שלו זו מילה.

איכות העבודה מעולה, עבודת ריצוף שהוא עשה לא נתקלתי בכזו עבודה כבר הרבה זמן, יש לו עובד בשם עומר חבל על הזמן, היה לנו בקשות מיוחדות מבחינת הריצוף והקרמיקה הוא לא רצה שום תוספת עבור זה

והוא הסכים לעשות בדיוק מה שביקשנו, באמת אין לי מילים להגיד כמה הוא הלך לקראתנו והעבודה פשוט יפה.

הוא קצת יותר יקר מאחרים, הוא לא הכי יקר אבל הוא גם לא זול, אבל הוא נותן דברים מעבר ואתה מקבל תמורה מלאה בהתאם ושקט נפשי.

היו לנו אתגרים לא פשוטים במהלך השיפוץ ובכוחות משותפים התגברנו על הכל בזכות הרצון הטוב שלו וזה שהוא הלך לקראתנו, באמת רק לשבח אותו.

מומלץ מאוד.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל דורית: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ כללי של הבית - שבירת קירות, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, צבע, טיח, שפכטל, גבס

מהרגע שפגשתי את שרון ידעתי שאעשה את השיפוץ רק איתו. הוא אמין, מקצוען, הוא ישר, הוא צנוע והוא לא אכזב לרגע. הוא עמד בזמנים וסיים בזמן, איכות העבודה שלו מצויינת, הוא איכותי, אדיב, עדין, יודע לפתור בעיות, פתוח לשמוע, הוא יוצא... קרא עוד

מהרגע שפגשתי את שרון ידעתי שאעשה את השיפוץ רק איתו.

הוא אמין, מקצוען, הוא ישר, הוא צנוע והוא לא אכזב לרגע.

הוא עמד בזמנים וסיים בזמן, איכות העבודה שלו מצויינת, הוא איכותי, אדיב, עדין, יודע לפתור בעיות, פתוח לשמוע, הוא יוצא דופן מהרבה אנשי מקצוע.

הכל יצא מאוד מאוד לשביעות רצוננו. מבחינתי אם אני צריכה לשפץ שוב זה רק איתו.

יושרה, אמינות ומקצוענות הם הדברים הכי חשובים ויש לו את הכל. הוא אדם שיודע גם להתנהל עם אנשים, עם השכנים, הוא ממש נותן חזרה אמון באנשי מקצוע.

אני ממליצה עליו בחום.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל נוגה: הצג מספר

תיאור העבודה: טיפול בעובש על הקירות, צבע - צבע, שפכטל

אני יכולה להגיד עליו רק דברים טובים, הגעתי אליו די נואשת אחרי ששמעתי הצעות מכל מיני בעלי מקצוע שאמרו שיקח להם כמה ימים וליאור עשה את זה ביום אחד, הביא איתו צוות מתוגבר ועשה את הכל ביום אחד. הוא מאוד אמין, מאוד בסדר... קרא עוד

אני יכולה להגיד עליו רק דברים טובים, הגעתי אליו די נואשת אחרי ששמעתי הצעות מכל מיני בעלי מקצוע שאמרו שיקח להם כמה ימים וליאור עשה את זה ביום אחד, הביא איתו צוות מתוגבר ועשה את הכל ביום אחד.

הוא מאוד אמין, מאוד בסדר במחירים, אני אקח אותו לעבודה נוספת בחודשים הקרובים. יש לו יכולות מקצועיות מדהימות, הוא קולט מייד, הוא מאבחן מהר ויש לו גישה מדהימה.

אני סומכת עליו, ראיתי איך הוא עבד, ממש בצורה בלתי רגילה. לקחתי אותו כי התרשמתי שהוא לא חאפר, כשהוא התחיל לעבוד הבנתי שצדקתי. הוא היה מאוד קשוב לצרכים, יש לי רק טוב להגיד עליו.

אם תשאלו אותי אם לקחת אותו לעשות שיפוץ אני ממליצה עליו בעשר אצבעות, הוא מאוד הוגן גם במחיר.

מבחינת עמידה בזמנים אין דברים כאלו, זה לא דברים שאנחנו מכירים, זה לא תרבות שאנחנו מכירים בישראל, זה תרבות של ארופאים, עמידה בלוח זמנים בדיוק על השעון.  

מה שהוא נתן לי ומה שהוא עשה, אין לי אלא להסיר את הכובע בפניו.  הוא איש מאוד נעים, עונה בסבלנות, הוא לא מסוג האנשים שנותנים שירות בארץ בדרך כלל, עוד לא נתקלתי באיש שירות כזה בארץ.

ברור לי שבשיפוצים הבאים אני אקח רק אותו. הבחור הזה עובד בסטנדרט אחר, יש לו ידע מקצועי, הוא ישר, הגון, טוב לב. אני יכולה להגיד עליו רק טוב. בהחלט ממליצה עליו.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אביבה: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ כללי לדירת 4 חדרים - העברת מטבח, שירותים ומקלחת, שבירת קירות, אינסטלציה, חשמל, טיח וצבע

קודם כל,  אף פעם לא קרה שמישהו לא היה פה, אם במקרה שליאור לא יכל להיות פה, אז השותף שלו היה, הם לא השאירו את השטח בלי השגחה. מבחינת זמנים, הוא סיים שבוע לפני תום החוזה, שבוע לפני מסר לי את הדירה למרות החגים ולמרות הכול... קרא עוד

קודם כל,  אף פעם לא קרה שמישהו לא היה פה, אם במקרה שליאור לא יכל להיות פה, אז השותף שלו היה, הם לא השאירו את השטח בלי השגחה.

מבחינת זמנים, הוא סיים שבוע לפני תום החוזה, שבוע לפני מסר לי את הדירה למרות החגים ולמרות הכול, מדהימים, באמת אין מילים.

אני באתי מראש בהרגשה שלשיפוץ צריך סבלנות ולקבלנים צריך סבלנות ושצריך אורך רוח, אני רוצה להגיד שמי שהיה אומר לי שאפשר לעשות שיפוץ בכזה איזי ועם כזאת הרגשה טובה ושהכול באמת חוץ מדברים שכמובן לא תלויים בהם שהכול עובד כמו שצריך, אני לא הייתי מאמינה. אני לא מדברת רק על העבודה שהעבודה היא לא פחות ממושלמת, כל איש מקצוע שנכנס לפה שואל אותי "מי עשה לך את השיפוץ הזה" כי לא רואים שיפוץ ברמה כזאת, באמת אנשים שבכלל לא קשורים אליהם, הם השתגעו מרמת השיפוץ.

מעבר לזה לא קרה פעם אחת שהם לא היה זמינים לי, גם אם זה היה מוצאי שבת, גם אם זה היה יום שישי, לא קרה פעם אחת שלא ענו לי בשיא האדיבות, לא היתה שום חריגה מהסיכומים הראשונים של הסכום, אף אחד לא עשה לי הפתעות ואת זה לא חישבנו ואת זה  לא חישבנו, שום דבר, זאת אומרת זה היה מאוד מפתיע לטובה ואני לקחתי את זה מראש באיזה הרגשה שאני הולכת לסבול וזה הולך להיות קשה, אני רוצה להגיד שאין לי שום בעיה להתחיל עכשיו שיפוץ מחדש, בתנאי שהם הקבלנים שלי ממש באמת.

אני לא צעירה, עשיתי כמה שיפוצים בחיים שלי, אין דברים כאלה, באמת זה נדיר, אם מישהו היה אומר לי את זה הייתי אומרת: "טוב, מנסים למכור לי אותם", אני לא כל כך מאמינה, באמת נדירים מכל הבחינות, גם העבודים שעובדים איתם באמת נדירים, אין דברים כאלה, מנומסים כל בקשה אפילו שלא קבעתי מראש אז לא אמרו: "טוב זה ככה".

זמינים כל הזמן, חיוך כל הזמן, סבלנות עד אין קץ והפינישים אין דברים כאלה באמת וחלק מהקירות בבית מאוד ישנים והם עשו אותם כאילו רק אתמול בנו אותם, הכול מדהים.

אני לא האמנתי שיש דברים כאלה באמת, תמיד רבים עם קבלנים ותמיד אי הסכמות לגבי כסף, לגבי מה סיכמנו ואני אמרתי שמאל ואתה אומר ימין, כלום, לא היה דבר אחד.

אני ביקשתי אפילו משהו כתוספת ואמרתי לו "אני אשלם לך" והוא עשה את זה בלי למצמץ אמר "עליי" ממש וזה לא מקובל אצל קבלנים.

אני מרגישה תמורה מעל ומעבר, בדקתי שבעה קבלנים שונים ובסוף בחרתי בו, קודם כל גם השיפוצים פלוס, ההמלצות מצאו חן בעיניי והתרשמתי מהם לטובה ואמרתי שווה לי לנסות אותם וכמה שבאמת באתי לזה בלב טוב ואמרתי אני לא מתעצבנת, לא האמנתי שיכול להיות דבר כזה, אין, מילה זה מילה, זמן זה זמן, יחס זה יחס, הכול, הם פשוט מדהימים.

אני גם באה מתחום העיצוב, כך שיש לי  קצת הבנה בזה, אני בעצמי מתעסקת בעיצוב, גם אנשים אחרים שהם במקצוע שלא עובדים איתם בכלל, אמרו לי הם עשו לך פה שיפוץ מדהים.

כל מי שקשור אליי עובד איתם מהיום, הם עכשיו קבלני הבית שלנו, היו לי דרישות מאוד מיוחדות ומאוד מסוימות והם עמדו בציפיות האלה מעל ומעבר.

אשמח להמליץ ומי שרוצה מוזמן לבוא לראות את השיפוץ.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 5 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 21

תמונות של פרוייקטים

נובמבר 2017
שיפוץ כללי בדירהתל אביב

אינסטלציה, חשמל, ריצוף, צבע, גבס, מקלחת ושירותים

טוען תמונה
אוגוסט 2017
שיפוץ כללי בדירה ותוספת בניה על הגג.רעננה

אינסטלציה, חשמל, אמבטיה ושירותים, צבע טיח ושפכטל, ריצוף, קרמיקה.

קראו חוות דעת שאספנו ממיכל ברם על השיפוץ הזה

טוען תמונה
נובמבר 2016
שיפוץ כללי לדירת 4 חדריםחולון

העברת מטבח, שירותים ומקלחת, שבירת קירות, אינסטלציה, חשמל, טיח וצבע

קראו חוות דעת שאספנו מאביבה על השיפוץ הזה

טוען תמונה
מאי 2014
שיפוץ דירה כלליתל אביב

שיפוץ מקיף של דירה בצפון תל אביב הכולל הריסה עד ליסוד ושיפוץ מחדש.

קראו חוות דעת שאספנו מתומס על השיפוץ הזה

הסלון ופינת האוכל

טוען תמונה
אוגוסט 2013
שיפוץ כללי לדירהנתניה

שיפוץ כולל: אינסטלציה,חשמל,תקשורת,שפכטל מלא,הריסת קירות ובניה מחדש,ריצוף,מטבח,שרותים,תאורה

עבודות פסיפס

טוען תמונה
ינואר 2013
שיפוץ דירת יוקרהנתניה

שיפוץ כולל: אינסטלציה,חשמל,תקשורת,שפכטל מלא,הריסת קירות ובניה מחדש,ריצוף,מטבח,שרותים,תאורה

דירת יוקרה בנתניה 4 חד'

טוען תמונה
ינואר 2011
שיפוץ משרד עורכי דין עמי-גאנתניה

שיפוץ כללי משרד,אינסטלציה, מטבח, שרותים, חשמל,תקשורת וגבס.

שיפוץ משרד

טוען תמונה

התקשרו לליאור רושל

צרו קשר