פורום גבס: מקצוענים וחברות מתחום גבס עונות על שאלות גולשים

פורום גבס

מערכת שיפוצים פלוס
מנוהל על ידי:
מערכת שיפוצים פלוס
שאל בפורום
 • 08/12/2017 נישה מעוצבת מגבס לטלוויזיה והנמכת תקרהמאיר מנתניה מנתניה

  מבקש המלצה על איש גבס ושיפוצניק שמתמחה בבניה קיר גבס מעוצב לטלוויזיה באזור נתניה

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/11/2017 החלפת קרמיקה בקיר גבסשחר מרמלה

  אנחנו מחליפים את הקרמיקה שהייתה מודבקת לקיר גבס ומאד קשה עד בלתי אפשרי להוריד את דבק הקרמיקה שהיה מתחת מבלי לפגוע בקיר, השאלה היא כזאת האם כדאי להחליף את קיר הגבס או שיש אופציה אחרת להתמודד עם הבעיה הזו חוץ מלקלף את הכל?

  3 תשובות של מומחים
 • 20/11/2017 איטום גבס ירוק במקלחוןערן מholon

  האם נדרש לבצע איטום על הגבס הירוק במקלחון עם חומר איטום צמנטי , או מספיק רובה ודבק קרמיקה ?

  2 תשובות של מומחים
 • 20/11/2017 בניית גבס של חדר על הגג.חיים משדרות

  קניתי קוט'ג ויש לו גג של 80 מטרים נקיים. הייתי רוצה לבנות על הגג חדר מגבס לטובת חדר כושר מה אני צריך לעשות מבחינת אישורים וכו לטובת העניין.?

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/11/2017 סאונה רטובהדנה מעמק הירדן

  היי, מתוכננת אצלי סאונה רטובה. הקירות מחופים אריחי קרמיקה. המנוע אמור להיות צמוד תקרה ולכן יש לבצע הנמכת תקרה. גבס מומלץ שעמיד ללחות ורטיבות? כמו כן, האם ניתן לחפות את הצד החיצוני של הגבס באריחי קרמיקה (ללא חשש להתנתקות ונפילת אריח מתקרת הגבס)?

  2 תשובות של מומחים
 • 21/10/2017 בניית קיר הפרדהטל מראשון לציון

  שלום מעוניין לבנות קיר בחצי גובה להפרדה בין סלון למטבח ושתיהיה אפשרות לתלות עליו טלוויזיה ואולי בהמשך מהצד השני לעשות דלפק לאוכל. מה נדרש בשביל דבר כזה האם זה בנייה מיוחדת או רגילה? תודה.

  4 תשובות של מומחים
 • 17/10/2017 תליית גבס על מסלול פח או לטת עץ?עמי ממודיעין

  שלום וברכה מה העדיפות לתליית פלטות גבס ?על מסלול פח או לטת עץ? מה היתרונות ומה החסרונות ? תודה מראש

  תשובה אחת של מומחה
 • 16/10/2017 איך מדביקים תקרת גבסמיכאל מאשדוד

  יש לי תקרה שהיה עליה נזילה מלמעלה ציתי במקום לשים פרופילה/קלסימו ולשייף ואח"כ שוב וכו', פשוט לשים משטח של גבס עם הדבקה לתקרה האם זה אפשרי ואם כן איך מדביקים אותה לתקרה עם איזה דבק תודה רבה

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/10/2017 התקנת חשמל דרך הנמכת גבסיוסי מראשון לציון

  קניתי דירה חדשה מקבלן. עכשיו אחרי שהיא מוכנה החלטתי לשנות את כל המטבח. אני לא מעוניין להרים את הריצוף. האם ניתן להעביר נקודות חשמל למקרר תנור ומיקרו דרך הנמכות הגבס של מיזוג האוייר ?? תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 03/10/2017 השלמה בין אריכי קרמיקה לתיקרהצביקה מירושלים

  שלום לכולם. אני משפץ אמבטיה שהייתה מחופה עם קרמיקה עד לתיקרה. הסרתי את הקרמיקה, והדבקתי חדשה עד גובה 210. האם אני יכול את השלמת הגובה עד לתיקרה לבצע ע"י הדבקת לוח גבס ירוק. לדעתי ביצוע קל,זול ומיישר את הקו עם הקרמיקה. אין לי ניסיון קודם ולכן אודה לתשובתכם וגם להמלצות על שיטה או חומר להדבקה. תודה.

  2 תשובות של מומחים
 • 25/09/2017 אקוסטי או גבסיניב מכרמיאל

  לצורך התקנת מזגן נדרשתי להעביר צינורות דרך מסדרון הבית. השאלה האם עדיפה תקרת גבס או תקרה אקוסטית לצורך כיסוי הצנרת?

  2 תשובות של מומחים
 • 17/09/2017 קירות גבס בחדר מדרגותעליזה שואף מחיפה

  קבלן התמ״א שלנו שבר חלק מקיר הבטון בחדר המדרגות עד לגובה החלון. ברצונו לשים קיר גבס מהרצפה ועד לחלון. בחלק החיצוני של קיר הגבס החדש יש בלוקים. האם זה תקני קירות גבס בחדר מדרגות? האם זה בטיחותי במקרה של דליקה? איזו רשות יכולה לבדוק ולאשר או לא?

  תשובה אחת של מומחה
 • 17/09/2017 חלון או קיר?שחר מנילי

  אני אב בית בבית ספר, אני צריך לסגור קיר בסוף פרוזדור שבתחילתו יש דלת בהלה (חירום), המרווח שיהיה אמור לשמש כמרחב לימוד ואין בו חלונות אני חשבתי על חלון בלגי אך יש יותר מידי חסרונות ועלויות גבוהות מאוד איך אפשר לסגור את המסדרון מבלי להשתעבד לו וללא עלויות גבוהות ושישאר אסטטי לעין

  2 תשובות של מומחים
 • 10/09/2017 איטום קירות גבס בחדרים רטובים.עליזה מבית שערים

  קבלן שם אצלי גבס ירוק בחדר מקלחת. מרח בטורוסיל את פינת הטוש בגובה של 1.5 מטר. לא אטם ברגים, לא שם פינות, בנה קירות מלוחות לא שלמים. התחיל לחפות את הקירות בקרמיקה. לאחר דין ודברים, וערוב של אנשי מקצוע הסכים למרוח את הקירות בשכבה של דבק קרמיקה כולל סגירת רווחים בין לוחות בסיקה.ללא פינות, והדביק יריעה בוטילית באזורים עם פתחים גדולים, לברזים וכו'. אני מבקשת לדעת האם יש תקן של מכון התקנים הם הגדרות ברורות מה יש לעשות, ומה נחשב קיר רטוב, האם כל הקירות במקלחת או רק קירות הטוש? ומה עושים בשאר הקירות. תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/09/2017 יניית קיר למקלחת מגבספייביש טוביה מנהריה

  אני רוכש בית חדש. מכונת הכביסה והמייבש אמורים להיות במקלחת הילדים ולכן בקשתי מהקבלן לבנות קיר שיחצוץ בין המכונה למקלחון. הקבלן בנה לי את הקיר מגבס לטענתו מיוחד (הלוחות היו לבנים משני הצדדים) ואמר שאין כל בעיה של רטיבות עם הלוחות האלה. יש לציין שצד אחד של קיר זה הוא חלק מהמקלחון ז"א שיש שם מים כל הזמן. השאלה שלי היא האם זה תקין ? בתמונה רואים את מיקום המקלחון. הקיר הימני הוא מגבס ובין שני הקירות יהיו דלתות זכוכית של המקלחון.

  5 תשובות של מומחים
בעלי מקצוע מומלצים שאל מומחים בפורום