בית

>

קבלני גבס

>

וידאו

וידאו בנושא גבס

נמצאו 12 סרטונים בנושא
טיח גבס GoldBand ליישום ידני קל ומהיר
מאת אורבונד
קרניזים מגבס מדויקים באמצעות מכונה
מאת אורבונד

יצירת קרניזים מגבס היא לא ידיעה חדשה, אך שימוש במכונה מיוחדת שיוצרת דיוק מופתי - היא כן! צפו בסרטון הוידאו הבא בכדי לקבל מידע מלא מבית "אורבונד" על יצירת קרניזים וסינרים לתקרות הבית שלכם כך שיצאו הכי אסתטיים ובעל גימור מדויק ויפה.

סוגי תקרות גבס
מאת אורבונד

גבס הפך להיות לחומר גלם שימושי במיוחד בשיפוצים בבית ובמשרד והוא מיושם גם על תקרות. נוכל לחלק את תקרות הגבס לשתי סוגים עיקריים: תקרות מתפרקות שמאפשרות לחשוף בהרמת אריח את התשתיות השונות: מיזוג אוויר, חשמל וכו'. הסוג השני הוא תקרות גבוהות כאשר ההעדפה בימינו היא בחירה בתקרות אקוסטיות שגם אלו מתחלקות לסוגים שונים. רוצים ללמוד עוד על הנושא? על כך בסרטון הוידאו הבא

פספרטו - עיצוב פרופילים בגבס
מאת אורבונד

יצירת קיר גבס היא פעולה שכמעט כל בית בישראל בוחר לעשות אודות ליתרונות הרבים של הגבס. הבעיה היחידה היא העיצוב הלקוי בחסר של קיר גבס לבן וריק. אך גם לזה יש פתרונות! מעבר לצביעה רגילה ודקורטיבית מרהיבה שניתן ליישם על קיר גבס ניתן גם לעצב פרופיל גבס מיוחד בהתאמה אישית. אותם פרופילי גבס ניתן לשלב עם תאורה ולהפוך את הקיר ליצירת אומנות ולהגשים את החלום העיצובי שדמיינתם תמיד לביתכם. בסרטון הוידאו הבא תוכלו לקבל מידע יותר מפורט ודוגמאות.

תליה על גבס - המתקן הנדרש
מאת אורבונד

אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון בהקמת קיר גבס הוא תכנון תליה על הקיר מראש. קיר גבס לא יכול לשאת כל משקל ועל כן יש להיעזר בהתקנת מתקנים מתאימים בקונסטרוקציה עצמה של קיר הגבס באמצעות פרופילים וברגים ומתקן התליה עצמו. נוכל לתלות כל דבר מקיר גבס באמצעות המתקן המתאים - אסלות תלויות, כיורים, ארונות מטבח ועוד. למדו עוד על כך בסרטון הוידאו הבא.

טיח, שפכטל וחומרי הדבקה על בסיס גבס
מאת אורבונד

עולם הגבס התפתח משמעותית בשנים האחרונות וניתן למצוא בחנויות טייחים על בסיס גבס, שפכטלים, טיח גבס ליישום ידני, חומרי הדבקה, חומרי תיקון ועוד. לכל אחד השימושים שלו. בסרטון הוידאו הבא שהופק בשיתוף עם חברת "אורבונד" תוכלו לקבל את המידע המלא והמדויק על כל אחד מהחומרים הללו.

לוחות גבס מסוגים שונים - על תכונותיהם ושימושים
מאת אורבונד

גבס הפך להיות אחד המוצרים המבוקשים והמקובלים ביותר בעולם השיפוצים. ככל שהדרישה לו גדלה כך גם לוחות הגבס התפתחו והחלו לענות על צרכים שונים: עמידות בפני אש (לוחות גבס אדומים), עמידות בפני רטיבות (לוחות גבס ירוקים), לוחות גבס בעלי כושר נגיפה גבוה יותר ועוד. בסרטון הוידאו הבא בשיתוף פעולה של אתרנו "שיפוצים פלוס" ו"אורבונד" תוכלו לקבל מידע על לוחות הגבס השונים, יתרונותיהם ותכונותיהם.

גבס ירוק: לאילו צרכים הוא מתאים והאם הוא באמת נוגד רטיבות?
מאת אורבונד

הגבס הפך להיות כלי שימושי מאוד בעולם השיפוצים והחליטו לחזק את התכונות שלו בכדי להתאים אותו גם לחדרים רטובים ולחים כמו חדר האמבטיה והמטבח. לוחות גבס ירוקים נותנים מענה זה כיוון והם עמידים במים ודוחים רטיבות.
כנסו לסרטון הוידאו הבא בכדי לקבל את ההסבר המלא על לוחות גבס ירוקים, על עובי, שימושים ותכונותיהם.

בידוד אקוסטי: יצירת בידוד ואקוסטיקה באמצעות גבס
מאת אורבונד

יש לכם רעש בלתי פוסק מהשכנים? רוצים ליצור אקוסטיקה טובה יותר בבית ולבודד רעש משכנים למעלה ומצידכם? באמצעות טיח יבש, צמר סלעים וחיפוי בלוחות גבס אפשר לצלוח את המשימה.

יצחק שייר, מהנדס מחברת אורבונד, מסביר לנו בסרטון הוידאו הבא צעד אחר צעד כיצד להתקין בידוד כזה בביתנו, על היתרונות שלו וטיפים חשובים בהרכבה. בהצלחה!

פתרונות מגבס: פתחי שירות
מאת אורבונד

פתחי שירות הם תופעה מאוד מוכרת במשרדים ובניינים ומאפשרים לנו לגשת בנוחות ויעילות למערכות נסתרות מהעין כמו צנרות, מיזוג אוויר וכו'. קיימים פתחי שירות שונים בשוק השיפוצים ולא תמיד נהיה חייבים איש מקצוע בשביל להתקין אותם.

בסרטון הוידאו הבא זאב פיינלהוץ מחברת "אורבונד" מדריך אותנו צעד אחד צעד כיצד להתקין פתח שירות סטנדרטי במו ידינו.
 

טיח יבש: חיפוי קירות בגבס לצורך יישור ותיקון
מאת אורבונד

אם הקיר שלנו לא מישורי או לא חלק כפי שאנחנו רוצים ונדרש חיפוי מסוים לא חייבים להסתפק בטיח יבש כמו תמיד. חיפוי קירות בגבס הפך להיות פיתרון מעולה שמחליף את מקום הטיח היבש ומאפשר טכניקה פשוטה, קלה, נקייה וחזקה שגם לא תופסת מקום רב ומאפשרת מעבר לקיר חזק ואיתן שמחפה כראוי גם בידוד תרמי ואקוסטי נכבד.

בסרטון הוידאו הבא תוכלו לקבל מנציג "אורבונד" פרטים מלאים על התקנת חיפוי קירות גבס באמצעות פרופיל F47 - צעד אחר צעד. בהצלחה!

תאורה נסתרת בגבס - גופי תאורה
מאת קמחי תאורה

בעבר, גופי תאורה נסתרים בגבס היו עשויים ממתכת בצבעים שונים. כיום, מקובל יותר להציב גופי תאורה העשויים מיציקות גבס בצורות שונות. יתרונם הוא שהם מוצנעים בתקרה ומאד הומוגניים.
בבית בעל פן רך ועגול ניתן להשתמש בצורות אמורפיות כמו "טיפה", בבית מהוקצע רצוי להשתמש בגופי תאורה בעלי קווים ישרים.
בגופי תאורה נסתרים בגבס ניתן להשתמש במגוון רחב של נורות כמו הלוגן, PL וLED.
כדי ליצור מראה מעניין יותר, ניתן ליצור מקבצים של נורות שקועות בתקרה או בקיר מעל מקומות מיועדים.
גופי תאורה מיציקות גבס דורשים התערבות של שפכטל בתקרה או בקירות. מומלץ לרכוש אותם במקביל לעבודת הגבס בכדי שנוכל להתקינם בשלב בו אנו מנמיכים את התקרה.