פורום אקוסטיקה ובידוד: רק מומחים בנושא בידוד ואקוסטיקה יענו לשאלתכם

פורום בידוד לבית

 • 14/08/2017 בידוד אקוסטימני מירושלים

  אני מאד רגיש לרעשים בשנתי במיוחד כשמודבר בבית עם ילדים. האם דלת פוליאטרן מוקצף שוות ערך בתחום בידוד הרעשים כמו הפלקסבורד?

  2 תשובות של מומחים
 • 13/08/2017 רעש ממזגן מיני מרכזי בבישאדי מכפר יאסיף

  יש לי מזגן מיני מרכזי 4.5 כוחות סוס נמצא בכניס לדירה ומכוסה בתקרת גבס שני פתחים לשאיבת אויר . שמפעילים מזגן יש רעש אדיר מתנועת שאיבת האויר ולא ממזגן מקולקל פשוט רעש שאיבת האויר חזק ועודה רעש האם אפשר לשים חומר שיספוג חלק מהרעש ?

  2 תשובות של מומחים
 • 07/08/2017 האם יש הבדל בין בלוק 10 ל 20 סמ בהקשר לבידוד רעשיםאייל ממודיעים

  שלום, פיצלתי דירה ויש קיר משותף בין 2 הדירות. שני צידי הקיר הם (אורך הקיר כ 2 מטר) בדירה אחת יש מדרגות לקומה השניה ובדירה השניה יש הול כניסה של כ 2 מטר לדירה. שאלתי היא האם עדיף לבנות ריר 10 ("ולהרוויח" עוד 10 סמ בדירה או קיר 20? חשוב לי מאוד בידוד הרעש בין 2 הדירות

  2 תשובות של מומחים
 • 31/07/2017 תקרת מגשיםיעקב מבית שמש

  האם תקרת מגשים רוחב 300 אורך 2.9 מ' מקבלת בטן לאחר זמן והאם אפשר להניח עליה בידוד (צמר סלעים בניילון)?

  3 תשובות של מומחים
 • 29/07/2017 קיר משותף 20 סמרות מרחובות

  בשיפוץ הדירה שלי החלפתי את המטבח לכיוון קיר משותף עם השכנים. קיר 20 ס"מ. האם השכנים ישמעו רעש מהכיוון שלי או להיפך? תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/07/2017 בידוד אקוסטי לקליניקהענת

  שלום, אני מתכננת חלל שיחולק בקירות גבס לשלושה חדרי טיפול לפסיכולוגים. הבידוד האקוסטי בין החדרים חשוב מאוד. גובה התקרה במקום 3 מ'. איזה אמצעי בידוד יש להוסיף ע"מ להשיג בידוד אקוסטי? עד כמה רלבנטי סוג הדלתות במקרה זה? תודה רבה לעונים.

  2 תשובות של מומחים
 • 23/07/2017 דירה חדשה - דלת ללא מדבקהצילצולים מרמת גן

  שלום, אני שומעת מדירתי את צלצול הטלפון בדירה של השכן, שבאותה קומה (בקצה הלובי. בבדק נמצא שעל הדלת אין את מדבקת תו התקן, האם יכול להיות שהדלת לא תקנית ולכן הרעשים. איך אני להוכיך לחברה את זה.. שלא יגידו שרק נפלה המדבקה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/07/2017 איטום תקרה למניעת רעש מהשכניםדניאל מפתח תקווה

  שלום, ברצוני לשאול האם יש אפשרות לאטום את התקרה בכדי לא לשמוע רעשים המגיעים מהשכנים שגרים בקומה מעליי. אני שומע רעשי גרירות כיסאות, ריצות ונפילת חפצים, ורעש זה מפר את שלוותי. תודה.

  6 תשובות של מומחים
 • 17/07/2017 רעשי בית ספר וגינוןברק מתל אביב

  אני גר בבניין דירות. במרחק של כמאה מטרים מעבר לשטח החניה הפתוח של הבניין נמצאת פנימיה ואחת לשבוע-שבועיים מתקיים אירוע שלרוב כולל מוזיקה רועשת. נוסף על כך בהמשך הרחוב הולך ונבנה בית ספר אשר יהיה בעצמו מקור רעש נוסף בעוד כשנה. לכל אלה מתווסף ד"ר צמח בכבודו ובעצמו אשר גנניו בכל יום בשבוע גוזמים גינה אחרת ברחוב וגורמים לרעש עצום. מה ניתן לעשות על מנת לטפל במטרדים? האם יש פתרונות שאינם מסתמכים על קירות גבס? תודה!

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/07/2017 דירה מקבלןגיל ממודיעין

  שלום, רכשנו דירה מקבלן לפני היתר. לאחרונה התקבל ההיתר אבל היתה הערה בהיתר שמחייבת ייעוץ אקוסטי ובחוו"ד של מומחה אקוסטיקה מחויב הקבלן לשים מזגן בדירה (כמובן שעכשיו מבקש שאנחנו נוסיף עלות המזגן אבל זה כבר נושא אחר..) מה הסיבות שיכולות לגרום לאי קבלת היתר בנושא אקוסטיקה ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 04/07/2017 בידוד רעש בין קומותלימור ממגדל העמק

  האם בתחום הבניה הקלה יש אפשרות יותר טובה לבידוד רעש בין הקומה הבנויה לקומה שתיבנה? מתלבטת אם לבנות קומה נוספת רק בגלל הרעש שיהיה מהקומה העליונה

  2 תשובות של מומחים
 • 17/06/2017 בידוד בין מרפסותדניאל מפתח תקווה

  שלום רב, המרפסת שלי צמודה למרפסת של שכני והרעש הוא בלתי נסבל. מה שמפריד בין המרפסות זה חצי קיר וחצי גדר ברזל. האם ניתן לקבל המלצה איזה אמצעי בידוד ניתן להתקין על גדר הברזל בכדי להפחית/למנוע חדירת רעשים?

  תשובה אחת של מומחה
 • 16/06/2017 רעש של מוזיקה בבית פרטידקלה מנס ציונה

  שלום, אני גרה בבית דו משפחתי. השכן (לא הדו) שגר מאחורי הדו אוהב לשמוע מוזיקה בחצר או בתוך הבית עם רמות בס מטורפות או שהם רואים סרט במערכת קולנוע ביתי. אין לי מנוחה בגלל זה. חייבת לציין שאת המוזיקה עצמה אני כמעט ולא שומעת אלא רק את תהודות הבס, כל הבית רועד מזה. איך ניתן לבודד? והאם זה יעזור? הצילו....

  2 תשובות של מומחים
 • 12/06/2017 רעש מהחניהמשה מאשדוד

  אני גר בקומת קרקע ויש רעש מהחניה איך ניתן לבודד את הרעש ובכל זאת לקבל אויר

  תשובה אחת של מומחה
 • 07/06/2017 בידוד לחלון מרעשים ברחובמאיר מקרית אונו

  יש לי חלון עם זכוכית חד-שכבתית ותריס גלילה, בנוסף יש פרופיל אלומיניום דק למדי דרכם חודר רעש מהכביש מתחת לבית. האם החלפה לזכוכית כפולה או טריפלקס יספיק או חשוב גם להחליף את המסגרת אלומיניום? האם צריך להוסיף גם פסי איטום כלשהם מסביב לחלון?

  תשובה אחת של מומחה
 • 01/06/2017 בעיית רעשדרור מרמת השרון

  אני גר בבית פרטי-דו. הדו שלנו עבר שיפוץ בשנה החולפת ואוכלס מחדש לאחרונה. מאז שאוכלס אנו סובלים מבעיה של רעש כאשר הילדים רצים במדרגות הפנימיות בבית שלהם. אני חושב שזה שילוב של רעש והד. האם/מה ניתן לעשות כדי לפתור את הבעיה?

  2 תשובות של מומחים
 • 27/05/2017 אקוסטיקהיוסי מרכסים

  רוצה לרצף מרפסת שיש בה כבר יריעות איטום האם זה מספיק בשביל לבודד את הרעש של הבימבות ו"המשחקי ילדים" שלי ...לשכנים שמתחתי או שיש משהו נוסף בשביל לבודד? ובריצוף של בית רגיל- הריצוף מעל "השומשום" מספיק בשביל לבודד רעש?

  2 תשובות של מומחים
 • 20/05/2017 בידוד דלת פנים פשוטהטום מפרדס חנה

  מעוניין להצמיד לדלת 80X200 קיימת ,בידוד הכי יעיל נגד רעשים. עליו אתקין לוח גבס כדי שיהיה אסתטי למראה. מה הכי מתאים?

  2 תשובות של מומחים
 • 16/05/2017 בידוד גג שטוחגולן מירושלים

  שלום רב אנו גרים בבית עם גג שטוח שיש עליו יריעות איטום. על מנת לבודד את הגג לחום וקור האם הפתרון המומלץ הוא מה שנקרא גג הפוך. משטחים של קלקר דחוס. יריעה גאודטית וחצץ או שיש פתרון אחר

  2 תשובות של מומחים
 • 10/05/2017 בידוד של דלת חוץ בלובי בנייןחן מטירת כרמל

  שלום, אני גר בדירת קרקע ודלת הכניסה נמצאת בלובי. אני שומע את כל הרעשים כאלו הם אצלי בסלון. האם יש דרך לבצע בידוד לרעש? תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/05/2017 מחפשת יועץ אקוסטיקה עבור אוגדן סביבתי רעננהמיכל מרעננה

  שלום, אשמח לקבל המלצות עבור יועץ אקוסטיקה לבנייה פרטית ברעננה לטובת עמידה בדרישות האוגדן הירוק, ידוע לכם מה טווח המחירים עבור זה

  תשובה אחת של מומחה
 • 09/05/2017 רעש גשם על תקרת פנל מוקצףקמי מראש פינה

  אני סוגר מרפסת עם פנל מוקצף 10 סמ קלקר מה הפתרון למנוע רעש של גשם

  3 תשובות של מומחים
 • 09/05/2017 בידוד חלון בדירה שכורהדורון מפתח תקווה

  היי, חלון כיס עם זכוכית חד-שכבתית ותריסי פלסטיק, דרכם חודר רעש מהכביש מתחת לבית (בעיקר משאיות ואופנועים). מעוניין בפתרון יעיל וזול. חשבתי להוסיף חלון זכוכית נוסף בחלק החיצוני של החלון (מצורף תמונה). מה דעתכם?

  2 תשובות של מומחים
 • 02/05/2017 בידוד רעשיםרוני מגבנ בנימין

  אני מתכנן פיצול קומה עליונה בביתי לשתי יחידות נפרדות, התקרה מעל שתי היחידות תהיה גג רעפים משותפת וכמובן לא ישרה אלא משופעת. איך ניתן למנוע רעש מוחלט לא רק בקיר המפריד בין היחידות, אלא גם מעבר רעש מגג הרעפים אשר יוצר משולש בחלקו העליון? תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 29/04/2017 בידוד טרמי ואקוסטי של דו משפחתיאבי שושן מאשדוד

  הי אנחנו עכשיו מתחילים בניית שלד, שכל המעטפת החיצונית בו היא יציקות בטון ללא בלוקים. האם זה בהכרח יצור בעיית בידוד טרמי או שהקבלן והאדריכל יודעים מה שהם עושים ? בנוסף, הקיר המפריד בין 2 הדו משפחתי זה יציקת 20ס"מ, האם זה מספיק לבידוד אקוסטי מהשכנחם ? תודה

  2 תשובות של מומחים
 • 24/04/2017 רעשים מהשכנים שגרים מעליישגית מתל אביב

  אני שומעת כל צעד ושעל מהשכנים מעליי , הצעתי לקנות להם שטיח....אך אינם משתפים פעןלה. כיצד ניתן לבודד את הרעש במאה אחוז?. המוזר הוא שעד לפני חודשיים לא שמענו כלום ולא התחלפו שם דיירים.... אשמח לכל עצה, אני על סף התמוטטות תודה שגית

  תשובה אחת של מומחה
 • 24/04/2017 קיר גבס עם השכניםתום מתל אביב

  שלום, לאחרונה שכרתי דירה ולאחר מעבר גיליתי שהקיר המשותף בין החדר שינה שלי לסלון שלהם לא אטום לקול. אני שומע אותם מדברים, טלויזיה ממש כאילו הם איתי בחדר. רציתי לשאול האם הדבקה של 2 שכבות של גבס (סהכ 3 שכבות) נוספות על קיר הגבס הקיים יבטיחו לי בידוד מספק? או האם רק בידוד קיר גבס עם צמר סלעים יבטיח לי את זה? שיפוצניק אמר לי שמספיק לשים 2 שכבות של פלטות גבס. אני מחפש את הפיתרון הזול והיעיל ביות וזו דירה שכורה. אני לא רוצה להדביק 2 שכבות של גבס ולגלות שהפיתרון לא מספיק אוטם.

  תשובה אחת של מומחה
 • 22/04/2017 בידוד אקוסטי של דלתות פניםבוב מחולון

  אני בונה בית חדש ובידוד הרעש חשוב לי. האם קיימת השוואה בין השיטות והחומרים הנפוצים בדלתות הנמכרות היום במדד הזה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/04/2017 רעשים מהשכנים דו משפחתינעמה מטבעון

  שלום, אני גרה בדו משפחתי יש קיר משותף עם השכנים. הקיר אמור להיות בלוק 20 ס"מ, אבל נראה לי שזה לא הגיוני כי אנו שומעים אותם מדברים ומבינים מה הם אומרים. יש להם תינוקות והחדרי שינה גובלים בקיר. אנו רוצים לבנות קיר גבס מבודד. קבלתי הצעות מחיר וזה מאוד יקר. רציתי לדעת האם זה באמת פותר את הבעיה ? ולא אשמח אותם ואת הבכי של התינוק בלילה.

  2 תשובות של מומחים
 • 15/04/2017 בידוד בין שכניםמזל מחולון

  שלום אני גרה בדירת גן חדשה. תקרת הדירה הייתה 4.3 ורנחנו הנמכנו את הבית ל 3.7 עי גבס. אנחנו שומעים המון רעש מהשכנים של הזזת ריהוט. האם זה קשור להנמכה? מה ניתן לעשות לאחר שכבר יש הנמכת תקרה מגבס בדירה ?

  7 תשובות של מומחים
חפש קבלן שיפוצים מומלץ