פורום אקוסטיקה ובידוד: רק מומחים בנושא בידוד ואקוסטיקה יענו לשאלתכם

פורום בידוד לבית

מערכת שיפוצים פלוס
מנוהל על ידי:
מערכת שיפוצים פלוס
שאל בפורום
 • 11/12/2017 בידוד תרמיישראל מראשלצ

  האם על ממד שעושים חיפוי שיש צריך גם לעשות בידוד תרמי

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/12/2017 רעש מעלית מאחורי קיר מטבחיניב מעפולה

  שלום אני בתהליך בניה קומה 7 ומעלי הגג מאחורי הקיר מטבח שוכנת מעלית והקבלן החליט לשים קיר גבס למניעת הרעש מהמעלית יש חשיבות לרעש בהץייחס לקומה ?חייב לשים גבס או שיש פתרון אחר? תודה לעונים

  תשובה אחת של מומחה
 • 27/11/2017 בידוד או החלפת חלונות לצורך סינון רעשאלכס מתל אביב

  שלום! יש לי בדירה 2 חלונות שבכלל לא אטומים לרעש.יש ממש פערים בין הקיר לחלון. כמובן גם חום וקור עוברים בקלות. מצרף תמונות.מה הייתם ממליצים לעשות? אני מתלבט אם אולי בכלל כדאי להחליף אותם בחלונות אטומים. כמה זה יכול לעלות? חלון אחד הוא כמטר על מטר, השני מטר על מטר עשרים. אני גר בקומת קרקע.

  4 תשובות של מומחים
 • 20/11/2017 וילון סופג רעשיםאלן מתל אביב

  שלום רב! אני רוצה לבלום רעשים המגיעים מחלון ביתי. עקב אילוצים טכניים וכלכליים, אני לא יכול לבצע כעת שיפוץ פיזי של החלון, דהיינו - בניית קיר אקוסטי מבודד, כפול או כל פרוצדורה אחרת. אי לכך האלטרנטיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא וילון מיוחד אקוסטי, שאמנם לא יעשה את העבודה ב-100% אבל יוכל בהחלט לעזור, להערכתי. רציתי לשאול את בעלי המקצוע כאן מה דעתם על הנ"ל, ואשמח לקבל המלצות לדגם וילון כזה, היכן אפשר לקנות או לחילופין הצעת מחיר. תודה רבה!

  תשובה אחת של מומחה
 • 11/11/2017 חיפוי חיצוני עם בידודחמזה

  הבית עשוי שליכט צבעוני ובחזית חיפוי אבן מעוניינים לעשות חיפוי אלומניום עם בידוד לכל הבית האם זה אפשרי בחזית שיש אבן מה עלות כוללת למטר מרובע?

  תשובה אחת של מומחה
 • 27/10/2017 בידוד אקוסטישמואל מירושלים

  שלום, יש לי קיר משותף עם שכן שלא בדיוק מצליח לבודד את הרעש בינינו... ברצוני להשתמש בלוח השקט של טמבור (סילבר בורד). שאלתי היא האם מספיק להדביק את הלוחות על הקיר, או חייבים גם צמר סלעים עם פרופילים וכו'. יש לי קצת בעיה של מקום בחדר לכן אם הלוחות לבד יתרמו להטבה משמעותית אני מעדיף לחסוך את המקום ולוותר על הצמר סלעים. אשמח ואודה בתשובה

  2 תשובות של מומחים
 • 23/10/2017 פתרון אקוסטי זמני לאולם ספורטשלום מבית שמש

  אנו עורכים תפילה באופן חד פעמי באולם ספורט שבה משתתפים חזן ומקהלה וכ2000 משתתפים מחפש פתרון אקוסטי זמני בכדי שכל המתפללים יוכלו לשמוע היטב את החזן והמקהלה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 17/10/2017 בידוד תרמידוד מירושלים

  אני גר בירושלים במקום עם רוח חזקה וקר בחורף. יש לי קיר בעובי 29 ס"מ (21 ס"מ בטון יצוק + 4 ס"מ מלט + 4 ס"מ חיפוי אבן ירושלמית). זה קיר מספיק מבודד או שצריך טיח בידוד תרמי. החדר הוא ריבוע, 3 קירות הם קירות פנימיים ורק קיר אחד חיצוני.

  תשובה אחת של מומחה
 • 09/10/2017 יחידת דיור מבניה קלה רעשים מהגגשאול מכפר כמא

  שלום, בניתי בית מפנל בידוד, שמתי גבס בקירות הפנימיים ובניהם צמר סלעים. אבל בתקרה שמנו רק גבס. כשיש גשם יש הרבה רעש מהגג שזה בלתי נסבל. אז אני מחפש פתרון מיידי וקל להפחתת הרעש שמגיע מהגג. הגג גם בנוי מפנל בידוד. אז האם יש כל אפשרות להפחית או להשתיק את המכה של הטיפות של הגשם על הפח מעל הפנל? גם אם זה חומר שאפשר להתיז על הגג?

  3 תשובות של מומחים
 • 07/10/2017 איטום צינור מים שעובדאיריס מחולון

  שפצתי את הבית ביטלתי אסלה והפכתי את השירותים להמשך מסדרון( תמא 38 במקום חדר בתוך חדר העדפתי ת כניסה נפרדת לממד) הבעיה שיש צינור שמשותף לשני שכנים מעלי ואסור לבטל אותו וכול פעם שהם מורידים מים הרעש נשמע היטב במסדרון יש רעיונות??

  3 תשובות של מומחים
 • 25/09/2017 אקוסטי או גבסיניב מכרמיאל

  לצורך התקנת מזגן נדרשתי להעביר צינורות דרך מסדרון הבית. השאלה האם עדיפה תקרת גבס או תקרה אקוסטית לצורך כיסוי הצנרת?

  2 תשובות של מומחים
 • 24/09/2017 חדירת רעש מקירות חיצונייםנחום

  אני סובל מרעש חיצוני. לאחר ייעוץ אקוסטי התברר שהחלונות אינם מבודדים מספיק (בידוד של 15-18 דציבלים) והומלץ לי להתקין חלונות מבודדים אקוסטיים המנחיתים 35-40 דציבלים. לטענת הבודק נראה היה שהבעיה היא רק בחלונות ולא בקירות החיצוניים (בטון מזוין ברוחב 30 סנטימטר בערך עם ציפוי שיש). איך ניתן לוודא שהתקנת חלונות אקוסטיים יעשו את העבודה ושרעש לא חודר דרך הקירות? (מדובר ברעש בטווח של 55-75 דציבלים). תודה רבה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/09/2017 יש טיח אקוסטי לבידוד קיר פנימי?דן מגבעתיים

  יש טיח אקוסטי לבידוד קיר חדר אמבטיה? לפני ששמים את הקרמיקה? מבין שיש טיח מבודד לקירות חוץ. יש גם לקירות פנימיים? מתכנן דלת הזזה לכיס שגורמת לקיר להיות בעצם חלול ( רק לוח גבס מכל צד) כאשר סוגרים את הדלת, ונוצר קיר שלא מבודד מרעשים. תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 18/09/2017 בידוד אקוסטי בקיר משותף בדו-משפחתיגח מעמק חפר

  בבנייה של דו משפחתי חדש הקבלן הציע לבנות בקיר המשותף, ״קיר מיציקת בטון 20 ס״מ״, או ״קיר בלוק 10 ס״מ, מחיצת קלקר 3 ס״מ ועוד קיר בלוק 10 ס״מ״ (כמו סנדביץ עם קלקר באמצע). מה עדיף מבחינת בידוד אקוסטי?

  תשובה אחת של מומחה
 • 16/09/2017 בידוד אקוסטי בבניה קלהפנינה מאורנית

  שלום אנחנו מרחיבים חדר בקומה עליונה מתחת לרעפים. כיום גג נשען על מבנה עץ ומתחת תקרת רביץ של קומה תחתונה. בסיס החדר יבנה על קונסטרוקציה מברזל בהתאם להנחיות מהנדס. על הקונסטרוקציה סגירה עם עץ או פח. מעל זה לוחות ופרקט. שאלה כיצד לייצר איטום אקוסטי טוב בכדי ששני החדרים יהיו מבודדים כי מדובר ב2 חדרי שינה. כמו כן המלצה לאיטום טרמי מתחת לגג רעפים.

  2 תשובות של מומחים
בעלי מקצוע מומלצים שאל מומחים בפורום