פורום אקוסטיקה ובידוד: רק מומחים בנושא בידוד ואקוסטיקה יענו לשאלתכם

פורום בידוד לבית

 • 29/04/2017 בידוד טרמי ואקוסטי של דו משפחתיאבי שושן מאשדוד

  הי אנחנו עכשיו מתחילים בניית שלד, שכל המעטפת החיצונית בו היא יציקות בטון ללא בלוקים. האם זה בהכרח יצור בעיית בידוד טרמי או שהקבלן והאדריכל יודעים מה שהם עושים ? בנוסף, הקיר המפריד בין 2 הדו משפחתי זה יציקת 20ס"מ, האם זה מספיק לבידוד אקוסטי מהשכנחם ? תודה

  2 תשובות של מומחים
 • 24/04/2017 רעשים מהשכנים שגרים מעליישגית מתל אביב

  אני שומעת כל צעד ושעל מהשכנים מעליי , הצעתי לקנות להם שטיח....אך אינם משתפים פעןלה. כיצד ניתן לבודד את הרעש במאה אחוז?. המוזר הוא שעד לפני חודשיים לא שמענו כלום ולא התחלפו שם דיירים.... אשמח לכל עצה, אני על סף התמוטטות תודה שגית

  תשובה אחת של מומחה
 • 24/04/2017 קיר גבס עם השכניםתום מתל אביב

  שלום, לאחרונה שכרתי דירה ולאחר מעבר גיליתי שהקיר המשותף בין החדר שינה שלי לסלון שלהם לא אטום לקול. אני שומע אותם מדברים, טלויזיה ממש כאילו הם איתי בחדר. רציתי לשאול האם הדבקה של 2 שכבות של גבס (סהכ 3 שכבות) נוספות על קיר הגבס הקיים יבטיחו לי בידוד מספק? או האם רק בידוד קיר גבס עם צמר סלעים יבטיח לי את זה? שיפוצניק אמר לי שמספיק לשים 2 שכבות של פלטות גבס. אני מחפש את הפיתרון הזול והיעיל ביות וזו דירה שכורה. אני לא רוצה להדביק 2 שכבות של גבס ולגלות שהפיתרון לא מספיק אוטם.

  תשובה אחת של מומחה
 • 22/04/2017 בידוד אקוסטי של דלתות פניםבוב מחולון

  אני בונה בית חדש ובידוד הרעש חשוב לי. האם קיימת השוואה בין השיטות והחומרים הנפוצים בדלתות הנמכרות היום במדד הזה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/04/2017 רעשים מהשכנים דו משפחתינעמה מטבעון

  שלום, אני גרה בדו משפחתי יש קיר משותף עם השכנים. הקיר אמור להיות בלוק 20 ס"מ, אבל נראה לי שזה לא הגיוני כי אנו שומעים אותם מדברים ומבינים מה הם אומרים. יש להם תינוקות והחדרי שינה גובלים בקיר. אנו רוצים לבנות קיר גבס מבודד. קבלתי הצעות מחיר וזה מאוד יקר. רציתי לדעת האם זה באמת פותר את הבעיה ? ולא אשמח אותם ואת הבכי של התינוק בלילה.

  2 תשובות של מומחים
 • 15/04/2017 בידוד בין שכניםמזל מחולון

  שלום אני גרה בדירת גן חדשה. תקרת הדירה הייתה 4.3 ורנחנו הנמכנו את הבית ל 3.7 עי גבס. אנחנו שומעים המון רעש מהשכנים של הזזת ריהוט. האם זה קשור להנמכה? מה ניתן לעשות לאחר שכבר יש הנמכת תקרה מגבס בדירה ?

  7 תשובות של מומחים
 • 15/04/2017 בידוד לחדר משאבותמזי מחולון

  שלום אני גרה בבניין חדש בדירת גן. משאבת המים ממוקמת מתחת לדירה ובכל פעם שהעא עובדת יש רעש חזק בבית. איזה בידוד אני יכולה לדרוש מהקבלן לבצע כדי שלא אשמע את רעש המשאבה ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 15/04/2017 בידוד בין חדרים עם קיר גבסלימור מקדימה

  אנו משפצים בית בבניה קלה, קירות הפנים הם קירות גבס. מכיוון שהבית בקומה אחת חשוב לנו בידוד רעש בין חדרים. כיצד מומלץ לבודד רעשים בקירות גבס?

  2 תשובות של מומחים
 • 13/04/2017 רעשים מחדר מכונות של הבנייןאביוב מירי מאשדוד

  אני גרה בקומה ראשונה בבניין מגורים ומתחת לחדר השינה יש חדר מכונות ומשאבות של הבניין. כל הלילה יש רעש כמו של מכונת כביסה שמסתובבת במשך 10 שניות ואז עוד 10 שניות שקטות. ככה כל הלילה. האם יש משהו שמבודד ואוטם רעשים לחדר המכונות שלא נישמע את הרעש הזה ? אשמח לפיתרון!

  תשובה אחת של מומחה
 • 09/04/2017 רעש בין שכניםגולן מרחובות

  שלום, ביני לבין השכן יש בלוק 20 , חדרי השינה שלנו צמודים ואני שמע את הילדים שלו. אני מוכן לבנות קונסטרוקציה בחדר שלי על הקיר הבעייתי. האם פתרון של מלמין ביצים ודבל פלטה גבס רגיל יפתרו את הבעיה? האם המלמין ביצים שאני שם מהצד שלי ימנע רעש מכיוון השכנים או שזה מונע רק רעש מכיווני? תודה

  3 תשובות של מומחים
 • 09/04/2017 רעש בין שכניםגולן מרחובות

  שלום, ביני לבין השכן יש בלוק 20 , חדרי השינה שלנו צמודים ואני שמע את הילדים שלו. אני מוכן לבנות קונסטרוקציה בחדר שלי על הקיר הבעייתי. האם פתרון של מלמין ביצים ודבל פלטה גבס רגיל יפתרו את הבעיה? האם המלמין ביצים שאני שם מהצד שלי ימנע רעש מכיוון השכנים או שזה מונע רק רעש מכיווני? תודה

  3 תשובות של מומחים
 • 02/04/2017 קיר מטבח משותף עם שכנים ורעש מטרידשלום מקרית אתא

  שלום, קיר המטבח שלי משותף עם השכנים, אולם הבידוד ברמה מאוד נמוכה, שומעים כל דבר כאילו מישהו נוסף נמצא במטבח שלי. בשעות יום עוד ניתן לקבל , אך הם פעילים בשעות הלילה וכל הלילה אני שומע רקדי חיתוך, חיתוכים דפיקות וכו'. השאלות הן, מה ניתן לעשות לבודד את הרעש ככל האפשר , ומה סדר גודל העלויות לכך?

  2 תשובות של מומחים
 • 29/03/2017 האם רצפת פרקט עם ספוג מבודדת רעשזאב מחוגלה

  שלום רב, אנחנו גרים בבית דו-קומתי. כל צעד, נגיעה בשולחן או גרירת כסא בקומה למעלה נשמע באופן חזק מאוד בקומה למטה. חשבנו לשים פרקט עץ עם שכבת ספוג מתחתיו כדי להקל על הרעש המפריע. האם זה יפחית את הרעש? או עלול להגביר אותו? תודה!

  3 תשובות של מומחים
 • 21/03/2017 בידוד תקרת גבסרומן מregba

  יש לי גג רעפים ועושה הנמחת תקרה מגבס איזה בידוד מומלץ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 18/03/2017 רעש מהדירה למטהאורן מתל אביב

  שלום, השכן למטה חולה בנפשו ומדבר המון במהלך הלילה כך שלא ניתן לישון בחדר שמעליו. מה ניתן להניח על הריצפה, או מתחת פרקט או כל פיתרון אחר, שיאפשר לישון בחדר הזה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/03/2017 המעלית גובלת עם חדר שינהאייל מתל אביב

  הבניין בתמ"א הריסה מוצעת תוכנית : חדר שינה שמהווה ממ"ד גובל עם מעלית . היזם טוען שהממ"ד אוטם את הרעש של המעלית. אני לא משוכנעת . בבקשה לציין לי סוג המעלית וסוג הבידוד האקוסטי למעלית .

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/03/2017 בידוד בריצפה קיימתשרית כהן מפתח תקווה

  שלום, אנחנו גרים בקומה אחרונה בבניין ישן. אנחנו שומעים את הטלוויזיה של השכנים מלמטה, כאילו זה דולק אצלינו בבית. האם יש אפשרות לטפל בבעיה בלי להרים את הרצפות? תודה על העזרה

  תשובה אחת של מומחה
 • 05/03/2017 בידוד חום לתנור (קמין) בתוך קיר גבסניב

  אני רוצה להתקין קמין בתוך קיר גבס, הכוונה לחתוך ריבוע שגדול מהקמין ב10 ס"מ מכל צד בערך ולתת לקמין לבלוט דרכו. הבעיה שהרבה חום יעלה למעלה לקיר (גם מהקמין וגם מאחור מהארובה) ובטח צריך בידוד חום משמעותי. חושב על להדביק אבנים אדומות על חלק מהקיר, השאלה אם זה פתרון מספיק טוב, האם יש פתרונות אחרים ומה אני עושה עם הפרופיל כי שם בטח אי אפשר להדביק אבן (הצד התחתון של הקיר שנמצא מעל התנור)

  3 תשובות של מומחים
 • 04/03/2017 בידוד אקוסטימילאד ממילאד

  מה ההבדל בין בידוד אקוסטי עטוף וחשוף

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/02/2017 בידוד אקוסטיפוריה מירושלים

  בדוד אקוסטי בספריה צבורית. איזה בדוד עלי לשים בקירות מבפנים שיבודד אקוסטית וגם יראה יפה?????????

  2 תשובות של מומחים
 • 24/02/2017 בידוד יחידת דיוראלי.א מבאר שבע

  שלום רב, אני גר בדירה 50 מטרים מבניה קלה עם מחיצות גבס בכל הבית , לגבי בידוד טרמי הבית עשוי מפאנלים מוקצפים 5 סנטימטרים והבית בקיץ חם ברמה מטורפת ובחורף קר בקיצוניות, הגג עשוי רעפים ובבית אין שום בידוד משום חומר לא בריצפה לא בתקרה ולא בקירות, מה עליי לעשות בכדי לבודד את הבית מחום וקור ואיזה חומר יבודד לי בנוסף רעשים בצורה הטובה ביותר? תודה לכל העוזרים.

  3 תשובות של מומחים
 • 24/02/2017 בדוד אקוסטישרון

  לפני שנה רכשנו דירה בבניין ישן העשוי ברובו מעץ. בדיעבד מתברר שהדירה מעלינו לא גרו בה אנשים באותה העת ולפני חודש היא הושכרה לאדם. כל פעם שהוא בבית אי אפשר להיות שם מבלי לשמוע בום בום בום השאלה היא איך מבודדים את הרעש כי מדובר בצעדים של אדם אחד כלומר הבעיה בבידוד. פניתי לבעל מקצוע שהציע לי לשים צמר סלעים עם שכבת פלמור. שזה קיר דמוי גבס. איש מקצוע אחר אמר שזה לא יעזור כי רעש של צעדים נשמע דרך המבנה ולא דרך התקרה ולכן צריך לבודד מכל הכיוונים ריצפה קירות ותקרה שזה יקח 8 ס"מ מכל כיוון יקטין את החלל ולא מבטיח תוצאה רצויה. איש מקצוע אחר אמר שחבל על הזמן והדרך היחידה היא להציע לשכן לשים פרקט בדירתו. נראה לי רעיון מופרך לעלות לשכן ולהציע לו לשים פרקט ובמיוחד שהגענו ליחסים מתוחים עם הרעשים. אני אובדת עצות. ממש על סף התמוטטות עצבים. מה עושים?

  2 תשובות של מומחים
 • 19/02/2017 בידוד קיר משותף בדו משפחתי לקראת בניהכרמית

  שלום. אנחנו בשלבי תכנון של בית דו משפחתי שיבנה כשלד אחד עם השכנים. איך כדאי לבנות את הקיר המשותף? הקיר המשותף יכלול ממ"דים משני הצדדים, מדרגות מצד אחד, ומטבח בצד השני. תודה.

  2 תשובות של מומחים
 • 09/02/2017 בידוד רעש מחדר מעליותהילה

  אנחנו גרים בדירת גג ובנינו חדר שינה בקומת הגג. קיר החדר גובל בפיר ובחדר המעלית ושומעים בחדר כל הפעלה של המעלית. כיצד ניתן לבודד את הרעש?

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/02/2017 רעש מדלת מעליתאבי מירושלים

  שלום רב. דלת המעלית במקביל לדלת הכניסה לבית .אנו שומעים את הפתיחה והסגירה .הרעש הוא לא מחדר מעליות. .נאמר לי שיכול להיות כי כניסת הרעש מהדלת שיריונית מלפני 17 שנה. איך אפשר להיות בטוחים שזה נובע מהדלת לפני שאני מחליף את הדלת בתוספת צמר סלעים ומשקוף זה מה שהוצע .מה האפשרויות העומדות בפני?תודה

  6 תשובות של מומחים
 • 08/02/2017 בידוד ליציקה באויררבקה מראש העין

  אנו עומדים לפני הרחבת ביתינו כשחלק מהבניה היא יציקה באויר , האם יש פתרון לבידוד מפני קור וחום גם בשטח הריצוף ???? תודה מראש

  תשובה אחת של מומחה
 • 01/02/2017 בידוד רעשיםטלי שגב - יונני תעשיות בע"מ מקדימה

  אנחנו יצרניי מכונה לחיתוך אבני שדה. מחפשים פתרון לבידוד רעשים למסור (אזור המסור) בדלתות המכונה ובגוף המכונה. החומר צריך להיות עמיד במים ונגד שחיקה מאחר ובמהלך הניסור ניתזים חלקיקי אבנים שעוברים תחת המסור.

  תשובה אחת של מומחה
 • 01/02/2017 מדוע קר יותר בתוספת בניה ???רבקה מפ"ת

  שלום רב כל מכרי וידידי שהרחיבו דירותיהם מתלוננים על חדר קר במיוחד , גם אלה שלקחו קבלנים אמינים עם המלצות האם יש פתרון ???

  2 תשובות של מומחים
 • 26/01/2017 בידוד חיצוני בבניית ביתמיתוש מקרית ביאליק

  שלום, אנחנו נמצאים בתהליך בניית בית, וכבר יש שלד. וגם כבר שמו טיח. אך באחד מביקוריו שם לב האדריכל, כי לא בוצע בידוד קלקר כפי שבתוכנית. בניגוד אליו המהנדס שהוא גם המפקח טוען שלא צריך את זה וזה יחסוך לנו בהוצאות. האדריכל טוען שישנו חוק כזה שבתים חדשים לא בונים בלי בידוד. האם באמת כפי שטוען המהנדס, מספיק הבטון והטיח בשביל בידוד טוב? או שהמהנדס שלנו עשה טעות ואולי לא מעודכן בחוקים העכשוויים? והאם כדאי להשקיע בבידוד פנימי עם קיר גבס במקום? תודה מראש

  2 תשובות של מומחים
 • 23/01/2017 רעשים בתקרהתמרה מפתח תקוה

  שלום רב. לפני כשבועיים סיימנו לשפץ דירה קרקע.חלק מהתקרה הוא גבס.היתר,יציקה.בשני מקומות בבית יש רעש כל כמה דקות של תיק תיק.שמפריע מאאאאד.מה יכולה להיות הסיבה המטרידה?אגב.הקבלן אומר שזה מהגג רעפים החדש(בחלק של הגבס)הוא טוען שהעץ "עובד".הרעש קרוב מאד לתקרה.מה עלי לעשות? ומה יכולה להיות הסיבה?

  תשובה אחת של מומחה
חפש קבלן שיפוצים מומלץ