שיפוץ כללי של דירה 60 מ"ר - שיפוצים פלוס
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום שיפוצים
מיכאל מבת ים

שיפוץ כללי של דירה 60 מ"ר

מיכאל מבת ים
25/07/17

מעוניינים לבצע שיפוץ בדירתנו, שטח כולל 60 מ"ר, קומה שלישית, פינתית, יש מקום ברחוב למכולה ושרוול פינוי פסולת. מדובר על דירה 2 חדרים, ומעוניין להפוך אותה ל-3 (2 חדרי שינה + סלון-מטבח-פינת אוכל). חדר שינה אחד נשאר ללא שינוי. חלק מסלון ומרפסת סגורה רוצים להפוך לחדר שינה נוסף, ואת יתרת הסלון לאחד לחלל אחד עם פינת אוכל ומטבח. לצורך כך יש להוריד 3 קירות פנים (8.5 מ"ר כל קיר) ולבנות קיר אחד חדש (כ-8.5 מ"ר) כולל פתח לדלת .

יחד עם זה נדרש לבצע שיפוץ מלא לחדר מקלחת קטן (2.5 מ"ר - אינסטלציה למקלחון +כיור, ריצוף וקרמיקה לקירות) ושירותים נפרדים (קרמיקה לקירות, ריצוף ולהתקין אסלה תלוי ומיכל הדחה סמוי), וכן מעוניין להחליף את כל ארונות המטבח (נדרש להכין תשתיות חדשות של מים, ניקוז, חשמל וגז) ולהוסף מחיצה קטנה כנישה למקרר.

במרפסת סגורה נדרש להחליף את הוויטרינה הגדולה (9.5 מ"ר) לדמוי טריס בחוץ, וקיר בטון-גבס עם בידוד בפנים ולהכין פתח לחלון עם טריס חשמלי.

היות והיום ברצפה כבר שתי שכבות (בלתות+קרמיקה פשוטה), יש לפנות את כל הריצוף הישן ולרצף מחדש את כל הבית (או בטון מוחלק או פורצלן דמוי פרקט על טיט וסומסום חדש, לא חול). נשמח לקבל הצעות אלטרנטיביות, אם קיימות, להחלפת ריצוף מבלי להגדיל גובה.

בנוסף, נדרשת התעסקות עם קו ניקוז מרכזי (מאסבסט ישן) - החלפתו חלקית. מתוכננת להוספת נקודות חשמל ותאורה בכל החדרים. בגמר השיפוץ נדרשת החלקה של התקרה וקירות + צביעה בגוון אחיד.

טרם נבחר מועד השיפוץ, אבל בטוח שאחרי חודש אוקטובר. נשמח לקבל הכוונה לתקופת שיפוץ מומלצת: אופציה א' נובמבר-ינואר או אופציה שנייה מרץ-אפריל, הן מבחינת המחיר והן מבחינת יכולת יבוש של חומרי בנייה ושיפוץ.

כמה שיפוץ כזה ייקח זמן ועל איזו עלות אפשר לדבר (עובדה+חומרים שחורים)? נשמח לקבל הצעות, המלצות והכוונות. הדגש הוא על עבודה בלו"ז מינימלי, עבודה איכותית ויפה עם אחריות, וכמובן בתקציב מינילי.

2 תגובות

שיפוצים פלוס
מערכת האתר שיפוצים פלוס
26/07/17

שלום רב

לקבלת הצעת מחיר מדוייקת ומקצועית עדיף לפנות ישירות לקבלני השיפוצים באתר ולבקש מהם להגיע לפגישה בדירה. הפגישה, היעוץ והצעת המחיר היא ללא עלות. בהצלחה!

קבלן שיפוצים מומחה
0536110203
x
אלכס יוסופוב קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
28/07/17

שלום

‏על מנת לתת שירות ‏תצרו איתי קשר לתת הצעת מחיר מסודרת

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר