שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום שיפוצים
אלון מכפר חסידים

מי עושה מה בשיפוץ?

אלון מכפר חסידים
25/02/18

אלומיניום ודלתות הם לא חלק מהעבודות שקבלן השיפוצים מבצע בדרך כלל, נכון? מה העבודות שכן כלולות ומה לא ואיך מגיעים לאנשי המקצוע שעושים את העבודות המשלימות?

2 תגובות
שיפוצים פלוס
מערכת האתר שיפוצים פלוס
25/02/18

בעלי מקצוע לשיפוץ הבית

קבלן שיפוצים אחראי על עבודות ההריסה, איטום, אינסטלציה, חשמל, גבס (או בניית מחיצות פנים מבלוקים), ריצוף וצבע. מעבר לכך, ישנם בעלי מקצוע משלימים לשיפוץ כללי: אלומיניום, מטבחים, נגרות, דלתות, פרקטומיזוג אוויר. בחלק מהמקרים לקבלן שיפוצים יש צוות הכולל גם את בעלי המקצוע המשלימים, או שיתוף פעולה עם חברות ואנשי מקצוע בתחומים האחרים ואין צורך למצוא אנשי מקצוע נוספים עצמאית. יש מקרים בהם האדריכל או הקבלן יפנו אתכם לספקים ואנשי מקצוע משלימים מומלצים. אפשרות נוספת היא לבצע את החיפוש של בעלי המקצוע המשלימים לבד. רצוי לעשות זאת על בסיס המלצות מלקוחות עבר, בחינת עבודות קודמות וחתימה על הסכם שמגן עליכם.

מומחה
0535983903
x
053-5983903

מי עושה מה בשיפוץ -

כאשר מדובר בבחירת אלומיניום (פתחים, חלונות וויטרינות) - יש לפנות לחברות או לאנשי מקצוע המתמחים בנושא. יחד איתם תוכלו לבחור את הסגנון והדגם המתאים לבית שלכם. הם גם אמורים לעבוד בתיאום על קבלן השיפוצים, כלומר להעביר הנחיות מקדימות ולבצע את ההתקנות בבית. כנ"ל גם לגבי דלתות פנים וחוץ - יש לפנות לחברות המתמחות בנושא, המבצעות אף את ההתקנות בבית. במידה ואתם עובדים עם אדריכל או מעצב פנים - הוא יכול להפנות אתכם לאנשי מקצוע המתאימים. בהצלחה!

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר