בית

>

קבלני שיפוצים

>

מאמרים

>

שיפוץ לקראת הולדת ילד ראשון: טיפים לשיפוץ, בטיחות ובחירת הצבע

תוכן עניינים

שיפוץ לקראת הולדת ילד ראשון: טיפים לשיפוץ, בטיחות ובחירת הצבע

בן משפחה חדש שמגיע לביתנו צריך חלל משלו. איך משפצים את החדר ומסדרים אותו לקראת הילד הראשון שלנו?

מאמר מאת צוות שיפוצים פלוס

פורסם ב-13/09/2011 3 דק' קריאה

הכנות לקראת הולדת ילד ראשון

כדי לקבל בנוחות את התוספת החדשה למשפחה, אחת ההכנות החשובות ביותר כוללות שיפוץ ושינוי בעיצוב חדר התינוק ואולי גם בבית כולו. אנו  נדרשים לעשות כמה שינויים בסיסיים בעיצוב הפנים ושיפוץ של הבית וחדר הילדים.                                                                                                                 

מיקום החדר בבית

את החדר המיועד לתינוק, מומלץ לרוקן ולהשאיר ריק לפני תחילת השיפוץ.
חשוב לתכנן מראש איזה צבע לבחור, היכן תעמוד המיטה, הארונית, המשחקים ועוד. כדאי למקם את החדר המיועד לתינוק בסמיכות לחדר ההורים, מהסיבה ההגיונית והפשוטה שבמהלך החודשים הראשונים, אמורים להיות בכוננות תגובה מידית וזה יהיה נוח יותר להורים ובטוח יותר לתינוק.

מתחילים בשיפוץ – בחירת צבע החדר

את שיפוץ החדר והכנתו לתינוק הראשון במשפחה, יש להתחיל בצביעת החדר, צריך להחליט על צבע מתאים  וכדאי לבחור בצבעים בהירים, רכים ונעימים. מומלץ להשתמש בצבעים פסטליים בגווני ירוק, תכלת, צהוב, סגול, כתום או ורוד. ניתן אף לצבוע את קירות החדר בגוונים שונים.
ישנם המחליטים לעצב את חדר התינוק בהתאם לתורת הפנג שוואי אשר מנחה כי בהתאם לתאריך הלידה של התינוק ולאיזה יסוד הוא שייך (מים, אדמה, אש ועוד...) כדאי לבחור את הצבעים והחומרים שמתאימים לתינוק. בנוסף לצביעת החדר, ניתן להדביק על אחד או יותר מהקירות טפט עם דוגמא עדינה  או ציור שיתאים לחדר תינוקות .

שיפוץ ושינויי בטיחות

אחד השינויים החשובים ביותר שצריך לעשות ללא ספק לפני הולדת ילד ראשון הם שינויי בטיחות, משום שבית רגיל וממוצע יכול להוות לפעמים סכנת חיים עבור תינוקות וילדים קטנים אם הוא לא ממוגן כמו שצריך. אם מצפים לתינוק ראשון, צריך להתאים כל חלק בבית לקראתו. ישנם לא מעט קבלני שיפוצים אשר בקיאים בהפיכת הבית לבטיחותי עבור תינוקות וילדים.         

התינוק הקטן רק עומד להיוולד אך יהיה קשה לשפץ ולשנות דברים כשהוא יגיח לעולם ולכן עדיף לשכור קבלני שיפוצים אשר ישפצו את החדר וימגנו את הבית לפני הולדתו.    

תרוות עבד אלקאדר

ציון 9.58 28 חוות דעת

שחר רוטרמן

ציון 9.74 49 חוות דעת

דר לפיד

ציון 9.53 54 חוות דעת

יעקב גולן

ציון 9.29 47 חוות דעת

מחפשים קבלן שיפוצים ולא מצאתם ?

או

המאמר עזר לכם?

שאלו את המומחים בפורום

שאלו שאלה