בית

>

מעצבי פנים

>

מאמרים

>

איך שיפצתי את הדירה שלי ברמת גן והפכתי אותה לגן עדן

איך שיפצתי את הדירה שלי ברמת גן והפכתי אותה לגן עדן

בעל בית שרכש דירה חדשה ורצה לבצע בה שיפוץ שיהפוך אותה למוארת ומודרנית יותר. האמצעים: סטנדרטים גבוהים, דיוק וחומרים איכותיים.

מאמר מאת גידי ליברמן

פורסם ב-29/10/2017 3 דק' קריאה

הדירה ברמת גן

דירת ארבעה חדרים ברמת גן שנקנתה לצורך השכרה הייתה זקוקה לשיפוץ ולשינוי משמעותי, בשל היותה גדולה מאוד אך מחולקת ומתוכננת בצורה בעייתית. גודל הדירה היה 120 מ"ר, והיא הייתה חשוכה עם חללים בלתי מנוצלים.

שיפוץ דירה להשכרה ברמת גן - המטרה

המטרה העיקרית של הבעל הדירה הייתה שיפוצים למען שדרוג הדירה, פתיחתה והפיכתה למוארת ומודרנית. חלוקת החללים ההתחלתית כללה 3 חדרי שינה גדולים וביניהם מסדרון גדול מאוד. גם חדרי השירותים והאמבטיה המיושנים היו זקוקים לשיפוץ ושינוי. המרפסת הייתה מלבנית וארוכה כפי שהיה נהוג לבנות פעם, ובעלי הדירה הקודמים סגרו אותה והוסיפו לסלון. המטבח היה קטן ומרפסת השירות היתה צרה ולא פרקטית. בעל הבית חיפש קבלן שיפוצים כדי לשפץ את הדירה ומיד לאחר מכן להשכיר אותה. כבר היו לו לקוחות שחיכו להיכנס בחוזה לטווח ארוך. לפרויקט נבחר מעצב הפנים גידי ליברמן, כאשר הדגש בשיפוץ היה על סטנדרטים גבוהים, דיוק וחומרים איכותיים. 

במהלך השיפוץ הוקטן ההול המוגזם בגודלו. חדר שינה אחד הוגדל על חשבון חדר שני והפך למאסטר בד רום, כולל שירותי הורים.

דנה מורן

ציון 9.75 9 חוות דעת

אלכסיי וסרגיי מולוצ'ניק

ציון 9.96 7 חוות דעת

לילה צ'ולפא

ציון 10 4 חוות דעת

מירב סואד

ציון 9.74 17 חוות דעת

הסלון החדש.

הסלון החדש בדירה

המטבח נפתח למרפסת השירות ומוקם בו אי גדול. הצבע הנבחר עבור המטבח היה שחור מודרני, והדגש היה על מטבח שמיש ויעיל עבור הדיירים החדשים הצפויים להיכנס.

מחפשים מעצב פנים ולא מצאתם ?

או
מטבח שחור מודרני.

מטבח שחור.

מטבח שחור מודרני

הייתה התלבטות לגבי המרפסת הסגורה - האם לפתוח אותה מחדש או להשאירה סגורה. לבסוף הוחלט על פתרון ביניים של חדר שמש, שבחורף ניתן לסגור אותו לכדי חדר רגיל ובקיץ יכול להיפתח כמעט לכדי מרפסת.

מבט נוסף אל החלל בו ניתן לראות את חדר השמש.

חדר השמש

בשל העובדה שמדובר בדירה להשכרה, נבחר קו עיצובי ללא בחירות קיצוניות. נבחרו צבעים שיכולים להתאים בקלות לצבעים אחרים אותם יוכלו הדיירים החדשים להכניס, והדגש היה על הפרקטיות. עם זאת, המטבח כן עוצב בצורה דומיננטית כך שתהיה בכל זאת אמירה עיצובית מרשימה, אך ללא גוונים זועקים. בכל הבית נבחרו גוונים מתונים כמו אפור, שחור וכחול.

גווני כחול, אפור ושחור בחדר שינה.

גווני כחול, אפור ושחור בחדר שינה

הריהוט שהוצב בדירה הוא ריהוט בסיסי עם תוספות: הסלון הוא סלון נטוצי המקורי של הדירה, כיסאות האוכל נקנו בשוק הפשפשים ועברו צביעה, נקנו וילונות למראה רך, שתי פלטות עץ ירוקות היוו פתרון מעניין ויצירתי הן כמדף מתחת לטלוויזיה בשילוב ספרים והן מעל המיטה.

פלטת עץ מאחורי המיטה.

האמבטיה כולה בצבעי לבן אך נבחר קיר אחד ובו נוסף פס דקורטיבי של אריחים בגווני כחול. מדובר באריחים פשוטים של 20 על 20 שמקפיצים את המראה הכללי בשל השילוב הנכון והמדויק.

קיר עם אריחי בגווני כחול.

קיר עם אריחי בגווני כחול. 

ניתן לראות בפרויקט כי גם שיפוץ דירה להשכרה ברמת גן בתקציב לא גבוה יכול להגיע לתוצאה איכותית ומרשימה בזכות עבודה ברמה גבוהה ופרטים קטנים שמקפיצים את המראה. ואין דרך טובה יותר להבין איזה שינוי עברה הדירה - מאשר תמונת ה"לפני".

הדירה לפני

הדירה - לפני עיצוב: גידי ליברמן צילום: יוסף כהן

מעוניינים לשפץ את הדירה? לקבלני שיפוצים מומלצים ברמת גן ובאזור המרכז הקליקו כאן!

מחפשים מעצב פנים ולא מצאתם ?

או

המאמר עזר לכם?

שאלו את המומחים בפורום

שאלו שאלה