שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

טיפים בנושא עיצוב פנים

נמצאו 13 טיפים בנושא עיצוב פנים.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  הום סטיילינג - טיפ לחיסכון בעלויות

  כדי לצמצם עלויות בהום סטיילינג לבית ניתן להשתמש במה שיש - ולשדרג. אם הרהיט הוא במצב סביר ניתן לצבוע אותו, או להדביק טפטים ולשנות במהירות ובעלות נמוכה את המראה. דבר נוסף שניתן לעשות עם רהיטים ישנים הוא שינוי ייעוד. ניתן למשל, לקחת מגירה ישנה, לתלות אותה בצורה אנכית ולהפוך אותה למדף על הקיר. במקום לרכוש שידת מיטה יקרה לחדר השינה, אפשר לקחת שרפרף, לצפות את חלקו העליון בטפט או בצבע ולשים עליו מנורה או נרות דקרוטיבים. גם צלחת יפה יכולה להפוך מכלי אוכל לפריט עיצובי אם נתלה אותה על הקיר.. כך אנו משתמשים באלמנטים הקיימים אלצנו בית ומשדרגים אותם.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  פתרון עיצובי להסתרת ארון חשמל

  תוהים איך להסתיר ארון חשמל בבית? ישנן כמה אפשרויות עיצוביות: ניתן לבנות מסביבו ארון מעוצב מעץ, עם מראה מעל, כך שייראה כמראה עם מסגרת עבה. אפשרויות זולות יותר הן לשים על גביו תמונה גדולה או מראה, מדבקת קיר או לוח מודעות. רצוי כמובן לדאוג לכך שההסתרה עדיין תאפשר גישה אל הארון, במידה ויהיה בכך צורך.

 • שמול שמחוני, שיפוצים פלוס (אתר "שיפוצים פלוס")שמול שמחוני
  שיפוצים פלוס
  ניצול חלל בעליית גג

  תקרות של חדרים שנבנים בעליות גג לעתים משופעות (בהתאם לסוג הגג) ולכן מומלץ לנצל את הפינות בהיקף החדר לשימוש שאינו כולל עמידה זקופה כמו ספת ישיבה או אחסון באמצעות ארונות עץ או נישות גבס.

 • קחו מרווח ביטחון בתכנון תקציב השיפוץ

  בתכנון תקציב השיפוץ, קחו בחשבון תוספת של בין 10% ל20% לכיסוי הוצאות בלתי צפויות. רוב הסיכויים שלא תזדקקו לסכום הזה, אבל עדיף לתכנן על הצד הבטוח.

 • קבלן שיפוצים איזיאיזי
  קבלן שיפוצים
  הדבקת פסיפס על הקיר

  פסיפס זה לא קרמיקה! קשה מאד להדביק פסיפס ישירות על הקיר - גם לוקח הרבה זמן וגם לא יוצא ישר. מומלץ להדביק באמצעות סיליקון את הפסיפס על אריח קרמיקה, לחכות 24 שעות שיתייבש ואז להדביק את האריח (שעליו הפסיפס) על הקיר באמצעות טיח.

 • עונת השנה משפיעה על מחיר השיפוץ

  עונת הקיץ והימים שלפני פסח וראש השנה הן התקופות העמוסות ביותר של קבלני השיפוצים והמחירים עולים בהתאם. נסו לתכנן מועד השיפוץ לעונות השקטות יותר: בחורף ובסתיו כדי לחסוך בעלויות השיפוץ.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  קרמיקה תוספות

  מומלץ להוסיף פס קישוט בסיום החיפוי מסביב לאריחי הקרמיקה, זה גם יפה וגם נותן תחושה של חלל גדול יותר. אפשר גם להוסיף "דקורים" (קישוטים) לא סימטריים על אריחי הקרמיקה זה שינוי זול היכול "לעשות את ההבדל".

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  דרכים למניעת חיכוכים עם שיפוצניק

  יש להחתים את השיפוצניק על הסכם צרכני אחיד לקבלת שירותים ביתיים.

  יש להוסיף לחוזה את כל ההגדרות החשובות לכם- לוחות זמנים, שימוש בחומרים, פריסת התשלומים בהתאם להתקדמות העבודה, פירוט מלא של כל המסוכם ביניכם לשיפוצניק מראש.

   

צרו קשר