שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

עיצוב הבית בסגנון מטאל

השילוב המטאלי חוצה את כל הסגנונות, מוסיף נופך יוקרתי עד אותנטי לכל חדר וכמובן, מהווה נקודת עניין משמעותית.

מערכת שיפוצים פלוס
מאמר מאת מערכת שיפוצים פלוס
פורסם ב-7 בנובמבר, 2017

לא יותר משנתיים עברו מאז החל הטרנד המטאלי לבצבץ בבתים ובחנויות העיצוב, וכעת אין ספק שהוא שולט בכל המחוזות, אם בצורת כלי אוכל, ידיות של שידות וברזים ועד גופי תאורה וקירות שלמים. השימוש ההולך וגובר בכסף, זהב ונחושת ואף במראה הפלדה, הברזל והחלודה, אינו מתבטא רק בחומר המקורי, אלא גולש גם לתמונות, הדפסים, כריות, מצעים ועוד. ואין זה מפתיע כלל, משום ששילוב המטאלי חוצה את כל הסגנונות, מוסיף נופך יוקרתי עד אותנטי לכל חדר וכמובן, מהווה נקודת עניין משמעותית.
 

לא צריך להיבהל מהמראה הישן והחלוד, משום שאריחי חיפוי וריצוף Metal style במראה מתכת, חלודה ופלדה מוברשת מדגישים את קונספט השימוש במתכת כסגנון עיצובי. לאריחים, מבית המותג האיטלקי Ergon, גימורים המעניקים מראה תעשייתי מתוחכם.

להשיג ב"ויה ארקדיה" (צילום: יח"צ)

אחד המוצרים שאימצו בחום את המטאל סטייל הוא הטפט. לסדרת הטפטים Elixir מוטיב מרכזי בצורת שרכים המודפסים ומובלטים על החיפוי ומשולבים אם אפקטים מטאליים, המופיעים ונעלמים בהתאם לזווית שממנה מביטים עליהם.

להשיג ב"גולדשטיין גלרי טפט" (צילום: OMX STUDIO)

המטאליות נכנסת גם למטבח הנחושת, המורכב מחזיתות אלומיניום, מדמה עננות נחושתית, ומשולב זכוכיות בגוון שוקולד עמוק ודרמטי. המשטח המרחף עשוי גרניט פורצלן עם הטבעות נחושת, דבר היוצר מראה טבעי.


עיצוב פנים: דניאל חסון ל"סמגל" (צילום: אלעד גונן)


גווני נחושת גם באקססוריז ופליז בברז של חמת (צילום: מלנית גל)

שימוש בחומרים כמו עץ, פליז וגוונים חמים, בהם השמנת והזהב, מוסיפים אלגנטיות כפרית וחמימה לחלל הרחצה. הידיות והמראה נוכחות בחלל לצד אקססוריז קטנים וגדולים.

עיצוב פנים: שירלי דן (צילום: שי אדם)


המראה מטאלי מתחבר גם לסגנון המודרני, כאן בנגיעות תעשייתיות במטבח שעוצב בפתיחות. חלונות ענק מכניסים את הגינה לבית, והגוונים הבהירים מבליטים את חמימות פרקט העץ, את גופי התאורה בגימור פליז ואת קולט האדים.


עיצוב פנים: טל תמיר (צילום: עודד סמדר)


לאוהבי ההפתעות, שילוב אולטימטיבי בין נחושת וצבע בגוף תאורה שעיצב סטודיו Love Frankie הבריטי, בהובלת Johanna Franks. הקו העיצובי שלה מחבר צבעים, הומור ואף נגיעות של "קיטש".


גוף תאורה של Love Frankie (צילום: יח"צ חו"ל)

מעצבי פנים: רוצים שנעשה כתבה גם על פרוייקט שלכם? צרו קשר

רוצים לעשות שינוי משמעותי בבית? לכל המידע הדרוש ובעלי המקצוע לתהליך של שיפוצים לחצו כאן!

שאלות נוספות? שאלו וקבלו תשובות של מומחים:

שאלו את המומחים בפורום

חפשו בעלי מקצוע
צרו קשר