אלי, מתמחה בבנייה קלה, מעל 20 שנות ניסיון בתחום. עוסק בתוספות בנייה למבנה קיים.

אלי

ציון: 9.96 | 6 חוות דעת

ציון 9.96 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 6 לקוחות שעבדו עם אלי

אלבום פרוייקטים אחד

20 שנים בתחום חברות בניה קלה וירוקה

אודות

אלי, מתמחה בבנייה קלה, מעל 20 שנות ניסיון בתחום. עוסק בתוספות בנייה למבנה קיים כגון: הוספת חדר חיצוני למבנה קרקע קיים, סגירת מרפסות, הקמת גגות חנייה ומחסנים בשטח פתוח, פרגולות הצללה מאלומיניום ועוד. אלי נותן שירות מקצועי, יעיל ומהיר ללקוחותיו העומד בסטנדרטים גבוהים של איכות. אצל אלי תוכלו למצוא מענה לעבודות בניה קלה הכוללות את המעטפת (לא מבצע גמרים). 

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה

6 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אלי

9.96
מבוסס על 6 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 2 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.83
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

תיאור העבודה: בנית 4 גגות בבניה קלה - כיסוי מפוחים בפירי מדרגות.

אנחנו חברה והוא ביצע אצלנו כמה עבודות. השירות שלו מקצועי, אמינות, זמנים, מחירים נוחים, בוא נגיד שיש לי במאגר איזה אלף קבלנים ואם את שואלת אותי, הוא בעשיריה הפותחת. לא נתקלתי בעובדים שלו, העבודה היתה מצויינת, זה צריך... קרא עוד

אנחנו חברה והוא ביצע אצלנו כמה עבודות. השירות שלו מקצועי, אמינות, זמנים, מחירים נוחים, בוא נגיד שיש לי במאגר איזה אלף קבלנים ואם את שואלת אותי, הוא בעשיריה הפותחת.

לא נתקלתי בעובדים שלו, העבודה היתה מצויינת, זה צריך לחכות לחורף, לראות עד כמה היא היתה מצויינת, אבל לפי מה שמנהל העבודה שלי בדק, הוא אישר לי את זה.

 אני ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: עבודות אלומניום - חלונות זכוכית ותריסים.

הוא היה בסדר, הוא עמד בזמנים, הוא בן אדם אדיב מאוד, הכול טוב, מבחינתי קיבלתי את המוצר המוגמר כמו שאומרים. ברור שבדקתי, יש הרבה פרמטרים לשלם מחיר, לפעמים את משלמת עוד אלף שקל יותר ואת יודעת שאת תסמכי על הבן אדם שהוא יעשה את... קרא עוד

הוא היה בסדר, הוא עמד בזמנים, הוא בן אדם אדיב מאוד, הכול טוב, מבחינתי קיבלתי את המוצר המוגמר כמו שאומרים.

ברור שבדקתי, יש הרבה פרמטרים לשלם מחיר, לפעמים את משלמת עוד אלף שקל יותר ואת יודעת שאת תסמכי על הבן אדם שהוא יעשה את העבודה כמו שצריך, זה לא ששילמתי, אבל רק אני אומרת שבכללי צריך לקחת חוות דעת ולראות, עדיף לשלם קצת יותר, מאשר שתשלמי פחות אלף שקל ותתחילי לרוץ אחרי בעל מקצוע, המחיר שלו היה בסדר, הוא היה עשר.

אני ממליצה. 

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: סגירת מרפסת מבניה קלה - אלומניום, גג, חלונות, רשתות.

קודם כל הוא היה זמין בעוד שבעלי מקצוע אחרים הם לא היו זמינים כל הזמן, זה אחד, הזמינות שלו, שנית, מהירות תגובה, אני לא הייתי צריכה לחכות שבוע עד שהוא ייתן לי הצעת מחיר ועוד שבועיים עד שהוא יענה וכל התהליך איתו וההתקשרות היתה... קרא עוד

קודם כל הוא היה זמין בעוד שבעלי מקצוע אחרים הם לא היו זמינים כל הזמן, זה אחד, הזמינות שלו, שנית, מהירות תגובה, אני לא הייתי צריכה לחכות שבוע עד שהוא ייתן לי הצעת מחיר ועוד שבועיים עד שהוא יענה וכל התהליך איתו וההתקשרות היתה מאוד זורמת. הוא מתקתק, הוא ישר עונה, הוא ישר נותן תשובה, את לא צריכה לחכות חצי שנה שיואילו בטובם להזיז ואני פניתי למלא אנשים, לכל הרשת, כל הגוגל מלא בבעלי מקצוע, אנשים לא חוזרים אליך. אז מהבחינה הזאתי הוא חוזר אליך מאוד מהר, הוא נותן מענה מהר.

כולם אמרו לי תעני במייל, אני לא נוח לי מייל, אז היה נוח לי ווצאפ, אז הוא דיבר איתי בווצאפ חופשי, תמונות, פשוט מאוד נוח, לא להקשות.

העבודה עצמה היתה בסדר גמור, האיכות בסדר גמור, אני היה לי חשוב לעשות את זה מהר, אז הוא בא. עשה. הלך. אחר כך היה עוד איזה כמה פינישים קטנים, הוא לא זרק אותי, לא הייתי צריכה להתחנן ולא כלום, תיקתק ת הדברים, עשה הכול כמו שצריך, אתה מביא בעל מקצוע ואתה מצפה לקבל התנהגות כזו ולא אחרת.

קיבלתי תמורה למחיר, הוא גם לא היה הכי יקר, הוא היה באותו מחיר פחות או יותר כמו כולם, אני בדקתי אותו גם לפני וגם אחרי, אז הוא גם לא היה הכי יקר, אני לא יכולה להגיד שהוא גם היה הכי זול, אבל הוא פשוט נתן את השירות בצורה הכי מהירה והכי נוחה, בגלל זה לקחתי אותו, גם המחיר היה הגון וגם השירות במלואו.

אני ממליצה עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אביגדור: הצג מספר

תיאור העבודה: תוספת חדר לבית קרקע מבניה קלה - קירות, תקרה, גבס, מרזבים, הכנה לחשמל.

בסך הכול היה ממש טוב, זאת אומרת הוא עמד בלוחות זמנים, הוא עשה מה שביקשנו, הוא היה גמיש תוך כדי לשינויים, הוא היה בסדר גמור, ממש, היינו מרוצים מאוד. הוא עמד בלוחות זמנים, הוא לא גלש בכלל והלוחות זמנים היו חשובים אצלינו, כי זה... קרא עוד

בסך הכול היה ממש טוב, זאת אומרת הוא עמד בלוחות זמנים, הוא עשה מה שביקשנו, הוא היה גמיש תוך כדי לשינויים, הוא היה בסדר גמור, ממש, היינו מרוצים מאוד.

הוא עמד בלוחות זמנים, הוא לא גלש בכלל והלוחות זמנים היו חשובים אצלינו, כי זה היה צריך להיות מוכן בפרק זמן קצר מאוד והוא עשה את זה.

העבודה היתה פשוטה יחסית, העבודה בסדר גמור, לא היתה שום בעיה מאז, אני מאוד פרפקציוניסט, והוא עשה עבודה מושלמת, אבל אין עשר, תמיד יש מה לשפר.

המחיר היה הגון מאוד וסביר ועשינו בדיקה גם כן, אני הגעתי אליו בהמלצה של קרוב משפחה.

אני בהחלט ממליץ עליו, לא הייתי מהסס לקחת אותו שוב.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אורי: הצג מספר

תיאור העבודה: תוספת חדר לבית פרטי מבניה קלה - מעטפת קירות, גג, חלונות ואלומניום.

אני יכול להגיד שהוא בסדר גמור, זאת אומרת מה זה בסדר גמור, תקלות בבניה יש תמיד והוא יש לו אחריות מלאה על התקלות שישנן והוא בא, גם אם זה לא שייך אליו בדיוק. מטפל בתפר בין שני קבלנים שונים, הוא בא וסוגר את התקלות, עד שהוא רואה... קרא עוד

אני יכול להגיד שהוא בסדר גמור, זאת אומרת מה זה בסדר גמור, תקלות בבניה יש תמיד והוא יש לו אחריות מלאה על התקלות שישנן והוא בא, גם אם זה לא שייך אליו בדיוק. מטפל בתפר בין שני קבלנים שונים, הוא בא וסוגר את התקלות, עד שהוא רואה שזה נגמר, כמו שצריך, הוא מגיע כמה פעמים לאתר לסגור תקלות, מזה התרשמתי ממנו מאוד.

הבניה היתה בסדר גמור, הוא בונה בסדר, הוא בונה מהר, הוא אמין, אני התרשמתי ממנו מאוד לטובה, לכן לקחתי אותו גם לאתר השני.

עשיתי מכרז כזה, מכרז אבל כזה פרטי, הוא לא היה הכי זול, אבל הוא היה בסדר, זאת אומרת המחיר שלו נשמע הוגן והבן אדם היה הוגן והאמת שהצלחנו איתו.

הוא עמד במאה אחוז בזמנים, הוא עונה לטלפונים והוא אדיב והוא בסדר גמור.

הוא השתמש בחומרים הטובים, שסיכמנו עליהם גם והכול היה בסדר מבחינת החומרים, היו תקלות, אבל לקח אחריות ובא עוד פעם ועוד פעם, בעיקר בעיות של נזילות, שמחברים חדר נוסף לבית ישן, מקבלים בעיות של נזילות בתפר של החיבורים והוא בא ותיקן ןסידר הכול ולא היתה שום בעיה.

המחיר היה הוגן ולא היו שום הפתעות, זה לא שהוא בא אליי עם מחיר אחד ואחר כך בסוף גילינו שהמחיר הוא אחר, כמו שקורה עם קבלנים אחרים.

הוספנו דברים, אבל כל פעם שהוספנו נקבע מחיר לתוספת, זה לא היתה בעיה, הוספנו גגון וגם חומרים נוספים, היה תהליך הוגן.

סתם דוגמה, ניתקלתי עם קבלן קודם, שנתן מחיר נמוך נגיד לכל הבניה ואחר כך בתוספות לקח מחיר מאוד גבוה וקבע לכל תוספת מחיר מאוד גבוה וכאילו בתוספת הוא הרוויח את הכסף, כי הוא ידע שיהיו תוספות,  כאן זה לא היה המצב, כאן היה מחיר ובתוספות היה מחיר הוגן וסביר בהחלט לתוספות שהיו והכול היה בסדר.

אני כבר לא בקשר איתו אני חושב כבר חצי שנה, כי פשוט לא היו תקלות, אבל אם נצטרך עוד שיפוצים אנחנו נקרא לו, זה ברור.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 1 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 6

תמונות של פרוייקטים

אפריל 2017
פרוייקטים שונים בבניה קלה

הגדלת סלון

טוען תמונה

התקשרו לאלי