פורום ריהוט: רק מומחים בנושא ריהוט לבית יענו לשאלתכם

פורום ריהוט

 • 04/03/2017 צביעת דלתות ומשקופים מעץ מלאירדנה מבנימינה

  שלום למומחים. מעוניינת לצבוע את דלתות העץ שלי שצבועות בצבע קונייאק לצבע שמנת אטום.. אפשר לדעת כמה תעלה צביעה של דלת כזו? כל הדלתות ברוחב של 80 ס"מ.והאם העבודה מתבצעת בבית? או שיש צורך לפרק ולקחת לבית מלאכה? תודה רבה.

  2 תשובות של מומחים
 • 13/02/2017 צביעת מזנון עץאינס מכפר סבא

  יש לי מזנון מעץ מייפל. צבוע בצבע חום כהה. יש בו מגירות וגם ארונות. אני מעוניינת להצבוע אותו או להוריד לו את הצבע על מנת לקבל את הגוון הטבעי של העץ. האם זה אפשרי ואיך ועם מה עושים זאת. והאם הוא יראה יפה לאחר מכן

  תשובה אחת של מומחה
 • 12/01/2017 צביעה על פורניר בוקחיה מתל אביב

  שלום יש לי 2 ארוניות לא גדולות (בנות מעל 20 שנה) המצופות בפורניר בוק שהצהיב במשך השנים, ואפילו נדמה לי שהיה מצופה בלכה. היום אני רוצה לנסות לחדש אותן, ולצבוע בלבן או שחור. בקריאה בפורום , אני מבינה שצריך לשייף, אין לי כלים מקצועיים, אודה לקבלת תשובה מה עלי לעשות?

  תשובה אחת של מומחה
 • 11/01/2017 כורסאות עץ מלא צבע כההאילנית

  ברצוני לחדש את הכורסאות לצבוע מכהה לצבע אלון מבוקע - האם אפשרי ? ואם כן, איך עושים ? מעבר לזה לחדש את הריפוד.

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/12/2016 חידוש ארון עץמממ מB

  אני רוצה לחדש את הארון (חיצונית בלבד) אבל בלי צבע. האם אפשר להדביק איזה מדבקה או פתרון אחר ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 15/09/2016 ארון אפוקסי ללא לכהדוד מבני ברק

  שלום, רכשתי ארון אפוקסי יקר, עם גימורים ועיטורים הארון הורכב בביתי ואחר כך גיליתי שחלק מהמדפים חלקים בהרגשה ששמו לכה, וחלקם אינם חלקים אלא יש הרגשה של שפשוף קל, כמו כן הדלתות מבחוץ אינן נותנות הרגשה של חלק האם זו תקלה? יש בעיה בצביעה בתנור אם לא שמו לכה אחר כך? תודה רבה

  תשובה אחת של מומחה
 • 14/09/2016 מה עושיםים ממטולה

  שלום קנינו עץ מחברת בית של עץ מלא סוכן כשהגיעו הרהיטים אצלנו לא בדקנו שכן צגיע בקרטונים .הכול היה שבור וסדוק חיכנו ולא הגיעו לתקן בגלל שלא היה לילדים היכן לישון הרכבנו הכול לבעלי אין כוח להתווכח וכו ויתר ונשארנו עם הכול סדוק ועברנה שנה ולא תוקן. לא יודעת למה לא התעקשתי . אני בדיכאון מזה לא בא לי להכנס לחדר יש אפשרות להחלק את הפציעות ברהיט

  תשובה אחת של מומחה
 • 21/08/2016 צביעת רהיט עץדור מאשקלון

  בס"ד צבעתי (לא בכוונה) את השידת עץ שלי בצבע של קירות פנימיים. יצא ממש יפה אך אני רוצה לשמור על הצבע מפני שריטות/קילופים/נגיעות של הילדים.. האם יש חומר מסויים שאיתו אפשר "לכפר" ולתקן את המצב ? הבנתי שאפשר להשתמש בלכה, אך יש המון סוגים ואיני יודע מה מתאים,אם בכלל.. תודה רבה!

  תשובה אחת של מומחה
 • 09/04/2016 צבע ריהוטסיוון מאשקלון

  ריצוף מט אפור כהה,מטבח לבן שיש אפור...ספה אפורה בסלון..איזה צבע מזנון/ שולחן סלון/פינת אוכל עדיף??לבן או אלון מבוקע??

  תשובה אחת של מומחה
 • 27/03/2016 חידוש שולחן סלוןאורי מרחובות

  אני רוצה לצבוע שולחן סלון מעץ מלא בשתי גוונים של צבע מבריק שיתן תחושה של אור ויופי איזה צבעים ממולצים ? אבל לא שחור או חום או אגוז או בוק

  2 תשובות של מומחים
 • 25/03/2016 החלפת צבע לשולחן סלוןאורה מאשדוד

  יש לי שולחן סלון מעץ מלא בצבע אלון מעומניינת לצבוע אותו לצבע דובדבן

  תשובה אחת של מומחה
 • 30/01/2016 פיצוצים קטנים (כנראה ממכה) בשולחן פינת אוכלטל

  שלום, יש לנו כמה פיצוצים קטנים בשולחן פינת אוכל, כנראה מהקטנה שנתנה מכה עם כפית... זה שולחן מתכת, לא בטוח איזה ציפוי צבע.. שולחן של רוזטו. האם יש דרך "לשטח" אותם? או לתקן איכשהו? תמונה מצורפת. תודה!

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/01/2016 צביעת ריהוטלבנה מירושלים

  החלטתי לחדש ולרענן את מראה הסלון שלי. יש לי ארוניות בסלון שאני רוצה לצבוע בשחור היות והכיסויים של הספות יהיו בצבע שחור, את הצבע בקירות אני רוצה לחדש ללבן. הסלון הוא מלבני ובקירות לאורך במקביל לספות יהיו הארוניות (הם קרובים יהיו אחד לשני) זה לא יותר מדי שחור? זה לא יקטין את הסלון? אשמח לקבל את תשובתכם

  2 תשובות של מומחים
 • 13/12/2015 מעוניין לצפות שולחן סלוןדן מנס ציונה

  שלום ברשותי שולחן סלון מעץ מלא (מעץ מייפל ) השולחן צבוע בצבע חום אגוז כהה ואני מעוניין להפוך אותו לצבע הטבעי שלו או בציפוי פורניר . השאלה היא אם משייף אותו אני יכול להגיע לגוון עץ טבעי בגוון אלון טבעי ואז שימרח בלקה הוא יראה יפה . או שעדיף ציפוי פורניר בגוון אלון טבעי ? אם ציפוי מה עלות הציפוי לשולחן

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/12/2015 חידוש מזנון מצופה במסגרות בטפט שדההאביגיל מחיפה

  יש לי מזנון בצבע קוניאק שמסגרות הדלתות שלו מצופים בטפט שדהה . האם יש דרך לחדש את הארון , בעיקר את הציפוי טפט ע"י צביעה ? אם כן, באיזה סוג צבע ? תודה

  2 תשובות של מומחים
 • 08/08/2015 שיפוץ שולחן מצופה פורניר אלון ריקי מהרצליה

  שלום, יש לי שולחן פינת אוכל שהפלטה שלו מצופה בפורניר אלון נוצרו על הציפוי מעין פיצוצים קטנים או בועות, יש דרך לתקן או לשפץ את זה ולשמור על צבע העץ אלון?

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/05/2015 חידוש רהיט ישן מצופה פורנירנוגה סנדנר מחדרה

  ברשותי שולחן ישן ובעל ערך המצופה בפורניר. על המשטח יש כתמים והוא איבד חלק מהברק המקורי שלו. כיצד ניתן להחזיר לשולחן את המראה המבריק המקורי?

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/02/2015 ארון אביה תורג׳מן מחיפה

  ברשותי ארון בעל שלושה דלתות בצבע חום אלון . קניתי את הארון הזה לפני חמש שנים במחיר מאוד יקר . הייתי רוצה לדעת אם אפשר לצבוע אותו לצבע לבן ?? אם כן באיזה חומרים רצוי להשתמש . אשמח לתשובה

  2 תשובות של מומחים
 • 19/01/2015 שריטות על שולחןלבטר אסתר מגבעתיים

  יש לי שולחן של פינת אוכל מעץ ועליו ציפוי לקה. נוצרו שריטות על השולחן. האם יש חומר להעלים את השריטות?

  2 תשובות של מומחים
 • 25/12/2014 שידה מעץמירב מטבריה

  שלום יש לי שידה מעץ אלון צבוע רציתי לדעת האם ישנה אפשרות לשייף את הצבע ולהגיע לצבע הטבעי של העץ? ואיך עושים זאת? תודה

  2 תשובות של מומחים
 • 13/12/2014 עזרה עם בחירה של רהיטים לחדר ילדיםפרידה ממודיעין

  אנחנו בודקים בכל מיני חנויות רהיטים לחדר ילדים (כבר לא כל כך ילדים- שני בנים בני 9 ו-14) ורוצים להתייעץ לגבי עניין המיטות. ראינו באולם תצוגה של האוס אין מיטות נוער מעוצבות מעץ מלא במגוון דגמים שמתאימים לבנים וזו אפשרות אחת ומצד שני הציעו לנו מיטות גלריה שאלו שתי מיטות- אחת מוגבהת והשנייה מתחת אבל לא קומותיים רגילה אלא המיטות מאונכות אחת לשנייה. משיקולי חיסון במקום ברור שהאפשרות של מיטת גלריה מועדפת אבל משיקולי עיצוב החדר מבחינת הנראות- האם מיטה כזו תורמת לעיצוב של החדר כשיש שולחן כתיבה רחב בחדר עם שני מקומות ישיבה? יש גם בחדר ספרייה לא רחבה מידי וארון גדול. איך היית מסדרת את החדר- עם שתי מיטות נפרדות מקבילות או בוחרת במיטת גלריה ומשלבת עם שתי מיטות מאונכות?

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/08/2014 בניית ארון חיצונירועי מירושלים

  שלום, אני מעוניין לבנות ארון בגדים מגבס, במרפסת חיצונית, האם ניתן לבנות ארון כזה שיהיה אטום מגשם?האם ניתן לבנות ארון כזה עם דלתות הזזה? ומאילו חמרים מדוייקים ניתן לבנות ארון כזה?

  4 תשובות של מומחים
 • 16/07/2014 צביעת רהיטים מעץ בצבעי סופרקרילעטרה מירושלים

  שלום. צבעתי כיסאות עץ בצבעי סופרקריל על בסיס מים שנקנו בטעות במקום צבע פוליאור. האם הרסתי את הכיסאות?. האם כדאי לעבור מעל עם חומר מסויים? תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/07/2014 בידוד חדר שינה עם דלת הזזהדינה

  שלום, יש לי חדר שינה עם קיר משותף למסדרון צר, שמצידו השני של המסדרון ישנם השירותים, המקלחת והמטבח. אני שומעת כל דבר שקורה במסדרון, באמבטיה, ובמטבח וממש מיואשת. הקיר המשותף למסדרון הוא קיר בטון ישן, וצמוד אליו ארון קיר גדול (מהסוג שהיה פעם, מעץ). דלת החדר היא דלת הזזה מעץ, עם שני פלטות זכוכית, וישנו מרווח בינה לבין הקיר. כיצד ניתן לבודד את הרעש ? האם ספוג דו-צדדי לאיטום המרווח בין הקיר והדלת יספיק או יעזור ?

  2 תשובות של מומחים
 • 06/07/2014 דלתות הזזה לארון מגבסלאה מרחובות

  שלום לכם. האם ניתן לבנות ארון קיר עם דלתות הזזה fכאשר הדלתות הינם מ"גבס"? יש לציין שכל דלת ברוחב של כ-90ס"מ (ניתן אף להקטין כל דלת ברוחבה) ובגובה של בית סטנדטי.

  4 תשובות של מומחים
 • 04/07/2014 חידוש שידה ישנה המצופה בפורמייקה יעל

  שלום רב, רציתי לדעת מהי הדרך הקלה ביותר לצפות שידה המצופה בפורמייקה... האם לא כדאי להסיר את הפורמייקה ואז פשוט לצבוע את העץ??? אודה לטיפים שעשויים לעזור לי! תודה! ;)

  4 תשובות של מומחים
 • 12/06/2014 חידוש שולחן צבוע בשמןרחלי מנתניה

  שלום, יש לי שולחן סלון שאני רוצה לידש ולצבוע מחדש. השולחן צבוע לדעתי בצבע שמן, הצבע נראה אטום.. איך מסירים את הצבע? האם דרוש בכלל להסירו או שמספיק לשייפו מעט לחספוס ופשוט לצבוע מעל? ואיך יודעים אם הצבע שהיה עליו הוא אכן על בסיס שמן או בסיס מים?

  4 תשובות של מומחים
 • 24/05/2014 פורניר מושחרלילי מרחובות

  שלום, ברשותי מזנון מושחר מפורניר. האם יש דרך להסיר את ההשחרה שלו?

  תשובה אחת של מומחה
 • 30/04/2014 בחירת צבע ריהוט לסלון ופינת אוכלשירן

  שלום, רכשתי דירה מקבלן , צבע הדלתות בדירה הם אלון מולבן , צבע המטבח שלי הוא לבן עם שיש אפור בהיר , הסלון שלי הוא בצבע שחור , ברצוני לקנות פינת אוכל + מזנון+ שולחן סלון אך לא יודעת איך לבחור צבעים שהכל בסופו של דבר יתחבר לי יפה יש לציין שהריצוף הוא 60X60 לא מבריק!.... אשמח לעזרתכם ... ותשובתכם :)

  תשובה אחת של מומחה
 • 16/03/2014 צביעת שולחןשמואל מירושלים

  שלום אני מעוניין לצבוע את השולחן עם השולחנות הם בצבע חום עם לקה קרוב משפחה שלי הזמין איש מקצוע שצובע לו את הספרייה בתכניקה של התזה והמליץ לי על הדרך שיצבע לי גם מה זאת התכניקה הזאת איך אני משייף את השולחן והכסאות שש להם גילופים תודה

  2 תשובות של מומחים
חפש קבלן שיפוצים מומלץ