וידאו השראה לריהוט הבית: סרטונים איכותיים על אפשרויות לריהוט הבית
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

וידאו בנושא ריהוט הבית

נמצאו 8 סרטונים בנושא
 • השראה - ריהוט
  השראה - ריהוט
  מאת נגריית דרור

  סרטון השראה לריהוט פנים 

 • ארונות לחדרי שינה
  ארונות לחדרי שינה
  מאת נגריית דרור

  סרטון השראה לארונות חדר שינה מודרניים ופרקטיים בצבעים בהירים

 • הכיסא מתנדנד? וידאו טיפ לתיקון לפניכם
  הכיסא מתנדנד? וידאו טיפ לתיקון לפניכם
  מאת VASTU

  איזה מעצבן לרכוש כיסא עץ חדש ולגלות שהוא מתנדנד? ליאון סקסונסקי מ"גלריית וסטו" מסייע לנו בסרטון הוידאו הבא לתקן ולאזן כיסא עץ מתנדנד בכוחות עצמנו.

  הדבר הראשון שיש לבדוק הוא האם הרצפה עקומה או הכיסא עקום. בודקים זאת על ידי הנחתו על משטח ישר. לאחר מכן במידה והכיסא עצמו עקום יש לשייף את ה"פקקים" (אותם פלסטיקים בתחתית הכיסא) עד למצב שהוא מתיישר. במידה והרצפה עצמה עקומה אפשר לתקן את הכיסא בהתאם לרצפה. להדגמה המלאה - בסרטון הוידאו. בהצלחה!

 • שמירה על ריהוט גן מעץ
  שמירה על ריהוט גן מעץ
  מאת VASTU

  איך נשמור על ריהוט גן מעץ היא שאלה נפוצה אצל כל אחד עם גינה או חצר מטופחת. הדרך הטובה ביותר היא לקנות רהיטים מעץ איכותי שמראש עברו טיפול נגד מזיקים ואז פעם בשנה לשמן אותם. הליך שימון הרהיט מתבצע על ידי נקיונו, שיופו ומריחת שמן שמכניס בו חיים חדשים. להסבר המלא והמפורט עם הדרכה ויזואלית ראו את הסרטון הבא!

 • שימוש בעץ ממוחזר לריהוט לבית
  שימוש בעץ ממוחזר לריהוט לבית
  מאת VASTU

  בשנים האחרונות קיימת מגמה חזקה מאוד לשמירה על הסביבה וזה בא לידי ביטוי גם בעולם הריהוט. בניגוד למה שחושבים שימוש בעץ הוא דווקא כן ידידותי לסביבה: ייצור ריהוט עץ עם כמה שפחות פגיעה בסביבה במהלך יצורו, שמירה על חומרי גלם שמגיעים מגידולים של עצים לצורך תעשיית הרהיטים ומעבר לכך - שימוש בעץ ממוחזר מעניק מראה מעוצב מיוחד ועמידות גבוהה. שימוש בכל חלקי העץ - גזע ושורשים כאחד - הולך יד ביד עם המחשבה להשתמש בכל חומר הגלם ולייצר כמה שפחות פסולת.
  עוד דבר שנהוג לעשות בשמירה על הסביבה בתחום הריהוט הוא שימוש בפריטים אותנטיים כפי שהם כמעט בלי שינויים.

 • איך נסיר כתמים מרהיט עץ?
  איך נסיר כתמים מרהיט עץ?
  מאת VASTU

  מה יותר מכתם מעצבן ועקשן על רהיטי עץ שנגרם מכוס חמה שהונחה עליו או סדקים שעם השנים באופן טבעי הופיעו ברהיט? זה לא אומר שהרהיט איבד מאיכותו והגיע זמנו - להפך. דווקא רהיטים מעץ מלא ניתן לחדש אותם כל פעם מחדש.

  בסרטון הוידאו הבא ליאון סקסונסקי מ"גלריית וסטו" מסביר לנו צעד אחר צעד כיצד מסירים כתמים מרהיטי עץ.

 • ארונות חדר אמבטיה מעץ מלא
  ארונות חדר אמבטיה מעץ מלא
  מאת VASTU

  אם בעבר חשבנו שריהוט מעץ מלא לא מתאים לאמבטיה ולא יכול לעמוד בתנאי הלחות והרטיבות שלה הרי שהיום ההפך הוא הנכון. רהיטים מעץ מלא כמו עץ טיק משמשים לא פעם לריהוט גן וכיום , הטרנד החם, גם לחדרי אמבטיה.

  ארונות אמבטיה מעץ מלא יוצרים עיצוב מיוחד ושונה מהארונות הסטנדרטיים שאנחנו רגילים לראות וניתן לשלב אותם באלמנטים שונים ברחבי חדר הרחצה. לדוגמאות, הסברים והמחשה צפו בסרטון הוידאו הבא.
   

 • איך מנקים ספות?
  איך מנקים ספות?
  מאת VASTU
צרו קשר