בית

>

מעצבי פנים

>

מאמרים

>

הכי שיק שיש: ממראה רומנטי לנקי ואלגנטי

תוכן עניינים

הכי שיק שיש: ממראה רומנטי לנקי ואלגנטי

כך הפכה דירת חמישה חדרים מהפך עיצובי: מסגנון כפרי ועמוס לנקי ומינימליסטי

מאמר מאת צוות שיפוצים פלוס

פורסם ב-11/09/2017 2 דק' קריאה

שאבי שיק הוא סגנון עיצוב שנראה רבות בשנים האחרונות ומרובה בו השימוש בפריטים ישנים ומשופצים, בטקסטיל רומנטי ומראה כללי כפרי מרוכך. דווקא בבית המשפחה בנאות אפקה, תל אביב, מאסה בעלת הבית בסגנון שבו עוצב ביתה ושיוועה לרענון שיוביל את החלל ללוק שונה.

כשהמעצבת נכנסה לפרויקט ההום סטיילינג הוחלט להחליף את הסגנון הפרחוני והוורוד, שעיטר את כל הבית, בסגנון נקי ומינימליסטי יותר עם השראות סקנדינביות בחלל המרכזי ובחדר השינה, ובהשראות אורבניות בחדרי הילדים.

כדי לממש את חלום העיצוב בדירה, שלה חמישה חדרים, נעשתה בשלב הראשוני עבודת פינוי משמעותית, ופריטים רבים, שכבר לא התאימו מבחינה עיצובית ופונקציונלית, נמכרו או הועברו לתרומה.

בשלב שני נצבעו הקירות, כך שהצבעוניות הוחלפה למונוכרומטית עם הרבה שחור ולבן, ונעשה שימוש רב בטקסטיל (שטיחים, כריות, מצעים, וילונות ועוד) בדגש על חומרים טבעיים, אבזור נקי, תאורה נכונה וצמחייה שהשלימה את המראה הסופי. עיקר העבודה התמקדה בתחום ההום סטיילינג, ובשל התקציב המוגבל הוחלט להשאיר מעט ריהוט כבד ולהשקיע את המשאבים באבזור.

לילה צ'ולפא

ציון 10 4 חוות דעת

אלכסיי וסרגיי מולוצ'ניק

ציון 9.96 7 חוות דעת

דנה מורן

ציון 9.75 9 חוות דעת

רינת סלע ישראלי

ציון 9.91 19 חוות דעת

סלון

מחפשים מעצב פנים ולא מצאתם ?

או

חלל מגורים: ריהוט כבד, שטיח, כריות ושמיכה וכן אבזור וסטיילינג
 
בחלל המגורים נשאר הריהוט הכבד, מלבד שולחן שהוחלף, ונוספו שטיח, כריות ושמיכה וכן אבזור וסטיילינג כתמונות, מנורת צד, צמחייה, סלסלות, כלים דקורטיביים ועוד.

מיטה לבנה רחבה בחדר השינה

חדר השינה עם קיר מרכזי בכחול-אפור מעושן

בחדר השינה נצבע הקיר המרכזי לכחול-אפור מעושן, ובאמצעותו קיבל החדר מראה מתוחכם יותר. נוספו מדפים, טקסטיל, מקרמה, צמחייה ותאורה, כך שהחדר קיבל מראה נעים ומזמין יותר.

חדר שינה של ילדים

בחדר הבת הגדולה פלטת הצבעים התבססה על אפורים, ורודים ונגיעות של זהב.

בחדר הבת הגדולה שונה סגנון העיצוב לבוגר יותר, ופלטת הצבעים התבססה על אפורים, ורודים ונגיעות של זהב. הקיר נצבע באפור כהה, ומדבקות העניקו לו עדכניות. נוספו שטיח, מצעים חדשים, תמונות ואבזור עם אלמנטים אישיים התואמים לגילה.

חדר ילדים בצבעי שחור, לבן ומנטה.

חדר ילדים.

בחדר הבנים פלטת הצבעים התבססה על מנטה, שחור ולבן. נוספו אביזרי עץ, שטיח ויחידות אחסון.

בחדר הבנים שודרג המראה הילדותי מפעם, ופלטת הצבעים החדשה התבססה על מנטה, שחור ולבן. חצי קיר נצבע במנטה, ובחציו השני הודבקו מדבקות עצים שהעניקו מראה ייחודי. אביזרי עץ, שטיח ויחידות אחסון השלימו את התמונה.

הום סטיילינג: מיכל וולפסון

צילום: דנה סטמפלר עשהאל

מעצבי פנים: רוצים שנעשה כתבה גם על פרוייקט שלכם? צרו קשר

רוצים לעשות שינוי בבית? לשיפוצניקים מומלצים באזור תל אביב לחצו כאן!

מחפשים מעצב פנים ולא מצאתם ?

או

המאמר עזר לכם?

שאלו את המומחים בפורום

שאלו שאלה