שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

וידאו בנושא גינה, גינון וריהוט גן

נמצאו 4 סרטונים בנושא
 • איזה ריצוף חוץ לבחור - צפחה, עץ או בטון?
  איזה ריצוף חוץ לבחור - צפחה, עץ או בטון?
  מאת חלמיש

  המבחר העצום של ריצוף חוץ גורם לנו לא פעם להיאבד בעולם של עיצובים, חומרי גלם ואיכויות. איך בוחרים ריצוף חוץ? "חלמיש" סייעו לנו להבין על ההדלים בין צפחה, דקים מעץ, אבן ובטון ואיזה ריצוף הכי מתאים לאקלים הים תיכוני. איך עושים את הבחירה? על כך בסרטון הוידאו הבא.

 • תאורת גן
  תאורת גן
  מאת קמחי תאורה

  כדי לקבל אפקט תאורה מוצלח בגינה יש לתכנן מבעוד מועד את תשתית החשמל והנחת הכבלים מתחת לאדמה כך שנקבל את הנקודה המתאימה להארת כל פריט בגינה.
  אזורים רחבים בגינה מומלץ להאיר באמצעו עמודים קטנים או בינוניים בגינה וכך ליצור מצב שהגינה גדולה ורחבה.
  באזור של צמחייה נמוכה, כדאי להאיר באמצעות ספוטים המחוברים לדקרים שהם עמודים עם שפיץ הנכנס לאדמה וחלקו העליון הוא ספוט שעובד על LED. מטרת הספוטים האלה היא להוציא פיגמנט צבע מהפריטים הממוקמים בגינה שלנו, פרח, עציץ או מסלעה.
  גופי התאורה בגינה חייבים להיות ממתכת באיכות גבוהה, יציקות אלומיניום, פלדת אל-חלד, כדי לשרוד את תנאי השטח הייחודיים כמו לחות ומי ממטרות המכילים חומציות ואבנית.
  ניתן להניח על קירות מסביב לבית גופי קיר LED לקישוט הבית. בנוסף, תאורה מסוג זה מחמיאה לקירות החיצוניים של הבית. שדרוג החצר יכול להתבצע באמצעות חפצים מוארים כגון, סלעים, פסלים, כסאות, שולחנות ועציצים מוארים.
  בתכנון הגינה הראשוני מומלץ להשתמש בגופי תאורה על מנת להאיר את עצי הגינה. עצים רחבים כמו עצי זית יש להאיר בספוט בעל אלומת אור רחבה ואילו עצים דקים כמו דקלים יש להאיר בספוט הפולט אלומת אור צרה.

 • גרילים לגן
  גרילים לגן
  מאת GREEN

  רוני לוגסי מחברת גרין לריהוט ועיצוב הגן נותנת לנו טיפים כיצד לבחור גריל לגן - אחד ממכשירי החשמל השימושיים ביותר בגינה.

  מדד BTU קובע את עוצמת החום של הגריל. ככל שהגריל עצמו יהיה קטן יותר העוצמה שלו תהיה קטנה יותר.
  כמו כן יש לשים לב למספר המבערים שנע בין 2 ל-5 מבערים. הגרילים עשויים עם דיפיוזריים במקום אבנים שנוער לפיזור אחיד של החום מתחת ליציקה המרכזית שעליה מבשלים. כמו כן מגש נירוסטה ממוקמם מתחת בכדי לאסוף את שומני הבשר המטפטפים.

 • שמירה על ריהוט גן מעץ
  שמירה על ריהוט גן מעץ
  מאת VASTU

  איך נשמור על ריהוט גן מעץ היא שאלה נפוצה אצל כל אחד עם גינה או חצר מטופחת. הדרך הטובה ביותר היא לקנות רהיטים מעץ איכותי שמראש עברו טיפול נגד מזיקים ואז פעם בשנה לשמן אותם. הליך שימון הרהיט מתבצע על ידי נקיונו, שיופו ומריחת שמן שמכניס בו חיים חדשים. להסבר המלא והמפורט עם הדרכה ויזואלית ראו את הסרטון הבא!

צרו קשר