ג'ואי, פרקטים מכל הסוגים.

ג'ואי

אלבום פרוייקטים אחד

3 שנים בתחום חברות פרקט מומלצות

אודות

ג'ואי, פרקטים מכל הסוגים. שירות אדיב ומהיר לקניה והתקנת פרקט באזור המרכז. המלצות לקוחות בפרופיל.

אזורי שירות: מרכז

תמונות של פרוייקטים

ינואר 2017
עבודות פרקטים ללקוחות באזור המרכז

טוען תמונה

תשובות מקצועיות של ג'ואי לשאלות בפורומים

ג'ואי ענה על 4 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

שיטה עדיפה ליישום פרקט עץ רב שכבתי-הנחה או הדבקה

שאלה בפורום פרקטים נשאלה ע"י דניאלה מחיפה בתאריך 11/01/18:

שלום, מתכננים ריצוף פרקט עץ רב שכבתי בקומת חדרי שינה, על גבי ריצוף ישן קיים. מקבלים המלצות סותרות לגבי שיטת היישום הרצוייה. מה עדיף, הנחה על ספוג או הדבקה למשטח? באיזו...
התשובה של ג'ואי:

במידה והריצוף ישר ואין גלים או מדרונות שעלולים להפריע להתקנה תקינה, ללא ספק מומלץ להתקין פרקט תלת/רב שכבתי בהדבקה לרצפה, בשיטה זו הפרקט נמנע מלהתפשט (תזוזות בעקבות חום וקור) אך יש לקחת בחשבון יתרונות מול חסרונות של שיטת ההדבקה מול השיטה הצפה.
אשמח לעזור בפרטי למקרה שתצטרכו.

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

הנמכת רצפה לפרקט

שאלה בפורום פרקטים נשאלה ע"י נועה מתלמז בתאריך 14/01/18:

רכשתי פרקט עץ מלא בעובי 15 ממ. בכמה מומלץ להנמיך את הריצוף בחדרים כדי שלא אצטרך פס? (יותקן בהדבקה). וגם מה נהוג לעשות במעבר לחדרים רטובים?
התשובה של ג'ואי:

היי דבר ראשון חשוב לציין שההתקנה בהדבקה היא לא המלצה במקרה הזה של פרקט גושני (עץ מלא) כמו כן עובי הפרקט יחד עם הדבק שיהיה מתחתיו יהיה 1.7-1.8 ס״מ וזה הגובה שצריך להנמיך את הריצוף הקיים.
לגבי שאלת הספים יותר מומלץ להדביק ספי הפרדה בכל מפגש עם ריצוף אחר (אלא אם מדובר בפרקט נוסף ואז יש אפקט עיצובי מרשים.) במידה והחלטת בכל זאת לא להדביק ספים, חשוב לוודא שהמישור בין הריצוף לפרקט יהיה מדוייק כי זה אתגר בפני עצמו..אגב קיימים ספים במגוון רחב של צבעים שדומים לפרקט עצמו או לקרמיקה אפשר לבחון אפשרות זו.
במפגש עם החדרים הרטובים יש חשיבות רבה יותר לספי הפרדה מכיוון שמתחתיהם ומצדדיהם המתקין ממלא שכבת סיליקון או סופר 7 שעוזרת במקרה של חדירת מים ואף דוחה הגעה של מים לשטח של מתחת לפרקט.

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התרוממות פרקט

שאלה בפורום פרקטים נשאלה ע"י לימור מאשדוד בתאריך 20/12/17:

שלום רב, הותקן פרקט בדירה שאני מעוניינת לקנות. במסדרון בחלק הקרוב לאמבטיה התרומם לוח אחד. המתקין הסביר שזה כתוצאה מכך שאיך מסילה מפרידה בין הסלון והמטבח לשאר...
התשובה של ג'ואי:

מה שאת מתארת בהנחה שאין רטיבות בוודאות ולא נכנסו מים מהמקלחת היא תוצאות של התפשטות החומר.
הרי מדובר בחומר שמתפשט ומתכווץ לפי שינויי טמפרטורות בבית אנו המתקינים משאירים כ ס״מ בקצוות שמגיעות לקירות על מנת שיהיה לחומר מקום לכך.
הוראות יצרן של החומר לרוב מקפידות על תפר (רווח) להתפשטות של 1 ס״מ על כל 7 מטר אורך. מה שאומר שאם הסלון והמטבח שלך הם לצורך העניין 8 מטר אורך ואז נכנס למסדרון שבו נמצאת המקלחת וההתרוממות שעליה את מדברת סביר להניח שהחומר התפשט לקיר ולא נשאר לו מקום ״לגדול״ לכן הוא עלה באוויר.
על מנת לפתור את זה צריך בעצם לפנות לחומר עוד מקום לכך, וכן מומלץ במצב הזה לפתוח תפר בכניסה למסדרון ולשים סף אלומיניום.

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

החלפת פרקט - כיסוי פנלים

שאלה בפורום פרקטים נשאלה ע"י יהודית מתל אביב בתאריך 15/07/17:

הי. אני מתכוונת להתקין פרקט בסלון ובמטבח. רוצה בבקשה לדעת האם יש פנלים מעץ אשר יכולים לכסות את הפנלים הקיימים מבלי הצורך בהסרתם. כלומר פנל מעץ כנראה גבוה יותר אשר...
התשובה של ג'ואי:

היי לפי מה שאני מבין ממך את רוצה לעטוף את הפנל גם מהחזית וגם מהצד העליון כך שלא יראו אותו בכלל, אין פנל מובנה שכזה, ניצן למצוא פתרונות יצירתיים אחרים שמבחינת מחיר ופרוצדורה לא ישתלמו לך לכן יהיה עדיף לך להוריד את הקיים ולעדות תיקון לקיר.
הפרקטיקה בסיטואציה הזו בהנחה שאת לא מורידה את הקיים היא להדביק פנל באותו גובה ומה שיראו מלמעלה זה רק רוחב גדול יותר, מהחזית הפנל הקיים יוסתר לגמרי.
או לחלופין להדביק פנל גבוה יותר ולמלא את הרווח שנוצר למעלה
מקווה שעזרתי

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התקשרו לג'ואי