אלון, קבלן עבודה בגובה
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

אלון נאור

ציון: 9.86 | 7 חוות דעת

ציון 9.86 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 7 לקוחות שעבדו עם אלון נאור

7 אלבומי פרוייקטים

6 שנים בתחום קבלני איטום

אודות

אלון, קבלן עבודה בגובה. מתמחה בעבודות איטום חיצוני ופנימי, ובשאר עבודות בגובה כגון: נקיון חלונות, שיקומי מבנים, איטום, שליכט ועוד. 

אזורי שירות: צפון, השרון והסביבה

7 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אלון נאור

9.86
מבוסס על 7 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 5 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.86
עמידה בזמנים:9.71
אדיבות:9.86
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל בני: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ חיצוני לבניין בן- 9 קומות - איטומים, תיקוני סדקים, טייח, סנפלינג ועוד..

הוא היה ממש בסדר, כל מה שקבענו, ללא יוצא מן הכלל הוא עמד בו ובנוסף הוא עשה חלק מהדברים על חשבונו, כי בעבודה כזו אתה מגלה כל מיני דברים בפועל ואז הוא הראה לי אותם, אז הוא עשה לא מעט דברים בלי לגבות על זה כל כך. האנשים שלו היה... קרא עוד

הוא היה ממש בסדר, כל מה שקבענו, ללא יוצא מן הכלל הוא עמד בו ובנוסף הוא עשה חלק מהדברים על חשבונו, כי בעבודה כזו אתה מגלה כל מיני דברים בפועל ואז הוא הראה לי אותם, אז הוא עשה לא מעט דברים בלי לגבות על זה כל כך.

האנשים שלו היה ממש נחמדים, ממש בסדר גמור, השאירו אחריהם את המקום מאוד נקי וממש עבדו מוד מאוד מקצועי, למרות שכמו שאמרתי לאלון שעבודה כזאת של איטום נידע רק בחורף הבא, אבל הוא נתן לי גם אחריות, הוא לא חסך בחומרים ולא חסך זמן עבודה-כלום.

הוא מאוד מסודר ומאורגן וישר, מקצועי ונחמד והיה גם ממש בסדר עם דיירים שהציקו לו , אפילו יותר מדיי בסדר איתם לטעמי, אין לי מילה רעה להגיד עליו, הכול היה טוב.

הוא לא ההצעת מחיר היחידה שקיבלתי,  קיבלתי ארבע הצעות מחיר והיה אחד שנתן את אותה ההצעת מחיר כמו שלו, אבל לא עבדתי איתו, אז יחסית לשוק וממה שאני יודע קיבלתי תמורה מצויינת.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: עבודות איטום על הגג - יריות בטומניות

הוא עמד בזמנים, הוא בא עם עוד שני אנשים ועשה את העבודה בסדר גמור. מאז שהוא סיים את העבודה, הוא מתקשר לשאול האם זה נראה בסדר וככה מתקשר לעידכונים ומעבר לזה את איכות העבודה אני עוד לא יודע, כי צריך לראות כשיש גשם, שאין גשם אי... קרא עוד

הוא עמד בזמנים, הוא בא עם עוד שני אנשים ועשה את העבודה בסדר גמור.

מאז שהוא סיים את העבודה, הוא מתקשר לשאול האם זה נראה בסדר וככה מתקשר לעידכונים ומעבר לזה את איכות העבודה אני עוד לא יודע, כי צריך לראות כשיש גשם, שאין גשם אי אפשר לדעת, זה רק הזמן יגיד, אבל נכון להיום זה עשר, הוא נתן לי אחריות ואני מרגיש שיש לי עם מי לדבר וזה חשוב.

הייתי בקשר עם בעלי מקצוע נוספים, אבל בסופו של דבר התבססתי על החוות דעת שבאתר, על זה שיש לו תעודה ושהוא מוסמך וזה מה שהיה חשוב לי.

הוא נתן הצעת מחיר מפורטת והכול היה בסדר גמור מהבחינה הזאתי, צריך לראות את איכות העבודה יותר מאוחר, מההתנהלות מולו אני מרוצה.

כשהוא חיכה לחומרים, עד שהם הגיעו, הוא כבר היה אצלי בבית והוא אטם את החלונות מסביב יחד איתי על הדרך, זה משהו שהוא לא היה בתכנון ולא מה שסגרנו עליו והוא עשה את זה כאקסטרה.

יש תמורה למחיר, כי בסוף בחרתי אותו וזה המחירים, הוא לא יותר זול או יותר יקר מאחרים, המחיר סביר.

אני מרוצה וממליץ.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אבנר: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ חיצוני לבית פרטי דו קומותי - עבודות פיגומים, שליכט, סגירת סדקים, תיקון בגג רעפים

הוא הסביר לי בצורה ממש מקצועית לגביי הטקסטורה, כי אני אמרתי לו שאני לא רוצה לקחת פרוייקט של קילוף כל הטייח הישן, זה פשוט יקר לי מדיי ולא יכולתי לעמוד בזה, אז לקחתי את הפרוייקט היותר זול, שהוא בעצם התיקון של הישן וכיסוי... קרא עוד

הוא הסביר לי בצורה ממש מקצועית לגביי הטקסטורה, כי אני אמרתי לו שאני לא רוצה לקחת פרוייקט של קילוף כל הטייח הישן, זה פשוט יקר לי מדיי ולא יכולתי לעמוד בזה, אז לקחתי את הפרוייקט היותר זול, שהוא בעצם התיקון של הישן וכיסוי מחדש ולמעשה זה מה שהוא עשה, הבית נראה חדש. הוא עשה עבודה סבבה.

המילה שלו, זה מילה, זאת אומרת הוא אמר שהוא יבוא, הוא בא, הוא היה הראשון בבוקר תמיד, הוא אמר שזה איקח בערך שבוע וזה לקח בערך שבוע, כי באמצע היתה שבת גם ובסך הכול כל מה שהוא אמר לי אז הוא עשה, גם הסביר לגביי סוג החומרים.

גם לגביי הצוות שעובד איתו, שזה עניין שלו לא שלי, אני לא מכיר את האנשים האלה, אז לפי דעתי הוא הביא אנשי מקצוע טובים שממש אכפת להם וממש ישבו על כל פיפס ועל כל פרט והוא ישב להם על הזנב עם זה כמו שצריך, בעצם הוא נכח כל יום בעבודה יותר מ- 90% מהזמן, הוא ישב פה והסתכל עליהם ונכון שזה משמעמם, אבל הוא עשה את זה ומדיי פעם הוא קם ואמר "לא, תעשה ככה, כן, תעשה ככה".

אני לא מכיר אותו בעבודות אחרות, אני בעצמי מצאתי אותו דרך האתר שלכם, לא הכרתי אותו קודם, לא ידעתי, אני חיפשתי איזשהו קבלן והיה חשוב לי שיהיה לו רשיון לעבוד בגובה ושיהיה לו ביטוח לעובדים והוא אראה לי את זה, לא רציתי שיעבוד פה מישהו ככה כמו שאומרים "חאפר", בלשון העם, אלא מישהו שהוא באמת מסודר ומביא להם קסדות ויושב להם על הזנב ולמרות שהיה פה מאוד חם ישב להם על הזנב עם העניין הזה של הבטיחות מה שנקרא, כל הנושא של הבטיחות, ממש היה בסדר, אני בא מהתעשייה, אני בפנסיה, אבל אני ראיתי הרבה מקומות איך מקפידים על בטיחות אני ראיתי גם איך עובדים מסביב בשכונה באזור ושלא נדע היו פה אנשים שנפלו מפיגומים וכל מיני דברים כאלה ואני יודע שזה קורה, אבל זה לא קורה, זה תמיד בידיים של בני אדם הדברים האלה, סך הכול אני מאוד מבסוט.

אני קיבלתי 5 הצעות מקבלנים שונים לפניו, מכל מיני קבלנים, כאלה שיותר רשמיים וכאלה שפחות רשמיים וכאלה שסתם בתחילת דרכם או משהו והם רוצים להיכנס, לפי דעתי הוא עשה עבודה מקצועית וכמובן שהזמן מדבר, אבל לי נראה בעין שלי שהצבע והציפוי שהוא עשה לבית יחזיק את הבית הזה עוד הרבה מאוד שנים, בהתחשב שהבית הזה 35 שנה לא עבר שיפוץ, זה בית שאני בניתי אותו בשנות ה-80   ועכשיו זה פעם ראשונה שאני עושה שיפוץ כזה גדול חיצוני.

בסוג עבודה כזה בגלל שעושים אותו על טיח ישן, אז תמיד יש את הבעיה שאתה לא יודע אף פעם מה יקרה מלמטה, התיקונים שהוא עשה לפי דעתי ברמה הזאת שאני הזמנתי ממנו, שזה לא לקלף את כל הטייח הישן ולעשות הכול מחדש וזה עבודה של חודש ימים, זה סיפור אחר, אז הוא אמר שהוא נותן לי לפחות- 3 שנים אחריות ובינינו בדיבור הוא אמר שזה יחזיק יותר וגם הפועל הבכיר שלו שם גם אמר שזה ככה יהיה, אין מושלם בדברים האלה, אבל זה הכי טוב שאפשר.

באופן כללי אני חושב שהתמורה היא בדיוק מה שהיה צריך לעלות, אני מסתכל על זה ואני פשוט עושה את החשבון שלו, כמה עלה לו פיגומים וכמה עלה לו חומר והצוותים שעבדו פה וכן הלאה וכן הלאה, מה גם שהוא גם בא מחיפה לבית אריה  כל יום, הוא בא כל בוקר ולפי דעתי זה יפה.

מחיר הוגן לפי דעתי, הוא אמר לי פחות או יותר ואני השוותי את זה להצעות שקיבלתי מקבלנים אחרים גם, אז הוא היה סביר פלוס בוא נגיד ככה, אני חושב שקיבלתי את התמורה.

בסוף העבודה הוא וכל הצוות שלו ניקו לי פה, שטפו ואספו את הזבל, לא השאירו לי פה מזבלה, השאיר לי פה אפילו צבע לדברים קטנים אם אני אצטרך אחר כך, אין לי מה להגיד.

אני תמיד חושב שאם הלקוח יודע מה הוא רוצה והוא לא מצפה מהנותן השרות לתת משהו שהוא לא בתחום האחריות שלו או שיש לו ציפיות מעל ומעבר למה שסוכם, אז צריך להיות הגיוני בדברים האלה.

אצלי הוא עבד סבבה, כמו שאומרים החברה, הוא עבד שבוע ימים, כמו שהוא אמר מראש, זה עבודה של שבוע ימים, הוא אמר יש דברים בלתי צפויים ולא היו דברים בלתי צפויים, כי הוא תכנן טוב את הדברים, הצוותים הגיעו בזמן ולעמוד על פיגומים ב- 35 מעלות זה לא קל והיו פה אנשים שהם לא בני-16 והם רצו ועבדו קשה מאוד ועשו עבודה כמו שצריך.

אני חושב שבתחום הזה של איטום וצבע הוא עשה עבודה מצויינת לפי דעתי.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: עבודות איטום בבניין - איטום חיצוני ופנימי.

הוא ביצע כבר כמה עבודות אצלינו, התחיל לפני כשנה וביינתים עשה אצלינו אני מעריך, בין חמש לעשר עבודות. אני לקוח עיסקי, הלוואי שיהיו לי עוד כמה כמוהו, ספק עם שירותיות יוצאת דופן, מחויבות ללקוח, הוא ביצע את העבודה ובמהלך... קרא עוד

הוא ביצע כבר כמה עבודות אצלינו, התחיל לפני כשנה וביינתים עשה אצלינו אני מעריך, בין חמש לעשר עבודות.

אני לקוח עיסקי, הלוואי שיהיו לי עוד כמה כמוהו, ספק עם שירותיות יוצאת דופן, מחויבות ללקוח, הוא ביצע את העבודה ובמהלך העבודה או בסופה ביקשנו לחזור על דברים מסויימים, ראינו איזשהם דברים שלדעתנו היה נידרש שיפור או שינוי, בכלל בלי להתווכח, ביצע את זה על חשבון הזמן שלו פעם נוספת, בכלל בלי שום ויכוח מה שנקרא וזה נדיר במחוזותינו, מגיע בזמן, מחירים סבירים, עומד בלוחות זמנים שהוא הגדיר. 

אם הוא מגדיר שהעבודה תיקח במשך יומיים- שלושה, תלוי בסוג העבודה, הוא בסך הכול עמד בזמנים.

באמת ספק מהטובים שאני נתקלתי בו.

אני יכול להעיד מעבר לזה שגם התברר לי פה בארגון שאני עובד פה, שלקוחות באופן פרטי נעזרו בשירותיו והחוות דעת היו מצויינות, הבן אדם עשה עבודה מעולה, מצויינת, איכותית.

בהחלט תמורה מלאה, אני ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אסתי: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות איטום בבניין - איטום קיר חיצוני, איטם גג, חדר מדרגות.

קודם כל הוא איש מקסים והוא מאוד אמין ושהוא אומר שהוא מגיע, הוא מגיע, אם לא הוא מודיע, הוא בקשר טלפוני איתי, אני מתל אביב והוא עבד בשבילי בחיפה והוא היה נורא בסדר.  את התוצאות של איטום אפשר לראות רק בחורף, אז אני לא יכולה... קרא עוד

קודם כל הוא איש מקסים והוא מאוד אמין ושהוא אומר שהוא מגיע, הוא מגיע, אם לא הוא מודיע, הוא בקשר טלפוני איתי, אני מתל אביב והוא עבד בשבילי בחיפה והוא היה נורא בסדר. 

את התוצאות של איטום אפשר לראות רק בחורף, אז אני לא יכולה להגיד על תוצאות העבודה שלו. הוא עשה את זה עכשיו בקיץ ואני אראה את זה בחורף, נראה מהצילומים שהוא שלח לי תוך כדי העבודה, מה שהוא עושה, הוא הסביר לי שהוא עשה עבודה יסודית, אבל אני לא יודעת עכשיו.

הוא הולך לעשות לי עוד עבודה בחיפה, שגם את תוצאותיה אנחנו נראה בחורף, אבל בגדול אני רוצה להגיד שכל כך קשה למצוא בעלי מקצוע אמינים ושיש עם מי לדבר ועומדים במילה, נראה לי מקצועי מאוד, הוא איש ממש, ממש אמין ונחמד ומה שהוא אומר הוא עושה ומתי שהוא קובע הוא בא.

לגביי מחירים הוא נראה לי די סביר, אני לא מומחית ולא כל כך בדקתי, לא עשיתי השוואות, כי זה מאוד קשה למצוא.

זה נראה מאוד מקצועי והוא גם מסביר מה הוא עושה, אבל אני לא יכולה לשפוט אותו, זה לא המקצוע שלי, אנחנו נראה תוצאות בחורף, אבל זה נראה טוב.

אני חושבת  שהוא עובד עם חומרים טובים והוא גם אמר לי שהוא עובד עם חומרים טובים, אין לי סיבה לא להאמין לו, אבל ברגע שאני אראה שזה עושה את העבודה, אז זה יהיה התוצאה.

אני מאוד ממליצה עליו אני ממשיכה לעבוד איתו הלאה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 2 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 7

תמונות של פרוייקטים

ספטמבר 2017
צביעת בית חיצוניבית אריה

פיגומים, טיחח, שפכטל וצבע.

קראו חוות דעת שאספנו מאבנר על השיפוץ הזה

טוען תמונה
יוני 2017
עבודות איטום שונותחיפה

טוען תמונה
יוני 2017
עבודות שונות בגובהחיפה

טוען תמונה
אפריל 2017
איטום גג ביריעות ביטומניות

טוען תמונה
מרץ 2017
שיקום מרפסותחיפה

שיקום מרפסות בבניין מגורים באמצעות מנוף

טוען תמונה
ינואר 2017
איטום קורות קישורחיפה

טוען תמונה
ינואר 2017
עבודות גובה שונות בעבור חברת אינטלחיפה

עבודות שונות בגובה

קראו חוות דעת שאספנו מיורי על השיפוץ הזה

עבודת מנוף

טוען תמונה

תשובות מקצועיות של אלון נאור לשאלות בפורומים

אלון נאור ענה על 3 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

דשא סינטטי

שאלה בפורום גגות נשאלה ע"י טלי מבת ים בתאריך 24/09/17:

יש לי גג מרוצף שבעבר עשיתי גם איטום חריצים ועזר למשך 3או4 שנים לפני שנה ביצעתי פוליגג וחדר מעט מים השנה אני מבתעת לאחר ניקוי הפוליגג SBS איטום ביריעות שלאתי העם מומלץ...
התשובה של אלון:

את יכולה לשים דשא סינטטי רק צריך לוודא שלא שמים דברים חדים על הדשה כמו כסאות , שולחנות ...שלא יעשו נזק ליריעה

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

תקרה נמוכה של מקלחת

שאלה בפורום חדר אמבטיה נשאלה ע"י שרה אילן מנס ציונה בתאריך 25/09/17:

המקלחת שלי שהיא ביחידת ההורים יש מעליה בוידם-חלול מאוורר והוא ריק. בתקרת המקלחת כל החומרים ששמו מתקלפים. שמעתי על אפשרות לשים פרספקט בתקרה כדי לאטום שהתקרה לא...
התשובה של אלון:

סביר להניח שזה עיבוי ...צריך תמיד שיהייה סירקולציה של אוויר ! בשביל שהאדים שנמצאים בחדרים רטובים שנוצרים מאפרשי טמפרטורה יוצרים עובש , והתקלפות ...צריך לוודא שיש תמיד פתחי אורור ...

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

המשך לשאלה שלי כאן

שאלה בפורום איטום נשאלה ע"י אני מהשאלה הקודמת בתאריך 19/09/17:

על הגג שלי 137 מטר..יש יריעות ביוטמניות וכו'... ענית לי: מ"ר יריעה ביטומנית עולה כ- 19 ש"ח ואף פחות מכך. בחידוש גגות מאוד מאוד בעייתי לפרק את היריעות הקיימות...
התשובה של אלון:

אני לא רשמתי שיריעה עולה 19 שקל!!!
אני צריך לראות את הגג ...ואז להגיד לך מה צריך לעשות!!!

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התקשרו לאלון נאור

צרו קשר