שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום תאורה
ר מתל אביב

בחירת תאורה

ר מתל אביב
20/02/18

שלום,

אני מעוניינת להחליף גוף תאורה ארוך עם אור פלורסנט שיש לי בסלון בגוף תאורה ארוך עם אור אחר שאינו פלורסנט וגם לא לד. האם קיימת נורה ארוכה מהסוג הישן?

תודה מראש.

3 תגובות
מומחה

גוף תאורה לסלון

אם ברצונכם לבחור בגוף תאורה מוארך שיהיה ללא נורות פלורסצנט - עדיף לקחת גוף בעל מספר בתי נורה בהברגה רגילה (E27) ואז תוכלו לבחור להרכיב איזה סוג נורה שתעדיפו (ליבון/לד/EL) בעוצמה המתאימה לחלל בו הוא נמצא. כמובן שבהמלצה נורות לד הן הכי עדיפות עקב חסכונן הרב בחשמל ועמידות לאורך שנים (דוגמה לגוף תאורה מסוג זה תמצאו באתר "שקע ותקע" תחת השם "וינטג' מלבן)

מומחה
0535983903
x
053-5983903

החלפת גוף תאורה

כיום רוב גופי התאורה הם מלד. גופי תאורה מלד חוסכים עלויות של חשמל והם גם עמידים יותר לאורך שנים. היתרון הנוסף בהחלפת גוף תאורה ללד הוא בעוצמת האור הניתנת. כיום כמעט ולא משתמשים בפלורסנטים או בנורות הלוגן, אבל עדיין ניתן למצוא בחנויות מסוימות נורות מהסוג הישן.

מומחה
0539418097
x
053-9418097

החלפת גוף תאורה

ניתן למצוא כיום גם גופי תאורה שאינם בנורות לד/פלורסצנט. ניתן למצוא גופים עם נורות ליבון, נורות פחם, הלוגן, קוורץ וכד׳. הן אינן חסכוניות כמו פלורסצנט או לד, אבל בהחלט מפיצות אור רך והרבה יותר נעים. מה שכן, לרכות הזאת מתלווה גם חום שהנורות מפיצות.
הסטודיו שלי מתמחה בעיצוב תכנון ובנייה של גופי תאורה מכל הסוגים ובכל הצורות האפשריות. כמו כן, יש אצלי סטוק של גופי תאורה וינטג׳ (בערך בנות 20 ) old new stock
נשמח לייעץ לך, מוזמנת להתרשם https://m.facebook.com/StudioLightArt/

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר