שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום קרמיקה וריצוף לבית
אלי הרמן מהוד השרון

שיפוץ חדר רחצה הורים: האם הדבקת גרניט פורצלן על קיר שהורידו ממנו קרמיקה ונשאר עליו טיט ישן או קילוף כל הטיט הישן ואז יישום גרניט פורצלן עם טיט חדש.

אלי הרמן מהוד השרון
15/06/19

קנינו דירה חדשה מקבלן לפני 4 שנים. בחדר רחצה הורים, הרכיבו ריצוף 33X33 גרניט פורצלן. בקירות אריחי קרמיקה 25X40 . בעקבות ליקויים בחיפוי הגענו להסכמה עם הקבלן שמרצף מחדש את חדר הרחצה. (מפרק את כל האריחים ריצפה + קירות).

בפירוק אריחי הקירות, האריחים הוסרו אבל וכל שכבת הטיט נשארה דבוקה לקיר. בחרנו אריחי גרניט פורצלן חדשים בגודל 90X45 והקבלן רוצה להדביק לנו אותם על הקיר עם דבק.

הבעיה: זה מקטין לנו את גודל חדר רחצה והאריחים יבלטו אחרי גובה הדלת לעומת הקיר הקיים בכ- 2 ס"מ לכל הפחות. הקבלן אומר שאין צורך להוריד את הטיט הישן ולהגיע לבלוק האיטונג ושהוא בדק עם פטיש גומי את הטיט והוא חזק מספיק כדי להדביק עליו אריחי גרניט. זאת ועוד, הקבלן אומר שאם יגיע לשכבת האיטונג אז יכולים להתגלות סדקים וזה יחליש את הקיר. מה לעשות? האם להדביק על שכבת הטיט הקיימת או להוריד את הטיט הקיים ולעשות טיט חדש ? תודה רבה., אלי

3 תגובות
16/06/19

ממליץ לקלף טיט ישן לטיח מחדש סרגל פלס כהכנה להדבקת אריחים גדולים......גם פחות עבה גם יותר חזק.....מומלץ לרצף עם קליפים מיישרים

אלי הרמן - שואל\ת השאלה
אלי הרמן מהוד השרון, שואל\ת השאלה
16/06/19

תודה רבה

ישי אשוואל מלוד
25/06/19

לסטט לטייח ורק אחר כך הדבקה
בהצלחה

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר