בית

>

רצפים

>

שאלה : ריצפו לנו את רוב הבית בצורה מזעזעת וחייבים לפרק את הכל

הקלידו כאן שאלה ותקבלו תשובה מהמומחים שלנו

שאלו שאלה

ריצפו לנו את רוב הבית בצורה מזעזעת וחייבים לפרק את הכל

פורסם על ידי חיה
07/02/24

הזמנו קבלן אחר כדי שיפרק את הריצוף והוא מעריך את עבודת הפירוק וניקוי הדבק ב - 21000 ל 80 מ"ר ריצוף שכבר הודבק. יוצא שגם הפסדנו את הכסף על המרצפות, גם שילמנו על העבודה וכעת שוב לשלם כאשר לאחר כל התשלומים אנו חוזרים למצב התחלתי של הריצוף המקורי בבית. יוצא שנשלם 13000 חומ+הדבקה ו 21000 פירוק סה"כ 34000 ש"ח ללא שיפוץ הבית בסופו של דבר. עוגמת הנפש היא גדולה מאוד!!! האם יש רעיון אחר כדי להוזיל את העסק?


8 תגובות

סליחה, טעות במחיר שכתבנו... הוא רוצה 10000 על הפירוק של הריצוף... (המחיר שכתבנו כלל עוד עבודה אחרת:)


3 פועלים יומיים עבודה ולא קבלן וייקחו לך פחות מחצי מחיר לפרק המחיר לחדש והתקנה סביר מאוד חשוב ללכת לראות עבודות שעשה ולשאול האם בא לתקן ליקויים .


אכן עוגמת הנפש גדולה והמחיר שקיבלתם נשמע לי מעט גבוה מדי תבדקו עוד אופציות,בהצלחה


תודה על כל העצות, בנתיים התחלנו להרים את המרצפות בעצמנו, הן מתנתקות בקלות מהריצפה אך נישאר המון דבק על הריצפה ואנו לאט לאט, עם פטיש ושפכטל מורידים אותו, אך זה מאוד לאט... יש דרך יותר מהירה להסיר את הדבק? ושוב תודה על ההתייחסות והנסיון לעזור...


אן הרבה מקצועיים. אחי. תשאל קודם המלצות. ברוך השם אצלי מרוצים


תודה לכולכם על הליווי, העצות והכי חשוב ההשתתפות... מי כעמך ישראל! ב"ה אנחנו לקראת סוף הפירוק של הריצוף, רוב המרצפות יצאו שלמות!!! אך יש עליהן דבק, כך שאי אפשר להשתמש בהם בהדבקה על ריצוף אלא רק אם מניחים על אדמה וכדו'.. אנחנו צריכים לפנות אותם מהדירה בדחיפות, וחבל לנו לזרוק אותם. האם אתם מכירים מישהו שצריך מרצפות כאלה? נמסור בשמחה. גודל 80/80 בז' בהיר עם עורקים לבנים בגימור מבריק. כ- 80 מ"ר. תודה רבה!


צלצלו. ליעוץ. והצעת מחיר


חחחחחחח אצלך מרוצים? עבודה על הפנים לא ממליץ בכלל