שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום קרמיקה וריצוף לבית
אורן מכפר סבא

הדבקת קרמיקה על ריצוף ישן

אורן מכפר סבא
14/10/16

יש לי בית של 120 מ"ר . אמרו לי שלהדביק הכי קל ונוח האם נכון? עם איזה דבק מומלץ להדביק? מה הפרוצדרוה שצריך לעשות כדי שהקרמיקה תחזיק מעמד ותיראה טוב? האם לבחור קרמיקה מחוספסת נגד החלקה? חשוב מאוד לאישה מבוגרת. האם יש סוג מסויים שאתם ממליצים. תודה רבה.

1 תגובות
מומחה
בוריס קרמיקה ומטבחים
חברת מטבחים
19/10/16

שאלות טובות להלן התשובות

1- כן, זה הרבה יותר נוח טוב זול ועמיד לרצף על אריחים ישנים אבל כל עוד אתם לא רוצים לשפר ולחדש את האינסטלציה כי אחרת זה יהווה בעיה לתקן אותה בהמשך. יש לוודא שהיא חדשה או לא ישנה מידי כדי לא להתמודד עם בעיות בהמשך.
2- כל דבק שמיועד לריצוף הוא טוב, חוץ מזה שלא הדבק הוא הבעיה אלא טיב העבודה. אם האיש מקצוע לא יודע לעבוד לא יצא יפה מדוייק עמיד וחזק. האיש מקצוע אמור להדביק את האריחים בצורה שיש דבק על כל חלקי האריח ולא על האמצע שלו בלבד, זה מה שגורם לבעיות שברים וחשיבה לא נכונה על האריח עצמו. כל עוד האריח הוא פורצלן גרניט לא משנה מאיזה ארץ ייצור האריח נחשב עמיד מספיק, כל הבעיה יכולה להיות אך ורק מצורת ההדבקה של האיש מקצוע.
3- אם יש אנשים מבוגרים שרצוי לשמור עליהם מפני החלקה אז יש לבחור אריחים מסוג מט או לפאטו ובשום אופן לא אנטיסליפ מהסיבה הפשוטה שאנטיסליפ מיועד לחצרות ולא לפנים בתים, המרקם שלהם זהה לנייר זכוכית ואינו פרקטי בעליל, עד רבה לא נוח ללכת עליו יחפים והם סופגים לכלוך. אריחי מט ולפאטו בהחלט מספיקים ומונעים החלקה, נוחים לניקוי ולא סופגים וסופכים לכלוך.
בהצלחה נטלי מבוריס קרמיקה ומטבחים ירושלים

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר