שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום איטום
נתנאל מבת ים

עובש מאחורי ארון בחדר שינה

נתנאל מבת ים
27/04/17

שלום

לפני כחודשיים גילינו רטיבות וטפטופים בתקרה באמבטיה. השכן תיקן את הנזילה שהייתה לו. חדר השינה שלי צמוד לאמבטיה והקיר המשותף נמצא מאחורי ארון הבגדים. גיליתי קצת עובש על הנעליים שהיו בתחתית הארון ועל בגדים שהיו צמודים לפנים הארון.

שהזזנו את הארון גילינו עובש בקיר העליון ובתקרה (מוזר שהגיע גם לנעליים למטה..) מדובר על גב הארון.. על הדיקט האחורי של הארון ראינו כתמי עובש בחלק התחתון הימני של הארון וקצת בעליון באותו צד. בפנים הארון לא נראה עובש. אבא שלי ניקה את החלקים הנגועים בדיקט באקונומיקה שאכן השאירה סימן אך לא אכפת כי לא רואים וכמו כן גם את הקיר עם חומר של יעקובי שכעת ללא צביעה לא נראה כל סימני עובש אך הוא כן מתכוון לצבוע בכל זאת.

השאלה שלי... האם צריך להחליף את הדיקט של הארון? אני בעד להחליף אבל הוא עקשן וטוען שלא צריך שזה לא הגיע לבפנים של הארון אבל עובדה שכן הגיע לי קצת לנעליים ובגדים.

בבקשה תענו לי מה צריך לעשות לגבי הארון?

אני מפחד שהעובש ישאר בארון.

4 תגובות
נתנאל - שואל\ת השאלה
נתנאל מבת ים, שואל\ת השאלה
30/04/17

מריחת חומר איטום

היי
ראיתי לפי הלינק ששלחת שזו בעצם אחת השיטות לבדוק אם המשוטח יבש לפני מריחת חומר איטום. רציתי לשאול האם אפשרי למרוח חומר איטום על דיקט האחורי של הארון? או אפילו צבע נגד עובש כמו אקרינןל.. ? ומה לגבי הקיר? האם צבע נגד עובש מספיק?

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר