שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום איטום
טל מגבעת שמואל

איטום קיר חיצוני של בניןצלן

טל מגבעת שמואל
12/12/17

כשיורדים גשמים המים נכנסים דרך הקיר החיצוני שאטום עם ריצוף גרנית פורצלן, לתקרה של המקלחת .קבלן הבניין טיפל בעניין מבחוץ ,ע"י סנפלינג וחומר איטום ששם בין המרצפות שעוטפות את הקיר החיצוני של הבניין. זה כבר 3 פעמים טיפל בזה ,ושוב התקרה רטובה כשיורדים גשמים בחוץ. איזה חומר איטום יעיל צריך ? או אולי להסיר את הבלטות גרניט פורצלן, ולהדביק מחדש? תודה

5 תגובות
וינקלר ישראל מומחה

השאלה לא ברורה- חדירת המים מהקיר או מהגג שמעל ?

מה יש מעל המקלחת ?

בדרך כלל הבעיה נפתרת ע"י שימוש בחומר איטום שנקרא סקרמו2. אולם ברגע שיישמו כבר חומר איטום אנחנו לא נמליץ ליישם חומר איטום על חומר איטום אלא להבין האם העבודה בוצעה כהלכה, חומר האיטום הוא חומר איכותי שיש מאחוריו יצרן/יבואן שמוכן לתת הסבר ? והאם בכלל הבעיה היא בקיר ולא בתקרה.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו וננסה לסייע לכם ולקבלן לפתור את הבעיה- וינקלר ישראל 052-3410112

מומחה
כפול אקסטרים - איטום גגות
קבלן איטום
14/12/17

צור קשר

אשמח לעזור

טל - שואל\ת השאלה
טל מגבעת שמואל, שואל\ת השאלה
16/12/17

חדירת מים מקיר חיצוני כשיורדים גשמים

הבעיה היא בקיר ולא בתקרה. מעל התקרה יש קומה 2 של הבניין. נראה לי שלא מנקים את המקום(חיבור המרצפת למרצפת שלידה)- בקיר החיצוני . כנראה שצריך לנקות היטב את המקום לפני שאוטמים. 3 פעמים אטמו את המקום ! בכל זאת נכנס מים. הקיר החיצוני של הבנין הוא הוא קיר של המקלחון והשרותים. האם החומר שרשמת סקרמו 2 הוא הטוב ביותר? לא יודעת עם איזה חומר אטמו את הקיר החיצוני! הכל נעשה עם סנפלינג. תודה עבור תשובתך. אודה לך אם יש לך תשובה משלימה למה שענית.

טל - שואל\ת השאלה
טל מגבעת שמואל, שואל\ת השאלה
17/12/17

מי גשמים שנכנסים דרך הקיר החיצוני

אני בודקת העניין גם עבור כמה דיירים שיש להם אותה בעיה: חדירת מי גשמים דרך הקיר החיצוני של הבניין. הקיר החיצוני אטום עם מרצפות גרניט פורצלן. אצל כל השכנים נעשו תיקונים מספר פעמים, הרטיבות חוזרת כשהגשם יורד! מה הבעיה?

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר