בית

>

קבלני שיפוצים

>

קבלני שיפוצים במודיעין

קבלני שיפוצים מומלצים במודיעין

 סנן
שיפוץ גדול   שיפוץ קטן
5 קבלני שיפוצים במודיעין
שקיבלו ציון מעל 9
שאדי מטר - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

שאדי מטר

4 חוות דעת
ציון: 9.69
שאדי מטר, קבלן שיפוצים במודיעין. מתמחה בכל סוגי העבודות השיפוצים כגון : בניה, תכנון פרויקטים, כל עבודות הגמר, שלד, צבע, ריצוף ועוד.. כמו כן מתמחה גם בבניית ממ"ד . שיפוץ משרדים בתים. צוות עובדים מקצועים, זריזים ואמינים.
איזורי שירות: ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יוסי נתן - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

יוסי נתן

30 חוות דעת
ציון: 9.48
יוסי, קבלן שיפוצים רשום 34214 במודיעין. הנדסאי בניין בהכשרתו, מתמחה בתוספות בניה ומרפסות, שימור מבנים ושיפוצים כלליים למשרדים ודירות. בנוסף מבצע שיפוצי אמבטיה, עבודות אינסטלציה, חשמל, ריצוף, צבע וגבס.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
באסל זלבאני - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

באסל זלבאני

13 חוות דעת
ציון: 9.33
באסל זלאבני, קבלן שיפוצים במודיעין. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר לבתים, משרדים וילות ועוד.. כגון: אינסטלציה, ריצוף הדבקת קרמיקה, התקנת כלים סניטרים, עבודות גבס, הנמכת תקרות, קרניזים, שפכטל, צבע, טייח ושליכט.
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.41
אריה עזרא לוי, קבלן בנין רשום במודיעין. קבלן שיפוצים כבר מעל ארבעים שנה בעל ידע וניסיון בכל ענפי הבניין משלד ועד גמר כגון: בניית שלד, תוספות בנייה, עבודות גבס, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, שליכט וטייח, כל עבודות הצבע ועוד. מחזיק כמעט בכל תעודות...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
דוד שמשיאן - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

דוד שמשיאן

75 חוות דעת
ציון: 9.34
דוד, קבלן שיפוצים ותיק במודיעין. מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים החל משיפוצים כלליים, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים קומפלט ועד לכל עבודות הגמר- צבע, ריצוף, אינסטלציה, חשמל, איטום ועוד. עובד עם בעלי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב בתחומם וכל העבודות...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

שיפוצים במודיעין: מודיעין היא עיר חדשה, אך עדיין מתבצעים בה לא מעט שיפוצים המתאפיינים לרוב בצרכים משתנים של בני הבית, כמו למשל הוספה של חדר בשל התרחבות המשפחה או דווקא שבירת קירות והגדלת חללים בשל עזיבה של הילדים את הקן. המשפצים את הדירות במודיעין שנבנו לפני כעשרים שנה מעוניינים גם פעמים רבות להפוך אותן לעדכניות ואפנתיות יותר באמצעות החלפת המטבח, פתיחת חלל המטבח לסלון, החלפת חיפויי קיר וריצוף חדש או החלפת הריצוף הקיים בפרקט. בנוסף, בשל העובדה שישנן שכונות רבות בעיר הבנויות בצורה דומה, בפנים הבית שואפים הדיירים דווקא לחדש ולהביע את טעמם האישי - באמצעות שיפוץ הבית ועיצובו מחדש. בשל העובדה שמדובר בעיר בה גרות הרבה משפחות וזוגות צעירים, ישנו דגש רב בשיפוצים גם על מציאת פתרונות אחסון יצירתיים ועיצוב הבית בחומרים עמידים ולא סופגים, המתאימים לילדים וחיות מחמד. אם אתם מתגוררים באזור, כאן באתר תוכלו למצוא קבלני שיפוצים בעלי ניסיון ממודיעין-מכבים-רעות שיידעו לתת מענה מדויק לצרכים שלכם.