בית

>

קבלני איטום

>

שאלה : איטום נזילה ממרפסת

הקלידו כאן שאלה ותקבלו תשובה מהמומחים שלנו

שאלו שאלה

איטום נזילה ממרפסת

פורסם על ידי עמיחי
31/01/24

יש לנו נזילת מים בתקרה של חדר מהמרפסת בקומה למעלה. אנחנו יודעים בדיוק איפה הבעיה - קידוח שבוצע לפרגולה שפגע בצינור שמנקז את המים מהמרפסת. איזה בעל מקצוע יכול לתקן בעיה כזאת? אינסטלטור? איש איטום? אחר? איך מתקנים בעיה כזאת בלי לפרק את המרפסת והצנרת? יש דרך לאטום את החור בצינור הניקוז מבפנים? זה לא יגרום להצרה של הצינור והצפה של המרפסת במים במקרה של גשם משמעותי? דרך אחרת לטפל בבעיה כזאת?


2 תגובות

ממליץ לך על איטום מבפנים של צינור הניקוז ללא שום הרס הצינור קוטרו יוצר מעט ראה קישור לספק אחד יש עוד מקבילים https://infratek.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%A6%D7%A0%D7%A8%D7%AA-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%94%D7%A8%D7%A1/


אני אישית לא מגיעה מהתחום, אבל הייתי ממליצה לך לבדוק מול אנשי שיפוצים יש מצב שלשיפוצניק בעל ניסיון יהיה רעיון לפתרון הבעיה. חפש איש שיפוצים שמבין גם באינסטלציה. לא כולם מבנים בזה. מעבר לכך במקרה ונוצרת לכם הצפה בגלל הימים עכשיו הגשומים במידה וטרם תיקנתם את הצינור עדיין. שתדע שישנם חברו שעוסקות בשאיבת הצפות. הם יעזרו לך תיקתק להוציא את המים. ואם חלילה אתה נקלע למצב כזה, תדאג להזמין שאיבת הצפות בהקדם שקודם יטפלו בהצפה. אחר כך תבקש חשבונית ואותה תגיש לביטוח ותקבל החזר, י ההצפה נוצרה ממי גשמים עקב תקלה בבית. אם תחכה לביטוח עד שיגיעו לטפל בהצפה יהיה לך חתיכת נזק.