בית

>

חברות דלתות

>

וידאו

וידאו בנושא דלתות

נמצאו 13 סרטונים בנושא
מערכת נעילה אוטומטית אוטונומית בדלת כניסה
מאת שרון דרורי - וריאציה דלתות כניסה מעוצבות

מנעול שננעל לבד וניתן לתפעול פשוט בלחיצת כפתור.

תאורת LED לארונות
מאת צוות שיפוצים פלוס

אתם יכולים להשקיע בגופי תאורה ולהאיר את כל הבית, אבל לא שם זה נגמר. ארונות, מעצם היותם אובייקטים סגורים, זוכים לפחות תאורה ולעתים יש צורך להאיר אותם הן למטרת שימושיות ונוחות והן כדי לתת להם מראה מעוצב.

תאורת LED היא חסכונית ומתאימה מאוד להארת הארון: ניתן להתקין פרופיל LED על משטח זכוכית, פס תאורה בתחתית הארון או בחלקו העליון, וכן פס תאורה לצידי הארון העומד ומאיר את הארון לכל אורכו.

דלתות הזזה ע"ג מסילה לארונות
מאת צוות שיפוצים פלוס

הסבר על סוגי המסילות הקיימים בדלתות הזזה ע"ג מסילה.

דלתות הזזה על ציר חיצוני: הגלגלים שמולבשים על חלקה העליון של הדלת תלויים על מסילה שיושבת מחוץ לשטח הארון וכך אנחנו מגיעים לניצולת גדולה יותר של עומק הארון; דלתות הזזה על ציר פנימי: המסילה היא חלק מהארון ויושבת על המפתח שלו. דלתות אלה הן שכיחות וגם זולות יותר.
והמילה האחרונה בדלתות ההזזה הן דלתות במישור אחד: שתי הדלתות מקבילות זו לזו במישור אחד, ממש בדומה לדלתות המותקנות על ציר, ובמשיכה של אחת הדלתות היא מחליקה אנכית החוצה ולאחר מכן אופקית לפתיחה.

סוגי דלתות פנים - עיצובים וחומרי גלם
מאת איה דיזיין

הסגנונות השכיחים ביותר בדלתות פנים בישראל הוא דלתות מודרניות ששומרות על קו מינימליסטי והשתלבות עם הקיר ודלתות קלאסיות בעלות נוכחות גדולה יותר ואווירה רומנטית. גם אלו וגם אלו יכולות להגיע כדלתות הזזה לכיס, דלתות סטנדרטיות או דלתות המשלבות זכוכית ועץ גם יחד. רוצים לדעת עוד? צפו בסרטון הוידאו הבא!

דלתות מזוגגות - זכוכית בשילוב עץ
מאת איה דיזיין

אחד הטרנדים היותר שכיחים בבתים בישראל הוא דלתות פנים המשלבות זכוכית ועץ גם יחד - דלתות מזוגגות. מה חשוב לדעת כשקונים דלת מזוגגת? איזה סוג זכוכית יש לדלת? כיצד היא נשברת במקרה של פגיעה בה והאם היא מסכנת את תושבי הבית? איזה עיצוב נבחר? אילו עיצובים קיימים? כיצד מרכיבים את הזכוכית בדלת העץ? תשובות לכל שאלות אלו ועוד בסרטון הוידאו הבא!

החומרים מהם בנויות דלתות מודרניות
מאת איה דיזיין

המבנה של דלתות בימינו שונה מאוד מדלתות בימים עברו. למרות שהעץ הוא החומר השולט לא עוד מדובר בדלת שכולה עשויה עץ. המסגרת עצמה היא אכן מעץ ומקיפה את הדלת כולה אך פנים הדלת הוא מפלקסבורד - שבבי עץ קטנים שמודבקים האחד לשני בחום גבוה דבר המאפשר גם אקוסטיקה מצוינת והפרדת רעשים בין חדר אחד לשני וגם עיוות של הדלת כפי שעץ נוהג לעשות בשינוי טמפרטורה ואקלים. מעבר לכך עיצוב הדלת נעשה על ידי צביעה בתנור שהיא איכותית במיוחד, יפה ועמידה לאורך שנים. רוצים לדעת עוד על הרכב הדלת המודרנית וכיצד זה משליך על עיצובה ותפקודה? על כך בסרטון הוידאו הבא.

פרזול דלתות - מנגנוני נעילה, צירים וידיות
מאת איה דיזיין

כשאנחנו בוחרים דלת לבית לא נבחן רק את הגוון שלה והאם היא נפתחת ונסגרת. הפרטים הקטנים הם מה שיהפכו דלת רגילה למרשימה ובעלת נוכחות. נרצה לשים לב למנגנון הנעילה, לצירים ולידיות כאחד שנופלים כולם תחת הקטגוריה "פרזולים". איך בוחנים פרטים אלו? על כך בסרטון הוידאו הבא.

בחירת גוון לדלתות הבית
מאת איה דיזיין

איך נבחר גוון לדלתות הבית? למה צריך להתייחס בבחירה? וכמה חשוב להסתכל קדימה בבחירת הצבע והגוון של דלתות הבית? בסרטון הוידאו הבא תקבלו את כל התשובות לכל השאלות.

יצירת אחדות בדלתות פנים הבית
מאת איה דיזיין

אם בעבר כל דלת בבית הייתה בעלת אופי ועיצוב שונה הרי שהיום שואפים ליצור אחידות ברחבי הבית בכל הנוגע לדלתות ובכך ליצור גמישות עיצובית רבה יותר לשאר הבית. איך עושים את זה מבלי ליצור שיעמום במראה הבית? ואיך נבחין בין חדר שירותים לחדר שינה? טיפים, הסברים ועצות מבית "איה דיזיין" בסרטון הבא

עיצוב דלתות: הסגנונות השונים
מאת איה דיזיין

תוהים על הטרנדים החמים והסגנונות השונים בעיצוב דלתות? בסרטון הבאה נציגי "איה דיזיין" מסבירים לנו על דלתות רומנטיות, קלאסיות בסגנון פרובנס עם נוכחות ושאין להם תוקף ודלתות מינימליסטיות-מודרניות ללא משקוף שמשתלבות עם קו הקיר.

סרטון זה הופק על ידי אתר "שיפוצים פלוס" בשיתוף עם "איה דיזיין".

דלתות: תחזוקה וניקיון
מאת איה דיזיין

הדלתות של ימינו מגיעות ברמת גימור גבוהה מאוד כך שהתחזוקה היא מינימאלית וניתן להתייחס לדלתות הבית כמו כל רהיט אחר ולנקות אותם מלכלוכים ואבק.
כשזה נוגע לפרזולים גם הם עמידים וחזקים מאוד וכמעט לא נדרשת תחזוקה. בצירים של דלתות חדשות יהיו חלקי פלסטיק קטנים שמאפשרים תנועה מלאה ללא צורך בשימון.
ומה בכל זאת צריך לתחזק? והאם יש לנו אחריות על הדלת? על כך בסרטון הוידאו הבא.

סרטון זה הופק על ידי אתר "שיפוצים פלוס" בשיתוף עם "איה דיזיין".

דלתות הזזה: יתרונות ושימושים
מאת איה דיזיין

קשה למצוא בית ששופץ בשנים האחרונות ואין לו דלת הזזה לתוך כיס. דלתות הזזה אלו מהוות תחליף הן לדלתות כנף והן לדלתות הזזה שנצמדו לגבי קיר חיצוני. דלת הזזה לתוך כיס נפתחת לתוך רובריקת אלומיניום שנוצרה בתוך הקיר הסמוך לה - בין אם הוא גבס ובין אם קיר בלוק.
מדובר בפיתרון גאוני שחוסך לנו מקום, ומשאיר מראה נקי ואסתטי במקום דלת כנף שנפתחת על ארון חדר שינה למשל.

בסרטון וידאו הבא נציגי "איה דיזיין" מסבירים לנו על הרכבה של דלת הזזה לתוך כיס, על התקנתה, שימושיה ויתרונותיה.

דלתות: חלק מעיצוב הבית
מאת איה דיזיין

אחד החלקים החשובים ביותר כשעושים שיפוץ לבית ומרהטים אותו הוא בחירת דלת. המודעות לחשיבות של דלתות כחלק מעיצוב הבית גדלה בשנים האחרונות ויזמים וקבלנים מודעים לכך ומשקיעים יותר כסף, מייבאים דלתות בגימור גבוה והתקנה מעולה.

מתי כדאי להתקין דלתות בבית כשעושים שיפוץ? ומדוע דלת מהווה חלק חשוב ואינטגראלי בעיצוב הבית? "איה דיזיין" סיעו לנו לענות על השאלות האלו בסרטון הבא!