שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

טיפים בנושא דלתות

נמצאו 6 טיפים בנושא דלתות.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  כיצד לבחור קרמיקה, דלתות ואלמנטים נוספים לבית

  לקוחות ששיפצו את ביתם ממליצים לבצע תחקיר על החומרים השונים לשימוש בשיפוץ. כמו למשל, לבדוק אם טביעות יד נשארות על הדלת, או כיצד קרמיקה המיועדת לריצוף מגיבה לסמרטוט לח. במקרה של שיש גרניט למטבח, ניתן לקחת דוגמא של פלטה ולבדוק אם החומר מתחמם כאשר מניחים עליו סיר רותח. כדאי לחשוב מראש על הצרכים ולבצע בדיקות מתאימות - כדי למנוע טעויות לטווח הארוך.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  שמירה על הדלתות החיצוניות

  דלת חיצונית חשופה לפגעי מזג האוויר, על כן מומלץ לשים גגון/גג כך שיגן על הדלת ופעם בכמה שנים לצבוע את הדלת. צביעת הדלת אינה מסובכת וגם זולה יחסית והתמורה היא כפולה.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  גודל הדלתות בבית

  דלת רחבה וגדולה מזמינה יותר אל פנים הבית ואם זו התחושה שאתם רוצים ליצור אז בהתאם למגבלות כדאי להתקין דלתות רחבות. מה שעוד היא גם מאפשרת יתר נגישות לבעלי מוגבלויות, עגלות ילדים, העברת ריהוט וכו'...

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  הכנת דלת או משקוף לצביעה מחדש

  ניקוי הדלת או המשקוף עם סמרטוט ואם יש שומן אז לנקות עם טרפנטין. לחכות שיתייבש ואז ללטש בנייר ליטוש. אם יש פגמים יש למלא ולתקן אותם עם שפכטל. אחרי שהשפכטל יתייבש יש ללטש בשנית ולמגב עם סמרטוט לח את האבק. לאחר מכן צובעים עם צבע יסוד סינטטי לעץ פעם או פעמיים ואז יש לצבוע עם צבע מבריק אותו בחרתם בשתי שכבות.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  הכנת הקיר לצבע

  1. הסרת מסמרים ודיבלים מהקיר.

  2. גירוד קילופים בצבע הישן ע"י שפכטל (סקרייפר).

  3. סתימת חורים וסדקים בקלסימו, שפכטל או אקרינול אם מדובר בקיר אמבטיה.

  4. לאחר שהתייבשו חומרי המילוי, משייפים את הקיר ומסירים מכסים של תקעים ומתגי חשמל, שמים עיתונים וניילונים על הרצפה, על ריהוט ועל משקופים של דלתות וחלונות בכדי שלא יתלכלכו ומכסים במסקינטייפ (נייר דבק) פאנלים או כל מקום אחר היכול להתלכלך.

צרו קשר