בית

>

וידאו

וידאו בנושא כלים סניטריים

נמצאו 12 סרטונים בנושא
אביזרים לאמבטיה
מאת צוות שיפוצים פלוס

רגע לפני שאתם קודחים את החורים באריחי האמבטיה, קחו לעצמכם מספר דקות ווודאו שאביזרי האמבט שאתם רוכשים הם מאיכות גבוהה ומחומרים שמסוגלים לעמוד ברטיבות ולעתים אף בזרם מים ישיר. כמו כן, הכירו את האפשרויות העומדות בפניכם - למשל, ייתכן שתחליטו להתקין מתקן כפול לייבוש מגבות במקום שני מתקנים שונים.

אסלה סמויה - האם היא באמת סמויה מעין?
מאת איימן עיראקי

מה הרעיון של אסלה סמויה? האם היא באמת סמויה מהעין? מה אופציות ההתקנה שלה ומה עדיף? איימן עיראקי עושה לנו סדר בבלאגן בסרטון הוידאו הבא.

דגשים חשובים בחיפוי אסלה סמויה
מאת איימן עיראקי

בסרטון הוידאו הבא איימן עיראקי מסביר לנו על אסלה וניאגרה סמויה. האם הן באמת סמויות? מה עובי הקיר הנדרש בכדי שהיה תהיה לחלוטין סמויה? אילו חומרי גלם הכי טובים לחיפוי אסלה סמויה? על כך בסרטון הבא.

התקנת ניאגרה סמויה באמצעות חגורות בטון
מאת איימן עיראקי

האם עדיף לחפות ניאגרה סמויה עם גבס או בלוקים וחגורת בטון? ההמלצה של איימן עיראקי היא ללכת על השיטה של התקנה באמצעות בלוגים, חגורת בטון ורשת שמחזקת את הניאגרה ומאפשרת לה להיות חלק מהקיר. עבודה עם גבס אומנם מהירה ופשוטה יותר אך פחות חזקה.

התקנת אסלה סמויה וחיפוי קרמיקה מסביב
מאת איימן עיראקי

אסלה סמויה מתקינים טרם טיפלנו בריצוף ויש לקחת בחשבון שמעבר להתקנת האסלה עצמה יש לעשות חיפוי קרמיקה ולוודא שהיא מותקנת ומחוזקת כראוי. מה הדרך הכי טובה להתקין אסלה סמויה? על פי המלצתו של איימן עיראקי עדיף שהאסלה תשב כראוי ומסביבה תהיה בניית בלוקים עם רשת מחזקת.
 לטיפ המלא - התבוננו בסרטון הוידאו הבא.

אמבטיות רגילות או Free Standing?
מאת חלמיש

המבחר של עיצובי אמבטיות בימינו הוא גדול מאוד אך הדגמים המובילים הם עדיין אמבטיות סטנדרטיות רגילות ואמבטיות "Free Standing". איך לבחור אמבטיה שמתאימה לחדר אמבטיה שלנו? איך מוודאים שהיא בטיחותית ושחלילה לא נכווה את עצמנו מברזים לוהטים שלא מבודדים היטב? איך בוחרים ברזים לכל סוג אמבטיה? תשובות לשאלות אלו והסבר מלא ומפורט על עולם האמבטיות הרגילות וFree Standing בסרטון הוידאו הבא.

 

 

למה לבחור ברזי BONGIO איטלקיים?
מאת חלמיש

אחד המעצבים הפופולאריים ביותר לברזי אמבטיה הוא המעצב האיטלקי Bongio שתפס לעצמו שם עולמי. הם ידועים כברזים מעוצבים באופן ייחודי ואיכותיים גם בחומרי הגלם ממנו הם עשויים שמחזיקים שנים רבות ויעילים ביותר. מדוע כדאי לנו לבחור ברזי Bongio ומה ייחודם? איך נתאים אותה לאמבטיה ואיזה מבחר קיים בפנינו? על כך בסרטון הוידאו הבא.

חיפוי דקורטיבי לאמבטיה - פסיפס, דקור ואריחים
מאת חלמיש

פסיפס? אריחי דקור? אריחי קרמיקה רגילים? מה הדרך הכי טובה מבחינה אסתטית ופרקטית כאחד לעשות חיפוי לקירות וריצוף חדר האמבטיה? בסרטון הוידאו הבא נציג "חלמיש" מסייע לנו לבחור חיפוי דקורטיבי לאמבטיה ביחס לשיפוץ המדובר - האם מדובר בכניסה לדירה חדשה? הגבלות של מבנה אמבטיה קיים? וכו'. כמו כן מסביר לנו על יתרונות וחסרונות של פסיפס, דקור, אריחים וסוגי חיפויים דקורטיביים שונים הקיימים בפנינו.

בחירת אסלה לבית
מאת חלמיש

בחירת כלים סניטריים לבית היא חשובה מאוד ובפרט אסלה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אסלות: תלויות, מונובלוק, עיצובים מיוחדים לאסלות וכו'. בסרטון הוידאו הבא תוכלו לקבל מידע מלא מנציג "חלמיש" לגבי בחירת אסלה לבית: הטרנדים החמים, כיצד מורכבת אסלה תלויה וכיצד מסתירים את מנגנון ההדחה, כיצד רוכשים אסלת מונובלוק שעדין תהיה אסתטית?
סרטון זה הופק על ידי אתר "שיפוצים פלוס" בשיתוף עם "חלמיש".

בחירת כיור לאמבטיה
מאת חלמיש

הכיור בחדר הרחצה שלנו לא חייב להיות פונקציונאלי בלבד - הוא מהווה גם אלמנט עיצובי לחדר האמבטיה שמפיח בה חיים. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של כיורים. בסרטון הוידאו הבא תחשפו לסוגים שונים של כיורים לאמבטיה: כיורים Free Standing, כיורים קלאסיים שולחניים, כיורים מונחים מודרנים, כיורים אקרילים ועוד. כנסו לסרטון לפרטים והסברים מלאים!

סרטון זה הופק על ידי אתר "שיפוצים פלוס" בשיתוף עם "חלמיש".

כיור חרס או נירוסטה?
מאת מטבחי שקל

קובי אלמליח מ"מטבחי השקל" ממליץ לנו ללכת על הכיור הפשוט של פעם - כיור חרס. אין ספק שהכיור הוא אחד האמלנטים המרכזיים במטבח והוא צריך להיות מותקן כראוי ונוח לשימוש.
בנירוסטה יש סוגים רבים ומגוונים של כיורים ויש לשמור כי לא תיווצר חלודה ולבדוק את כל הסוגים, כאב ראש מיותר. מעבר לכך הנירוסטה מגיעה עם התקנה עליונה המודבקת עם סיליקון ודורשת תחזוקה מתמדת. הנירוסטה יקרה יותר מחרס ועל כן עדיף לבחור בכיור חרס עם התקנה תחתונה.

ארונות חדר אמבטיה מעץ מלא
מאת VASTU

אם בעבר חשבנו שריהוט מעץ מלא לא מתאים לאמבטיה ולא יכול לעמוד בתנאי הלחות והרטיבות שלה הרי שהיום ההפך הוא הנכון. רהיטים מעץ מלא כמו עץ טיק משמשים לא פעם לריהוט גן וכיום , הטרנד החם, גם לחדרי אמבטיה.

ארונות אמבטיה מעץ מלא יוצרים עיצוב מיוחד ושונה מהארונות הסטנדרטיים שאנחנו רגילים לראות וניתן לשלב אותם באלמנטים שונים ברחבי חדר הרחצה. לדוגמאות, הסברים והמחשה צפו בסרטון הוידאו הבא.