אלי הינו יועץ בכיר ומומחה בתחום האשראי והמשכנתאות בעל ותק של 10 שנים בענף ייעוץ משכנתאות  משכנתאות בקיבוצים, הלוואות לכל מטרה, משפרי דיור, מחזורי משכנתאות וכו'
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

אלי אדרי

יועץ מימון בכיר
ציון: 10.00 | 3 חוות דעת

ציון 10.00 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 3 לקוחות שעבדו עם אלי אדרי

11 שנים בתחום הלוואה לשיפוץ

ותק בשיפוצים פלוס: 3 שנים!

אודות

אלי הינו יועץ בכיר ומומחה בתחום האשראי והמשכנתאות בעל ותק של 10 שנים בענף ייעוץ משכנתאות  משכנתאות בקיבוצים, הלוואות לכל מטרה, משפרי דיור, מחזורי משכנתאות וכו'. \r\n\r\n הייעוץ הינו כלי אובייקטיביאפשר ללקוחות לקחת את המשכנתא הכלכלית ביותר וזאת בזכות היכרות רבת שנים עם המערכת הבנקאית.

אזורי שירות: מרכז, צפון, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה, דרום

3 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אלי אדרי

10.00
מבוסס על 3 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

תיאור העבודה: ייעוץ למשכנתא

אלי היקר! אנו רוצים להודות לך מקרב לב על העבודה שביצעת עבורנו על מנת שנוכל לקבל את המשכנתא הטובה ביותר לנו. בזכות העבודה שלך - ההתאמה האישית של האפשרויות לתשלום, קיבלנו לא רק חסכון ריאלי דרך הוזלת ריביות, אלא גם... קרא עוד

אלי היקר!
אנו רוצים להודות לך מקרב לב על העבודה שביצעת עבורנו על מנת שנוכל לקבל את המשכנתא הטובה ביותר לנו. בזכות העבודה שלך - ההתאמה האישית של האפשרויות לתשלום, קיבלנו לא רק חסכון ריאלי דרך הוזלת ריביות, אלא גם שירות נפלא בכל הקשור לניירת בבנק.

בזכות ההסברים וההנחיות המפורטים אנו יכולים להעיד כיום שנוכל לבצע מעקב ולנהל את המשכנתא בצורה קלה, דבר שהיה נראה לפני תחילת התהליך בלתי אפשרי עבור האדם
הפשוט. בזכות הידע והניסיון שלך אנו יכולים להרגיש הקלה בבחירת המשכנתא וכמובן שאנו שמחים שהכרנו בן אדם נפלא.

נשמח להמליץ עליך לכל אחד שיזדקק לייעוץ משכנתא כלכלי.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: ייעוץ משכנתא

רציתי להביע כמה מילות תודה והערכה על עבודתך הנאמנה, השירות האדיב, לו זכיתי ממך לאורך כל התקופה, מיום רכישת הקרקע ועד ליום קבלת המשכנתא המיוחלת. למעשה הליך של לקיחת משכנתא בליווי יועץ משכנתאות אמור להתבצע במהירות... קרא עוד

רציתי להביע כמה מילות תודה והערכה על עבודתך הנאמנה, השירות האדיב, לו זכיתי ממך לאורך כל התקופה, מיום רכישת הקרקע ועד ליום קבלת המשכנתא המיוחלת.

למעשה הליך של לקיחת משכנתא בליווי יועץ משכנתאות אמור להתבצע במהירות וביעילות, אך זה לא היה המקרה שלנו... מכיוון שבדרך חיכו לנו לא מעט הפתעות שהאטו מאוד את התהליך, החל משינוי שם המשפחה שלי מול החברה המשפטית של אביסרור דרך העברת הנכס מהמנהל לטאבו ועד רישום הנכס בטאבו עם השם המעודכן.

עברנו דרך ארוכה שארכה לפחות כשישה חודשים, כשבכל סוף גילינו שיש עוד שלב, ועוד שלב, ועוד אחד עד כדי כך שלפעמים זה היה נראה פשוט מייאש ואין סופי. הדרך חייבה סבלנות והבנה שלהליכים בירוקרטיים יש את הקצב והזמן שלהם להתבצע.

היה לי מזל גדול שזכיתי ביועץ משכנתא כמוך, לא חסכת מזמנך כדי להסביר, ושוב להסביר, להזכיר, ושוב להזכיר, להיות זמין בכל שעה, עם חיוך רחב שנשמע גם מעבר לקו, כל זה מוגש עם ים של סבלנות, הבנה ואכפתיות לאורך כל הדרך ועד לקבלת המשכנתא עם הריביות והתנאים הטובים ביותר.

בנוסף היית בקשר ישיר עם דורון מ"יש נכסים", עדכנת אותם באופן שוטף על הנעשה בשטח ובעיקר הרגעת אותם שהדברים קורים לאט אבל בקצב שלהם.

מודה לך על הכל. המשך בדרכך הקסומה...

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: ייעוץ משכנתא

ברצוננו להודות לכם על הייעוץ העזרה והעידוד במהלך השנה החולפת ולהביע את הערכתנו בתהליך שעברתם יחד איתנו. יש לציין שלא היה קל מאחר ונפגשנו בנקודת זמן מאוד בעייתית ועקב כך קשה היה לבצע  את התהליך ולעיתים אף נראה היה חסר... קרא עוד

ברצוננו להודות לכם על הייעוץ העזרה והעידוד במהלך השנה החולפת ולהביע את הערכתנו בתהליך שעברתם יחד איתנו.

יש לציין שלא היה קל מאחר ונפגשנו בנקודת זמן מאוד בעייתית ועקב כך קשה היה לבצע  את התהליך ולעיתים אף נראה היה חסר סיכויי לנוכח  המצב שבו היינו שרויים. למרות זאת עודדתם אותנו והבטחתם לעזור בכך שתכינו עבורנו תוכנית הבראה שתתאים לנו ולצרכינו ושתלוו אותנו לאורך כל תהליך ההבראה שבספו תתאימו עבורנו את המשכנתא עם המסלול המתאים לנו.

ואכן כך היה, תהליך שארך כשנה שבמהלכה אתם הייתם שם איתנו ולוותם אותנו לאורך כל הדרך עזרתם,  תמכתם וייעצתם לנו איך לפעול ובסוף התהליך התאמתם עבורנו את המשכנתא שהכי התאימה לנו. הסברתם לפרטי פרטים כל צעד וצעד בתהליך עם המון סבלנות ובמקצועיות רבה והחשוב ביותר בצורה מאוד אמינה.
אנו בטוחים שכל התהליך לא היה מתממש ללא הייעוץ העידוד והעזרה שלכם.

אלי, תודה רבה על הכול, על האופטימיות שהפחת בנו, על התמיכה, על הייעוץ המקצועי והאמין שהענקתם לנו אין זה מובן מאליו.

בברכה,
רינה ומנשה זבידה
רמת - גן

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

מאמרים וכתבות של אלי אדרי

אלי אדרי פרסם 1 כתבות.

סיפור מחייו של יועץ משכנתאות ומימוןסיפור מחייו של יועץ משכנתאות ומימון

אני באמת לא מאמין שזה קרה לי אבל כנראה שזה היה צריך לקרות.  פנה אליי אבא של מכר: "שלום אלי, הבנתי שיש לך חברת ייעוץ משכנתאות?" "ברור" אמרתי, "יש לנו חברת ייעוץ גדולה אשר תעניק לך שרות שיחסוך לך הרבה מאד כסף". קבענו פגישה...

למאמר המלא »

תשובות מקצועיות של אלי אדרי לשאלות בפורומים

אלי אדרי ענה על 5 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

מימון לבניה

שאלה בפורום הלוואה לשיפוץ נשאלה ע"י ערן מבני עייש בתאריך 24/12/18:

שלום , האם ניתן לקבל מימון באמצע הבניה ? אני תקוע באמצע הבניה
התשובה של אלי:

היי ערן,
ניתן לגייס אשראי בכל צורה כגון : משכנתא, הלוואה לכל מטרה, הלוואה לשיפוצים, הלוואה לבניה עצמית. אך קיימות מספר שאלות על אופי הבניה סוג הבניה לרבות אישורים במידה ויש. נשמח לתת מענה אישי ולהבין את הנושא לעומק .

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

קניית בית

שאלה בפורום היתרי בניה נשאלה ע"י גלית ממעלות תרשיחא בתאריך 04/10/16:

חג שמח ושנה טובה לכולם :) מתכננת לקנות קובייה דרך מתווך. מתווך טוען שבנו קומה שנייה ללא אישורים ושכל מה שצריך לעשות זה להביא טופס 104 משהו כזה אין לי שמץ של מושג...
התשובה של אלי:

שלום גלית , במידה ותהיינה כאן משכנתא על הרכישה הנ״ל לא תקבלו אישור למשכנתא בעת ביקור שמאי בנכס בהצגת חסרים של מסמכים ( בנייה ללא אישורים )
במידה ותיצרכו למכור , קיים סיכוי גדול שהקונים העתידיים לא יוכלו לבצע רכישה ללא אישורים אלו .
כמו כן קיימת התנהלות מול הרשות המקומית , המועצה האזורית ומי שאחראי על מתן אישורים לבנייה , יש סדר עבודה , והנחיות ברורות לקבלת האישורים טרום הבניה , לעומת זאת אתם נמצאים במצב שכבר בנו ! אזיי יש סבירות שתיצטרכו לבצע התאמות , שבירות , פתחים וכו׳ לעמידה בתקנים לקבלת אישורים רלוונטים .
 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

למכור נכס או משכנתא

שאלה בפורום הלוואה לשיפוץ נשאלה ע"י אלי מרמת גן בתאריך 07/09/16:

שלום רב. אנחנו לפני שיפוץ והרחבה של הבית בו אנו גרים בעלות של 800 אלף. את הכסף אנו יכולים לקחת כמשכנתא או למכור נכס מניב. מה עדיף להמנע מהלוואה וריבית או להפסיד נכס
התשובה של אלי:

שלום , לא אוכל לספק תשובה כלכלית מכיוון שחסרים לנו המון נתונים בחישוב החלופות , אנו רואים גידול בשווי הנכסים הקיים כלומר הערכתם אינה יורדת אלא במגמת עלייה , אם כי תהייה ירידה מבחירי הדיור , לא ידוע כמה וכיצד זה יבוא לביטוי ( אחוזים ? ? )
אין אנו ממליצים למכור נכסים קימים לטובת מימון הלוואות , אלא למכור נכסים רק לטובת שחרור חובות גדולים ובכך תא המישפחתי יוכל להתקדם ללא לחץ כלכלי .
אני מבין כי עליכם לקחת הלוואה ע״ס 800,000 ש״ח לטובת בנייה עצמית , המערכת הבנקאית מכירה בסוג עסקה זו כעסקת משכנתא לכל דבר ועניין , הבנק יספק את האשראי לפי התקדמות הבניה ובכך תא המשפחתי יוכל להתקדם בקצה יציב עד לסיום הבניה .
ריביות משכנתא נכון לתקופה זו אומנם במגמת עליה מפאת הקצאות הון מוגדלות , וסיבות אחרות שאינם ברורות בסביבת ריבית נמוכה של בנק ישראל, אנו רואים כי עדיין סביבת הריבית נמוכה וכי קיימת כדאיות כלכלית לרכוש אשראי ( משכנתא ) בסביבת ריבית נמוכה . ֿעליות המימון בתחשיבים אלו נמוכים מהממוצע משנים עברו טרום המשבר הגדול בארה״ב , נשמח לסייע ולספק פגישת ייעוץ אישית ללא עלות וללא התחיבות כלכלן החברה , על מנת לבחון את החלופות השונות , צרו קשר בבקשה

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

משכנתא לשיפוץ

שאלה בפורום הלוואה לשיפוץ נשאלה ע"י חגית מתל אביב בתאריך 29/08/16:

שלום, אני לוקחת משכנתא לדירה יד 2 ורציתי לדעת אם אני יכולה להכניס את העלות של השיפוץ בתוך המשכנתא היות וזה חלק מהרכישה של הבית... תודה
התשובה של אלי:

שלום חגית ,
אינך יכולה להכניס את השיפוץ כחלק מהמשכנתא . אולם רם בתכנון מוקדם טרום רכישה וטרום הגשה למערכת הבנקאית הינך יכולה להחסיר מעט את ההון העצמי שלך ( לתת פחות כסף , לשמור אצלך את עלות השיפוץ ) ולדרוש משכנתא גדולה יותר .
במידה ואת הינך באחוזי מימון מקסימאלים ( אחוזי מימון גבוהים ) לא יהיה ניתן להשאיר את ההון העצמי אצלך מפאת חוסר נזילות לעסקה .
נשמח מאד להעניק לך ייעוץ אישי ופרטני אנא צרי קשר לתיאום פגישה בקישור המומלץ .

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

לא קיבלתי מימון

שאלה בפורום הלוואה לשיפוץ נשאלה ע"י נתי אביב מרעננה בתאריך 12/07/16:

אני לפני שיפוץ ולא קיבלתי את המימון שהייתי צריך מסניף הבנק שלי. מה האפשרויות שיש לי?
התשובה של אלי:

שלום נתי ,
סיבת הסירוב אינה מפורטת , כאמור אין אנו יודעים כמה אשראי אתה זקוק לו ? וכמובן בחינת כושר החזר להלוואה המבוקשת
באפשריות שעומדות בפניך הינם גופים חוץ בנקאיים , חברות כרטיסי אשראי , חברות ביטוח או לחילופין בדיקה בנושגע לקרנות השתלמות נזילות במידה ויש .
הייתי שמח על יצירת קשר על מנת שנוכל לסייע ולמתן תשובות מדויקות בהמשך לבקשתך הספציפית להלוואה לשיפוצים .
 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התקשרו לאלי אדרי

צרו קשר להתייעצות עם נציג