פורום עשה זאת בעצמך: רק מומחים יענו לשאלתך בנושאים שונים

פורום עשה זאת בעצמך

שאל בפורום
 • 01/10/2017 יציקת בטון לגינהמאיר מביתר עילית

  שלום יש לי גינה של 38 מטר רבוע האם אני יכול לעשות יציקת בטון לבד עם שקים של בטון מוכן ואם כן מה התהליך?

  תשובה אחת של מומחה
 • 03/09/2017 מרפסת פתוחהללפ ממודיעין

  התקלף הצבע בקירות של מרפסת פתוחה. מה הדרך הזולה אבל גם מספיק טובה לחדש את המראה? צבע? קירצוף במים או בשפכטל? קרמיקה או צביעה? איזה חומר לשים לפני הצביעה? איזה צבע? איזה ציוד? אני יכולה לעשות לבד?

  4 תשובות של מומחים
 • 11/08/2017 הדבקת קרמיקה על קיר צבוע במרפסתשחרור אהרון מרמת גן

  ברצוני להדביק או למלט קרמיקהעל קיר צבוע במרפסת האם אני חייב לגרדז הצבע ולהדביק עם דבק או לגרד ולהדביק עם מלט

  2 תשובות של מומחים
 • 08/05/2017 תיקוני טיח בקירות לאחר רטיבותאביבה מנתניה

  שלום ברצוני לצבוע את קירות הבית. הקירות הם לאחר נזקי רטיבות בכל הבית כמעט אך הנזק היה רק בחלק התחתון של הקירות.לאחר שקילפנו והורדנו את כל שכבות הצבע באזורים האלה יצא ש70% מהקיר הוא בסדר ורק למטה יש טיח חשוף(כמדומני שזה טיח) החלק האפור שלפני כל שכבות הצבע. מה השלבים שעלינו לבצע בכדי להגיע לקיר חלק ?

  3 תשובות של מומחים
 • 19/04/2017 מים חמיםרחל כהן מרמת גן

  שלום.בחודש האחרון אין לי מים חמים במטבח בלבד למרות שיש לי דוד שמש.מה הסיבה?

  2 תשובות של מומחים
 • 22/01/2017 בעיית ריח בחדרצחי מראשון לציון

  ליונל שלום, אני גר בדירה בקומה גבוהה ,יש לי חדר פנימי בבית שהתחיל לסבול מריחות לא מזוהים לפני כמספר חודשים (הדירה בת שנתיים ,אין צנרת גז או ביוב בחדר הזה) איך היית מציע לטפל ?

  7 תשובות של מומחים
 • 31/07/2016 ריצוף עשה זאת בעצמך משתלבותנוגן מלפיד

  שלום, ברצוני לרצף בגינה שטח של כ-2 מטר על מטר וחצי באבנים משתלבות, אני מעוניין שהריצוף יהיה מחלחל, וללא חומרי מליטה שונים (ריצוף אקולוגי) אשמח לקבל המלצות למצע ראוי לנושא (חשבתי על חצץ שומשום-יש לשכן די הרבה מיותר...) עוד טיפים והמלצות יתקבלו בשמחה תודה רבה!

  תשובה אחת של מומחה
 • 03/05/2016 מפצל+דודפ.גידי

  1.יש לי מפצל של 6 .הבנתי שאם שמים הרבה מכשירים על נקודת חשמל אחת,זה עלול לגרום לשרפה.אז השארתי רק 3-4 מכשירים מחוברים לשקעים במפצל. השאלה שלי-האם אני צריכה לקנות מפצל חדש של 4 או שזה תקין להמשיך להשתמש בו ? 2.אני מאוד רגישה לקור,וגרה בבית קר מאוד בחורף.הגעתי למצב שאני מפעילה את הדוד כמעט 4 שעות כי אין מים מספיק חמים בשבילי(אני מתקלחת עם מים ממש רותחים),בשביל מקלחת ארוכה .השאלה שלי -האם הדוד יכול להשרף מזה?איך יודעים כמה אפשר להדליק את הדוד מקסימום?לציין שבסיום המקלחת לא נשארים מים חמימים אפילו.וגם אציין שניקו לי את הקולטים לפני שנתים רק.

  2 תשובות של מומחים
 • 20/11/2015 סיליקון דבוק בתוך האמבטיהגלעד מתל אביב

  האינסטלטור עשה לי תיקון באמבטיה ונפל קצת מהסיליקון בתוך האמבטיה ולצערי ראיתי את זה רק אחרי זמן מה...וזה נדבק חזק מאוד ואני לא מצליח להוציא את זה בכוח וחושש לפצוע את הציפוי של האמבטיה.... יש איזה חומר שמסיר את זה בקלות בלי לפצוע או לפגוע בציפוי? תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 20/10/2015 בעת תליית וילונות נתקלתי במתכתהנדימן מתחיל מפתח תקווה

  שלום, אני תולה וילון מעל תריס בקיר גבס. התחלתי להכין חורים לדיבלים בסמוך לבית התריס, אך נתקלתי במתכת. ניסיתי לעשות חורים לצד\מעל\מתחת הקיימים, אך נראה שנתקלתי בפרופיל של הגבס. מה עליי לעשות? לקדוח לתוך המתכת? להשתמש בדיבל או בורג מיוחד למתכת(דיבל מתכת או בורג פח לפח?)? ואם כן, כיצד משתמשים בו? תודה.

  3 תשובות של מומחים
 • 09/09/2015 מקדחי כוסרפאל מירושלים

  יש לי פטישון של מקיטה HR2470T ואני רוצה להשתמש במקדחי כוס? האם אפשר להרכיב את המקדחים על הפטישון או שחייבים מקדחת כוס? ואם כן מה צריך לקנות בשביל זה?

  3 תשובות של מומחים
 • 28/07/2015 פירוק משקוף בפתח מטבחלאה חדד מירושלים

  שלום, אני רוצה לקנות מקרר, אבל הרווח בדלת המטבח הוא: 70.5 סמ'. כמה עולה לפרק את המשקוף (מעץ) תודה רבה

  תשובה אחת של מומחה
 • 04/03/2015 הוצאת שקע חשמל מקופסת ביקורתיוגב מכפר יונה

  שלום, יש לי (כמו בכל בית ) כמה קופסאות ביקורת בכל קיר בבית-הקופסאות בתוך הקיר שמכוסות במכסים עגולים. שמתי לב שבתוך הקופסא יש שלוש "שוקולדים" שכל אחד מהם מחובר לחוט צהוב וכחול וחום בהתאמה. האם אני יכול ליצור שקע בקיר שיתחבר לשוקולדים של הקופסת ביקורת?

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/02/2015 ברז במטבחלוי אלברט מאשקלון

  יש לי ברז מורכב על השיש במטבח. אני לא מצליח להגיע לבורג להדק את הברז לשיש . המקום מאוד צר . הברז זז. שאלתי : האם אני יכול לקבע את הברז לשיש בעזרת חומר? הדבקה? ועל איזה חומר אתם ממליצים?  בתודה מראש .א.לוי

  תשובה אחת של מומחה
 • 24/02/2015 נקודת חשמל לתריס חשמליאהרון מחיפה

  שלום למקצוענים, יש לי שקע חשמל אשר ממנו אני רוצה למשוך חשמל לתריס חשמלי. הבנתי שצריך להוסיף חוט עבור התריס. שצריך 4 חוטים. שאלתי היא: איזה חוט? חום או כחול? תודה, אהרון

  2 תשובות של מומחים
בעלי מקצוע מומלצים שאל מומחים בפורום