למכור נכס או משכנתא - שיפוצים פלוס
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום הלוואה לשיפוץ
אלי מרמת גן

למכור נכס או משכנתא

אלי מרמת גן
07/09/16

שלום רב.

אנחנו לפני שיפוץ והרחבה של הבית בו אנו גרים בעלות של 800 אלף. את הכסף אנו יכולים לקחת כמשכנתא או למכור נכס מניב.

מה עדיף להמנע מהלוואה וריבית או להפסיד נכס

1 תגובות

יועץ מימון בכיר מומחה
0536110203
x
אלי אדרי יועץ מימון בכיר
13/09/16

להימנע לריבית או להפסיד נכס

שלום , לא אוכל לספק תשובה כלכלית מכיוון שחסרים לנו המון נתונים בחישוב החלופות , אנו רואים גידול בשווי הנכסים הקיים כלומר הערכתם אינה יורדת אלא במגמת עלייה , אם כי תהייה ירידה מבחירי הדיור , לא ידוע כמה וכיצד זה יבוא לביטוי ( אחוזים ? ? )
אין אנו ממליצים למכור נכסים קימים לטובת מימון הלוואות , אלא למכור נכסים רק לטובת שחרור חובות גדולים ובכך תא המישפחתי יוכל להתקדם ללא לחץ כלכלי .
אני מבין כי עליכם לקחת הלוואה ע״ס 800,000 ש״ח לטובת בנייה עצמית , המערכת הבנקאית מכירה בסוג עסקה זו כעסקת משכנתא לכל דבר ועניין , הבנק יספק את האשראי לפי התקדמות הבניה ובכך תא המשפחתי יוכל להתקדם בקצה יציב עד לסיום הבניה .
ריביות משכנתא נכון לתקופה זו אומנם במגמת עליה מפאת הקצאות הון מוגדלות , וסיבות אחרות שאינם ברורות בסביבת ריבית נמוכה של בנק ישראל, אנו רואים כי עדיין סביבת הריבית נמוכה וכי קיימת כדאיות כלכלית לרכוש אשראי ( משכנתא ) בסביבת ריבית נמוכה . ֿעליות המימון בתחשיבים אלו נמוכים מהממוצע משנים עברו טרום המשבר הגדול בארה״ב , נשמח לסייע ולספק פגישת ייעוץ אישית ללא עלות וללא התחיבות כלכלן החברה , על מנת לבחון את החלופות השונות , צרו קשר בבקשה

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר