בית

>

הנדימן

>

מאמרים

>

ריצוף שבור

ריצוף שבור

כאשר המרצפות שבורות, אין ספק שזה גורם לבית להיראות ישן ולא אסתטי. כשמספר מרצפות בבית נשברות, אנו לרוב מתלבטים האם לתקן אותן? להחליף את כל הריצוף? או להדביק עליו ריצוף חדש?

מאמר מאת צוות שיפוצים פלוס

פורסם ב-13/09/2011 2 דק' קריאה

תיקון ריצוף שנשבר

בעבודת שיפוצים פשוטה ניתן להחליף את המרצפות ולהעניק להן מראה אחר, יפה יותר או להחליף את כל הריצוף. על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה מומלץ להתייעץ עם קבלן שיפוצים. רק בעל המקצוע יוכל להחליט מה עדיף ומה ניתן לעשות, האם לבצע תיקון למרצפות או להחליף את הריצוף כולו.
בעבודת השיפוץ מוציאים את המרצפות הישנות ולאחר שכולן הוצאו, מניחים את המרצפות החדשות בצורה מתאימה ונכונה כדי שבגמר העבודה לא ניתן יהיה להבחין בתיקון. אם הריצוף הקיים הוא סטנדרטי, יתכן שיהיה ניתן לתקנו ללא קושי רב אך כאשר מדובר בריצוף ישן יותר, גם אם יש מרצפות אשר נשמרו בדיוק למקרים כאלה, אחרי החלפת הריצוף ההבדלים בין הריצוף הקודם לבין זה שהוחלף יהיו בולטים לעין.

הדבקת ריצוף – הפתרון אידיאלי

כאשר הריצוף בבית נשבר, במידה ואנו לא מעוניינים לתקנו ניתן להדביק ריצוף קרמיקה על הריצוף הקיים מבלי שיהיה צורך להסיר את הקודם.
הדבקת ריצוף יכולה לחסוך עלויות הן מבחינת החומרים והן מבחינת זמן העבודה.
הרכב וכמות החומרים שעושים בהם שימוש על מנת להדביק את האריחים הוא קבוע ומבטיח את איכות העבודה. כיום תחום ה=קרמיקה= הוא רחב מאוד ויש לא מעט דגמים מהם ניתן לבחור. ניתן למצוא אריחי שיש או אריחים עם ציפויים בדרגות שחיקה שונות וגם אריחים החתוכים בלייזר. בית שרוצף באריחי קרמיקה עובר מהפך עיצובי והוא נראה מודרני, יוקרתי ואלגנטי.

החלפת הריצוף

הרצפה בבית היא אחד הדברים הבולטים ביותר וכאשר המרצפות מתיישנות או נשבר ריצוף אשר גורם למראה לא אסתטי, אנו נאלצים לבצע החלפה של כל הריצוף הקיים. ההחלטה על החלפת ריצוף כרוכה בהוצאה כספית משמעותית, בטרחה גדולה ובלכלוך רב. אם למרות זאת החלטתם להחליף את כל הריצוף, מומלץ טרם תחילת העבודה, לרכוש מרצפות איכותיות כי אלו ישרתו את בעליהן במשך שנים רבות. אם מדובר בתיקון נקודתי, ניתן ליצור קשר עם שיפוצניקים מומלצים כדי לבדוק אם ניתן למצוא פתרון שלא יחייב החלפת ריצוף.

  • במידה והחלטתם להחליף את הריצוף מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים ולהתאים את הריצוף הבחץ לחלל הבית.
פליקס טייף

ציון 9.64 23 חוות דעת

ירון סלמון

ציון 9.75 30 חוות דעת

יורם ביתן

ציון 9.17 53 חוות דעת

אורן.א הנדימן

ציון 9.84 8 חוות דעת

מחפשים הנדימן ולא מצאתם ?

או

המאמר עזר לכם?

שאלו את המומחים בפורום

שאלו שאלה