אלי קבלן בניה קלה מבצע תוספות בניה ובניה קלה

אליהו

קבלן בניה קלה
ציון: 9.63 | 13 חוות דעת

ציון 9.63 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 13 לקוחות שעבדו עם אליהו

אלבום פרוייקטים אחד

17 שנים בתחום חברות בניה קלה וירוקה

ותק בשיפוצים פלוס: 4 שנים!

אודות

אלי, קבלן בניה קלה, מבצע בניה קלה ותוספות בניה. צוות העובדים של אלי הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון, כישרון ומיומנות, קשובים לבקשות הלקוח, בדגש על זמנים ורמת גימור מושלמת.

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה, השפלה והסביבה

13 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אליהו

9.63
מבוסס על 13 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 9 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.75
עמידה בזמנים:9.63
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:9.13

84% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

תיאור העבודה: תוספת חדר מבניה קלה - חלוקת חדרים, אמבטיה קומפלט

בן אדם מאוד אינטלגנטי ויצירתי. למעשה את רב התכנון הפנימי הוא עשה למרות שהיה לנו מעצב הוא עשה אותו התכנון שלו והוא היה הרבה יותר טוב משל המעצב. הוא פותר בעיות בצורה מקצועיות בשטח, כל מיני בלטמים כל מיני  דברים בלתי... קרא עוד

בן אדם מאוד אינטלגנטי ויצירתי. למעשה את רב התכנון הפנימי הוא עשה למרות שהיה לנו מעצב הוא עשה אותו התכנון שלו והוא היה הרבה יותר טוב משל המעצב. הוא פותר בעיות בצורה מקצועיות בשטח, כל מיני בלטמים כל מיני  דברים בלתי צפויים, בעיות שעלו הוא הצליח לפתור יפה מאוד. הוא עובד על פי התקן מאוד אמין עובד הכל עם קבלות. למעשה הוא היה זריז ברמה כזו שהיינו צריכים לרדוף אחרי המעצב בגלל  שהוא כל הזמן רק הקדים אותו הוא רץ קדימה המעצב רק עיכב אותנו, ואם הייתי יודעת אז הייתי חוסכת את כל ההתנהלות הזו. 

הגעתי אליו דרך בן אדם כלשהו והבנתי שהוא בין המומלצים. הוא מקסים.

היו תיקונים אך הוא מיד ביצע אותם. הוא נותן אחריות ל4 שנים שלא הרבה קבלנים נותנים. 4 שנים שבהם אני יודעת שאם יש לי נזילה או משהו אז יש לי אחריות הוא בא לתקן . היו למשל פינות של קרמיקה שבורות אז הוא שם פינות והוא תיקן את כל הדברים, עשה הכל מבחינה מקסימלית.

עשיתי שיפוץ בדירה קודמת ושם הם עמדו בזמנים  ועבדו נקי אבל אז הבאתי נגר וכל הנישות שהם עשו היו עקומות ואצלו אין כזה דבר הוא פרפקציוניסט. הוא צפה למשל שכנראה צריך להחליף את האינסטלציה הוא לא תמחר לי את זה בהצעה הראשונית אבל  והוא תימחר לי את זה נגיד ב15K ואז כשהגענו לאינסטליציה הוא התייעץ איתי  והראה לי זה מתכת זו חלודה. הייתי מוכנה לזה מראש, היה מראש סכום שידעת והתכוננתי אליו וידעתי מה הוא . אני לא אגיד שלא היו חריגות יחסית למה שרציתי להוציא בסוף כן היו חריגות רציתי להוסיף פה תקע פה שקע תוך כדי רואים דברים. אבל הוא תמחר לי את זה תוך כדי. הכל היה מסודר מתומחר, השקע ככה, הקיר ככה. להזיז את המנורות, פתאום לא הייתי מרוצה מהגובה של המנורות בסלון אז הוא תמחר לי אותו. רצטיתי להוסיף עוד קיר שליכט בחוץ והוא תמחר לי, לא הרגשתי כאילו קורעים אותי. אבל הוא כן היה יותר יקר בהצעה הראשונית. הכל היה מאורגן מראש.היה לנו חוזה מראש בגמר הזה ככה כסף בגמר הזה ככה. הוא נתן לי צק ביטחון שעד עכשיו אצלי כי הוא צריך לבוא לצבוע משהו שנשב כשהוא עלה לגג הפינות נשברו הוא צריך לתקן את זה. המחיר שלו מראש  שאנשים ידעו הוא באחוז מסויים יותר גבוה מהשוק. בסופו של דבר בגלל שלדעתי רב הקבלנים בונים על הבלטמים  והתוספות והזה בסופו של דבר זה יצא ככה ,וצריך לדעת כל מחיר תמחור של שקע. כי אלה הדברים שמוסיפים בסוף. ה4 שנים אחריות זה הדבר כי בתים מתפרקים אחרי שנה. אפילו נזטלות של מזגן בתוך קיר. 

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל רינה: הצג מספר

תיאור העבודה: בנית חניה בבית פרטי מבניה קלה - עבודות בטון, ריצוף ופאנל מבודד

הוא היה מאה אחוז, הוא בחור מאוד ישר והוא ממש בסדר, אין לי מילים. אני ממש שמחתי שהגעתי אליו כי גם דיברתי עם מישהו שנתן חוות דעת עליו באתר, התקשרתי אליו והוא באמת אמר שהוא מאה אחוז בסדר ושהוא ממשיך לעבוד איתו ובאמת לא היתה... קרא עוד

הוא היה מאה אחוז, הוא בחור מאוד ישר והוא ממש בסדר, אין לי מילים.

אני ממש שמחתי שהגעתי אליו כי גם דיברתי עם מישהו שנתן חוות דעת עליו באתר, התקשרתי אליו והוא באמת אמר שהוא מאה אחוז בסדר ושהוא ממשיך לעבוד איתו ובאמת לא היתה לי שום בעיה איתו, לא מבחינת זמנים, לא היה משהו שהוא הבטיח ולא קיים, החומרים, כל מה שהוא ייעץ לי היה בסדר.

אני ממשיכה להגיע לשם כל יום כי השכרתי את הבית לבני משפחה שלי שגרים שם, אז אני מגיע לשם ואני רואה שבאמת הכול בסדר ובאמת אין שום בעיה אם הבניה הקלה וזה פתרון ממש טוב וזה גם חוסך כסף את האמת.

הוא ייעץ לי ונתן פתרונות לכל מיני דברים כדיי לחסוך , הוא עשה גם דברים נוספים ללא תוספת תשלום.

העבודה שלו היא באמת נקיה, פדנטית, הוא באמת גם בחור מאוד ישר, הוא בסדר גמור, אין הרבה דברים כאלה היום, אני יודעת מה זה קבלנים כי עבדתי איתם ואין לי מילה רעה אחת להגיד עליו.

את האמת שקיבלתי עוד הצעה מחיר וההצעה של אליהו היתה בהרבה יותר טובה, גם מבחינת החומרים.

אני ממליצה עליו ומי שרוצה מוזמן לפנות אליי ואשמח לתת עליו חוות דעת.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל ארבי: הצג מספר

תיאור העבודה: בניית מחסן מפאנל מבודד -

השירות אצל אליהו היה מצויין, הוא עשה מה שהבטיח והכל היה בסדר.  הבניה מחסן מפאנל מבודד.  אני הגעתי אליו דרך האתר , קראתי חוות דעת והזמנתי אותו. בסך הכל הסתדרנו על מה שהיינו צריכים. אני ממליץ עליו לחברים... קרא עוד

השירות אצל אליהו היה מצויין, הוא עשה מה שהבטיח והכל היה בסדר. 

הבניה מחסן מפאנל מבודד. 

אני הגעתי אליו דרך האתר , קראתי חוות דעת והזמנתי אותו. בסך הכל הסתדרנו על מה שהיינו צריכים.

אני ממליץ עליו לחברים ולמשפחה.
המחיר אני חושב שהיה מחיר שוק. המחירים הזולים עולים לך יקר אח"כ, בשביל העבודה שהוא עשה זה היה המחיר.

הוא לא היה יקרן ולא זול אבל הוא נתן את העבודה שהיה צריך.
 

הסתר

ציון כללי: 9 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 8  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 9

התקשרו אל יניב: הצג מספר

תיאור העבודה: בניה קלה של שתי יחידות. - בנית 2 יחידות בגודל 120 מטר.

מהרגע הראשון הרגשתי שמדובר בבן אדם מאוד אמין, מקצועי, יודע על מה הוא מדבר. כל שאלה שהעלתי נתן לי תשובה ופתרון. הבניה נעשתה במושב ליד בית שמש ואני גר ברחובות. במשך הבניה הייתי שם אולי פעמיים. סמכתי עליו ועדין סומך עליו... קרא עוד

מהרגע הראשון הרגשתי שמדובר בבן אדם מאוד אמין, מקצועי, יודע על מה הוא מדבר. כל שאלה שהעלתי נתן לי תשובה ופתרון. הבניה נעשתה במושב ליד בית שמש ואני גר ברחובות. במשך הבניה הייתי שם אולי פעמיים. סמכתי עליו ועדין סומך עליו בעיניים עצומות. הוא לא אכזב הוא עמד בזמנים, תקתק את העבודה. כל מי שראה את הבניה פרגן ואמר שהבניה מקצועית וברמה גבוהה הוא בנה שתי יחידות, בניה קלה בגודל 120 מטר. אני ממליץ עליו מאוד. על הדרך הוא גם עשה אצל אמא שלי, הוא שיפץ לה את המקלחת.

אני לא בדקתי עוד קבלנים דרך האתר, שאלתי חברים ומפה לאוזן מה הסדר גודל של המחירים וראיתי שהסדר גודל אותו דבר. הוא קצת טיפה יותר יקר אבל השקט הנפשי שהיה לי איתו שווה הכל. בחרתי בו בעיקר בגלל איזשהו קליק. חברים אמרו לי שהמחיר שקיבלתי יחסית סביר. הוא לא הכי זול בעולם אבל כנראה שזאת כבר האיכות. אני לא איש מקצוע אבל אנשי מקצוע אמרו לי שאיכות העבודה והחומרים שהוא השתמש הם הדברים הכי טובים שיש בשוק. מבחינת מחיר אני בטוח שיש זולים יותר אבל המחירים מקבילים למה שהוא נותן הוא משתמש בחומרים יותר טובים, כמובן שאנחנו תמיד רוצים יותר זול. שמעתי מחירים זולים יותר אבל אני לא עבדתי איתם ולא יודע איזה חומרים הם השתמשו אז אני לא אכנס לפינה הזאת.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אייל: הצג מספר

תיאור העבודה: בניה קלה של יחידת דיור קומפלט - יציקה, מסגרות, גבס, חשמל, אינסטלציה, ריצוף ועוד...

אלי בנה לי יחידה של 60 מטר בצורה הכי טובה שיש. הוא זמין עבורי כל הזמן ועד היום, על משהו שאפילו לא נוגע אליו אלא זאת דלת כניסה שזה מישהו אחר, הייתה איזו שהיא בעיה ובגלל שהוא זה שהביא אותו, הוא גם דאג ללוות שהוא יסדר את הדלת... קרא עוד

אלי בנה לי יחידה של 60 מטר בצורה הכי טובה שיש. הוא זמין עבורי כל הזמן ועד היום, על משהו שאפילו לא נוגע אליו אלא זאת דלת כניסה שזה מישהו אחר, הייתה איזו שהיא בעיה ובגלל שהוא זה שהביא אותו, הוא גם דאג ללוות שהוא יסדר את הדלת, הוא גם מלווה אחרים אחרי שהוא כבר סיים את הפעילות שלו.
הוא בסדר גמור, הוא מקצועי, אין מה להגיד. זה לא כזה אופייני , זה מאוד עניין של מזל בנושא של בעלי המקצוע אבל לא במקרה הזה, במקרה הזה הוא באמת בחור רציני ואני הכרתי אותו באקראי ולא הייתה היכרות מוקדמת אלא נבחר דרך האתר.
עשיתי כמה בדיקות גם בצורות שונות של בנייה, בסוף החלטתי לסגור מולו. ישבנו, שוחחנו, הקשבתי לו והוא עשה עליו רושם - גם על איכות הבנייה, גם על החומרים שהוא משתמש, גם על הגימורים, מה שהוא נותן זה קצת מעבר, איך הדברים מתקבלים בסופו של דבר. הייתי ממליץ עליו לאחרים.
מבחינת עמידה בזמנים הייתי נותן טיפ באתר שלא לעשות את זה בחורף. אני נפלתי על השבוע של הגשמים ועוד שבוע אז הדברים קצת התעכבו וקשה לעבוד, אני לא שם עליו את האשמה אבל למי שמבצע בנייה מהסוג הזה רוצה לעשות את זה הכי מהר, אני לא הייתי לחוץ מאוד. אני יותר התמקדתי בדיוק בפרטים, בפינישים ובגימורים. הוא עמד בזמנים כמו שסוכם.
הוא היה... כל מה שביקשתי שוב פעם על דברים שמעבר, אנחנו כבר התאכלסנו ואנחנו בפינישים בחוץ, ברמות של לתלות תמונה, ממיר, טלויזיה. כל דבר אמר לי יאללה לפני שאנחנו מקפלים כלים , תגיד לי מה אתה רוצה שאני אתן לך עזרה וגם לא חייב עבורה ולכן יש לי רק מילים טובות.
איכות העבודה - כרגע ... צריך לראות לאורך זמן. צריך בעוד כשנה לבוא ולעשות טיפול לסדקים כי כרגע יש סדקים אבל לא נוגעים בשנה הראשונה.נכון לעכשיו הכל בסדר והכל יציב. בוא נראה בעוד מספר חודשים - אני משער שלא תהייה בעיה כי נוצר כבר קשר חברי מעבר לעבודה, אני מאמין שאם אני אקרא לו או אצטרך משהו או תקלה אני מאמין שאני אקבל מענה - זה משהו שאני שומע אותו , ניתן להבין את זה תוך כדי עבודה כשאדם לוקח אחריות.
את יודעת הוא גם חתום בחוזה לארבע שנים, אז אני לא מודאג. מחיר - הוא לא זול אבל יש תמורה בעד האגרה. רמת גימור היא מאוד חשובה, החומרים שמשתמשים זה משתנה מאחד לשני, איזה פלטות, איזה ברזל, כמה גבס, יש כל מיני סטנדרטים שאנשים נוהגים להתעלם מהם. בחירה שווה.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 8

טען 5 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 13

תמונות של פרוייקטים

פברואר 2012
בנייה קלה: מבנה נייד עד מפתחשתולים

בניית מבנה בגודל 80 מ"'ר עד מפתח הכולל ריצפה מפלדה ובטון קירות חיצוניים מפנל מבודד 5 ס"מ קונסטרוקציה קירות פרופיל 50\50 קונסטרוקציה גג פרופיל 50\50 חיפוי קירות פנים בגבס תקרה גבס מטבח 2 חדרי מקלחת 3 חדרי שינה וסלון

קראו חוות דעת שאספנו מנתי על השיפוץ הזה

מבנה לקראת סיום

גג רעפים איטום קירות ב"אלטק ויולט"והכנת הקירות לשליכט ציבעוני

טוען תמונה

תשובות מקצועיות של אליהו לשאלות בפורומים

אליהו ענה על 2 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

בניית 2 בתים

שאלה בפורום בניה קלה נשאלה ע"י איתי מהשרון בתאריך 29/01/16:

הי, בהנחה שבניית בית בגודל 160 מ״ר עולה כ700-750 אלף (בנייה קלה) - לאיזה חיסכון עליי לצפות בבניית 2 בתים זהים וצמודים? תודה רבה לעונים!
התשובה של אליהו:

עלות הבניה תלויה בתוכנית הבית כגון מפתחים וכד
עלות הבניה למר בסדר גודל של 4,000 ₪ למר עד מפתח ברמה גבוהה ומכובדת קונסטרוקציה מייטק/שו"ע ומחיפוי חוץ בטרום(איטונג) או אקווה פנל תוצרת אורבונד אלו 2 החיפוי חוץ המובילים היום בתחום הבניה הירוקה אם רמת בידוד טרמי ואקוסטי ב 70% יותר מכל בניה אחרת ולכן אנשים בשנים האחרונות נוטים יותר לבנות בניה ירוקה/קלה
אשמח לתת מענה בטלפון
בהצלחה

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

בנייה קלה

שאלה בפורום בניה קלה נשאלה ע"י יעל בתאריך 11/05/14:

אנו מתעניינים בבניה קלה לבית פרטי , אילך מתחילים תהליך שכזה? מי החברות המוכרות המתמחות בבניה כזו? ומה היתרונות וה חסרונות.של הבנייה
התשובה של אליהו:

שלום יעל
אנו מתמחים בבניה קלה אשמח לעמוד לשרותכם ולפרט באופן מקצועי מה הם היתרונות ומה הם החסרונות וכמו כן להגיש לכם הצעת מחיר מפורטת צרי קשר
בהצלחה

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התקשרו לאליהו