מטבחי ארן, מטבחים במרכז, צפון, שרון, ירושלים ובדרום
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

מטבחי ארן

ציון: 9.79 | 7 חוות דעת

ציון 9.79 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 7 לקוחות שעבדו עם מטבחי ארן

אלבום פרוייקטים אחד

ותק בשיפוצים פלוס: 7 שנים!

אודות

מטבחי ארן, מטבחים במרכז, צפון, שרון, ירושלים ובדרום. מטבחים תוצרת איטליה בעלי תקנים בינלאומיים מתצוגה או בהתאמה אישית

אזורי שירות: מרכז, צפון, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה, דרום

7 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של מטבחי ארן

9.79
מבוסס על 7 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 7 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.71
עמידה בזמנים:9.86
אדיבות:9.86
תמורה למחיר:9.71

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל דודו: הצג מספר

תיאור העבודה: ייצור והתקנת מטבח - ארונות מטבח עליונים ותחתונים , מדפים

נתנו לי שירות מצויין, הכול היה מתוקתק בזמן האמתי, עבודה מאוד יפה, באמת גימורים חבל על הזמן, ללא ספק עבודה מקצועית, הכול מדוייק, יפה, ארונות הדלתות הכול מדוייק. אני כבר בעבר עברתי איזה 3 בתים ובאמת זה שירות שלא נתקלתי... קרא עוד

נתנו לי שירות מצויין, הכול היה מתוקתק בזמן האמתי, עבודה מאוד יפה, באמת גימורים חבל על הזמן, ללא ספק עבודה מקצועית, הכול מדוייק, יפה, ארונות הדלתות הכול מדוייק.

אני כבר בעבר עברתי איזה 3 בתים ובאמת זה שירות שלא נתקלתי בו.

הכול מצויין, גם שהייתי צריך לעשות חור נוסף בארון לחיבור גז, קראתי להם פעם שניה, הם הגיעו, טיפלו, פירקו סידרו, בגלל משהו שאני אפילו לא הייתי בסדר והם באו וטיפלו, שירות מעולה באמת, ללא ספק.

יש תמורה למחיר, בדקתי בהרבה מקומות, המחיר מאוד אטרקטיבי, המחיר הוא זול והשירות הוא מעל ומעבר, מעולה.

ממליץ בלב שלם.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אמנון: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות נגרות בבית - מטבח, מזנון.

הם עשו לי את העבודה וממש עמדו בזמנים, אין מה להגיד ואם היה פה ושם דברים שלא מצאו חן בעיניי, אין בעיה, שלחו ישר מישהו שיטפל בזה, כל דבר, מגירות שלא נראו לי שישבו טוב, בא בן אדם שלהם ובאמת סידר את זה, חבל על הזמן. באמת ממליץ... קרא עוד

הם עשו לי את העבודה וממש עמדו בזמנים, אין מה להגיד ואם היה פה ושם דברים שלא מצאו חן בעיניי, אין בעיה, שלחו ישר מישהו שיטפל בזה, כל דבר, מגירות שלא נראו לי שישבו טוב, בא בן אדם שלהם ובאמת סידר את זה, חבל על הזמן.

באמת ממליץ עליהם בחום, בוא נאמר שהיה לי עוד עבודה לעשות ועשיתי אצליהם, עשיתי מזנון לסלון והם תכננו לי אותו, ישבו איתו, הגיעו אליי ולקחו מידות, התאימו, באמת, בוא נאמר כל עבודה שתהיה לי אם אני אצטרך לעשות, אני אעשה אצליהם, לא בשביל משהו, זה נדיר.

 גם שסיימו לי את כל העבודה, עדיין לא שילמתי להם את כל הכסף, הם עוד אמרו לי "אתה יכול לשלם עוד איזה שבועיים או חודש אחרי" ובאמת הופתעתי.

אף פעם לא כעסו ושיגענו אותם הרבה, הלכנו, חזרנו, הלכנו, חזרנו, תמיד אדיבות, תמיד בנימוס, תמיד סובלניים.

בחורה בשם לריסה טיפלה בנו ואלכס המנהל שמה ובאמת כולם מדהימים שם, הם קנו אותי עם היחס שלהם.

בוא נאמר שהמחיר שווה הכול, באמת, אני הופתעתי מהמחיר למוצר,  זה מטבח ברמה ועובדה שלקחתי גם את המזנון, זה לא עבודה סתם, באמת, מושלם.

ממליץ בחום.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל ברוריה: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח - ארונות, אי למטבח

הם היחידים שלא הייתי צריכה לרדוף, הכול בלוח הזמנים, הכול כמו שרציתי, גם ההתקנה, כל מה שהיה צריך, כל מה שמעבר באו וסידרו. גם לאוניד בכלל מקסים, הוא מנהל הסניף פה באילת ואיתו ישבתי ובאמת היה בסדר איתי והוא גם בא איתי לבית... קרא עוד

הם היחידים שלא הייתי צריכה לרדוף, הכול בלוח הזמנים, הכול כמו שרציתי, גם ההתקנה, כל מה שהיה צריך, כל מה שמעבר באו וסידרו.

גם לאוניד בכלל מקסים, הוא מנהל הסניף פה באילת ואיתו ישבתי ובאמת היה בסדר איתי והוא גם בא איתי לבית ומדד וראה וגם מבחינת העבודה, הוא בא לראות שהכול בסדר. באמת אין לי מילים.

זה מאיטליה אז הוא גם מראש אמר לי שזה לוקח זמן, אני כבר לא זוכרת אם זה חודשיים או שלושה ובאמת אנחנו תיכננו לפני כן את המטבח והכול והזמנתי לפי התאריך שאני צריכה לקבל את הבית ובאמת הוא בא בזמן, אין מילים.

כמו שאמרתי זה בעל המקצוע היחידי שבאמת לא הייתי צריכה לא לרדוף אחריו,  אמרתי לו הלוואי שהם היו עושים עוד דברים.

כל מי שבא אליי מתלהב ממש, כבר המלצתי עליהם להרבה.

לקחתי הצעת מחיר מעוד מקומות, אבל אפילו שנתנו לי במקום אחד יותר זול,  באתי אליו ואמרתי לו "תשמע, עם כל זה אני מעדיפה לעשות אצלך", כי באמת היחס שלו היה אדיב וכיף ובאמת קבע איתי פגישה לבד ושנינו ישבנו ואם היה צריך כמה פעמים אז הוא בא, באמת אין לי מילים, איתו חוויה מאוד טובה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל שרי: הצג מספר

תיאור העבודה: ייצור והתקנת מטבח - ארונות ומגירות.

קודם כל זאת חברה, לפחות הסניף שאנחנו עבדנו איתה, יש להם 6 סניפים בארץ לפי מיטב ידיעתי, אני לא יודעת מה קורה בסניפים האחרים, אבל הסניף הזה, הוא סניף שמופעל ע"י אנשים שהם מאותם משפחה, לדעתי לפחות, הבעלי בית והם רוסים ולנו יש... קרא עוד

קודם כל זאת חברה, לפחות הסניף שאנחנו עבדנו איתה, יש להם 6 סניפים בארץ לפי מיטב ידיעתי, אני לא יודעת מה קורה בסניפים האחרים, אבל הסניף הזה, הוא סניף שמופעל ע"י אנשים שהם מאותם משפחה, לדעתי לפחות, הבעלי בית והם רוסים ולנו יש עוד הרבה הרבה מה ללמוד מהאדיבות שלהם, אנחנו מאוד מאוד רחוקים מהמקום הזה ולכן איך שאתה נכנס לשם, הדבר הכי משמעותי בעבורי ,זה האדיבות, אני בן אדם לא קל בעניינים האלה, כי לי יש בעיה שקשורה ללקויות שלי, שאם אני לא רואה סירטוט אז מאוד קשה לי להתייחס למה שאני רוצה לעשות, אני גם באתי אם דעה משל עצמי מאוד מאוד ברורה ונתקלתי שם בבן אדם, בלאוניד שהוא מדהים, מדהים, אבל גם אלכס, כאילו כל האנשים שם היו מדהימים בעיניי, אבל לאוניד עבד איתי והוא היה מאוד סבלני וסלחני כלפי כל השגעונות שלי.

לגביי מועד האספקה, שאתה לוקח מטבח ממטבחי ארן, צריך לזכור שמדובר במטבחים שמגיעים מחו"ל, הם לא נעשים פה בארץ ולכן יש סבירות שגם אם מתחייבים לך באיזשהו מועד אספקה, אז יש סיכוי שיהיה איחור, אצלינו היה איחור, זה היה כתוצאה מרעידת האדמה שהיתה באיטליה, אחר כך היה עיכוב של האוניות, זה סיפור מאוד לא פשוט.

אנחנו פשוט מכרנו את המטבח  שלנו, היה לנו מזל  ומישהוא בא וקנה את המטבח הישן כמו שהוא, בגלל שידענו שמועד האספקה כבר נקבע אז מכרנו אותו בידיעה שנישאר מעט מאוד זמן בלי מטבח ובסוף נשארנו חודש וחצי כמעט בלי מטבח, זה היה מאוד מאוד קשה, אבל בסך הכול הם היו בסדר, הם העבירו לנו  גם את המכתבים שמתארים את ההשתלשלות של העניינים, הם גם התנצלו, אני חושבת שהם היו אולי צריכים לפצות אותנו באיזשהו אופן, אבל זה לא משנה, זה לא הנקודה.

הם היו בסדר והם גם באו לכל התהליך והיו שותפים ובאו למדידות ועד לכל ג'וק קטן שהיה לי וגם שקיבלתי את המטבח, היתה לי הרגשה שיש בעיה עם הצבעים שהזמנתי ובסוף מסתבר שזה היה בכלל התגוונות של האור והם שניהם באו לכאן,  הם פירקו את הדלת של הארון, הם בדקו, הם הוציאו.

אני מאוד מאוד אוהבת אותם ומאז שעשיתי איתם, המטבח שלי זוכה להמון מחמאות  וכל מי שבא לכאן אני ממליצה עליהם בחום, הם מדהימים בעיניי, אני גם מרוצה מהמטבח כרגע לפחות, אני מקווה שזה לא יאכזב אותי, אבל עוד פעם זה לא רק קשור אליהם, אבל אני סומכת על מה שהם אמרו לי  ומאוד סומכת על השרות שלהם, אני בטוחה שאם תהיה לי בעיה, לא משנה מתי, אני בטוחה שאני אבוא לשם ואני אקבל שירות מצויין, אני ממש משוכנעת בזה.

  באותו יום שהמטבח הגיע לנמל הם פרקו אותו אצלי בבית ויום למחרת בעצם הם תכננו כבר לבוא לעבוד, אבל אני פשוט הייתי בחו"ל, אז זה נדחה בעוד יום יומיים, אבל הצוות שלהם מקצוען אין מילים, באמת גם המרכיבים הם פשוט מדהימים,  אני לא הייתי פה אבל בעלי היה.

אני מאוד מרוצה, תמיד יש דברים שאפשר לעשות יותר טוב, אבל אני מאוד, מאוד מרוצה.

בדקתי עוד, המחירים שלהם הם מחירים סבירים,  ביחס לחברות גדולות ולא פרטי.

כל מה שצריך כדיי להמליץ עליהם בשמחה רבה, מגיע להם, ממש המקסימים.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.25 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 9

התקשרו אל אנה: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח - ארונות, מגירות.

אני רוצה להגיד שהמטבח פשוט מצויין, הרמה של האיכות זה יוצא מן הכלל, אני קיבלתי מטבח שהכול לא סנטימטר סנטימטר, מילימטר מילימטר, כל חור היה במקום, כל חלק היה  בול ממש במקום, מצויין פשוט. למחירים שיש בשוק למטבח איטלקי... קרא עוד

אני רוצה להגיד שהמטבח פשוט מצויין, הרמה של האיכות זה יוצא מן הכלל, אני קיבלתי מטבח שהכול לא סנטימטר סנטימטר, מילימטר מילימטר, כל חור היה במקום, כל חלק היה  בול ממש במקום, מצויין פשוט.

למחירים שיש בשוק למטבח איטלקי, המחיר מאוד סביר, בדקתי, הייתי בכל מיני חברות, קודם כל האיכות פה יותר טובה וגם המחיר יותר טוב וגם היועצים שיושבים שם וגם היחס וגם הבן אדם שבא להרכיב, הוא היה ממש מצויין, אין לי מילה רעה להגיד, הרמה מאוד גבוהה.

אפילו המשלוח כבר היה צריך להגיע והם ביקשו מהחברה  עוד להוסיף  את המטבח שלי והלכו לקראתי, בשביל שאני אקבל את המטבח יותר מהר, ממש עשו הכול ללקוח.

כל דבר שאני הזמנתי היה ממש בול במקום, לא היה פאשלה, שום משהו שחסר, שום דבר, האיכות שם ממש מצויינת, כל הצירים גרמנים, המטבח איטלקי, אין מה להגיד.

לא היה שום פינה שלא היתה טובה ממש, כל הטיפול בחברה, ההרכבה, האיכות של המטבח, כל החברים שלי עשו ואף אחד לא היה מרוצה כמו שאני.

לא רק אני ממליצה עליהם, כי גם אני הלכתי לפי המלצות של אנשים שעשו שם ואני ראיתי את המטבחים והם פשוט מצויינים.

אני עשיתי צורה אחרת ואפשר לעשות מה שאני עשיתי, מודרני,  יש מי שעושה את זה בסגנון איטלקי יותר, יש בכל מיני צורות, אפשר לעשות מבריק, אפשר לעשות לא מבריק, בכל צורה יוצא ממש יפה, עובדה שכל בן אדם שנכנס אלינו הביתה, הוא אומר איזה פצצה המטבח.

אני לא מתביישת להגיד שאני מרוצה,  אם אני מרוצה, אז למה לא, כי במשך השיפוץ פגשתי אנשים שלא הייתי מרוצה, אז אני יודעת מה זה לא להיות מרוצה, אז פה אין על מה להתלונן.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 2 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 7

תמונות של פרוייקטים

פברואר 2017
עבודות שונות של ארן מטבחים

טוען תמונה

תשובות מקצועיות של מטבחי ארן לשאלות בפורומים

מטבחי ארן ענה על 4 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

שאלה לגבי מטבחים

שאלה בפורום מטבח נשאלה ע"י אלי מתל אביב בתאריך 05/04/18:

היי לכולם. אני באמצע שיפוץ והתחלתי לבדוק אופציות של מטבחים באתר הזה של מטבחי יוקרה ורציתי לדעת אם למישהו יש נסיון איתם או אולי המלצות לחברה אחרת. קראתי אצלם גם את...
התשובה של מטבחי ארן:

שלום, אצלנו בחברת ארן יש מטבחים מכל הסוגים ומכל החומרים שקיימים בשוק. ישנם גם מטבחי יוקרה שניתן לראות באתר שלנו. כל המטבחים מיוצרים באיטליה בסטנדרטים הכי גבוהים. ניתן לראות באתר שלנו מטבחים של לקוחות וחוות דעת. כמו כן ניתן לקבל טלפונים של ממליצים.
נשמח לענות על שאלות בטל: 053-4878146

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

איזה חזית מטבח לקנות???

שאלה בפורום מטבח נשאלה ע"י אבי מראשלצ בתאריך 30/01/18:

ערב טוב. עומד לקנות מטבח חדש ומתלבט איזו חזית לקנות למגירות ולדלתות המטבח ואשמח לשמוע עצות. הייתי בשני מקומות ויצאתי די מבולבל. מקום אחד(בלי להזכיר שמות,אך חברה...
התשובה של מטבחי ארן:

שלום אבי, אני ממליצה לך לבחור את החזית שאתה מתחבר אליה בהתאם לטעמך האישי. מבחינת העמידות ממליצה לך לקנות בחברה גדולה שמייצרת במפעלים גדולים בעלי טכנולוגיות מובילות הפועלת בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים, בעלת תו תקן המבטיח את איכות החומרים .כך תהיה בטוח שלא משנה מאיזה חומר תבחר הוא יהיה איכותי מאוד וישמש אותך לשנים.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה.
בברכה, ארן מטבחים.

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

קניית מטבח קטן

שאלה בפורום מטבח נשאלה ע"י בר מרחובות בתאריך 26/12/17:

שלום .אני רוצה לקנות מטבח קטח 1.30 מטר ליחדה קטנה כולל שיש וכיור .כמה המחיר אמור לעלות בערך ?
התשובה של מטבחי ארן:

מחיר מטבח תלוי בסוג החומר ממנו הוא עשוי ותלוי בסוג היחידות שהוא כולל (מדפים או אלמנטים נשלפים).

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

קיבוע של צינורות תחתיים של ברז מטבח

שאלה בפורום אינסטלציה נשאלה ע"י נחמה וייל מירושלים בתאריך 16/10/17:

האם הכרחי לקבע לדופן הארון או לקיר את הצינורות התחתונים של ברז המטבח? מה קורה אם הצינורות נשארים חופשיים ולא מקובעים? תודה
התשובה של מטבחי ארן:

צינורות צריכים להיות מקובעים אך ורק לקיר משום שעל פי תקן בינלאומי אסור שיהיה דופן לארון כיור או לארון תנור.
בברכה,
חברת ARAN מטבחים

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

קופונים, הנחות ומבצעים

התקשרו למטבחי ארן

צרו קשר