מטבחים איטלקיים של חברת "ארן" בהטבה מיוחדת

מטבחי ארן

ציון: 9.83 | 3 חוות דעת

ציון 9.83 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 3 לקוחות שעבדו עם מטבחי ארן

אלבום פרוייקטים אחד

ותק בשיפוצים פלוס: 5 שנים!

אודות

מטבחים תוצרת איטליה בעלי תקנים בינלאומיים מתצוגה או בהתאמה אישית.

מטבחי ארן מתמחה בייבוא והספקה של מטבחים תוצרת איטליה במגוון עיצובים וגוונים שונים ומיוחדים. החברה, שהוקמה בשנת 1997 מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בענף, בעלי הסמכות והכשרות מיוחדות בתחום. 

מטבחי ארן מעניקה ייעוץ מקצועי, עיצוב באמצעות שימוש בציוד המתקדם ביותר, התאמה לפי מידות, הובלה והרכבה.

ניתן להתרשם מתעודות התקן כפי שהם מופיעות באתר החברה.

אזורי שירות: מרכז, צפון, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה, דרום

3 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של מטבחי ארן

9.83
מבוסס על 3 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 3 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.67
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:9.67
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל ברוריה: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח - ארונות, אי למטבח

הם היחידים שלא הייתי צריכה לרדוף, הכול בלוח הזמנים, הכול כמו שרציתי, גם ההתקנה, כל מה שהיה צריך, כל מה שמעבר באו וסידרו. גם לאוניד בכלל מקסים, הוא מנהל הסניף פה באילת ואיתו ישבתי ובאמת היה בסדר איתי והוא גם בא איתי לבית... קרא עוד

הם היחידים שלא הייתי צריכה לרדוף, הכול בלוח הזמנים, הכול כמו שרציתי, גם ההתקנה, כל מה שהיה צריך, כל מה שמעבר באו וסידרו.

גם לאוניד בכלל מקסים, הוא מנהל הסניף פה באילת ואיתו ישבתי ובאמת היה בסדר איתי והוא גם בא איתי לבית ומדד וראה וגם מבחינת העבודה, הוא בא לראות שהכול בסדר. באמת אין לי מילים.

זה מאיטליה אז הוא גם מראש אמר לי שזה לוקח זמן, אני כבר לא זוכרת אם זה חודשיים או שלושה ובאמת אנחנו תיכננו לפני כן את המטבח והכול והזמנתי לפי התאריך שאני צריכה לקבל את הבית ובאמת הוא בא בזמן, אין מילים.

כמו שאמרתי זה בעל המקצוע היחידי שבאמת לא הייתי צריכה לא לרדוף אחריו,  אמרתי לו הלוואי שהם היו עושים עוד דברים.

כל מי שבא אליי מתלהב ממש, כבר המלצתי עליהם להרבה.

לקחתי הצעת מחיר מעוד מקומות, אבל אפילו שנתנו לי במקום אחד יותר זול,  באתי אליו ואמרתי לו "תשמע, עם כל זה אני מעדיפה לעשות אצלך", כי באמת היחס שלו היה אדיב וכיף ובאמת קבע איתי פגישה לבד ושנינו ישבנו ואם היה צריך כמה פעמים אז הוא בא, באמת אין לי מילים, איתו חוויה מאוד טובה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אנה: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח - ארונות, מגירות.

אני רוצה להגיד שהמטבח פשוט מצויין, הרמה של האיכות זה יוצא מן הכלל, אני קיבלתי מטבח שהכול לא סנטימטר סנטימטר, מילימטר מילימטר, כל חור היה במקום, כל חלק היה  בול ממש במקום, מצויין פשוט. למחירים שיש בשוק למטבח איטלקי... קרא עוד

אני רוצה להגיד שהמטבח פשוט מצויין, הרמה של האיכות זה יוצא מן הכלל, אני קיבלתי מטבח שהכול לא סנטימטר סנטימטר, מילימטר מילימטר, כל חור היה במקום, כל חלק היה  בול ממש במקום, מצויין פשוט.

למחירים שיש בשוק למטבח איטלקי, המחיר מאוד סביר, בדקתי, הייתי בכל מיני חברות, קודם כל האיכות פה יותר טובה וגם המחיר יותר טוב וגם היועצים שיושבים שם וגם היחס וגם הבן אדם שבא להרכיב, הוא היה ממש מצויין, אין לי מילה רעה להגיד, הרמה מאוד גבוהה.

אפילו המשלוח כבר היה צריך להגיע והם ביקשו מהחברה  עוד להוסיף  את המטבח שלי והלכו לקראתי, בשביל שאני אקבל את המטבח יותר מהר, ממש עשו הכול ללקוח.

כל דבר שאני הזמנתי היה ממש בול במקום, לא היה פאשלה, שום משהו שחסר, שום דבר, האיכות שם ממש מצויינת, כל הצירים גרמנים, המטבח איטלקי, אין מה להגיד.

לא היה שום פינה שלא היתה טובה ממש, כל הטיפול בחברה, ההרכבה, האיכות של המטבח, כל החברים שלי עשו ואף אחד לא היה מרוצה כמו שאני.

לא רק אני ממליצה עליהם, כי גם אני הלכתי לפי המלצות של אנשים שעשו שם ואני ראיתי את המטבחים והם פשוט מצויינים.

אני עשיתי צורה אחרת ואפשר לעשות מה שאני עשיתי, מודרני,  יש מי שעושה את זה בסגנון איטלקי יותר, יש בכל מיני צורות, אפשר לעשות מבריק, אפשר לעשות לא מבריק, בכל צורה יוצא ממש יפה, עובדה שכל בן אדם שנכנס אלינו הביתה, הוא אומר איזה פצצה המטבח.

אני לא מתביישת להגיד שאני מרוצה,  אם אני מרוצה, אז למה לא, כי במשך השיפוץ פגשתי אנשים שלא הייתי מרוצה, אז אני יודעת מה זה לא להיות מרוצה, אז פה אין על מה להתלונן.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל מיכאל: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבחים - ארונות מעוגלים ומגירות.

הם עשו אצלי מטבח לפני כמעט שנה, הכרתי אותם לפני הרבה מאוד שנים, אולי כמעט לפני 20 שנה, אני מעצב אז אני לוקח גם אותם ללקוחות שלי, אני לא יכול להגיד שאני לוקח רק אותם ,אבל גם איתם אני עובד. אני לא נתקלתי אף פעם באיזשהי בעיה... קרא עוד

הם עשו אצלי מטבח לפני כמעט שנה, הכרתי אותם לפני הרבה מאוד שנים, אולי כמעט לפני 20 שנה, אני מעצב אז אני לוקח גם אותם ללקוחות שלי, אני לא יכול להגיד שאני לוקח רק אותם ,אבל גם איתם אני עובד.

אני לא נתקלתי אף פעם באיזשהי בעיה שאנחנו לא יכולנו לפתור בקלי קלות, למשל, לפני בערך חודשיים עשיתי מטבח ללקוחות, פה בחיפה והיום  אחה"צ בא מרכיב כדיי לכוון  דלתות בכמה ארונות ובכמה מגירות, שבזמן השימוש קצת לא בדיוק מדוייקות, לא היו בעיות בכלל.

עמידה בזמנים האמת שעשר, כי כל הבעיה שיכולה להיות שם שפתאום מכס לא עובד והם בשביתה, בגלל שבכל זאת הם מביאים את המטבחים מאיטליה וזה מאוד קשור לכל שיש לנו כאן, אז אם יש שביתה אז כמובן זה לא יהיה בזמן, אבל אני עוד לא נתקלתי, בזמן שביתה עוד לא הזמנתי שום דבר וככה זה מאוד ברור, ברגע שמזמינים את זה אז הם יודעים מתי אמור להיות קונטיינר וכמה מקום יש בקונטיינר הזה, אז הם אומרים נגיד שזה נכנס בקונטיינר הבא, שזה יהיה עוד חודש או שזה לא נכנס בקונטיינר הבא, שזה יהיה עוד חודשיים, אז דווקא הכול ברור ובגלל שאין להם מחסנים שאפשר לאחסן את זה, אז ברגע שזה מגיע מאיטליה הם מביאים את זה ללקוח ואחרי כמה ימים עם תיאום של הלקוחות אז מרכיבים את זה, זה באמת לוקח ממש מספר ימים, לא נתקלתי אף פעם בשום דבר שזה היה לא בזמן, עם יש שביתה אז אין מה לעשות, זה לא תלוי באף אחד.

תמיד יש מקום לעוד משהו לשפר, אפילו אם אנחנו בעצמינו לא יודעים מה, זה שוק שהוא באמת מתקדם כל הזמן ואם אנחנו עכשיו נכנסים לאותו מטבחי ארן או לכל חברה שמכבדת את עצמה, כי אני נכנס כל הזמן ועושה הזמנות כל הזמן, אני פשוט רואה את השידרוגים וזה כל הזמן מתקדם, למשל אני הייתי לפני חצי שנה בארן אז ראיתי שם גם כן מטבח ללקוחות ואז אני שאלתי אותם למה הגופים עדיין רק בשני צבעים, למה אין יותר אופציות לצבעים של הגופים עצמם, אז הוא אמר לי שנכון  ועוד מעט גם יהיה במטבחים האלה ועכשיו הייתי עם לקוח בארן, אז כבר היה אפשר לבחור את הצבעים של הגופים עצמם.

בהחלט אני חושב שיש תמורה מצויינת, כי קודם כל יש שם כמה דברים שכמעט בלתי אפשרי להשיג במקום אחר, יש שם כמה דברים כאלה שעדיין לא מייצרים את זה בארץ, לא כולם צריכים את זה, בגלל זה אני  אומר שאני לא מזמין רק שם, מבחינת התמורה למחיר זה לא מטבחים  מי יודע מה יקרים, המחיר  הם בסדר גודל של סטנדרט של כל מטבח אחר, מה שמאוד מעניין, אני עושה  לפעמים מטבחים גם עם נגרים פרטיים, אבל  בגלל שאני בעצמי רואה את ההבדל באיכות העבודה של נגר, של חברה, לא משנה איזה חברה, אני מנסה להסביר ללקוחות גם כן שלפעמים אנחנו רק חושבים שהחברה עם השם, זה מראש יותר יקר ותמיד כדאי לראות את המחיר פה ואת מחיר שמה, אז המחיר של ארן הוא לא מחיר יותר גבוה מסדר גודל המחירים של מטבחים.

אני לא נתקלתי עם לקוחות שהם לא היו מרוצים וגם אצלי, אני בחרתי לעשות דווקא איתם את המטבח שלי, כי הצורה של הארונות שלי זה צורות עגולות וזה למשל קשה מאוד להשיג פה בחברה אחרת ושם זה היה פשוט יותר זול, הם היו שם יותר זולים מכל מקום אחר שהיו יכולים לייצר את זה.

אני ממליץ, סך הכול זה חברה טובה ואנשים שעובדים שמה הם מספיק מקצועיים והם במשך שנים למדו לתת שירות,  זאת אומרת זו לא חברה שקמה אתמול, בעל החברה הוא מתעסק עם זה מעל 20 שנה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

פברואר 2017
עבודות שונות של ארן מטבחים

טוען תמונה

קופונים, הנחות ומבצעים

התקשרו למטבחי ארן