שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
מצא מומחה לפרוייקט שלך
פורום בידוד לבית
אבי

הפחתת רעש מהשכן - דירת חדר עם קירות גבס

אבי
02/01/18

שלום לכם,

אני מתגורר בדירת חדר עם קירות גבס. הדירה גובלת בדירת חדר אחרת, והקיר שבין הדירות כמעט ואינו מועיל בצמצום הרעש. כמו כן, התקרה אקוסטית והקיר המשותף מגיע לגובה התקרה בלבד (הוא לא ממשיך מעליה). כאשר השכן מדבר (גם אם לא בקול רם במיוחד), הוא נשמע היטב בדירה שלי, ומה גם שהמיטה שלי נמצאת כמטר מהקיר המשותף.

מדובר בשכן שמרבה לשוחח בטלפון, והדבר מפריע לי מאוד. ניסיתי להגיע עימו להבנות, אולם ללא הצלחה ובסופו של דבר בעייתי לדרוש ממישהו לא לשוחח בטלפון בשעה 17:00 כי זה מפריע לך (לפחות משפטית אני מניח שאין כאן קייס).

אני מודע לפתרונות שונים הכרוכים בעבודות גבס, שעשויים לסייע בהפחתת הרעש, כולל שימוש בצמר סלעים וכיוצ"ב - אלא שמדובר בדירה שכורה, שאיני יכול לבצע בה שינויים מבניים, ובכל מקרה התקציב שלי זעום ביותר (1000 ש"ח בלבד), ולכן אני מחפש פיתרון אחר - גם אם הוא חלקי. אני צריך לציין שאיני אדם טכני כלל וכלל, וגם פעולות שנחשבות פשוטות מאוד עשויות לחייב אותי להזמין איש מקצוע, ששכרו צריך להיות גם הוא כלול במסגרת התקציב שלי, יחד עם החומרים הנדרשים.

אציין כי גם מניעת הדהוד הקולות בדירה שלי או צמצומו, או כל הפחתה אחרת של המטרד תתקבל בברכה רבה. ראיתי באינטרנט ספוגים שונים דמויי קרטון ביצה בעלויות סבירות, ואם הם יכולים ולו להקל את המצב אשקול להזמין אותם.

אודה לעצה,

אבי

1 תגובות
04/01/18

הפחתת רעש

לצערי אין פתרונות זולים למצב בו אתה נמצא. חייבים להמשיך את המחיצה המפרידה עש לתקרה המבנית, אם אין בידוד במחיצה חייבים לפתוח צד אחד ולמלא במזרוני בידוד , בנוסף אם לא הניחו פסי איטום והפרדה בהיקף המחיצה, תמשיך לשמוע רעש אם כי מופחת

האם כבר נרשמת לאתר שיפוצים פלוס?
מומחה בתחום?
מומחה רשום

כדי לזהות אותך, נשלח לך קוד אימות במסרון (SMS) לנייד - אותו יש להקליד בתיבה פה למטה.

עדיין לא מומחים בשיפוצים פלוס? הרשמו
רישום מומחה חדש

התגובה שלי
צרו קשר