בית

>

וידאו

וידאו בנושא פרזול

נמצאו 8 סרטונים בנושא
מנגנונים למגירות במטבח במחירים אטרקטיביים
מאת צוות שיפוצים פלוס

בכל הנוגע למנגנונים של מגירות למטבח, המותגים האירופאיים נחשבים ליותר מוצלחים ופופולריים אולם אפשר לחסוך כסף ולרכוש מוצרים של מותגים שאינם אירופאיים, אך עומדים באותם התקנים ובביצועים זהים ואף טובים מאלו של האירופאיים.

מנגנונים במחירים אטרקטיביים לבלימה כפולה - בעת הפתיחה ובעת הסגירה, הן בגלריה נמוכה והן בגלריה גבוהה.

ארונות מטבח תחתיים
מאת צוות שיפוצים פלוס

גם לארונות שיושבים מתחת לשיש יש פתרונות שמקלים עלינו ועושים את העבודה במטבח לקלה ונעימה.
ארונות במגוון גדלים ורוחבים, עם משטחים נוגדי החלקה ועם אבזורים המתאימים לאחסון של חפצים מסוגים שונים: מתקן לאפסון תבניות של התנור, מתקן לבקבוקים, מתקן בגובה מתכוונן שמאפשר לראות את כל החפצים מהצדדים ולא רק מלמעלה, מתקן לאחסון חומרים הניקוי (פורטרו) ועוד...

דלתות הזזה ע"ג מסילה לארונות
מאת צוות שיפוצים פלוס

הסבר על סוגי המסילות הקיימים בדלתות הזזה ע"ג מסילה.

דלתות הזזה על ציר חיצוני: הגלגלים שמולבשים על חלקה העליון של הדלת תלויים על מסילה שיושבת מחוץ לשטח הארון וכך אנחנו מגיעים לניצולת גדולה יותר של עומק הארון; דלתות הזזה על ציר פנימי: המסילה היא חלק מהארון ויושבת על המפתח שלו. דלתות אלה הן שכיחות וגם זולות יותר.
והמילה האחרונה בדלתות ההזזה הן דלתות במישור אחד: שתי הדלתות מקבילות זו לזו במישור אחד, ממש בדומה לדלתות המותקנות על ציר, ובמשיכה של אחת הדלתות היא מחליקה אנכית החוצה ולאחר מכן אופקית לפתיחה.

אביזרים לאמבטיה
מאת צוות שיפוצים פלוס

רגע לפני שאתם קודחים את החורים באריחי האמבטיה, קחו לעצמכם מספר דקות ווודאו שאביזרי האמבט שאתם רוכשים הם מאיכות גבוהה ומחומרים שמסוגלים לעמוד ברטיבות ולעתים אף בזרם מים ישיר. כמו כן, הכירו את האפשרויות העומדות בפניכם - למשל, ייתכן שתחליטו להתקין מתקן כפול לייבוש מגבות במקום שני מתקנים שונים.

פינות "מתות" בארונות המטבח: לבטל או לנצל?
מאת צוות שיפוצים פלוס

בעבר וגם היום, רבים בוחרים לוותר על "פינות מתות" שנוצרות בארונות המטבח בשל מגבלות כאלה או אחרות. "פינה מתה" היא פינה שקשה מאוד להגיע אליה מבחינת זווית או בשל העומק שלה.

שירי מסבירה על פתרונות אחסון מתקדמים: מדפים נשלפים שמחליקים פנימה והחוצה מאותן פינות מבלי הצורך לכרוע על הברכיים ולהשתחל לעומק הארון. פשוט מושכים את המדפים מקו הארון, וכל מתקן האחסון יוצא אליכם החוצה לשימוש קל ונוח.

רגע לפני שאתם מוותרים על נדל"ן יקר במטבח שלכם, בדקו את הפתרונות שחברת יעד פרזול מציעה.

החלפת ידיות בארונות המטבח - ידית הופכת רהיט
מאת צוות שיפוצים פלוס

"ידית יכולה להפוך רהיט" - כלומר, אפשר לשנות לחלוטין את מראה המטבח בקלות ובעלות נמוכה מאוד. פשוט, זול וקל לחדש ולרענן את מראה המטבח באמצעות רכישה של ידיות חדשה לארונות המטבח. אפילו אין צורך בבעל מקצוע - פשוט קונים ומחליפים בעצמנו. ידיות לארונות באות במגוון עיצובים וסגנונות ויכולות להתאים לכל סוג מטבח.

החלפה של הידיות לא הביאה אתכם לתוצאה הרצוייה? השלימו את מהלך החידוש באמצעות החלפת דלתות ארונות המטבח - פיתרון שגם הוא זול יחסית ולא מורכב מדי.

ארונות גבוהים למטבח - ניצול מירבי ונגיש
מאת צוות שיפוצים פלוס

מגוון פתרונות לאחסון בארונות הגבוהים במטבח: הסברים על סוגי המדפים השונים המאפשרים נגישות גבוהה ונוחות מירבית כך שרואים את כל המוצרים וקל להגיע אל כל מוצר.

שירי מיעד פרזול מציגה סקירה של מספר פתרונות: ארונות צרים במיוחד (15 ס"מ), ארונות בפתיחה אוטומטית באמצעות נקישה, ארון שליש\שני שליש, ארון שכולו מחליק החוצה במשיכה ונבלם אוטומטית, מדפים מתכווננים להתאמה אישית של המשתמשים במטבח, משטחי anti-slip למניעת החלקה של המוצרים ועוד.

פרזול למטבח
מאת מטבחי שקל

בסרטון הוידאו הבא קובי אלמליח מספר לנו על הפרזולים הקימים למטבח, על טווחי המחירים ומסבירו מפרט על מגירות למטבח.

קיימים פרזולים שונים ומגוונים למטבח וטווח המחירים יכול לנוע בין מאות שקלים לאלפי שקלים, הכל תלוי בסוג הפרזול, ביצרן ובחברה. קיימים חיקויים מסין למשל עבור כל פרזול אך הם הרבה פחות איכותיים ומחירם בהתאם.
בעולם המגירות נוכל למצוא מגירות נשלפות, מגירות עם טריקה שקטה, מגירות עם מנגנון בלימה בטיחותי - ככל שהמגירה יותר משוכללת היא תהיה יקרה יותר.