יניב, קבלן בניה קלה ובניה ירוקה משנת 2000
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

יניב תורג'מן

ציון: 9.61 | 7 חוות דעת

ציון 9.61 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 7 לקוחות שעבדו עם יניב תורג'מן

3 אלבומי פרוייקטים

12 שנים בתחום חברות בניה קלה וירוקה

אודות

יניב, קבלן שיפוצים ובניה ירוקה כבר למעלה מעשור. יניב הוא קבלן רשום ומוסמך ברשם הקבלנים הממשלתי מספר - 22993. יניב מתמחה ומבצע את כל סוגי השיפוצים והבניה - שיפוצים מקיפים לדירות ומשרדים בניית יחידות ומבני מגורים בבניה קונבנציונאלית ובניה קלה וירוקה. כל עבודות הצבע, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, אלומיניום, גבס, אספקת מטבחים, מיזוג אוויר ועוד...

אזורי שירות: ירושלים והסביבה

7 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של יניב תורג'מן

9.61
מבוסס על 7 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 5 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.43
עמידה בזמנים:9.71
אדיבות:9.71
תמורה למחיר:9.57

85% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

תיאור העבודה: שיפוץ דירה ותיקונים - אינסטלציה, צביעה, ריצוף, הכנה למטבח, לוחות חשמל בקומות, עבודות תקשורת

אני מרוצה, עשיתי איתו שיפוץ יסודי לפני כתישע שנים ומאז אני קורא לו בכל פעם שאני צריך שיפוץ או תיקון. אני יכול להגיד שהוא משתדל לעשות הכל כמיטב יכולתו, היו דברים שהיו צריכים לעבוד איתו עם פינצטה, שהתנאים לא פשוטים, אבל... קרא עוד

אני מרוצה, עשיתי איתו שיפוץ יסודי לפני כתישע שנים ומאז אני קורא לו בכל פעם שאני צריך שיפוץ או תיקון.
אני יכול להגיד שהוא משתדל לעשות הכל כמיטב יכולתו, היו דברים שהיו צריכים לעבוד איתו עם פינצטה, שהתנאים לא פשוטים, אבל התוצאה הייתה טובה. אני מרוצה מאוד  מהעבודה ומהפינישים. 
עד כמה שאני יודע הוא גם למד עיצוב בבצלאל, יתרון גדול לדעתי. הוא מקצוען. ההתמחויות שלו הן בעבודות הריצוף, הגבס, חיפויים בקרמיקה וכל מה שקשור לחשמל. באינסטלציה היו קצת בעיות, האינסטלטור שהוא הביא עשה עבודה קצת לא טובה. ביקשתי שיביא מישהו אחר, הוא הביא והכל תוקן.
עמד בזמנים, גם אם היו חריגות, אני לא מאשים אותו. היו נסיבות שבגללן לא התאפשר לו לסיים בזמן. מבחינתי הוא עמד בזמנים, אני נותן לו עשר. בחור אדיב, נחמד. איכות העבודה הייתה טובה, אין משהו שאני יכול להצביע עליו שהיה לא בסדר. אני ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: שיפוץ שתי דירות - צביעה, תיקונים במקלחת, אינסטלציה, חידוש המטבח, שבירת קירות, ריצוף, עבודות חשמל, עבודות גבס, צביעה

הוא שיפץ את הדירה שלי לפני שנתיים, ולפני שנה וחצי עשינו את החלק השני של השיפוץ. בנוסף, הוא גם שיפץ דירה של קרובת משפחה שלי לפני כחצי שנה.  הוא עמד בזמנים, את העבודה האחרונה הוא אפילו סיים לפני הזמן. במהלך השיפוץ האחרון... קרא עוד

הוא שיפץ את הדירה שלי לפני שנתיים, ולפני שנה וחצי עשינו את החלק השני של השיפוץ. בנוסף, הוא גם שיפץ דירה של קרובת משפחה שלי לפני כחצי שנה. 
הוא עמד בזמנים, את העבודה האחרונה הוא אפילו סיים לפני הזמן. במהלך השיפוץ האחרון התגוררו בדירה בזמן העבודות, הוא והצוות עשו כל שביכולתם כדי להפריע כמה שפחות. הם שמרו על הניקיון, הקפידו לסגור את דלתות החדרים. התנהלו בצורה מקצועית. גם בשיפוץ שהיה אצלי אני יכול להעיד כי הם שמרו על הניקיון, הקפידו לכסות את הדברים בבית, שמרו על החפצים שלי. הכל נעשה ברמה טובה.
איכות עבודה טובה. כשהיה צריך לתקן משהו, הוא מיד הגיע ונתן מענה. המחיר שלו היה סביר, לא יקר ולא זול. ממוצע. לא היו הפתעות ותוספות בדרך, מה שסיכמנו זה מה ששילמתי.
אני מרוצה וממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: שיפוץ דירה מהיסוד ותיקונים שונים - שבירה ובניה של קירות, אינסטלציה, שיפוץ חדר אמבטיה, החלפת מטבח, צביעה, ריצוף, עבודות חשמל ועוד

הוא שיפץ את הבית שלי מהיסוד, עשה הכל מאפס. השיפוץ הגדול היה לפני כשבע שנים, ומאז אני משתמש בשירותים שלו כשאני צריך. תיקון פה, תיקון שם. אני פונה רק אליו. איכות העבודה שלו מעולה, עמד בזמנים ותמיד היה זמין בשבילי. אני עוד לא... קרא עוד

הוא שיפץ את הבית שלי מהיסוד, עשה הכל מאפס. השיפוץ הגדול היה לפני כשבע שנים, ומאז אני משתמש בשירותים שלו כשאני צריך. תיקון פה, תיקון שם. אני פונה רק אליו.
איכות העבודה שלו מעולה, עמד בזמנים ותמיד היה זמין בשבילי. אני עוד לא נתקלתי באנשים כאלה, הלוואי והיו עוד כאלה. אני אומר לך, הוא ממש מצויין. 
הכל היה עשר, קיבלתי תמורה מעל ומעבר. נפגשתי עם בעלי מקצוע אחרים, הוא יצר אצלי רושם שהוא אמין. קלעתי בול. אני תמיד ממליץ עליו, עד היום לא קיבלתי תלונה אחת, רק שבחים. אשמח להמליץ עליו לכל מי שיתעניין.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: שיפוץ דירה - צביעה, ריצוף, אינסטלציה, חשמל, שיפוץ חדר אמבטיה, הכנה למטבח ועוד

הוא שיפץ לי את כל הדירה. היה קצת עיכוב בזמנים, לפעמים העובדים איחרו או לא הגיעו, אבל בסוף היה בסדר.  הוא היה אדיב מאוד כלפיי. אני מרוצה מהעבודה שלו, מהפינישים קצת פחות. אמרתי לו שאני לא מרוצה, הוא הגיע לתקן, לא תמיד ביצע את... קרא עוד

הוא שיפץ לי את כל הדירה. היה קצת עיכוב בזמנים, לפעמים העובדים איחרו או לא הגיעו, אבל בסוף היה בסדר. 
הוא היה אדיב מאוד כלפיי. אני מרוצה מהעבודה שלו, מהפינישים קצת פחות. אמרתי לו שאני לא מרוצה, הוא הגיע לתקן, לא תמיד ביצע את זה טוב.
בדקתי בעלי מקצוע נוספים, לקחתי כמה הצעות מחיר, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת, ממוצעת. 
בגדול אני מרוצה, הוא  עמד במילה שלו ונתן לי שירות טוב. הייתי ממליצה עליו בתור קבלן.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 8.5 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 8  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 8

תיאור העבודה: שיפוץ בית קומפלט - אינסטלציה, אלומיניום, עבודות חשמל, שיפוץ חדר אמבטיה, עבודות גבס, שבירת קירות, בניית קירות, תאורה, הכנב למטבח

אני ממליצה עליו בחום גדול. יש לי רק דברים נפלאים להגיד עליו.  אני יכולה להגיד לך שהוא לא רק קבלן. יש לו יכולת עיצוב ומחשבה מקורית. הוא בעל יכולת חשיבה והעלאת פתרונות יצירתיים, הוא זה שיחשוב וימצא את הפתרון הכי טוב שיכול... קרא עוד

אני ממליצה עליו בחום גדול. יש לי רק דברים נפלאים להגיד עליו. 
אני יכולה להגיד לך שהוא לא רק קבלן. יש לו יכולת עיצוב ומחשבה מקורית. הוא בעל יכולת חשיבה והעלאת פתרונות יצירתיים, הוא זה שיחשוב וימצא את הפתרון הכי טוב שיכול להיות. הוא יכול להתאים את העיצוב למצב המשתנה של הבית עם השיפוץ. את יודעת איך זה, עושים משהו אחד , פתאום עולה משהו אחר. הוא גם מאוד אחראי. לא יעשה משהו שלא צריך ללא אישור מהנדס. לא יעשה שום דבר שלא תוכנן מבלי לעדכן אותי.
עומד בלוח זמנים באופן יוצא מן הכלל. אדיב מאוד, יחס מדהים. הכל היה עשר. איכות עבודה טובה. גם כשצצו בעיות לאחר כמה חודשים, הוא הגיע בלי שום בעיה וטיפל בהכל. אני לא יודעת אם יש עוד קבלנים כמוהו.
קיבלתי כמה הצעות מקבלנים, אבל הוא שבה את לבי. הוא נעים, נחמד, בעלי ואני מצאנו איתו שפה משותפת. גילינו שאפשר לסמוך עליו. הוא היה כאן כבר ביום שהדיירים הקודמים פינו את הבית, כבר מדד, סידר, הכין ובדק הכל לשיפוץ. תמורה מלאה למחיר.
המחיר היה הוגן, היו תוספות במהלך השיפוץ, אבל זה משהו שקורה כשנכנסים לשיפוץ בסדר גודל כזה. הוא היה הגון, כל דבר הוא שאל, התריע, התייעץ לפני שעשה. 
אני מוכנה לדבר עם כל מי שמעוניין ביניב ולהמליץ לו עליו, אני פותחת בפניו את הלב שלי.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 2 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 7

תמונות של פרוייקטים

יוני 2017
שיפוץ כללי בדירה

עבודות גבס, הכנה למטבח, צביעה, ריצוף, עבודות חשמל, תאורה ועוד

טוען תמונה
יוני 2017
שיפוץ דירת קרקע

ריצוף ייחודי בחצר ובדירה, צביעה, אלומיניום, תאורה ועוד

טוען תמונה
ינואר 2017
עבודות שיפוץ שונותירושלים

נישת גבס דקורטיבית לטלוויזיה

טוען תמונה

התקשרו ליניב תורג'מן

יניב תורג'מן מתפנה לעבודה בעוד יותר מחודשיים. המספר מפנה אל האתר.

צרו קשר