יעקב, קבלן שיפוצים בשפלה בתחום מ - 1999.
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
SKD DESIGN בניהול יעקב בללוב קבלן שיפוצים מאשקלון

יעקב בללוב

קבלן שיפוצים
ציון: 9.50 | 22 חוות דעת

ציון 9.50 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 22 לקוחות שעבדו עם יעקב בללוב

2 אלבומי פרוייקטים

19 שנים בתחום קבלני שיפוצים

ותק בשיפוצים פלוס: 3 שנים!

אודות

יעקב, קבלן שיפוצים בשפלה בתחום מ - 1999. החברה מבצעת את כל סוגי השיפוצים ולחברה יש נגריה המתמחה בבניית מטבחים, ארונות עבודות אלומיניום ודלתות.

אזורי שירות: השפלה והסביבה

תחומים

22 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של יעקב בללוב

9.50
מבוסס על 22 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 18 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.50
עמידה בזמנים:9.40
אדיבות:9.40
תמורה למחיר:9.70

90% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל אירית: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ בית - אינסטלציה ,גבס,צבע ועוד.

אני מאוד מרוצה, גם הצוות שלו מאוד השקיע, היה קצת עיכוב בזמנים אבל זה ממש לא היה באשמתו, לגבי איכות העבודה אני לא מבינה גדולה אבל הוא עבד עם דברים איכותיים ואני מרוצה.  לא נותנת 10 בדרך כלל אז לדעתי 9 זה ציון ראוי. ממליצה... קרא עוד

אני מאוד מרוצה, גם הצוות שלו מאוד השקיע, היה קצת עיכוב בזמנים אבל זה ממש לא היה באשמתו, לגבי איכות העבודה אני לא מבינה גדולה אבל הוא עבד עם דברים איכותיים ואני מרוצה.

 לא נותנת 10 בדרך כלל אז לדעתי 9 זה ציון ראוי.

ממליצה עליו מאוד .

הסתר

ציון כללי: 9 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 9

התקשרו אל איתן: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ שלוש מקלחות ושירותים - איטום, מקלחות, ריצוף, אינסטלציה, כלים סניטרים, צבע טיח ושפכטל,

בגדול הוא בן אדם מאוד אמין והוא מספק תשובה ופתרון לכל דבר, הבעיה שהאנשים שלו לא היו כל כך מקצועיים, אבל מצד שני הוא כן נתן פתרון לכל דבר. בגדול הרצף שלו עשה לי את ה-3 מקלחות והוא עשה שיפוע במקלחת, זה אומר שפתחנו מים והמים לא... קרא עוד

בגדול הוא בן אדם מאוד אמין והוא מספק תשובה ופתרון לכל דבר, הבעיה שהאנשים שלו לא היו כל כך מקצועיים, אבל מצד שני הוא כן נתן פתרון לכל דבר.

בגדול הרצף שלו עשה לי את ה-3 מקלחות והוא עשה שיפוע במקלחת, זה אומר שפתחנו מים והמים לא זרמו לניקוז, אז הוא הוציא הכול ועשה שוב פעם וגם בפעם השניה היה לו תקל ואז התירוץ היה שהרצפה לא מספיק נמוכה וקנינו תעלת ניקוז ארוך כזה והוא אמר שזה גבוה מדיי ואי אפשר להוריד את זה, אז הורידו את זה ואלף חמש מאות שקל שלי הלכו לזבל והוא שם לי חור באמצע רגיל, כאילו חור ניקוז. 

עכשיו עוד פעם מצד אחד זה, אבל מצד שני הפעם השלישית שהוא הציא, הוא כבר לא התווכח איתי אפילו, כאילו הלך וקנה ריצוף כמו שהיה לי והוא בא והוציא הכול ושם, אז מצד אחד העובד שלו לא היה הכי מקצועי שיש, אבל מצד שני הוא כן נתן פתרון להכול  ולא התווכח ולא אמר "אתה צריך לקנות ריצוף או לא צריך לקנות ריצוף או אשמה שלך", הוא זה שהלך וקנה ועשה הכול. 

עכשיו זה משהו שאני אמרתי לו, אמרתי לו: "תשמע, אתה הקבלן ואני לקחתי קבלן, לא איש מקצוע, אתה אמור לבדוק את הדברים לפני שאני רואה אותם", אם הייתי מביא איש מקצוע, אני מבין, איש מקצוע עושה  ואני בא בודק ואומר לו: "תשמע א,ב,ג", אתה קבלן ואתה אמור לבדוק את האנשי מקצוע שלך, לא אני אמור לבוא ולראות אותם וזה לא היה ככה ואני באתי ואני כל פעם ראיתי ואמרתי לו: "יעקב תשמע, א,ב,ג", הוא בא וסידר, עוד פעם הוא בא לסדר הכול, אבל זה לא הרגיש לי כאילו קבלן, אלא איש מקצוע.

בגדול אני מרוצה, קצת התאכזבתי כמה פעמים מזה שזה לא ישר, אבל בגדול הוא פתר הכול לשביעות רצוני בוא נגיד ככה.

הוא בגדול אמר שלושה שבועות, אבל אמר: "על תדאג, תוך שבוע נסיים" וזה האמת התעכב לכמעט שלושה שבועות, אבל בזה אני לא מאשים אותו, כי גם אני לא רשמתי את זה בחוזה, אבל הוא עמד בשלושה שבועות שהוא אמר מלכתחילה.

בדקתי עוד בעלי מקצוע אחרים, אבל הבעיה שלא היה הרבה חוות דעת על אנשים, אצלכם באתר מה שאהבתי שהיו חוות דעת מאנשים והם היו מאוד טובות, אז אני הסתמכתי על זה והוא היה בין המובילים שלכם והלכתי עליו ובדקתי עוד כמה קבלנים שפניתי אליהם באופן פרטי, אבל לא היה עליהם יותר מדיי חוות דעת, פה אצליכם באתר היו חוות דעת של לקוחות וזה לדעתי הדבר כי חשוב שיש, הספיק לי מה שקראתי באתר. 

אחרי שלקחתי אותו התקשרתם אליי גם ושאלתם אותי אם סגרנו חוזה ואם הוא מתחיל לעבוד והבנתי שבאמת החוות דעת הם באמת של לקוחות ולא סתם משהו מפוברק ודיי הסתמכתי על זה.

הוא נתן לי אחריות אני חושב שרשום גם בחוזה ל- 5 שנים וזה גם מאוד חשוב, עוד פעם אני גם העברתי לו את כל הכסף והוא היה צריך לבוא להרכיב לי את הברזים וסיפונים, אז קצת חששתי לשלם לו את הכול,  כי אני יודע מה זה אנשי מקצוע, אתה משלם לו את הכסף ואחרי "זה לא יכול, לא עכשיו" ודוחה אותך תמיד והוא האמת נתן לי שירות אחלה, גם אחרי שהעברתי לו את כל הכסף, הוא בא יום אחר וסידר, מתי שהתקשרתי אליו יום אחרי הוא כבר היה פה וזה היתרון שלו.

בגדול אני ממליץ עליו.

הסתר

ציון כללי: 8.5 איכות העבודה: 8  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 8

תיאור העבודה: שיפוץ כללי לדירה. - מקלחת ושירותים, אינסטלציה, חשמל, ריצוף.

הכול היה בסדר גמור, באמת עשה עבודה טובה והייתי מרוצה ובאמת הכול טוב. היה לי אחרי זה איזה משהו והוא בא אחרי השיפוץ וסידר אותו אחרי שכבר היינו בבית, אין בעיה.  אני ממליץ עליו, הם צוות שבאמת כדאי לסמוך עליהם, כי אני יודע... קרא עוד

הכול היה בסדר גמור, באמת עשה עבודה טובה והייתי מרוצה ובאמת הכול טוב.

היה לי אחרי זה איזה משהו והוא בא אחרי השיפוץ וסידר אותו אחרי שכבר היינו בבית, אין בעיה.

 אני ממליץ עליו, הם צוות שבאמת כדאי לסמוך עליהם, כי אני יודע מה זה קבלנים.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל ניב: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות גבס ושיפוץ שירותים - גבס,שירותים, אינסטלציה, טייח, שפכטל וצבע

העבודה הייתה יפה ומרשימה, הם בסדר גמור, היה לוח זמנים קצת צפוף לכן איחור פה ושם אבל סה"כ הם בסדר.  ראיתי המלצות באינטרנט ולכן בחרתי בו, הייתי רוצה לקחת אותו לעבודה נוספת בהמשך. אני ממליץ עליו.  קרא עוד

העבודה הייתה יפה ומרשימה, הם בסדר גמור, היה לוח זמנים קצת צפוף לכן איחור פה ושם אבל סה"כ הם בסדר. 

ראיתי המלצות באינטרנט ולכן בחרתי בו, הייתי רוצה לקחת אותו לעבודה נוספת בהמשך.

אני ממליץ עליו. 

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל יוסף: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ דירה - ריצוף, צבע, אינסטלציה, חשמל, חדר שירותים וחדר אמבטייה קומפלט

בחור טוב, בחור רציני, תיקתק את העבודה, מאוד יסודי, הוא בסדר גמור מבחינת עמידה בזמנים, סיים את השיפוץ בזמן שהוא התחייב לו, איכות העבודה ברמה טובה מאוד, אין מה להגיד, הצוות רציניים, הוא בחור מאוד רציני בקיצור, הוא לא... קרא עוד

בחור טוב, בחור רציני, תיקתק את העבודה, מאוד יסודי, הוא בסדר גמור מבחינת עמידה בזמנים, סיים את השיפוץ בזמן שהוא התחייב לו, איכות העבודה ברמה טובה מאוד, אין מה להגיד, הצוות רציניים, הוא בחור מאוד רציני בקיצור, הוא לא מהליצנים שמסתובבים בחוץ, בחור נחמד, הכל בסדר גמור. 

הייתי ממליץ עליו. 

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 5 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 22

תמונות של פרוייקטים

דצמבר 2016
שיפוץ כלליבני עי"ש

הדבקת קרמיקה בסלון מקלחת שרותים ומקלחון צבע ותיקונים

קראו חוות דעת שאספנו מסלווה על השיפוץ הזה

טוען תמונה
ינואר 2015
שיפוץ כלליאשקלון

מקלחת, חידוש מטבח, צבע, שפכטל ועוד...

קראו חוות דעת שאספנו מאילייה שטכין על השיפוץ הזה

טוען תמונה

התקשרו ליעקב בללוב

צרו קשר