אליהו, קבלן איטום מוסמך במרכז ובשרון
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
רווח והצלחה יזמות ובניה אליהו בדוסה 052-5767770 אליהו קבלן מהרצליה 
אליהו שיפוצניק קבלן שיפוצים

אליהו

קבלן שיפוצים
ציון: 9.94 | 4 חוות דעת

ציון 9.94 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 4 לקוחות שעבדו עם אליהו

6 אלבומי פרוייקטים

25 שנים בתחום קבלני איטום

אודות

אליהו, קבלן איטום מוסמך במרכז ובשרון. מבצע את כל סוגי האיטום, זיפות גגות, איטום חדרים רטובים, איטום מבנים חיצוניים ועוד.

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה

תחומים

4 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אליהו

9.94
מבוסס על 4 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 3 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:9.75
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל אילנית: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ קומפלט לדירה ישנה - שיפוץ מרמת השלד - אינסטלציה, מטבח, ריצוף ועוד.

אין לי מה להגיד, הכול היה ממש מושלם, אנחנו צרפתים שמגיעים מאירופה, אז היו לנו דרישות על גמר שלא פשוט למצוא בארץ, ביקרנו הרבה מקומות ששופצו ע"י קבלנים וכל פעם את רואה פרטים קטנים כאלה שלא היו ברמה שרצינו. עד שפגשנו את... קרא עוד

אין לי מה להגיד, הכול היה ממש מושלם, אנחנו צרפתים שמגיעים מאירופה, אז היו לנו דרישות על גמר שלא פשוט למצוא בארץ, ביקרנו הרבה מקומות ששופצו ע"י קבלנים וכל פעם את רואה פרטים קטנים כאלה שלא היו ברמה שרצינו. עד שפגשנו את אליהו ובאמת היינו בבתים שהוא שיפץ לפני והוא בעצמו יש לו שגעונות, זאת אומרת פעם אחת הוא התקין לנו איזה תקרה בסלון ולנו זה נראה בסדר, למחרת הוא בא פירק את הכול, כי זה לא היה מספיק ישר, ממש ביוזמתו הרס את הכול והתחיל מחדש, אז ממש נכנס לפרטים ,הכול נראה פרפקט בסוף.

בזמנים אמרנו שנה וזה באמת לקח שנה, זה היה שיפוץ גדול, זה לקח שנה כי זה היה ממש הרבה עבודה והיו גם דברים שלא היו תלויים בו, הייתה את חברת החשמל שהיתה צריכה לבוא והיו דברים שעיכבו אותנו וזה לא היה אשמתו.

בסוף נכנסתי לבית נקי, אני גם ניקיתי, אבל לא השאירו לי כאן את הציוד ופסולת ואוכל ושטויות, האנשים שהוא עובד איתם הם גם נחמדים ומנומסים, לא משהו שלא נעים לך להיכנס. 

אני בעצמי המלצתי לחברים ששיפצו אחרינו וגם הם כבר סיימו והם גם היו מאוד מרוצים.

גם אישית הוא בן אדם דתי, יש לו עקרונות, אומנם היה לנו חוזה והכול אבל אין "לא אמרתי וזה לא כלול", הכול היה ישר, מה שאמר זה מה שהיה.

מה ששילמתי זה מה שזה שווה, הוא לא הכי זול בשוק, אבל הוא גם לא נותן לך את אותה תוצאה, זה שווה את הכסף, גם חומרי הגלם שהוא משתמש בהם הם גם איכותייים הוא לא מתקמצן.

אני מאוד מרוצה וממליצה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: שיפוץ כללי לדירה. - אינסטלציה, מקלחת ושירותים, אלומניום, תקרות, חשמל, הריסה ובניה של קירות גבס, החלקת קירות, ריצוף, קרמיקה, טיח וצבע, שפכטל, מטבח,

עשינו ביחד כמה פרוייקטים ועכשיו אנחנו גם בעוד פרוייקט, זה בדרך כלל לקוחות שאני מביאה לו, אני מנסה בדרך כלל לעבוד תמיד עם אותו קבלן, אז אני אומרת ללקוחות שאיתו יש לי לפחות אחריות על העבודה שלו, על קבלנים אחרים אין... קרא עוד

עשינו ביחד כמה פרוייקטים ועכשיו אנחנו גם בעוד פרוייקט, זה בדרך כלל לקוחות שאני מביאה לו, אני מנסה בדרך כלל לעבוד תמיד עם אותו קבלן, אז אני אומרת ללקוחות שאיתו יש לי לפחות אחריות על העבודה שלו, על קבלנים אחרים אין לי.

הוא ממש מעולה, הוא בסדר גמור, אין מה להגיד, הוא תמיד מוכן לעשות את זה שוב, אם אני לא מרוצה הוא לא קטנוני ואם שכחתי נקודה אחת או שתיים הוא מוסיף, הוא גמיש מאוד והוא מאוד  מקצועי והוא מבין מעולה תוכניות, כי בדרך כלל יש הרבה קבלנים שלא מבינים,  אז הוא כן, הוא בסדר גמור.

הוא דיי עומד בזמן , הוא כמו מאה אחוז מהקבלנים, בדרך כלל שבועיים -שלושה של איחו,ר אבל משהו סביר, לא משהו לא סביר.

הוא  ממש לא בזולים, אבל בגלל זה גם אני אוהבת אותו, כי אחר כך הוא עומד במילה והוא לא מוסיף, הוא לא מהסוג שמתחיל בהתחלה מחיר זול ואחר כך הוא מעלה ומעלה, ממש לא.

כל הלקוחות שלי הם תמיד היו מרוצים, מאוד אפילו, הוא בן אדם, הוא מדבר לאנשים כמו שצריך, הוא חייכן, בסדר גמור, ממליצה עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל זק: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ במסעדת "רנדוו" - אינסטלציה, צבע, ריצוף, חשמל, טיח ושפכטל

אני מדבר צרפתית והוא גם מדבר צרפתית ולכן הסתדרתי איתו, הוא עשה את כל העבודה טוב והוא סיים מוקדם, הכול בסדר, היה נחמד מאוד. גם יוסף השותף שלו הוא כל יום היה נמצא, הכול בסדר, אם אתם רוצים לבוא ולראות אנחנו פה. אני בקרוב... קרא עוד

אני מדבר צרפתית והוא גם מדבר צרפתית ולכן הסתדרתי איתו, הוא עשה את כל העבודה טוב והוא סיים מוקדם, הכול בסדר, היה נחמד מאוד.

גם יוסף השותף שלו הוא כל יום היה נמצא, הכול בסדר, אם אתם רוצים לבוא ולראות אנחנו פה.

אני בקרוב עושה עוד מסעדה, מסעדה שניה ואני לוקח אותו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל סנדרה: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות חוץ ופנים. - בריכה, עבודת אבן בגינה, שיפוץ אמבטיה ושירותים, צבע כללי לבית

הכול היה בסדר, אין לי מילה רעה אחת להגיד עליו, הכול נפלא, אני אוהבת מאוד את אליהו כי הוא בן אדם רציני ומה שהוא אמר הוא עשה. הכול היה בזמן, הוא תמיד מקשיב, רק צריך להגיד לו מה שצריך לעשות בזמן, כי אם אנחנו רוצים משהו וזה קצת... קרא עוד

הכול היה בסדר, אין לי מילה רעה אחת להגיד עליו, הכול נפלא, אני אוהבת מאוד את אליהו כי הוא בן אדם רציני ומה שהוא אמר הוא עשה.

הכול היה בזמן, הוא תמיד מקשיב, רק צריך להגיד לו מה שצריך לעשות בזמן, כי אם אנחנו רוצים משהו וזה קצת מאוחר, הוא לא רוצה וזה הגיוני.

בדקתי והמחיר היה כמעט אותו דבר, אבל עם אליהו הרגשתי יותר טוב  בגלל הרצינות שלו ואני מרוצה מהכול, גם אחרי השיפוצים אם אני צריכה משהו הוא מגיע אחרי כמה דקות.

לכל החברים שלי אני ממליצה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

יולי 2018
בית אייזנברג - וילה מן היסוד בסביון

טוען תמונה
יולי 2017
משפחת קיש, וילה מן היסוד בקריית אונו

טוען תמונה
מאי 2017
משפחת ליסטנברג - וילה מן היסוד, קריית אונו

טוען תמונה
אפריל 2017
שיפוץ בית ברמת גן

טוען תמונה
מרץ 2017
קושניר נווה צדק

טוען תמונה
פברואר 2017
משפחת ביסמוט, מגדל נווה צדק

טוען תמונה

התקשרו לאליהו

צרו קשר