עופר, קבלן שיפוצים במרכז, מעל 20 שנה בענף השיפוצים
שיפוצים פלוס
עופר צדקילוב שיפוצים ועיצוב פנים קבלן שיפוצים מרמת גן 050-5699693

עופר צדיקילוב

קבלן שיפוצים
ציון: 9.85 | 5 חוות דעת

ציון 9.85 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 5 לקוחות שעבדו עם עופר צדיקילוב

3 אלבומי פרוייקטים

32 שנים בתחום קבלני שיפוצים

אודות

עופר, קבלן שיפוצים במרכז, מעל 20 שנה בענף השיפוצים. מבצע את כל עבודות השיפוצים ובפרט: שיפוצים כלליים בדירות מגורים ובבתי עסק, עבודות אינסטלציה, צביעה, גבס, עבודות חשמל, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, שיפוץ מטבחים ועוד

אזורי שירות: מרכז

תחומים

5 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של עופר צדיקילוב

9.85
מבוסס על 5 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 4 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:9.80
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:9.60

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל מולה: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט -

הוא בן אדם טוב, אין לי משהו רע להגיד עליו, הוא אמר שיסיים ביום שלישי אבל סיים היום, עיכוב של יומיים, אבל זה לא שהם לא עבדו, הם באו  משעה- 8.00 עד- 18.00 בערב אפילו עבדו שמה. אני מכיר שיפצניקים יותר גרועים, שהם אומרים שיבואו... קרא עוד

הוא בן אדם טוב, אין לי משהו רע להגיד עליו, הוא אמר שיסיים ביום שלישי אבל סיים היום, עיכוב של יומיים, אבל זה לא שהם לא עבדו, הם באו  משעה- 8.00 עד- 18.00 בערב אפילו עבדו שמה.

אני מכיר שיפצניקים יותר גרועים, שהם אומרים שיבואו ולא באים ולא מסיימים בזמן ומשחקים, אז זה בעיה, אז אצלו לא היה דבר כזה.

הוא היה סבלני מאוד, הוא לא סיים כי הוא צריך לעשות עוד מקלחון ותיקון צבע לשכנים למטה והוא אמר שהוא יעשה את זה עוד שבוע, כי צריך שהתייבש, הוא השקיע על העבודה, הוא בחר את הצבע הנכון ונראה אחר החדר השירותים, כולם מרוצים בבית.

את המחיר אני לא בדקתי, כי בגלל שזה היה פיצוץ ולשכנים למטה היה נזילה והם לא היו יכולים להיות שמה, אז זה היה דחוף לי ולא בדקתי את האמת, אחי אמר שזה יקר, לא יודע, 

זה שיפוץ שהיה צריך לעשות, אני בעבר לא שיפצתי בית, אז מה שהדאיג אותי זה השכנים למטה שהם לא יכלו להיות בבית כי נוזל מים, אבל בסדר.

הוא בסדר, אני מרוצה וממליץ עליו לכולם.

הסתר

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 9

התקשרו אל שלמה: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ כללי לדירה. - חדר אמבטיה קומפלט, ריצוף וצבע כללי לדירה

בוא נגיד ככה שהיה לי כל מיני חששות משיפוצניקים, אחרי כל התוכניות טלויזיה, אבל באמת הוא שיפוצניק שיודע את העבודה שלו, עומד בזמנים, אין מילה רעה אחת להגיד עליו. עמד בזמנים וגם בכסף, קבענו סכום, זה הסכום, אין באמצע השיפוץ... קרא עוד

בוא נגיד ככה שהיה לי כל מיני חששות משיפוצניקים, אחרי כל התוכניות טלויזיה, אבל באמת הוא שיפוצניק שיודע את העבודה שלו, עומד בזמנים, אין מילה רעה אחת להגיד עליו.

עמד בזמנים וגם בכסף, קבענו סכום, זה הסכום, אין באמצע השיפוץ לבוא להגיד "לא לקחתי בחשבון לא ראיתי", קבענו סכום וזה הסכום, נגמר הסיפור, לא ביקש כסף מעבר למה שסיכמנו.

הוא צריך לסיים פה תוך 4 ימים, אבל זה בדיוק יהיה ה-25 יום שהוא הבטיח.

הוא באמת דאג שהשכנים לא התלוננו, ניקה וסידר, השאיר אחריו נקי, באמת הוא היה מאה אחוז, עבודה מעולה, אין לנו מילה אחת להגיד על העבודה, בסוף הוא גם הבטיח לנקות את הדירה.

בהחלט יש תמורה, אני בדקתי ומבחינת מחיר הוא היה מאה אחוז וגם היה יותר זול מאחרים, לא בהרבה, אבל יותר זול, הוא גם שידר לי ביטחון שהוא יודע מה הוא אומר ומה הוא רוצה לעשות, העבודה היתה ברציפות והוא הבטיח שיעבוד ברצף ושלא יהיה הפסקות ובזמנים היה בסדר גמור.

אנחנו באמת ממליצים עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: עבודות ריצוף וצבע בבית. - ריצוף בחדר, צבע ככלי לבית, טיח ושפכטל.

הוא הביא בעלי מקצוע טובים, הוא היה מאה אחוז, הכול היה בסדר. הוא סיים את העבודה בזמן, אפילו לפני, הוא היה נוכח חלק גדול מהזמן, לא כל הזמן, אבל חלק מהזמן.  אפשר להגיד שלא בדקתי עוד קבלנים, ישר פניתי אליו, דרך המלצה. יש... קרא עוד

הוא הביא בעלי מקצוע טובים, הוא היה מאה אחוז, הכול היה בסדר.

הוא סיים את העבודה בזמן, אפילו לפני, הוא היה נוכח חלק גדול מהזמן, לא כל הזמן, אבל חלק מהזמן. 

אפשר להגיד שלא בדקתי עוד קבלנים, ישר פניתי אליו, דרך המלצה.

יש תמורה, אני ממליצה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל רחל: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ כללי לדירה - אמבטיה ושירותים קומפלט, שבירת קירות, ריצוף, צבע וטיח שפכטל

הוא לא שקרן ולא רמאי, בניגוד לאנשים במקצוע הזה, בחור ישר, עובד כמו שצריך, מביא אנשים נורמלים, לא כל מיני חלטוריסטים, עומד בלוח זמנים, בסדר גמור. אני קיבלתי אותו  ממישהי שהיא יזמית של תמ"א שהוא עובד איתה, כי הענף... קרא עוד

הוא לא שקרן ולא רמאי, בניגוד לאנשים במקצוע הזה, בחור ישר, עובד כמו שצריך, מביא אנשים נורמלים, לא כל מיני חלטוריסטים, עומד בלוח זמנים, בסדר גמור.

אני קיבלתי אותו  ממישהי שהיא יזמית של תמ"א שהוא עובד איתה, כי הענף הזה זה רגיש, אז באמת היא המליצה לי,  היא עובדת איתו הרבה שנים ובאמת כל מה שהוא הבטיח, הוא קיים והדירה הזו ששיפצנו גרה שם בחורה שעובדת עם קבלן, אז היא מכירה את הענף והיא אמרה לי שהוא בסדר גמור ומחירים נורמלים.

באמת אין מה להגיד, עמד במילים, הבטיח וקיים, גם היה דברים שהיה צריך לחכות שהתייבש ולבוא אחרי חודשיים, הוא בא, עשה וסיים, לא היו שום בעיות איתו.

הוא באמת בסדר שזה נדיר למצוא, היה משהו קטן בשירותים,  אז קראנו לו והוא בא אחרי כמה ימים וסידר משהו שהתנדנד, הוא לא הכחיש כלום והוא גם עובד עם קבלות, שזה חיה נדירה בענף הזה, היה ממש בסדר.

מבחינתי היה בסדר גמור, עשה מה שצריך, לא התווכח, הביא אנשים בעלי מקצוע, לא חלטוריסטים והיה בסדר גמור.

אני לוקחת אותו בשקט, לא רק זה, גם נתתי את השם שלו למישהו שביקש, כי הוא באמת בסדר ומי שבסדר צריך גם לצ'פר אותו ולדאוג לו לעבודה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל דובי: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ בבית קפה מסעדה - צבע והחלקת קירות, ריצוף, אינסטלציה, צבע, בניית מדרגות, חשמל.

הוא עשה את העבודה, האנשי מקצוע היום המילה שלהם היא לא משהו, אז אצלו זה דווקא עבד בסדר, התחייב לי על זמנים מסויימים והוא עמד בהם, אבל אין מושלם. אם יהיה עוד עבודה אז אני איקח אותו, כי הוא סך הכול עשה עבודה טובה אצלי. הוא... קרא עוד

הוא עשה את העבודה, האנשי מקצוע היום המילה שלהם היא לא משהו, אז אצלו זה דווקא עבד בסדר, התחייב לי על זמנים מסויימים והוא עמד בהם, אבל אין מושלם.

אם יהיה עוד עבודה אז אני איקח אותו, כי הוא סך הכול עשה עבודה טובה אצלי.

הוא נתן לי הצעה הוגנת, מבחינתי הוא בחור עשר ובקטע הזה הוא קנה אותי, בזה שהוא ליוה ולפחות הוא ענה כמו שצריך ואתה לומד להעריך את זה.

הוא עשה עבודה ממש טובה ומי שרוצה לעבור ולראות את העבודה מוזמן בכיף.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 9

תמונות של פרוייקטים

יולי 2017
שיפוץ חדר אמבטיה קומפלטתל אביב

החלפת אינסטלציה, ריצוף, קרמיקה, החלפת כלים סניטריים ועוד

טוען תמונה
מאי 2017
ריצוף ודקים

טוען תמונה
מאי 2017
עבודות שונותתל אביב

טוען תמונה

התקשרו לעופר צדיקילוב