נגריית הקו הירוק -מציעה שירותי נגרות במגוון רחב של תחומים

נגריית קו ירוק

אלבום פרוייקטים אחד

אודות

נגריית הקו הירוק – נגריית בוטיק 

נגריית הקו הירוק בקיבוץ החותרים הוקמה על ידי הנגר אומן משה פיטוסי בשנת 1994. הנגרייה מציעה שירותי נגרות במגוון רחב של תחומים לדוגמא: נגרות לבתים פרטיים הכוללת עיצוב מטבחים, חדרי רחצה, ארונות קיר וארונות הזזה וכמו כן מבצעת עבודות נגרות למשרדים ופרויקטים ייחודיים על פי צרכי הלקוח. העיצובים שלנו מתאפיינים בקווים נקיים, עשויים מחומרים איכותיים וברמת גימור גבוהה ובלתי מתפשרת.

התמחויות: לצד עבודות נגרות מקצועיות, מתמחה הנגרייה בכל סוגי הצביעה, לדוגמא: שלייפ לק מט ומבריק, צביעת עץ ופורניר ברמת גימור גבוהה ביותר. כמו כן, בעבודות הנגרות אנחנו משלבים מוצרים משלימים כגון: משטחי עבודה משיש, מתכת וזכוכית, מוצרי פירזול מהחברות המתקדמות בעולם, מכשירי חשמל מעוצבים ואיבזור חדיש ומתוחכם. כל אלה מביאים את העיצובים שלנו רמה אחת מעל כולם.

שירות מעל לכל: בזכות השירות, האמינות והמקצועיות שלנו, לנגריית קו ירוק יש אלפי לקוחות מרוצים. אנחנו דואגים ללוות את לקוחותינו לכל אורך הפרויקט, החל משלב התכנון, דרך מתן ההדמיות ועד לשלב הביצוע, ההתקנה והגימור. כל זאת נעשה באדיבות ויחס אישי ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. קו ירוק היא אחת הנגריות המקצועיות והמובילות באזור חיפה והצפון הודות לשיטת עבודה מקצועית, רמת גימור גבוהה, עמידה בלוחות זמנים ואמינות.

בצוות הנגרייה עובדים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המבטיחים לכם קבלת מוצר ייחודי ומקורי עם דגש על שביעות רצון הלקוח. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולהגשים לכם את החלום!

מחכים לכם בנגריית הקו הירוק.

אזורי שירות: צפון, השרון והסביבה

תמונות של פרוייקטים

דצמבר 0000
הקו הירוק - פרויקטים

טוען תמונה

התקשרו לנגריית קו ירוק