עשה זאת בעצמך: קופונים והנחות למוצרים וחומרים לשיפור הגן והחצר
שיפוצים פלוס

צוות גדרון

ותק בשיפוצים פלוס: 6 שנים!

אודות

חברת צוות גדרון מפעילה חנות גדולה המציעה מוצרים לבית ולגן, מבנים מודולריים ומגוון רחב של מוצרים וחומרים לתחום "עשה זאת בעצמך".

צוות גדרון בע"מ פועלת מאז 1985 ומייצרת מבנים מודולריים תוצרת הארץ בדגמים ייחודיים ממגוון חומרים וסוגים.
החברה חרטה על דגלה את עיקרון האיכות ומוצריה עומדים בסטנדרטים גבוהים ובדרישות התקינה - לעתים אף יותר ממה שנדרש על פי התקנים הישראלים והבינלאומיים.

כחברה שאיכות מובילה את פעילותה, מציעה צוות גדרון אחריות לכל החיים למוצרי העץ ו-15 שנות אחריות על כל מוצרי הפלסטיק (כמובן, בהתאם לתעודת האחריות המסופקת ברכישה).

כל המוצרים המשווקים על ידי צוות גדרון מתוכננים, מיוצרים (מחומרים איכותיים) ומורכבים בהתאמה לתנאי האקלים הקשים בישראל, מה שמבטיח אורך חיים ארוך ושביעות רצון הלקוח.

עשה זאת בעצמך עם צוות גדרון

בעשור האחרון חדרה החברה לתחום "עשה זאת בעצמך" ורתמה את הידע, הניסיון והמקצועיות שצברה במהלך שנות פעילותה והחלה לסייע לאנשים שאינם מקצועיים במלאכת העשייה והבניה, להגשים את חלומותיהם בעצמם.

לא כל אדם יכול לעשות שיפוצים בבית בעצמו בשל המורכבות והמקצועיות הדרושה, אולם יש משימות שכל אדם עם חוש טכני יכול לנסות לבצען. צוות גדרון משווקת את כל החומרים, הכלים והאביזרים המאפשרים לאדם הפרטי לבנות, לעצב ולשפר את מראה הבית והגינה. מעבר לכך, צוות החברה מייעץ ותורם מהידע והניסיון שנצבר ומלווה אתכם מרגע קניית החומרים והמוצרים ועד לסיום העבודה.

אזורי שירות: מרכז

קופונים, הנחות ומבצעים

התקשרו לצוות גדרון

צרו קשר